Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii můžu se zeptat, to ti píše hodně často? no jsem ráda i za tebe, že se ti vrací přítel, aspon budeš trošku klidnější, ale stejně doufám že se to zklidní a ten chlap dá pokoj!!
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj ahojky, taky záleží, teda podle mého, jaký účes nevěsta zvolí :-) k mému se zatím moc nehodí, ale tak uvidíme jak to nakonec dopadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolam11 tyjo, to moc nezávidím, ale myslím, že když je tam víc těch dětí, tak se můžou zabavit navzájem jak píšeš, navíc by je měli hlídat a hlavně krotit rodiče (ikdyž občas je to fakt těžký..) blbý potom je, když je tam jenom třeba jedno dítě, které se tak - pokud se mu teda příliš nevěnuje pozornost - musí dost nudit.. ale jsou různé děti a různé situace, tak budem všechny doufat, že to dopadne dobře a podle představ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji ahoj mihaji, nenápadně se přidám taky k rohovoru co se týče barvy šatů. já chtěla bílou a nakonec ji mám, ale fakt mě strašně překvapilo, když jsem viděla jak mi seděly smetanový nebo slonovinová kost :-) a na těch fotkách to ani nebylo vidět.. já bych bílé šaty mít ani nemohla, kdybych nejela v květnu do egypta. ted jsem strašně bílá a to by fakt vypadlo blbe :-) a od paní ze svatebních salonů mám info, že prý často jsou i pro ty nevěsty lepší, aby neměly přímo bílé šatky! :-) ale co přesně je na tomhle pravdy, fakt nevím..
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolam11 Já taky uvažuju o tulipánech :-) na internetu jsem našla i dost fotek, ale určitě to není kytka na celý den :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel.mm Taky mě docela překvapilo, jak hezky to vypadá. Já počítala s bílou, protože champagne ani béžová se mi nelíbily, to už bylo moc. A tahle barva (Ivory) je právě něco mezi tím a myslím, že na první pohled ani není poznat, že to bílá není. Co se týká toho opalování, mně by ani ten egypt nějak extra nevytrhnul, protože se opálím vždy jenom tak lehounce :-D . Jestli budeš krásně opálená, tak Ti to v bílých šatech bude slušet dvojnásob ;-) . Ještě se musím pochlubit, že jsem dnes sehnala botky. :-) Sice docela odlišné, od mé původní představy, ale jsem opravdu spokojená a i cena nebyla vůbec špatná :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji a máš je v albíčku? dívala jsem se, ale kochala jsem se alespon účesy :-) botky jsem v té rychlosti neobjevila :-)
Odpovědět
Ahoj, chtěla bych vás poprosit o radu, váhám nad svatební bižuterií a nevím, jak to všechno sladit, aby to nebylo moc přeplácané a šaty nezanikly. Mrknete prosím do albíčka a poradíte? Děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
@beruskaas ja bych si klidně vzala ty od tvojí maminky, ale čelenku žu bych si nevzala :-)
Odpovědět
@kristyn.g Děkuju za názor, ale já právě tu čelenku chci z toho důvodu, že nebudu mít žádný závoj a nechci do účesu žádný kytičky nebo tak, tak abych na tý hlavě taky něco měla, aby vlasy nebyly jenom takový chudý... Šaty mám docela jednoduchý, tak se bojím, abych je s tou bižu nezkazila, aby se to netlouklo
Odpovědět
Profilova fotka
@beruskaas no tak to babo raď, možná bych teda vybrala méně napaditou bižu na krk, ale muselo by se to zkusit, tak si pořit tu čelenku a vyzkoušej to dohromady :-)
Odpovědět
@kristyn.g No právě, babo raď, možná nakonec pořídim to, co je na fotce hned zatím, to je jemnější, ale ještě se mrknu na svatebním veletrhu, co bude v půlce března v Plzni, třeba tam něco objevím. Díky za názor
