Menu Forum

Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

11. čer 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
Registrovala se 7. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 913 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Barnstaple, Spojené království.
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
Registrovala se 7. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 913 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Barnstaple, Spojené království.
 To me se libi kyticka z pivonek, co mam v albu. To, ze jsou to pivonky, mi rekla kamaradka, ja sama se v tech kytkach vubec nevyznam. emoticon
Verisek: My, jak jsme meli naplanovanou tu vanocni cestu do Parize, tak jsem taky predtim rikala, ze treba tam padne zadost o ruku, ze to je takova klasika.... a pak jsem na to uplne zapomnela a byla prekvapena, kdyz pritel prisel s krabickou. emoticon
Janullii: tatinek rika pritelovi Misu (s hackem nad S, nemam tu diakritiku). Takze to je asi vsude stejny. Ale miminko je teda sila. emoticon emoticon
Jinak nam mamky a tatkove zatim nic nevnucuji, ale predpokladam, ze se to zmeni, jak se bude blizit datum svatby. emoticon
Fiiiiha, uz jsme na 18. strance. emoticon
15. čer 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
Registrovala se 30. prosince 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 1142 příspěvků. Má 20 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 11. června 2011
    Slezská Ostrava, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
Registrovala se 30. prosince 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 1142 příspěvků. Má 20 přátel. Region Ostrava.
 janulli - s těmi šaty rozumím, 2 tisíce na chodníku nenajdeš!!

jinak přítel tady taky něco blindil o žlutém zlatě!! to se mi úplně zježily vlasy na hlavě, protože já mám všechno z bílého a žluté ani nemám ráda a ani mi nesluší, tak jsem mu říkala, že jedině kombinaci, ale tu ve skutečnosti nechci, takže rozhodnu já a bude to emoticon představu máme, taťka říkal, že jemu by se líbil takový, který vypadá jakoby uřízli kousek trubky emoticon já jen přemýšlím, zda tam chci mít kamínky nebo nechci.. v albíčku mám nějaké vzorky..

neboj, verisek.s, žádost určitě příjde! a když nepříjde, tak 11.6.2011 uslyšíš od přítele ANO a dá ti krásný snubní prstýnek!! a to bude teprve paráda!! emoticon
15. čer 2010 v 11:06  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
Registrovala se 10. března 2009 na beremese.cz. Přidala 1502 příspěvků. Má 38 přátel. Region Liberec.
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
Registrovala se 10. března 2009 na beremese.cz. Přidala 1502 příspěvků. Má 38 přátel. Region Liberec.
 Taky si myslim..u nás to nikdo neřeší kromě mě a kamarádekemoticonasi jsme všechny stejné..ale chceme si to užít a kdyby jsme nesbírali nápady a inspirace,nechci domyslet jak by to ve finále dopadlo..
15. čer 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
 mimochodem, bibicz, krásná společná fotka!!!
15. čer 2010 v 11:08  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
 jinak jsem chtěla vložit svůj zásnubní prstýnek, ale mám provizorní noťas a nepodařilo se mi fotku zmenšit.. tak příště emoticon
15. čer 2010 v 11:10  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
Registrovala se 8. května 2010 na beremese.cz. Přidala 1097 příspěvků a 5 alb. Má 28 přátel. Region Zlín.
  • Svatba byla 16. července 2011
    Trnava u Zlína, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
Registrovala se 8. května 2010 na beremese.cz. Přidala 1097 příspěvků a 5 alb. Má 28 přátel. Region Zlín.
 Děkuju moc holky, uvidíme, nechávám to osudu emoticon emoticon
Bibi: pivoňky jsou taky nádherné!! Já jsem zamilovaná do konvalinek, takže tam je to jasná volba! Jen aby byly!!
Moje mamka by to nejradši všechno naplánovala sama o 20ti hostech emoticon emoticon Ale pomalu se začínají všichni zajímat a přítelova maminka do toho bude určitě taky povídat....no uvidíme emoticon emoticon
15. čer 2010 v 11:15  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
 mrazulka: dekuju, jenom Twix nejak nechtel pozovat. emoticon Kdybys chtela fotku zmensit, tak ja to pro tebe muzu udelat. Kdyztak napis do IP. emoticon
U me pripada v uvahu jenom bile zlato. Zlute nemam rada. Pritel ma retizek s krizkem ve zlutem zlate, ale jelikoz je od jeho nejake davno byvale pritelkyne, tak ho planuju zabavit a darovat mu nejaky hezky, vlastne MNOHEM hezci v bilem zlate, abychom to mohli sladit se snubaky. emoticon
15. čer 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vanesskamay
Registrovala se 28. března 2010 na beremese.cz. Přidala 106 příspěvků. Má 18 přátel. Region Žďár nad Sázavou.
fotoportrét
fotoportrét
vanesskamay
Registrovala se 28. března 2010 na beremese.cz. Přidala 106 příspěvků. Má 18 přátel. Region Žďár nad Sázavou.
 janullii : ahojky,taky tě tady vítám a taky říkám,že kromě vybraného termínu nemáme zamluveného ještě vůbec nic emoticon Naštěstí tam kde to chceme,si teda myslím,že to až tak vytížený nebude....Svatba bude na zámku v Náměšti nad Oslavou a pak najdeme nějakou restauraci kolem,kde nám bude chutnat a jak se dohodneme emoticon

