Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
@janullii Děkuji, ale také jsme skoro přesouvali termín - nemohli jsme sehnat hostinu pro 90 osob.... Jímala mě již hrůza. Tak i tobě přeji hosně štěstí!
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii To chápu, vždycky je dobré znát i názor někoho dalšího :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vendulkab Já si naštěstí (aniž bych tušila, že bude svatba), letos pořídila diář se spoustou místa na poznámky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@vendulkab děkuju:) tak hlavně že jsi uspěla.. @mihaji ty jsi nevěděla, že bude svatba? Kdy tě tvůj muž požádal o ruku??
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii No, když jsem si kupovala diář, tak ještě ne. V prosinci jsem už tušila, ale o ruku mě požádal 29.ledna, když jsme slavili naše 30. narozeniny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak to je hezké:) a jak dlouho jste spolu??
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii 4 roky a 4 měsíce :-) . Z toho jsme za sebou 2 roky jezdili na víkendy a přes 2 roky spolu bydlíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, sice máme termín 13.5. i já se zapojím. Taky mám blok, do tkerého si vše ohledně svatby píšu. Věci co máme, věci co ještě musíme atd. atd. K tomu ještě diář abych nezapoměla na ostatní věci z "běžného" života. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib to já v tom vůbec nemám systém, ačkoli jsem jinak celkem systematická.........teď si píšu všechno všude, mám tabulku v excelu v práci, co všechno ještě musím, tady v plánovači si taky zaškrtávám a jinak mám plnou kabelku papírků a na každým něco a zbytek si (doufám) pamatuju :-) no bordel až hrůza :-D :-D :-D jediný, co jakž takž udržuju v pořádku je šanon, kam si zakládám co všechno jsem v souvislosti se svatbou platila a kolik to stálo, případně i účtenky, pokud mám
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky tak koukam ze jste toho tady zase napsaly :) tak se musim taky pochlubit :) mame zaplacene oznameni, maji nam prijit navhy na schvaleni :) a zaplacenou zalohu na prstynky, ktere prijdou do 14 dnu. takze se moc tesime! Objednala jsem vyzdobu na stoly, svatebni truhlu a kosicky na vysluzky, takze ted jen cekam kdy to prijde :)
Odpovědět
Profilova fotka
holky uvažuju o dlouhém závoji, ale nevím.........co vy, budete mít?
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Nejpíše látkovou květinu do vlasů.
Odpovědět
Článek se načítá
@ptjj mám krátký závoj, ale budu se domlouvat s kadeřnicí, moc ho nechci, je škoda schovat účes! Mám korunku
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova já taky nechci schovat účes, nechci ho dát až nad drdol, nějak to musím vymyslet :-) a měla bych ho jen na obřad a focení, pak bych ho asi sundala
Odpovědět
@ptjj taky uvidím co mi řekne kadeřnice :) možná až mi ho dá na hlavu se mi bude líbit :)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak to jste spolu už dlouho..nám to táhne teprve na 3rok.. Jinak já závoj mít vůbec nebudu,chci mít nějaké kvítko ve vlasech a účes nechci schovávat za záclonu:)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Já určitě ne, vypadám se závojem jak strašidlo, můžeš se podívat do alba :-D . Ale jinak je závoj moc hezká záležitost.
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii No jo, nějakej pátek to už je :-) . Když někdy zavzpomínám na naše začátky, přijde mi to už jako pravěk :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji zkoušela jsi ale krátký, myslím, že dlouhý vypadá úplně jinak ;-) mně právě taky krátké vůbec nesedí
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Ono je to jedno, já bych se v něm stejně asi necítila.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak to potom jo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - jak dopadl výběr šatiček?
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib tak přeci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj mám objednaný anglický tyl a závoj budu mít ušití dle přání :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné hodně brzké ráno děvčata :-) Tak koukám, jak jste dneska celej den povídali, tak jdu taky přispět do diskuze, když jsem konečně dorazila z práce :-) @ptjj: Já závoj určitě mít nebudu, budu mít korunku a v tej "zácloně" by mi bylo horko, určitě by se mi pařila hlava :D @janullii @mihaji : Tak holky vy už toho máte za s sebou s drahýma polovičkama hodně... my spolu ještě nejsme ani rok, ale jsem si jostá, že je to ten prvej :-) my spolu budeme rok až 7. března a v březnu se taky rozhodne jestli budeme mít byteček :-) doufám, že nám to vyjde, ale stát se může bohužel všechno :-( jinak v pátek jedu na zkoušku šatů, teda už by měl být hotovej korzet a střih na sukni, tak vezmu foťák a budu kdyžtak fotit.... Jé já už se tak těším :-) tak vám všem přeji krásné dobré ráno a já jdu pomalinku spinkat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo ještě jsem vám zapoměla napsat, že jsem si koupila další bižu, a to bude rozhodování :-) a teď už opravdu dobrou noc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 Dobré ránko :-). To Tě tedy opravdu obdivuju, já bych ani né po roce vztahu měla strach se vdávat, i když bych měla pocit, že to je ten pravý. Ale každá to máme jinak, tak přeju moc moc štěstí, aby vám to vydrželo a pořád to bylo stejně hezký ;-) . A samozřejmě držím i palce s bytečkem. Na šatičky jsem moc zvědavá, už se těším na fotečky ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak samozřejmě přeju dobré ránko všem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky přeju dobré ráno.. včerejšek byl pro mě jeden z nejhorších dnů..ten co nám stavěl domeček tak mi včera přišel vyhrožovat do práce a dokonce dělal i gesta že mi podřízne hlavu atd..strávila jsem odpoledne na policii protože tohle už zašlo moc daleko!Některý lidi dokážou být takové svině..nechápu to!!Pánovi teče asi slušně do bot a myslí si že když mě zastraší,že ze mě dostane nějaké peníze.. No dnes jdu zkoušet ty šatečky,tak snad přijdu na jiné myšlenky.. Nechci se tady litovat spíš vám to píšu aby ste si dali pozor,nejen na stavební firmy ale i na lidi celkově..chtěli jsme si splnit krásný sen a místo toho zažíváme noční múru..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii: dobre rano, Jani. Teda to je strasny, ani nevim, co napsat. Chtela bych te nejak podporit, ale nevim jak. Napsat, ze vsechno bude OK je tezky, protoze u tohoto cloveka se da asi tezko odhadnout, co jeste vymysli. Co ti rekli na policii? Musim vas holky docist, nemela jsem ted moc casu prispivat. Byli jsme v CR a zaridili spoustu veci - meli jsme setkani s DJem, floristkou, restauraci, fotografkou, kameramanem, zamluvili jsme prstynky, dort a kolacky, historickou tramvaj pro prepravu hostu od kostela na hostinu... bylo toho hodne. A taky jsme museli zmenit plan dne kvuli foceni, ktere nam vychazelo na poledne a to je nejhorsi svetlo kvuli slunci primo nad hlavou. A taky jsme koupili ten Swarowskiho set a je to jednoznacna volba. Je nadherny!! Dostanu ho k 30.narozeninam od rodicu a Matta. :-) Vcera jsem objednala zavoj a zamluvila ty "moje" botky, co jsem si vyhlidla na sluzebni ceste.... uf, uf, nejak jsem se za tech poslednich 14 dni rozjela. :-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?