Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
To me se libi kyticka z pivonek, co mam v albu. To, ze jsou to pivonky, mi rekla kamaradka, ja sama se v tech kytkach vubec nevyznam. :-D Verisek: My, jak jsme meli naplanovanou tu vanocni cestu do Parize, tak jsem taky predtim rikala, ze treba tam padne zadost o ruku, ze to je takova klasika.... a pak jsem na to uplne zapomnela a byla prekvapena, kdyz pritel prisel s krabickou. :-) Janullii: tatinek rika pritelovi Misu (s hackem nad S, nemam tu diakritiku). Takze to je asi vsude stejny. Ale miminko je teda sila. :-D 8-) Jinak nam mamky a tatkove zatim nic nevnucuji, ale predpokladam, ze se to zmeni, jak se bude blizit datum svatby. ;-) Fiiiiha, uz jsme na 18. strance. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
janulli - s těmi šaty rozumím, 2 tisíce na chodníku nenajdeš!! jinak přítel tady taky něco blindil o žlutém zlatě!! to se mi úplně zježily vlasy na hlavě, protože já mám všechno z bílého a žluté ani nemám ráda a ani mi nesluší, tak jsem mu říkala, že jedině kombinaci, ale tu ve skutečnosti nechci, takže rozhodnu já a bude to :-D představu máme, taťka říkal, že jemu by se líbil takový, který vypadá jakoby uřízli kousek trubky :-D já jen přemýšlím, zda tam chci mít kamínky nebo nechci.. v albíčku mám nějaké vzorky.. neboj, verisek.s, žádost určitě příjde! a když nepříjde, tak 11.6.2011 uslyšíš od přítele ANO a dá ti krásný snubní prstýnek!! a to bude teprve paráda!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky si myslim..u nás to nikdo neřeší kromě mě a kamarádek:)asi jsme všechny stejné..ale chceme si to užít a kdyby jsme nesbírali nápady a inspirace,nechci domyslet jak by to ve finále dopadlo..
Odpovědět
Profilova fotka
mimochodem, bibicz, krásná společná fotka!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jinak jsem chtěla vložit svůj zásnubní prstýnek, ale mám provizorní noťas a nepodařilo se mi fotku zmenšit.. tak příště :)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju moc holky, uvidíme, nechávám to osudu :-) :-) Bibi: pivoňky jsou taky nádherné!! Já jsem zamilovaná do konvalinek, takže tam je to jasná volba! Jen aby byly!! Moje mamka by to nejradši všechno naplánovala sama o 20ti hostech :-D :-D Ale pomalu se začínají všichni zajímat a přítelova maminka do toho bude určitě taky povídat....no uvidíme :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: dekuju, jenom Twix nejak nechtel pozovat. 8-) Kdybys chtela fotku zmensit, tak ja to pro tebe muzu udelat. Kdyztak napis do IP. ;-) U me pripada v uvahu jenom bile zlato. Zlute nemam rada. Pritel ma retizek s krizkem ve zlutem zlate, ale jelikoz je od jeho nejake davno byvale pritelkyne, tak ho planuju zabavit a darovat mu nejaky hezky, vlastne MNOHEM hezci v bilem zlate, abychom to mohli sladit se snubaky. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
janullii : ahojky,taky tě tady vítám a taky říkám,že kromě vybraného termínu nemáme zamluveného ještě vůbec nic :-) Naštěstí tam kde to chceme,si teda myslím,že to až tak vytížený nebude....Svatba bude na zámku v Náměšti nad Oslavou a pak najdeme nějakou restauraci kolem,kde nám bude chutnat a jak se dohodneme :-) Jinak my jsme se domluvili,že prstýnky budou zlaté,protože oba zlato nosíme....
Odpovědět
mrazulka: už sme o tom tady mluvili, ale když se s přítelem nedomluvíš :) tak on může mít ze žlutýho a ty z bílýho :) nám se líbí kombinace, říkám si, že se mi to bude hodit i kdybych překotvila někdy na žluté zlato :) Nevadí mi, že je tchýně aktivní, protože ji budu potřebovat :( vše se odehraje 200 km od mého bydliště, tak ji budu vděčná, když bude mít typy, kde co a jak :) ale nemusí volat v 7 ráno a už teď :) přítelovo oblečení budeme řešit až někdy na konci roku, až zhubne :) přijel z víkendu u rodičů s tím, že je tlustej a musí zhubnout :) asi si do něj tatínek rejpnul! Jinak ty maminky jsou stejný, ta moje tchýně vidí svého chlapečka max. dvakrát za měsíc a když jsem tam poprvé s ním přijela, chtěla mu stříhat nehty na nohách =-) =-) =-) málem jsem to nerozdýchala, ale už jsem si je vycvičila a pokuď se takový věci dějí, tak ne, přede mnou!
