Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi pěkné aranžmá a krásná kombinace, jsem ráda, že je nás v bílozelené víc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
i my budeme mít výzdobu do zelenobila, jen ty vyvazky máme jen čisté bílé..
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka malá inspirace
Odpovědět
Profilova fotka
Tak, šatky už jsou na poště, bohužel si musím počkat až na pondělí :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka a o to právě jde :-) @ptjj no ale hlavní je, že jste už v nějaké fázi :-) to my s Honzíkem nejsme ani v té :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maifa - krasne, ale doma nebylo schváleno.. Ty bílé jsou taky krasne, takové čisté.. Ale výzdoba bude určitě do zelenobila.. Uz se začínám moc těšit!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, byli jsme dnes na snubní prstýnky.. prošli jsme 3 zlatnictví a už v tom prvním háček :-) mému muži se líbil prsten, který mě vůbec.. resp. takový jsem si nepředstavovala.. v druhém zlatnictví byl ten téměř stejný, ale už trošku v jiném provedení (nebyl tak hranatý, resp. okraje nebyly tak ostré a rovné) a ten už se líbil i mě.. a docela jsem se shodli.. víceméně jsem se tak nějak přizpůsobila :-)) ale překvapilo mě, že vlastně moje původní představa, kterou jsem si vytvořila podle obrázků z internetu je vzdálená realitě.. nicméně příští týden ještě zajdeme na veletrh a pak se rozhodneme.. zkusím na netu pohledat, jestli nenajdu nějaký podobný a pak dám do albíčka.. a tak na ten prstýnek tak nějak myslím a říkám si, že proč ne :-) vlastně podobný měli mí rodiče (teď už jsou rozvedeni a otec už umřel), ale ve žlutém zlatě a byl krásný.. takže se začínám těšit, až ho uvidím znovu, abych si řekla - jo, dobře to ten můj muž vybral :-) říkal, že tenhle prsten by i nosil.. a já bych chtěla, aby ho nosil..
Odpovědět
ahoj holky, tak vám sem zase na chvilku vlezu,ale vubec nemam cas docitat :-( mrknete ke me do alba, mam tam troje botky ze studia princess - ktere se vam libi nejvic? me se libi nejvic asi ty s maslickou, ale chtela bych radsi silonky, a to by asi vypadalo blbe :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@scvrcek - jo, silonky do botiček s otevřenou špičkou, to nee.. mě se líbí ty poslední.. jsou takové jemné, ale i ty s mašličkou s otevřenou špičkou jsou hezké.. jinak jsem vložila fotku prstýnků.. je úplně na konci..
Odpovědět
@mrazulka koukala jsem na ně, mám trochu jiný styl, ale na fotce to vypadá jinak, věřím, že ve skutečnosti jsou úplně jinačí...hlavně že se líbí vám :-) taky jsi měla jinou představu podle obrázků a podle skutečnosti? Já teda totálně :-D jj, silonky do otevřené špičky bych si nevzala...takže asi raději ty uzavřené..
Odpovědět
Profilova fotka
@scvrcek - měla jsem naprosto jinou představu.. chtěla jsem jen hladký kroužek, ale když jsme si ho dali na prst, tak se ani jednomu z nás nelíbil, pak přítel vybral kroužek s jednou rytinkou dookola a dnes se zamiloval do tohoto.. ta fotečka je vlastně ten prsten, který se mu líbil hned v tom prvním obchodě a myslím, že ta fotka mu i trošku lichotí.. nicméně v tom druhém zlatnictví byl ten kroužek trošku více masivnější, oblejší a celkově pěknější.. no, uvidíme.. každopádně musím říct, že v tom druhém zlatnictví mě docela zaujal.. taťka hlavně nechtěl takový ten půlkulatý, že ten nosit nebude, tak to prostě chce kompromis.. ale musím říct, že jsem z toho prvního zlatnictví odcházela tak zklamaná a vyděšená, že budu mít prsten, který se mi nelíbí.. to druhé zlatnictví mě trošku uklidnilo.. až budeme mít vybráno, tak samozřejmě přidám fotečku, ale to bude až příští týden.. botky - určitě uzavřené a nebo prostě bez silonek, já teda silonky nechci, ble :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@scvrcek - jinak vaše prstýnky jsou krásné, ale my jsme nechtěli kombinaci..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ještě jsem přidala jednu fotečku prstýnků..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dnes jsem byla na poslední obhlídce šatů v salonu Natali. Byli tam moc příjemní a velký výběr. Utvrdila jsem se v tom, že určitě budou šaty s ramínky za krk. Jen se teď musím do čtvrtka rozhodnout, jak přesně mají vypadat. Jsem na sebe zvědavá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji - i já mám šaty za krk :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já mám šaty na ramínka, za krk se mi líbí, ale nesehnala jsem je na sebe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré a zmrzlé ráno:) @mrazulka prstýnky jsou zajímavé,ale úplně jinačí než jsi chtěla a měly vysněné:) @scvrcek mě se líbí ty třetí botičky.. Jinak já už jdu tento týden zkoušet,tak se už taky moc těším..včera mi můj chlap řekl, že taky nechce abych ho viděla vtom, co bude mít na sobě dřív než na svatbě ale ztoho mám hrůzu..oblek jsem mu chtěla vybrat já:( košili už má doma, tak nevím jestli to mám nechat na něm nebo ne.. Jinak vybírám písničky,už mám vybrané: Láska na 100let, wedding day od Seala a zřejmě i Elton John-Can you feel it tonight..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - jo, jsou úplně jiné, ale člověk míní, však to znáš :-) zase na druhou stranu, měly by se líbit nám oběma.. tak je třeba udělat kompromis.. ale kdyby si mirek prosazoval ty na tom prvním obrázku, tak ty bych nechtěla, ty se mi vůbec nelíbily, ty druhé už víc.. tak pak říkal, že i jemu se více líbí ty druhé, takže mi spadl kámen ze srdce :-) kamarádka říkala, že prošli asi 10 zlatnictví, že se vůbec nemohli shodnout.. jinak, kdyby si chtěl přítel koupit oblek sám, tak bych mu důvěřovala, přeci jen jsou to jeho "monterky" :-), tak věřím, že by vybral dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka no jsem taky zvědavá až půjdeme na prstýnky jak to dopadne..no určitě vyberete ty pravý:) no uvidíme, mám ztoho obavu ale když mi chce být taky utajen, tak mu tu radost udělám..
