Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii To jo, času je plno. Zkoušku líčení a účesu mám domluvenou cca měsíc před svatbou.
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - dnes jsem zrovna psala paní vizážistce, byly jsme domluveny na březen, tak si jen upřeníme kdy.. říkala, že březen je tak akorát :-) tak uvidím, kdy se sejdeme a jak se mi její práce bude líbit..
Odpovědět
Ahoj, mám otázku. Žádali jsme našeho svědka, jestli by byl ochotný vzít do kolony své nové autíčko a vézt ženicha a on nám odpověděl, že svěděk by neměl řídit. Vůbec jsem o tom nevěděla. U nás bude řídit i táta a ten si myslím, že z hlediska hierarchie na svatbě je důležitější než svědek. Jak to máte vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@beruskaas - tak o tom jsem nikdy nepřemýšlela.. hmm.. nevím, jestli je to o nějaké svatební etiketě, že by neměl řídit a nebo spíš o ochotě.. mě poveze můj šéf a mého muže jeho šéf.. svědkyně řídit určitě nebude, bude řídit její manžel a můj bratr-svědek nemá auto, takže tak řídit nebude, ale můj nevlastní taťka, který mě povede k oltáři, určitě řídit bude.. takže spíš je to o ochotě.. bych řekla..
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka no já na líčení půjdu v květnu,to si myslím je taky akorát a účesy už pomalu budeme zkoušet teď,mám šikovnou kamarádku kadeřnici,tak budeme zkoušet a hlavně kdybych si vymýšlela nějaké přízdoby nebo tak ,tak na to bude i dost času to objednat.. @beruskaas jinak si taky myslím že by svědek řídit neměl..my to teda s autama ještě vyřešené nemáme ale u nás tatínkové taky budou řídit, nevidim na tom nic divného..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - já myslím, že asi ty zkoušky uděláme dvě.. teď budeme hledat a pak už vyšperkujeme tu finální podobu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale teď mě napadlo, že po přípitku na zdraví novomanželů u obřadu, už by svěděk asi řídit neměl :-)
Odpovědět
Ahoj holky, než vše zas dočtu, tak to bude trvat :) ale musím se pochlubit :) máme rozvezené oznamka, celý víkend jsme jezdili, dokonce nás nezastavilo ani porouchané auto, který nám odvezl odtahovač! pučili jsme si náhradní vozidlo a jeli dál :) Takže severní Moravu máme proježděnou křížem krážem :) ještě něco málo v brně a je hotovo :) Za 14 dní jdu na zkoušku účesu a líčení a 4. dubna jdeme na přehlídku a ochutnávku přímo do hotelu, kde svatbu budeme mít! vybereme si tam menu, výzdobu a vše potřebné!
Odpovědět
@mrazulka @janullii Přišlo mi to takový právě postavený na hlavu, že svědek řídit nesmí a rodiče ano. Když už, tak by to mělo být naopak, ne? Jinak přípitek budeme mít až v restauraci, tak s pitím problém není.
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky my jsme to vyřešili uplně jinak, obřad máme v kostele takže sraz je u kostela, nevěsta přijede v kočáře s koňma a z kostel na hostinu at se dostane každý jak chce, my pojedem kočárem a ostatní at se dostaví jak chtějí po obědě se odvezou auta a začne pařba, pak už máme rozvoz zajištěn .-) proč se nad tím trápit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova ahojky:) nejdřív ti popřeju k dnešnímu svátku..všéééchno nejlepší Leničko:) tak to je tedy mazec:) takže už máte oznamka rozvezená a koláčky, pak budete taky vozit?? @beruskaas no já viděla spoustu tatínku že řídili..většinou by si měl odvést nevěstu-dceru na obřad..v mém případě je svědek důležitější než rodič,ten pro mě dělá víc ale to bych nerada rozebírala..jak píše Gabča, je to opravdu na ochotě a na domluvě..