Jinak my jsme se domluvili,že prstýnky budou zlaté,protože oba zlato nosíme....
15. čer 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenakvapilova (30 r.)
8
Registrovala se 16. února 2010 na beremese.cz. Přidala 682 příspěvků a 1 album. Má 46 přátel. Region Brno.
  • Svatba byla 7. května 2011
    ČELADNÁ-hotel U Holubů, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
lenakvapilova (30 r.)
8
Registrovala se 16. února 2010 na beremese.cz. Přidala 682 příspěvků a 1 album. Má 46 přátel. Region Brno.
  • Svatba byla 7. května 2011
    ČELADNÁ-hotel U Holubů, Region Frýdek-Místek
 mrazulka: už sme o tom tady mluvili, ale když se s přítelem nedomluvíš emoticon tak on může mít ze žlutýho a ty z bílýho emoticon nám se líbí kombinace, říkám si, že se mi to bude hodit i kdybych překotvila někdy na žluté zlato emoticon

Nevadí mi, že je tchýně aktivní, protože ji budu potřebovat :( vše se odehraje 200 km od mého bydliště, tak ji budu vděčná, když bude mít typy, kde co a jak emoticon ale nemusí volat v 7 ráno a už teď emoticon přítelovo oblečení budeme řešit až někdy na konci roku, až zhubne emoticon přijel z víkendu u rodičů s tím, že je tlustej a musí zhubnout emoticon asi si do něj tatínek rejpnul!
Jinak ty maminky jsou stejný, ta moje tchýně vidí svého chlapečka max. dvakrát za měsíc a když jsem tam poprvé s ním přijela, chtěla mu stříhat nehty na nohách emoticon emoticon emoticon málem jsem to nerozdýchala, ale už jsem si je vycvičila a pokuď se takový věci dějí, tak ne, přede mnou!
15. čer 2010 v 11:48  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
 Leni, haha, tak to je hustý emoticon emoticon emoticon
To my jsme spolu s přítelem chodili na základní škole do třídy emoticon emoticon emoticon On prý byl do mě zamilovaný, ale já jsem měla jiného, až v 17ti jsme se nějak potkali a bylo to emoticon emoticon Navíc bydlíme přes ulici ob dům, takže to máme k "tchánům" 2 minuty cesty. Takže přítel bydlí tady u mě, ale zatím neoficiálně, věci jsou pořád doma u maminky emoticon emoticon Ale má to i své výhody, o víkendu vůbec nevařím a chodíme na obědy tam emoticon emoticon emoticon
15. čer 2010 v 11:56  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
betka20 (27 r.)
4
Registrovala se 4. března 2010 na beremese.cz. Přidala 257 příspěvků a 1 album. Má 107 přátel. Region Kolín.
    Libochovice, Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
betka20 (27 r.)
4
Registrovala se 4. března 2010 na beremese.cz. Přidala 257 příspěvků a 1 album. Má 107 přátel. Region Kolín.
    Libochovice, Region Litoměřice
 mrazulka: já se taky rozhodovala jestli s kaminkem nebo bez a nakonec chci bez, protoze kamarádka má s kamínkem a ten prstýnek se jí otáčí (což je normální kdyz treba trosku zhubnes nebo nemas zrovna nateklé prsty) a to já nechci. takhle bych z toho byla nervozni a musela ten prstýnek porad otáčet a hlídat emoticon

jinak holky s tím materiálem prstýnků mám dilema :( já nosím chirurgickou ocel nebo střibro ale zlaté prstýnky nosím ve výjmečných situacích nebo kdyz mam na ne zrovna chut emoticon jsou to darky k 18 a 20 narozeninám... takze opravdu nevim... myslim ze treba az budu starsi zlato nosit budu... kombinace zlata se mi zase tolik nelibi... :( jsem z toho fakt smutna... asi si na prst navlíkneme sedmikrásku emoticon
15. čer 2010 ve 12:06  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
 lena:tak to je teda mazec..nehty si ten muj teda stříhá sám emoticon ale je fakt,že každá tchýně má něco..

