Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
@janullii Jani, udělala jsi moc dobře, že jsi na ty policajty šla, je to jak ze špatného filmu :( hajzl jeden!!! Člověk, aby se bál vyjít ven!! Dnešek si moc užij!! mysli jen na to, jak budeš krásná v šatičkách, které vybereš a nezapomeň nám ukázat fotečky :) jsme zvědavý:) @bibicz Ahojky:) tak to je fajn, že ste vše vyřídili co jste potřebovali :) Můžu se tě zeptat, na kolik vás na osobu vyjde menu?? Potřebuji to porovnat :) Jinak naše nejspíš vybrané menu: přípitek: portské Sandenman town předkrm: uzený losos na trhaných salátech s jemným dresingem, nebo mozarella s plátky rajčat, prokapávaný olivovým olejem, nebo husí paštika zalitá brusinkami. Nemůžeme se rozhodnout, ne každý jí lososa a husí paštiku, tak asi vyhraje mozarella. polévka: hovězí s knedlíčky a fritátové nudle, nebo zeleninový jarní krém se zeleninou Julienne - rozhodnem se po ochutnávce Hlavní chod: grilovaný váleček z vepřové panenky na lůžku ze zelených fazolek provoněné česnekem a slaninou. dezert: svatební dort, ovocné zákusky, frgále...
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii No to je tedy síla :-( . Co Ti řekli na policii? Budou to aspoň nějak řešit? Drž se! A nenech si zkazit dnešní zkoušení šatiček, snad Tě to aspoň rozptýlí a přijdeš na jiné myšlenky.
Odpovědět
Profilova fotka
No je to strašný ale pořád se uklidňuju že to musí bejt dobrý,že spravedlnost musí být! No teď se to bude prošetřovat,zatim to bude přestupek a když se ještě něco vyskytne tak už se to nahlásí jako trestný čin..hlavně se zvýší hlídky okolo našeho domu a kdyby se tam pohyboval kdo nemá,sousedi jsou poučeni že mají okamžitě volat policajty..tak uvidíme.. děkuju holky za podporu a zkoušení si užiju:) @bibicz teda ty si toho zařídila:) jsem si říkala kde se touláš.. @lenakvapilova tak to menu vypadá dobře,taky bych volila mozarellu..
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova: cenu ti pisnu do IP. Jinak nase menu kopiruju nize, po nasi navsteve restaurace jsem ho trochu upravili a vypada to ted moc hezky. A prave proto, ze kazdy ma rad neco jineho, tak menicko rozesleme hostum predem, at si sami vyberou, co budou chtit. A tem, co nenapisou zpatky do urciteho data, tak vybereme neco my. 8-) Welcome drink 1) Sklenka Prosecco Venetio Extra Dry, Rychlé špunty pro děti nebo 2) Strawberry Daiquiri, Crodino, Perlivá a neperlivá voda, Rychlé špunty pro děti Předkrm 1) Grilovaná mozzarela v parmské šunce s cherry rajčátky a bazalkovou emulzí 2) Salátek z pečené zeleniny s rukolou a parmazánem Polévka Silný slepičí vývar s petrželkovým kapáním, zeleninou a játrovými knedlíčky Hlavní chod 1) Steak z vysoké uruguayské roštěné s restovanými zelenými fazolkami na domácím špeku a pálivými bramborami 2) Grilovaný Butterfish s mango-citrónovým pyré a šťouchanými brambory s nádechem máty peprné 3) Kuřecí prsíčko s grilovanou zeleninkou s provensálským kořením, brambůrky s bylinkovým máslem a tymiánovým glazé Dezert Svatební dort - budeme potřebovat někoho, kdo nám pomůže s krájením. Dětské menu Silný vývar z vodňanských kuřátek se zeleninou, nudlemi a játrovými knedlíčky Kuřecí prsíčko s dušenou maldou zeleninkou a vařenými máslovými brambůrky @janullii: no ja ti moc drzim palce, at pana sileneho myslenky na mstu prejdou a da vam pokoj. Blazen! A na fotky se taky moooooc tesim. ;-)
Odpovědět
@bibicz Koukám, že máme podobný předkrm a hlavní chod :) jen jinak napsaný :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, chtěla bych se zeptat na váš názor zda malé děti na svatbě či ne. My jsme se s přítelem domluvili, že budeme mít jen svatbu s dospělýma nebo dospívajícíma lidma, ale bohužel přítelovo brácha má 2 malý nevlastní syny a pokud nepůjdou ani děti tak nepůjde ani on, tedy přítelovo svěděk. My děti neodsuzujeme ale oni když jsou spolu tak se do sebe pustí,začnou se mlátit,poštuchovat no a v závěru to končí řvaním a pak jedou zase nanovo......tak nevím zda je zvát.Neřeknu kdyby zlobili přiměřeně,ale co předvedli loni na vánoce,mi jen rozum zůstal stát.Já to beru tak,že nechci mít kvůli nim zkaženou svatbu,ale on to prostě přítelovo brácha nechápe,říká že bud všichni nebo nikdo.Děkuji za vaše názory
Odpovědět
Profilova fotka
@klouzek No to ti nezávidím tuhle situaci. Moje dvě starší sestry mají malá děti, takže u nás je to jasné. Děti budou. jedna 10 letá slečna, dvouletá dvojčata a 1,5 roční holčička.