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, haha, tak to je hustý :-) :-) :-) To my jsme spolu s přítelem chodili na základní škole do třídy :-) :-) :-) On prý byl do mě zamilovaný, ale já jsem měla jiného, až v 17ti jsme se nějak potkali a bylo to :-) :-) Navíc bydlíme přes ulici ob dům, takže to máme k "tchánům" 2 minuty cesty. Takže přítel bydlí tady u mě, ale zatím neoficiálně, věci jsou pořád doma u maminky :-D :-D Ale má to i své výhody, o víkendu vůbec nevařím a chodíme na obědy tam x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: já se taky rozhodovala jestli s kaminkem nebo bez a nakonec chci bez, protoze kamarádka má s kamínkem a ten prstýnek se jí otáčí (což je normální kdyz treba trosku zhubnes nebo nemas zrovna nateklé prsty) a to já nechci. takhle bych z toho byla nervozni a musela ten prstýnek porad otáčet a hlídat :) jinak holky s tím materiálem prstýnků mám dilema :( já nosím chirurgickou ocel nebo střibro ale zlaté prstýnky nosím ve výjmečných situacích nebo kdyz mam na ne zrovna chut :) jsou to darky k 18 a 20 narozeninám... takze opravdu nevim... myslim ze treba az budu starsi zlato nosit budu... kombinace zlata se mi zase tolik nelibi... :( jsem z toho fakt smutna... asi si na prst navlíkneme sedmikrásku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lena:tak to je teda mazec..nehty si ten muj teda stříhá sám :-D ale je fakt,že každá tchýně má něco.. Vaneska: Ahojky a díky moc :) no až se přehoupnou prázdniny,tak bude víc času a začneme to řešit protože ač se to nezdá,utíká to jako blázen:) Holky, neviděli jste na netu nějakou hezkou svatební knihu pro hosty?Budu to dávat kamarádce na rozlučce jako dárek a nemůžu objevit nějaký hezky..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky, tak jsem zkoušela vyrábět vývazky, dost mě to baví, mé snažení jsem dala do albíčka :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak nevím, malý buď rýsuje do plavek a nebo drží basu s taťkou a chce zhubnout do svatebního oblečku :)) nechce večeřet.. ani mlíko.. co se týče těch prstýnků, tak o variantě, já bílé zlato a přítel žluté zlato, jsem už také přemýšlela, zrovna jsem dnes při prohlížení alb na to narazila a vypadalo to hezky, takže kdybychom museli tohle řešit, tak navrhnu příteli toho řešení, ale do kombinace bílé-žluté jít fakt nechci.. taky mám nějaké šperky ze žlutého zlata, které jsem dostala na 18. a 20. narozeniny, ale vím, že už je nosit nebudu.. běti, sedmikráska je dobrá :-D :-D :-D nehty příteli stříhám já :-D teda jen na pravé ruce, páč levou rukou to neumí :-D verisek.s - šikulka :-) mě se nabídla mamča, že mi vývazky vyrobí ;-) paráda!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: my chceme oba jen bílé zlato a právě ty staré zlaté prstýnky a řetízky, které už nikdo nosit nebude dáme do zlatnictví. U nás vykupují staré zlato a když si u nich necháme udělat prstýnky, výkupní cena je vyšší a ještě dostaneme na prstýnky slevu v hodnotě vykoupeného zlata. Kamarádka takto ušetřila 5000,- Kč, takže holky, hledejte staré šperky, vyplatí se to :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek.s - to máš recht, kouknu, co tady mám všechno za poklady!! :) já myslím, že přítel si taky nakonec dá říct a budou bílé.. taky nosí řetízek s takovou mincí ze žlutého zlata, ale stejně ho má pod tričkem či košilí, takže to není vidět.. :)
Odpovědět
Profilova fotka
bíbicz - děkuji za nabídku, už jsem tu fotku smazala :)) našla jsem tady fotku, který vypadý skoro stejně.. myslím, že ten můj má jen nepatrně větší kamínek.. ten na obrázku je asi briloš :))
Odpovědět
Profilova fotka
leni - teď jsem dala do albíčka krásnou fotku kytičky z tulipánů... a prej plevel!! :) tak zásnubní jsem nakonec fotla mobilem.. no, nic moc, ale je to on :)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: tééda, tak zásnubní je moc pěkný, já mám skoro stejný, od přítele jsem ho dávno dostala "jen tak" :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek.s - děkujiii!! já už jsem dostala prstýnky 3 :) jeden za honzíka, ten jsme pak museli zmenšit, a když jsem si ho byli vyzvednout, tak jsem dostala další :) a pak ten zásnubní.. ten jsme taky museli vyměnit, páč byl o dost větší :) všechny jsou krásné..