Odpovědět
Profilova fotka
jinak mi mirek pustil tuhle písničku a úplně jsem se zamilovala, že na tohle by se mi líbilo jít k "oltáři" http://www.youtube.com/watch?v=XvyMG0...
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Láska na 100let je moje zamilovaná :-) paradoxně, ačkoli tyhle sladďárny moc nemusím, tak tahle mě dostala, měla jí na svatbě kamarádka a bylo to fakt úžasný.......naštěstí ji měla ona, tím pádem odpadá možnost, že bych ji chtěla mít taky, protože v takovém případě by si mě můj snoubenec asi nevzal :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka tak t aje dobrá:) jak jsem v sobotu hledala tak jsem taky našla jenu francouzskou od Celine Dion,už nevím název ale taky mě dostala.. @ptjj tak u nás ji nikdo neměl tak ji budu mít..hlavně,když jí slyšim,mám husí kůži a vím,že je ta pravá..akorát nevím,jestli se hodí až půjdu k oltáři ale snad jo..
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko všem :-) janullii : Taky jsem už hudbu trochu vybírala. Láska na 100 let je moc pěkná, ale v mém případě by to neprošlo, by mě asi snoubenec utekl :-D . Já zatím vybrala: Louis Armstrong: What a wonderful world, F. Sinatra:Moonriver, Leonard Cohen:Hallelujah, Elvis: Can't help falling in love, Israel Kamakawiwo'ole - Somewhere Over The Rainbow - buď se mi to podaří nějak nastříhat a prodloužit, nebo budu muset ještě vybírat dá. Máme mít hudbu cca na 30 minut.
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii zááávidím :-) kamarádka ji měla, když šla k oltáři a podle mě se to hodilo moc pěkně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Dneska mám konečně volno, tak se jdu za váma kouknout ;-) Jak to tady čtu, tak pro nás nebyly prstýnky problém vůbec, přítel našel obrázek na netu, ten jsme vytiskli, přinesli do zlatnictví, já jsem si tam dala navíc kamínek a bylo vymalováno :-) :-) @mrazulka písničku znám, je z nějaké reklamy ;-) moc pěkná, ale přijde mi taková málo výrazná. Pochod bude lepší ;-)
Odpovědět
@mrazulka ty druhé prstýnky jsou moc hezké!!! Ty první se mi moc nelíbí.. koukám, že vybíráte hudbu..taky nad tím dumám, ale myslím, že máme jasno.. na nástupy book of love, pak naše zamilovaná Someone exactly like you - tu jsem chtěla na první tanec, ale asi ji dáme i na prstýnky... a potom na gratulace směsku našich oblíbených, ale to už něco rychlejšího veselejšího, ať nebulím všichni :-) tam máme všechno možný, starý český hitovky, moderní, nějak to namícháme :-) já zvažuju švadlenu na šaty, myslela jsem, že si je nechám ušít v Linii v Praze, ale pořád si tím nejsem úplně jistá, tak jestli nakonec nepojedu až na Moravu do Madory...
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj však nikde není psáno,že bys jí taky nemohla mít..když se ti tak líbí:) @mihaji no já taky musím ještě vybírat..mám zatím tři..Pusť si toho Eltona, ten je tak ysuper,myslim,že se taky hezky hodí:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii no vždyť říkám, že by si mě přítel nevzal :-) to bych si musela zařídit nového ženicha k téhle písničce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj no nemáš to jednoduchý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mně se moc líbí písničky z pohádek a filmů, Verunčina píseň lásky - Jak si zasloužit princeznu (ta by se i k mému jménu víc než hodila), pak se mi líbí od Kamila Střihavky a Lucky Bílé A pohádky je konec z Nesmrtelné tety no a Kája Gott Jdi za štěstím. A moc oblíbená je od Neckáře Kdo vchází do tvých snů má lásko :-) A ještě od Hapky z pohádky Panna a netvor na piano, ta je nádherná :-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?