Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj dámy, už jsem tady zase po strašně dlouhý době, ale vůbec jsem neměla čas sem zajít :-( snad se sem dostanu na chvíli odpo, abych si mohla přečíst všechno co se tu zatím událo :-) @bibicz ještě že si se nedomluvila se mnou ohledně toho veletrhu. strašně jsem tam chtěla jít, ale vůbec jsem se tam nedostala, a když už jsem o tom uvažovala, tak se mi tam samotné vůbec nechtělo... @janullii ahoj janullii, gratuluji!! :-) @lenakvapilova Leni, ono se dává něco i svědkům????? nestačí že dostanou nějakou stejnou věc jako všichni ostatní? ty malé dárečky jak se dávají :-) jinak já jsem včera byla u vizážistky, se kterou jsme měli zkoušku líčení a domluvit přípravu :-) takže to bude fakt sranda :-) příští týden dostanu návrh kuchyně o které tu pořád také melu :-) a obdržela jsem trošku výzdoby a přišla mi už i ta korunka :-) ted jsem pěkně nachcípaná, takže si dávám takovou malinkou pauzičku (víc si nemůžu dovolit) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Jakého fotografa jste si vybrali?
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 já jsem tedka v berouně :-) jinak pocházím od karlových varů :-) a promin že odepisuji až ted...
Odpovědět
Profilova fotka
ptjj: jéé moc děkuji:) @mihaji mám Vladimíra Labaje, fotil už kamarádku a fotky byli opravdu exlusivní:) jo a samozřejmě vítej mezi námi:) @mischel.mm děkuju moc, ty se nám brzy uzdrav! Jinak co se týče svědků a dárečků tak si myslím, že je to na každém..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Děkuji za přivítání :-) . Jukla jsem na stránky a fotky vypadají dobře ;-) . My budeme mít Reného Jansu. Byl to docela oříšek shánět fotografa až v únoru. Většina oslovených už měla beznadějně plno. Pan Jansa je ale taky dobrý, tak jsem na fotky zvědavá, je to pro mě jedna z nejdůležitějších věcí.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji taky zdravím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak to každopádně, vždyť to jediné co nám ze svatby zbyde jsou jen ty fotky! taky se juknu..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Moje maminka ještě trefně poznamenala (když jsem argumentovala stejným způsobem), že mi snad ještě zbude prstýnek a hlavně ženich :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no tak to je taky pravda :-D a kolik stojí ten tvůj(myslím fotografa) :)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii: :-D přítel je k nezaplacení :-D , fotograf chce za 7 hodin 7500,-Kč + cestovné (má ale i levnější balíčky), případně každá další hodina za 800,-Kč, ale říkal, že pokud přetáhne třeba o 20 minut, tak to fakt řešit nebude.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji už jsem na něj koukala,má hezké čisté fotečky,budeš mít hezkou památku.. jo jo, tan můj je taky k nezaplacení:) a už si byla na zkoušení šatiček??
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@janullii Byla jsem zatím ve dvou (vlastně ve třech) salonech. Hned v tom prvním jsem si ale ani nic nevyzkoušela, to byla hrůza. Ještě jsem domluvená se svědkyní na sobotu do salonu Natali, ale vybráno asi už mám....pokud mě něco vyloženě nezasáhne (viz můj fotoblog). Pak si nechám šatičky ušít :-) . Ty už vybráno máš?
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak pak se musíš pochlubit fotečkama:) na šatičky jsem u tebe koukala:) no já mám představu, už jsem si i něco zkoušela, taky to mám ve fotoblogu ale to bylo loni..teď už půjdu naostro příští týden a uvidíme..vím, že chci jednoduché šatičky, žádný bonbonkový sukně..asi si vyberu z kolekce san patric, ty mě oslovili nejvíc..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Nevím, jestli je rozumně strašit přítomné nevěsty "hrochem" ve svatebním :-D . Na Tvé fotečky jsem taky koukala, oboje Ti moc sluší. Taky jsem pro jednoduchost, už kvůli své postavě, ale taky se mi jednoduché šaty víc líbí. Úplně nejvíc se mi líbí antické střihy, ale to prostě se svojí postavou mít nemůžu.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji ale prosimtě!! mě se líbí,že teď ty šatečky se dají tak hezky upravit,aby vypadali na každé krásně..hrochem..to zní strašně.. no a kolik budete mít lidí a už máte oznámení??