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky:-) @mrazulka prstýnky krásné :-) @lenakvapilova také bych Ti chtěla k dnešnímu svátku popřát všechno nejlepší, hodně zdravíčka a štěstíčka a hlavně hoooodně lásky :-) jak se tady holky teď bavíte o řízení aut na svatbu, tak u nás bude řídit každej kdo má auto, protože jinak by jsme museli jet autobusem :-) mě možná poveze i můj svědek, ale to ještě není na stopro domluvené :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lenakvapilova já ty svátky nějak nedávám :-) všechno nej, Leni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova - leni, klobouk dolů!! ty jo, vy jste šikovní!!!! já jsem ještě pořád nestáhla ty honzíkovy fotečky na oznámko, no nic, musím to dneska už konečně udělat.. my jedeme na schůzku do hájenky s panem od cateringu v pátek 4.3. jinka já přemýšlím, že oznámka rozešleme poštou, ale teď mě napadá, že tady okolí bychom mohli rozvézt.. a koláčky budeme rozvážet hned toho 1.6. po vyzvednutí z pekárny.. ale detaily musíme ještě s mirečkem dořešit.. jinak, co se týče ještě těch odvozů a rozvozů.. my pořád ještě přemýšlíme, jestli se všichni sejít u nás doma, provést předání nevěsty atd. a vyjet na obřad a nebo doma jen rodina a zbytek až na obřad.. ale to pak zase nebudou mít ostatní nazdobená auta atd.. ale v létě byla svatba tady u nás vedle v baráku a většina svatebčanů čekala venku.. tak mě taky napadlo, že bychom předání nevěsty udělali jen s rodinou a zbytek se sjede u našeho domu, nazdobíme je, nalijeme po pulečce :-) a pak společně vyrazíme.. hmm.. no, je to třeba doma ještě prodiskutovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 - děkuji moc.. pak ty, které jsme nakonec vybrali samozřejmě dám do albíčka.. pojedeme v sobotu na veletrh, když nic nevybereme, tak pojedeme rovnou do toho zlatnictví, kde se nám ty prstýnky líbily a objednáme.. @lenakvapilova - i já přeji všechno nej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to my jsme včera taky řešili "předání nevěsty" a můj chlapprej otom neslyšel..jemu se víc líbí varianta,že by mě viděl až při obřadu,tak taky vůbec nevím jak to vymyslet..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - taky řešíme i variantu, že se předávání nevěsty zruší.. kamarádka to zrušili a všichni se viděli až na obřadu..
Odpovědět
Profilova fotka
já momentálně hledám nějaké ozdoby do vlasů.. jsem trošku ztracená a bezradná :-) zatím nejsem nějak rozhodnutá, co bych chtěla mít na hlavě :-)
Odpovědět
@mrazulka Mě by se taky líbilo, kdyby mě viděl ženich až na obřadu v uličce, ale budu se vdávat na Plzeňské radnici a tam si myslím, že to asi zařídit nepůjde, před obřadem se tam stříhají občanky, domlouvá se s varhaníkem hudba... ale možná se pletu. Má s tím někdo zkušenost, jestli to jde zařídit i na radnici takhle "tajemně"?
Odpovědět
Profilova fotka
@beruskaas - můj muž odmítá den předem jet ke svým rodičům, že je doma prostě doma :-) a já se budu převlékat a připravovat, až on vyjede pro kytky a tak.. no, takže u nás to taky nehrozí..
Odpovědět
Profilova fotka
@beruskaas - jo, jinak my jdeme kvůli hudby na obřad 3 týdny před svatbou.. říkala paní matrikářka.. ale já tam jdu i kvůli novému rodnému listu našeho syna.. budou mu tam měnit moje příjmení..
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka tak u nás by to šlo,Péťu vyženu k rodičům a já budu pěkně doma se svědkyní..akorát nevím jak s kytkou,kdy mi jí dá nebo jakým způsobem se ke mě dostane..ale líbí se mi ten´moment,kdy na tebe každý kouká a obzvlášť tvůj muž před oltářem.. jinak na fleru jsou pěkný kytičky,taky pořád přemýšlím..a co živá??
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - živá mě taky napadla, ještě pořád hledám nějaké účesy a pak se rozhodnu.. kytičku ti přeci může předat třeba až před obřadem..
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka no ale když už,tak jsem chtěla aby mě viděl,až mě povede taťka,až tam bude stát..přijde mi divné jít bez kytky,no nevim musíme to nějak vymyslet.. nad živou jsem taky přemýšlela:)
Odpovědět
@mrazulka V Plzni je to tak, že si sice hudbu můžeš vybrat už před obřadem, ale že prý se tam mění varhaníci, tak je to jistější až přímo na místě a poplatek za varhaníka se taky platí až ten den. Nechápu, proč s tím dělají takový cyráty!
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - může ti jí poslat po svědkyni.. :-) vůbec tě nemusí vidět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka no vidiš to,to mě nenapadlo:) krásně si nám to vymyslela:)
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme se domluvili že mě uvidí až u oltáře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vlasicka a kde budete mít obřad? já teda taky doufám,že se nám to podaří,že nebudu viděna dřív..
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji nedávno jsem se přestěhovala, a tak pořád sháním nějaké dobré kadeřnictví ;-) ale ten měsíc předem zkouška stačí
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?