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Držím pěsti přeji pevné nervy a ať je to brzy za Vámi. Takovým hajzlům by se nemělo ustupovat. Vím že se to lehko říká a člověk se bojí. Sama nevím co bych dělala. Každopádně je velmi dobré, že jsi byla na policii. Ještě by to chtělo se spojit s někým komu stavěl taky a taky s ním mají problémy. A řešit to nějakou hromadnou žalobou nebo tak nějak.
Odpovědět
@klouzek Asi bych někomu neříkala, že nemá brát děti, ale poprosila bych je, když bych věděla, že jsou hodně divocí, aby je trošku krotili! Ale myslím si, že nevychované děti nezkazí svatbu, to spíš opilí dospělí! my budeme mít hodně dětí, takže jim chystám dětský koutek, kde se budou moct vyblbnout! Když vezmeš pastelky, bublifuky, křídy, balonky a zajistíš nějakou skluzavku, nebo houpačku, tak to bude v pohodě, uvidíš :)
Odpovědět
Profilova fotka
@klouzek My taky budeme mít několik dětí na svatbě a vůbec mi to nevadí,naopak to i oživí..třeba nakonec budeš příjemně překvapená..nech tomu volný průběh a nestresuj se,kdybys věfěla kolik já dělala ústupků.. @kucirlib moc děkuju,určitě se nevzdám,on to zkouší jak může ale musim si stát pevně za svim..jakmile přijde další vyhrožování,půjdu zase na policii i kdyby to bylo každý den..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Jojo myslím si že těch ústupků bude mnohem víc, uvidíme jak to všechno dopadne.každopádně pokud půjdou,budu muset připravit pro děti nějaké zabavení :-) ................
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii tyjo, to je úplná kovbojka, co prožíváš, hlavně se drž a pevné nervy........a vypadá to, že pán je teda pěknej srab, když chodí vyhrožovat ženské a ne chlapovi, škoda, že jste ho neprokoukli dřív, co?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, byla jsem si dnes objednat šaty v salonu Marry a byl to moc příjemně strávený čas. Paní je moc sympatická a pohodová, už se těším na výsledek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Jak dopadlo zkoušení šatiček? Vybrala sis?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) Tak fotečky u sebe ještě ze zkoušení nemám, fotila to kamarádka, tak snad na mě nezapoměla a pošle mi je..ale jak jsem si myslela,že mi sluší jen bílé,tak jsem zkoušela odstín IVORY a ten je teda úplně boží..mám dva horké favority,takk během dne pošlu..zítra jdu ještě do jednoho a pak se to rozhodne..no mám to ale dilema..ale hezky jsem si to užila:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii To zní dobře :-) . Taky jsem vybrala odstín Ivory, ty bílé až moc září a Ivory vypadá skvěle. Paní se studiu i říkala, že bílé šaty se i hůř fotí. Na fotečky jsem zvědavá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no mě to právě hrozně překvapilo,protože takové odstíny my moc neslušeli a opravdu jsem se sama sobě líbila:)tak jsem taky zvědavá,které nakonerajou..zítra se to rozhodne..jo a jak jsem tady prohlašovala,že závoj nechci,tak mi ho dali na hlavu a neměla jsem slov..vypadalo to božsky:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii no vidis :-) ja rikala, ze bez zavoje to proste neni nevesta :-) ja ho chci jen na obrad a foceni a pak ho sundam, ale stejne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) po dlouhé době se zas hlásím :-) @janullii tak gratuluji, určitě sem ty fotečky ze svatby hoď! :-) já ještě pořád neměla čas od mé poslední návštěvy tady všechno dočíst... tak se aspon pochlubím já, včera jsem už konečně zamluvila DJ na svatbu, tak mi spadl velký kámen ze srdce :-), a včera jsme byli už i kvůli