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji myslím, že s tím hrochem to dost přeháníš, sem s nimi :-) holky potřebuji radu ohledně tvaru bot, abych nezpůsobila svým společenským faux pas někomu na svatbě újmu na psychickém zdraví :-) tvar špičky bot by údajně měl korespondovat s tvarem dekoltu, já mám výstřih rovný a vybírám mezi dvěma druhy bot, jedny mají rovnou špičku, což by asi mělo tedy být správně, ale mně se víc líbí ty zakulacené....co myslíte vy? mám jít radši do těch rovných? osobně si myslím, že to bude každému šumák, ale přece jen, chci slyšet další názor ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii To jo, hlavně každému sedí něco jiného. Asi ve dvou jsem se sama sobě líbila a některé to byl děs běs, úplně "nejlíp" vypadám se závojem :-D . Ten jsem si zkusila kvůli příteli a málem sama před sebou utekla :-D . Z fleku bych mohla hrát v nějakým hororu o nevěstě :-D . Hrošíci jsou náhodou roztomilá zvířátka :-D . Oznámení mám vymyšlené, teď kamarád zkouší tisk, jak to bude vypadat a kdyby to nebylo nic moc, tak je objednám přes net. Oběd budeme mít malý, jen pro rodinu asi svědky (20 lidí) - tedy v našem případě to bude spíš taková první večeře, máme obřad až ve 14 hodin. A večer se bude péct prasátko a tam čekám tak kolem 50-ti lidí. Zvali jsme opravdu jen ty nejbližší.
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj tak já bych šla určitě do těch stou kulatou!!jsou mnohem hezčí a jemnější..no já mám boty ještě dřív koupené než šaty,tak snad taky nezpůsobím někomu újmu:) @mihaji tak to my budeme mít taky kolem 50ti lidí ale celý den..budou snámi na obřadě i na obědě..nelíbí se mi to škatulkování, ty snámi pojedeš na oběd a ty přijeď až večer..ale to je jen můj názor,neber to osobně..spousta to tak má..
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Fotky teď nemám u sebe, tak snad doma, pokud seberu odvahu... To jsem ani netušila, že to je s těmi botami takhle, já to řešit asi nebudu, vyberu si, jaké se mi budou líbit a hlavně nebudou mít moc vysoký podpatek, abych se nezabila a taky nebyla větší, než partner. Ty Tvoje botičky jsou krásné oboje, o trošku víc se mi možná líbí ty napravo.
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii diky za podporu meho nazoru, taky se mi vic libi :-) a s temi hosty, my proste vsechny na cely den pozvat nemuzem, i kdyz bychom chteli, takze to skatulkovani je u nas proste takovy kompromis......na obed bude asi 50 dospelych + 10 deti a pak na vecer jeste asi 30 lidi, to bychom proste na cely den neutahli a taky bychom se nikam poradne nevesli, raut bude venku na zahrade a na dvorku penzionu, takze tam uz se ti lidi rozptyli
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji díky :-) tyhle právě mají s dvojím podpatkem 7cm a 5cm a ty pěticentimetrové jsou úžasně pohodlné
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Já bych byla pro, oběd zrušit úplně, ale přítel ho chtěl. Jinak ty lidi, co přijdou večer, možná ani nebudou na obřadu, netuším, jestli se budou chtít přijít podívat nebo ne. Nicméně ti, co na obřadu budou, můžou se hned poté plynule přesunout na místo pečení prasátka, bude to tam k dispozici, takže by snad žádný problém vzniknout neměl.
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj A odkud botky jsou?
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj no jsou prostě hezčí, není zač ;-) já jsem psala, že tak to má hodně lidí,my máme tu výhodu,že budeme mít svoji hospodu a jídlo od známých kuchařů..takže kdybych na tom byla jako ty tak asi taky budu volit jinak..
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji z jednoho pražského salonu, můžu poslat do IP, kdybys potřebovala
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Tak pošli, ráda se podívám.....děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Tak to máte pěkně zařízené :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěstinky, tak jsem roztřídila fotky v albíčku, protože jsem v tom měla strašný guláš :-D :-D Včera jsem vyráběla další květinovou kouli, už mám 3 :-) :-) Odpoledne budu pokračovat, jen spotřeba krepových papírů je obrovská :-D Ve Zlíně už fialový neseženete, všechny mám doma já :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Děkuju, mají pěkný botky a ta cena ještě docela ujde, viděla jsem i podstatně dražší. Jen nevím, jestli i těch 5 cm by na mě nebylo moc. No, v sobotu jdu do Žitné, tak se tam možná zaslavím a mrknu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?