Odpovědět
Profilova fotka
hmm, nevím, kde se mi z albíčka ztratily honzíkovy fotky.. nevím, že bych je mazala.. hmm.. :(
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: vyvazky jsou krasny!! Jsi sikulka. ;-) Ja se taky tesim, az si vyzvednu u nasich material, co jsem si objednala na netu a zacnu vyrabet. Doufam, ze mi to pujde. Jo a tulipany jsou uzasny. Ja je mam moc rada. Na chlapi nedejte, oni kytkam moc nerozumi. 8-) Ze me se ted pomalu stava zenomuz. :-D Dosla mi baterka v ovladaci na auto, tak jsem musela koupit novou spravnou (kdo se v nich ma vyznat) a vymenit ji. Pak mi spadly klice a s nima i dalsi ovladac od garaze a celej se mi rozsypal vcetne tlacitek. Tak jsem to musela davat dohromady. Minuly patek jsem vyzvedavala auto z opravny, zabjim doma pavouky .... to jsem teda dopadla. 8-( Uff, uff, mame za sebou teprve 11 dni odlouceni a mne uz to pripada jako vecnost. Ale ja se nedam!!! :-) Pro dnesek vypinam, preju vsem hezkou dobrou noc!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) verisek: koukala jsem na tvoje vývazky, pěkné:) kdes sis kupovala mašličky na ně?? Holky,myslíte si, že vaši chlapi budou nosit prstýnek??
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko! já si myslím, že můj muž prstýnek nosit nebude :) takže fakt stačí sedmikráska :-D jinak jsem našla konečně kontakt na hájenku, resp. komu patří, napsala tam email, tak čekám.. ale viděla jsem fotky a vevnitř do vypadá good :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak na mail mi odepsali, teď jen zavolat a domluvit se !!! :)
Odpovědět
Profilova fotka
No jde o to, že pokud ho nosit nebude,tak ti udělají ten samý prsten ale v jiném kovu..ujišťovali mě, že to nikdo nepozna..tak si myslím,že je zbytečné aby si prosazoval žlutý zlato,když ho nebude nosit.. pak pošli foto té hájenky:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak jsme se vrátily ze severních čech :-) Konečně doma ;-) Svatba mého švagra docela ušla,ale moc se mi nelibila vyzdoba a obřad byl moc krátky.Ani počasi jim nevyšlo po foceni začlo hned pršet a docela dost :-| Aspon máme poučení a popravdě já si dám na vyzdobě mnohem vic záležet ;-) Mrazulka:Ted jsem našla taky kontaktni mail na nasi mysliveckou chatu tak jsme jim hned napsala,tak čekám až odepisou.. :-) Jinak mě tam semnou přitel zajel když jsme byly v Děčíne,protože jsem vubec nevěděla jak ta myslivecká chata vypadá a kde je ]-( Je uplne schovaná v lese,je tam jedna menší chatička a za ni schovaná ta myslivecká... Jinak musim ješte k té švagrovo svatbe,že měly moc krásne prstynky,zlaté a to me se zlato nelíbi..A něco pro pobaveni,nevěsta nandala ženichovi prstynek na PRAVOU RUKU :-D Kdyby jim to hoste neřekly vubec je to netrklo,že patří na levou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janullii - on si to žluté zlato nijak zvlášť neprosazuje, jen to tady jednou prohodil, myslím, že to ani nijak zvlášť prosazovat nebude.. a třeba překvapí a prstýnek nosit bude :) tady je ta hájenka.. http://old.myslivost.cz/ms/ms.asp?ID_... je to klasická hájenka, nevím, jak vypadají jiné místnosti, wc či pokoje na přespání, to se tam nejdříve musíme zajet podívat.. sulcikovap - a jakou měli výzdobu? možná si mysleli, že jsou v polsku nebo na slovensku, tak se snubáky nosí na pravé ruce :)) jo, s tím počasím je to zapeklité :( to si holt nepředplatíš.. musíme se jen modlit a doufat.. jinak jsem psala na ten porubský zámek, kdy si tam můžeme rezervovat termín a mají to propojené s matrikou, ta jim ještě termíny nedala, takže taky až od 1.9., tak mě napadlo, že v té době budeme na dovolené, doufám, že nám za těch 10 dnů nám toho 11.6. úplně nevyfouknou.. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ta hájenka je fakt krásná..myslim si,že je to ideální na hostinu..a jak to budete mít s jídlem??
Odpovědět
Profilova fotka
jídlo bude zajišťovat cateringová firma.. menu zatím vybrané nemáme, jen firmu, která to bude dělat.. v tom jaké by mělo být menu se přítelem zatím rozcházíme.. on už s tou firmou má zkušenost, zajišťovali mu jídlo na jednu akci, byl to hornický raut, a on pořád chce, abychom ho měli taky, že to bylo vynikající, ale ta jídla, která mi jmenoval mě nijak nenadchla a navíc se mi na červen zdají příliš těžká.. takže uvidíme, až se do jejich nabídky mrknu sama.. vše bude formou rautu, včetně oběda.. bude to trošku netradiční, ale co :) proč ne :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?