bytečku vyřizovat pár věcí, takže to vypadá, že by se to všechno už mohlo pošoupnout k lepšímu, tak uvidíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak všem samozřejmě přeji krásné dobré ráno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj no jo, já jsem si pořád hlavně myslela,že mi to v tom ani slušet nebude a ono slušelo:) takže to vypadá že ho budu mít taky.. @mischel.mm určitě hodim:) novidiš to, to je super,můžeš škrtat další položku:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii já myslím, že závoj sluší každé nevěstě, když vybere ten správný a nepřeplácá to s doplňky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii ty jo, já si až ted přečetla co se ti přihodilo!! nechci ti to moc připomínat, ale doufám že už se situace trošku uklidnila.. tak hodně štěstí a přeju aby ste měli od něho klid!! tak sem hoď fotky at se taky pokocháme :-) já kupříkladu aby to přítel neviděl, sem udělala nový profil pod jiným nickem a zapomněla k němu heslo :-D chci tě trošku pobavit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj no každopádně:) já to s doplňkama určitě nepřeženu,v jednoduchosti je krása:) @mischel.mm no je to děs,jaký lidi dokážou být..už jsem trochu klidnější,dnes se mi vrací můj chlap,tak tady budu mít podporu a snad něco vymyslíme..dobře mi ztoho opravdu není ale zase si říkám,že spravedlnost musí být..to on mi vyhrožuje a každou smskou škodí jen sobě,policie si vše zaznamenává..no snad to dobře dopadne,moc děkuju! No vidiš to,tan můj ani neví,že jsem tady takže si nemusím zakládat nic nového.. fotky budou odpoledne:)
Odpovědět
@janullii My jsme spolu letos 11. rok :-) A zasloubili jsme se po 5ti letech :-) O Vánocích jsme si řekli že se vezmeme :-) Proč se ptáš?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, nemáte některá zkušenosti s tulipány? chtěla bych je jako svat. kytičku, ale docela mi to tady na beremku rozmlouvají, prý v létě rychle uvadnou :-| tak vůbec nevím, jestli do toho mám jít..nerada bych oschlou kytku :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@vendulkab ani nevim,že jsem se tě na to ptala:( jsem hlava děravá.. ale 11 let je hezký:)
Odpovědět
Profilova fotka
@klouzek my máme stejný problém, většina svatebčanů mají děti, ve věku kdy nejvíc zlobí...přítel řekl, že bud všichni nebo nikdo :-( takže tam budou...ale zase si říkám, že si je snad ty rodiče skrotí ne? všímat si jich nebudem, ani žádný program vymýšlet..(budou tam balonky a hudba, tak snad se zabaví ) a všechno dobře dopadne i s tima špuntama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolam11 doufam dofam...........
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolam11 ahojky, no já bych z nich měla asi hodně velký strach. ony jako dekorace jsou nádherný, jenže zrovna tulipán pokud vím potřebuje hodně vody a v teple bez vody hodně rychle uvadá a nebo se ohýbají stonky, nemluvě o tom, že když jeteplo, tak se ty květy velice rychle rozevírají.. ty stonky by se daly vyřešit nějakým dobrým vázacím drátem, který by nebyl tak vidět (něco jako u gerbery), ale jak vyřešit, když se tulipán začne velice rychle otevírat v teple, to fakt nevím.. každopádně by si ho pak musela mít každou chviličku ve vodě, aby se vzpamatovala.. určitě tě ale nechci strašit, jestli ti nějaká květinářka řekne, že to půjde, tak bych do toho možná šla, navíc je plno svatebních kytiček s tulipány, já osobně bych z ní ale měla respekt.. jsem zvědavá jak se nakonec rozhodneš :-) a tohle je fakt jen můj názor :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?