Vaneska: Ahojky a díky moc emoticon no až se přehoupnou prázdniny,tak bude víc času a začneme to řešit protože ač se to nezdá,utíká to jako blázenemoticon

Holky, neviděli jste na netu nějakou hezkou svatební knihu pro hosty?Budu to dávat kamarádce na rozlučce jako dárek a nemůžu objevit nějaký hezky..
15. čer 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
 holky, tak jsem zkoušela vyrábět vývazky, dost mě to baví, mé snažení jsem dala do albíčka emoticon emoticon
15. čer 2010 v 17:51  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
 tak nevím, malý buď rýsuje do plavek a nebo drží basu s taťkou a chce zhubnout do svatebního oblečku emoticon) nechce večeřet.. ani mlíko..

co se týče těch prstýnků, tak o variantě, já bílé zlato a přítel žluté zlato, jsem už také přemýšlela, zrovna jsem dnes při prohlížení alb na to narazila a vypadalo to hezky, takže kdybychom museli tohle řešit, tak navrhnu příteli toho řešení, ale do kombinace bílé-žluté jít fakt nechci.. taky mám nějaké šperky ze žlutého zlata, které jsem dostala na 18. a 20. narozeniny, ale vím, že už je nosit nebudu.. běti, sedmikráska je dobrá emoticon emoticon emoticon

nehty příteli stříhám já emoticon teda jen na pravé ruce, páč levou rukou to neumí emoticon

verisek.s - šikulka emoticon mě se nabídla mamča, že mi vývazky vyrobí emoticon paráda!! emoticon
15. čer 2010 v 19:09  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
 mrazulka: my chceme oba jen bílé zlato a právě ty staré zlaté prstýnky a řetízky, které už nikdo nosit nebude dáme do zlatnictví. U nás vykupují staré zlato a když si u nich necháme udělat prstýnky, výkupní cena je vyšší a ještě dostaneme na prstýnky slevu v hodnotě vykoupeného zlata. Kamarádka takto ušetřila 5000,- Kč, takže holky, hledejte staré šperky, vyplatí se to emoticon emoticon
15. čer 2010 v 19:21  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
 verisek.s - to máš recht, kouknu, co tady mám všechno za poklady!! emoticon já myslím, že přítel si taky nakonec dá říct a budou bílé.. taky nosí řetízek s takovou mincí ze žlutého zlata, ale stejně ho má pod tričkem či košilí, takže to není vidět.. emoticon
15. čer 2010 v 19:35  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
 bíbicz - děkuji za nabídku, už jsem tu fotku smazala emoticon) našla jsem tady fotku, který vypadý skoro stejně.. myslím, že ten můj má jen nepatrně větší kamínek.. ten na obrázku je asi briloš emoticon)
15. čer 2010 v 19:39  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
 leni - teď jsem dala do albíčka krásnou fotku kytičky z tulipánů... a prej plevel!! emoticon

tak zásnubní jsem nakonec fotla mobilem.. no, nic moc, ale je to on emoticon
15. čer 2010 v 19:43  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
 mrazulka: tééda, tak zásnubní je moc pěkný, já mám skoro stejný, od přítele jsem ho dávno dostala "jen tak" emoticon emoticon
15. čer 2010 ve 20:20  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
 verisek.s - děkujiii!! já už jsem dostala prstýnky 3 emoticon jeden za honzíka, ten jsme pak museli zmenšit, a když jsem si ho byli vyzvednout, tak jsem dostala další emoticon a pak ten zásnubní.. ten jsme taky museli vyměnit, páč byl o dost větší emoticon všechny jsou krásné..
15. čer 2010 ve 20:55  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
 hmm, nevím, kde se mi z albíčka ztratily honzíkovy fotky.. nevím, že bych je mazala.. hmm.. :(
15. čer 2010 ve 21:30  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
 verisek: vyvazky jsou krasny!! Jsi sikulka. emoticon Ja se taky tesim, az si vyzvednu u nasich material, co jsem si objednala na netu a zacnu vyrabet. Doufam, ze mi to pujde.
Jo a tulipany jsou uzasny. Ja je mam moc rada. Na chlapi nedejte, oni kytkam moc nerozumi. emoticon
Ze me se ted pomalu stava zenomuz. emoticon Dosla mi baterka v ovladaci na auto, tak jsem musela koupit novou spravnou (kdo se v nich ma vyznat) a vymenit ji. Pak mi spadly klice a s nima i dalsi ovladac od garaze a celej se mi rozsypal vcetne tlacitek. Tak jsem to musela davat dohromady. Minuly patek jsem vyzvedavala auto z opravny, zabjim doma pavouky .... to jsem teda dopadla. emoticon Uff, uff, mame za sebou teprve 11 dni odlouceni a mne uz to pripada jako vecnost. Ale ja se nedam!!! emoticon
Pro dnesek vypinam, preju vsem hezkou dobrou noc!! emoticon
15. čer 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
 Dobré ránoemoticon

verisek: koukala jsem na tvoje vývazky, pěknéemoticon kdes sis kupovala mašličky na ně??