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Huraaa huraaa už se mi šijou šaty. Největší balvan je tady odvalen a jdeme chystat dál. Dneska jsme měly doma s holkama zkušební provoz čokoládové fontány... :-9
Odpovědět
@janullii Ptala se pod Tebou mihaji - a já to popletla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beruskaas taky jsem se jukla, jestli určitě chceš tu korunku, tak si ji vyzkoušej k těm šatům a kdyby, tak bych asi taky počkala na ten svatební veletrh! :-) to je dobrý nápad
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi gratuluji :-) u mě byl poslední dobou těžký kámen DJ, ale i ten jsme nyní věřešili, tak už je to taky o hodně lepší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel.mm Botky jsem dala včera do alba "Plánujeme". ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vendulkab Já tedy taky nevím, že bych se na něco takového ptala a ani jsem to tady nenašla, jsem asi nějak mimo 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji jéé, ty jsou fakt pěkný! :-) už jsem na ně jukla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel.mm Děkuju. A jsou i děsně pohodlný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím holky! tak jsme dnes byli na veletrhu a teda veletrh nic moc, ale prstýnky máme :-) záloha zaplacena, budou za 4-6 týdnů.. fotka v albíčku, ještě pak přidám, jak vypadá na ruce.. na prstíku vypadá mnohem lépe.. vaši diskuzi jsem si pročetla, napíšu, až budu mít chvilku.. prďolka náš malý je nemocný :-(
Odpovědět
@mihaji Tak jsem asi blázen??? Viz níže... janullii @vendulkab děkuju tak hlavně že jsi uspěla.. @mihaji ty jsi nevěděla, že bude svatba? Kdy tě tvůj muž požádal o ruku?? 23. úno v 07:57 • Svatba bude v srpnu 2011 • Odpověz
Odpovědět
Profilova fotka
@vendulkab To jsem ale přeci nepsala já. Janullii se ptala mě....
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty :-) Tak jsem se dneska dala do přebírání zelených korálků, ne každý projde jehlou kvůli našívání na závoj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) tak máte v albu konečně zkoušku mých šatů..tak schválně hádejte,které vyhráli:) @mischel.mm no psal mi jeden den a to každou chvíli, ve čtvrtek museli znova zasahovat policajti..dnes bude přítel volat jak jemu tak tomu Polákovi,tak jsem zvědavá..no snad už to bude dobré! Jinak když jsem byla zkoušet ve čtvrtek,tak jsem si říkala..hmm dobrý ale když jsme byli v sobotu,tak jsem si to parádně užila..paní měla otevřeno do jedné a zůstala tam s námi až do 14:15 a vůbec jí to nevadilo:) Mám šaty u kterých jsem si řekla,jo tak to jsou oni a už na jiné nemyslím:) navíc k šatům budu mít závoj,korunku,paraplíčko,kabelku a šaty pro drůžičky:)takže jsem nadšená!
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii které to jsou, ty poslední nebo předposlední?? :-) jo a dneska hodně štěstí!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel.mm ještě vydrž,počkám co ostatní,pak prozradím:) jo a děkuju!!
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii jasný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, potřebuji radu, nevíte kde sehnat tenhle nebo nějaký podobný ozdobený papír na jmenovky? ten bílý nebude problém, ale ten ozdobený, jestli někde kde se tisknou přímo svatební oznámení nebo tak.. a ani nevím jestli se prodávají ve formátu A4 nebo už jsou nějak nastříhané do rozměru jmenovek.. strašně moc vám budu vděčná za pomoc..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii: tak podle fotek bych řekla, že je jasný, že sis vybrala č.6 ;-) ... ale můžu se plést. Mně se líbí i č.4, ale tam je jenom jedna fotka, taže se těžko usuzuje, jak v nich vypadáš celkově. Nicméně u č.4 se mi víc líbí sukně .... ale celkově hezký, princezna. :-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?