Holky,myslíte si, že vaši chlapi budou nosit prstýnek??
16. čer 2010 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
 dobré ránko! já si myslím, že můj muž prstýnek nosit nebude emoticon takže fakt stačí sedmikráska emoticon

jinak jsem našla konečně kontakt na hájenku, resp. komu patří, napsala tam email, tak čekám.. ale viděla jsem fotky a vevnitř do vypadá good emoticon
16. čer 2010 v 08:44  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
 tak na mail mi odepsali, teď jen zavolat a domluvit se !!! emoticon
16. čer 2010 v 09:45  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
 No jde o to, že pokud ho nosit nebude,tak ti udělají ten samý prsten ale v jiném kovu..ujišťovali mě, že to nikdo nepozna..tak si myslím,že je zbytečné aby si prosazoval žlutý zlato,když ho nebude nosit..

pak pošli foto té hájenkyemoticon
16. čer 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sulcikovap (28 r.)
2
Registrovala se 18. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 629 příspěvků a 1 album. Má 6 přátel. Region Kutná Hora.
    Region Kutná Hora
fotoportrét
fotoportrét
sulcikovap (28 r.)
2
Registrovala se 18. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 629 příspěvků a 1 album. Má 6 přátel. Region Kutná Hora.
    Region Kutná Hora
 Ahoj holky,tak jsme se vrátily ze severních čech emoticon Konečně doma emoticon
Svatba mého švagra docela ušla,ale moc se mi nelibila vyzdoba a obřad byl moc krátky.Ani počasi jim nevyšlo po foceni začlo hned pršet a docela dost emoticon
Aspon máme poučení a popravdě já si dám na vyzdobě mnohem vic záležet emoticon
Mrazulka:Ted jsem našla taky kontaktni mail na nasi mysliveckou chatu tak jsme jim hned napsala,tak čekám až odepisou.. emoticon Jinak mě tam semnou přitel zajel když jsme byly v Děčíne,protože jsem vubec nevěděla jak ta myslivecká chata vypadá a kde je emoticon Je uplne schovaná v lese,je tam jedna menší chatička a za ni schovaná ta myslivecká...
Jinak musim ješte k té švagrovo svatbe,že měly moc krásne prstynky,zlaté a to me se zlato nelíbi..A něco pro pobaveni,nevěsta nandala ženichovi prstynek na PRAVOU RUKU emoticon Kdyby jim to hoste neřekly vubec je to netrklo,že patří na levou emoticon
16. čer 2010 ve 12:26  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
 janullii - on si to žluté zlato nijak zvlášť neprosazuje, jen to tady jednou prohodil, myslím, že to ani nijak zvlášť prosazovat nebude.. a třeba překvapí a prstýnek nosit bude emoticon

tady je ta hájenka.. http://old.myslivost.cz/ms/ms.asp?ID_Sdruzeni=3466&id_menu=1051&sekce=14
je to klasická hájenka, nevím, jak vypadají jiné místnosti, wc či pokoje na přespání, to se tam nejdříve musíme zajet podívat..

sulcikovap - a jakou měli výzdobu? možná si mysleli, že jsou v polsku nebo na slovensku, tak se snubáky nosí na pravé ruce emoticon) jo, s tím počasím je to zapeklité :( to si holt nepředplatíš.. musíme se jen modlit a doufat..

jinak jsem psala na ten porubský zámek, kdy si tam můžeme rezervovat termín a mají to propojené s matrikou, ta jim ještě termíny nedala, takže taky až od 1.9., tak mě napadlo, že v té době budeme na dovolené, doufám, že nám za těch 10 dnů nám toho 11.6. úplně nevyfouknou.. emoticon
16. čer 2010 ve 14:49  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
 Ta hájenka je fakt krásná..myslim si,že je to ideální na hostinu..a jak to budete mít s jídlem??
16. čer 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
 jídlo bude zajišťovat cateringová firma.. menu zatím vybrané nemáme, jen firmu, která to bude dělat.. v tom jaké by mělo být menu se přítelem zatím rozcházíme.. on už s tou firmou má zkušenost, zajišťovali mu jídlo na jednu akci, byl to hornický raut, a on pořád chce, abychom ho měli taky, že to bylo vynikající, ale ta jídla, která mi jmenoval mě nijak nenadchla a navíc se mi na červen zdají příliš těžká.. takže uvidíme, až se do jejich nabídky mrknu sama.. vše bude formou rautu, včetně oběda.. bude to trošku netradiční, ale co emoticon proč ne emoticon
16. čer 2010 v 15:32  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš