Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj no zatim jsme se právě bavili o klasické vazbě, schválně se zeptám na kolik by vyšla..
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno děvčata, jak se máte? A co je nového? Já po minulém týdnu padám doslova na hubu, jak jsem příšerně utahaná, ale nedá se nic nic dělat... Jinak teď běhám po bankách a hledám nějakou slušnou hypotéku, tak jsem zvědavá jak pochodím.... A jyk holky pokračujete v přípravách?
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 ahojky:) to já jsem taky vyčerpaná ale psychicky..no a na co hypo??Budete stavět či co?? Makčo, ty sis nechala dělat oznamko přes nějaký fotolab,jestli se nepletu,že?? jak to vypadá?
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii stavět ne, cle chceme si koupit byt, měla jsem slíbeno, že budeme bydlet u babi, ale když zjistila, že se nebudu vdávat v kostele tak to nejde :-( Jinak nechala jsem si ho udělat v happy fotu. sma jsem si to udělala v pc, udělala z toho fotku a posla jim to tam a oni mi to jen udělali jako fotky a mě se to líbí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 teda, to jako když se nevdáš v kostele tak nemůžete u nich bydlet jo, to je teda mazec..asi stará škola,že:) no já nad tím právě taky přemýšlím, nejdřív si asi jen pošlu vzorek jak by to vypadalo.. a rozměr jsi měla 10*15?
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 Ahojky, tak za tip na dobrou hypo budu ráda taky, my budeme rekonstruovat byt, už máme vybranou koupelnu i kuchyň, tak jsem zvědavá. Ale chceme až po svatbě, po jedněch nervech pak nastanou další s rekonstrukcí :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s jj, to bude u nás asi podobně, jenže ne rekonstrukce, ale asi stavba
Odpovědět
Profilova fotka
my už hypo máme.. ale vyřizoval nám ji tenkrát švagr, dělala ještě tenkrát v bance.. upřímně řečeno, podrobnosti nevím, páč v té době jsme spolu teprve začínali.. @janullii - určitě to všechno dobře dopadne! moc vám držím palečky! určitě se nenechte zastrašit.. ale jak píšeš, je vidět, co je to za člověka :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj - aha, o tom jsem nikdy neslyšela.. zajímavé.. teda, co se tady člověk nedozví :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Tak rozměry si můžeš vybrat jaký chceš, koukni na jejich stránky co nabízejí :-) @verisek.s Tak až měco zjistím, dám vědět :-) Holky mizím do práce, tk se mějte krásně pááááček :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my máme hypo u raifky..nikde jinde nám to dát nechtěli..jdou docela dobrý,jen je blbý,že peníze ti uvolní na základě toho,co už máš ty proinvestováno..třeba my čekáme na okna která můžeme zaplati až budou namontovaná,shlédne to odhadce,vypracuje protokol,já stím zajdu na banku a teprve mi uvolní peníze..to ze stavebka ti to pošlou celý a dokládáš jen faktury.. @mrazulka moc děkuju,zvládnout ten telefoní teror který nastal od včerejška je teda děsný ale snad to zvládnem..
Odpovědět
Ahojky holky, koukám, že mudeme mít po svatbě podobné starosti :) místo fotek šatů a dekorace na svatební stůl si budeme posílat fotky kuchyně a dekorace do obyváku :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky zdravím po delší době jsme byli jsme i s malým nemocní tak nebyl čas snad se máte všechny dobře už máme náhled svatebního oznámení mám ho v albu tak mrkněte kdo chcete jinak všem přeju pěkný den ;-)
Odpovědět
Holky tak mě teď napadlo, budete dávat něco jako poděkování svědkům??
Odpovědět
Ahojky, my máme takéé tento krásný datum :-) Už se moc těším :-) Hlavně na ten klid Protože nyní nevím kde mě hlava stojí :-S =-)
Odpovědět
@lenakvapilova To mě vůbec nenapadlo? Tý jo! Ani nevím co se dává? :-(
Odpovědět
@vendulkab Vítám tě tady :) nevím jestli se svědkům něco dává a co, ale přinde mi to pěkné!!
Odpovědět
No to máš pravdu, že je to pěkné, ale vymyslet co :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My už máme hypo, zařizovali jsme si to přes komerčku a úplně bez problémů ;-) Poděkování svědkům asi neplánuju, ale přemýšlím o nějakém pěkném poděkování rodičům 8-) Potřebovala bych poradit, chceme prstýnky dostříbrna, je lepší stříbro, platina nebo bílé zlato? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno děvčátka:) Tak poděkování svědkům mě nenapadlo ale každopádně je to dobrý nápad..když jsem svoji svědkyni žádala s květinou,dojalo jí to,takže ráda překvapím znovu.. Leni, co třeba víno s etiketou vaší svatby?budou to mít na památku na váš krásný den:) já rodičům nechám udělat velká perníková srdce s poděkováním,dorty by se u nás neujali.. @maifa no stříbro bych určitě nevolila, to černá..já mám třeba zásnubní z bílého zlata potáhlý platinou a vypadá pořád hezky,hlavně drží tvar,to stříbro je měkké..samozřejmě je to na každém ale prstýnky budeme nosit snad celý život tak bych nad se nad stříbrem ani nepozastavila a volila bych bílé zlato..
Odpovědět
Profilova fotka
no jani to vino s etiketou zni moc dobre.... rodicum fakt nevim co... nej nas napadlo nechat jim pak udelat tu fotoknihu... je to docela dost penez ale jako pamatka mi to prijde moc pekne....
Odpovědět
Profilova fotka
@betka20 no fotokniha je taky výborný nápad..když chytíš nějakou dobrou akci,tak drahý být ani nemusí..uvidíš.. jinak koukám že to tu pěkně vázne.. Dnes jsem si obtelefonovala salony kam půjdu zkoušet tak příští čtvrtek už jdu konečně na to:)
Odpovědět
Ahoj, tak se jdu pochlubit, co už máme všechno zařízeno :-) termín svatby, vyzvednuté formuláře, zvolená barva svatby (meruňková), domluveného fotografa na focení na oznámka a na svatbu, svědky, šatičky pro nevěstu :-), dneska jdeme vybírat pro ženicha, zjistila jsem, že mám propadlý pas, tak snad stihnu zařídit i ten, místo pro oslavu s komplet menu a výzdobou, oznámení už čekají jenom na fotky od fotografa... ... a hlavně, zaplacenou zálohu na svatební cestu (Španělsko). Už se moc těšíme. Jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@beruskaas ahojky....pořád si to procházím, jestli na něco nezapomínáme :-D..........máme zamluvené místo obřadu, hostinu + domluvené menu na oběd, večerní raut a grilování, kapelu, fotografa na obřad ( ale ještě si musíme s paní domluvit ,,předsvatební schůzku" abysme se prý poznali - což mi přišlo fajn :-)), mám zamluvené šatičky, koupené botičky a šatičky na převlečení, máme oblek pro ženicha, máme už doma oznámení, vybranou barvu na výzdobu ( žlutá s trochou jemně fialkové :-))...máme objednaný dort, svatební kytici a výzdobu na auta - dodavatelé více věcí v jednom :-)..............v dohledné době chceme obednat prstýnky, zařídit tady už zmińovanou - fotoknihu pro rodiče, tenhle nápad se nám od začátku moc líbil :-) a od přespříštího týdne nám začínají schůzky s panem farářem......formuláře ještě vyzvednuté nemáme, přítel si minulý týden jel vyzvednout opis křestního listu :-)
Odpovědět
@misa_a_fanda Týjo, tak to máte náskok. A to jsem si myslela, co už mam všechno zařízeno...
Odpovědět
Profilova fotka
@beruskaas no upřímně, dost dlouho jsme spoustu věcí odkládali, já měla navíc zkoušky ve škole, ale pak jsme se na to vrhli a vpodstatě během pár dnů zařídili spoustu věcí :-D....měli jsme tedy i štěstí, že se nám povedlo zatím ( ťuk ťuk) všechno napoprvé, všude jsme byli spokojeni - příjemní lidé, velký výběr...ať už šatů, obleku, botiček nebo oznámení.....takže to bylo hrozně jednoduché.........ale opravdu jsme to zařídili až v poslední době ( donedávna jsme měli jenom místo obřadu a zamluvenou restauraci na hostinu :-) nic jiného...)
Odpovědět
@misa_a_fanda My jsme se na to vrhli právě teď, tak snad nám to taky půjde od ruky. Nechávali jsme to všechno (kromě zamluvení termínu) až na nový rok a pak se mi do toho připletly problémy v práci, tak na to nebyl čas. Ty zásadní věci už snad máme. Největší nervy byla zatím svatební cesta, vybrali jsme si hotel ve Španělsku, který se nám moc moc líbil, odlet 12.6.2011, ale bohužel měli chybu v katalogu, odlet byl nakonec 11.6.2011 (v den svatby, to se logicky vylučuje :-)) a pak až asi za týden. Nakonec všechno dobře dopadlo a paní to zařídila individuálně na 12.6.2011. Sice to bude fofr, odletět druhý den po svatbě 11:15h, ale už se moc moc těšíme...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) Tak kde se mi holky touláte?? Už mám fotografa,tak jsem ráda..chce 6tisíc za celý den od rána až do noci:) včera jsem si obvolala i salony a přesně za týden jdu na zkoušení,tak se těším.. Jinak firma co nám dělala na baráčku tak s naším teď už bývalým stavitelem neměla uzavřenou smlouvu, tak pokračují pro nás:) a co víc mě potěšilo,že komplet dodělání patra,nabroušení celého domu z venčí i zevnitř,udělání pergoly na auto,terasy,lakování domu,zeteplením,veškerých sádrokartonů nás přijde na 150tisíc i s materiálem:) u něj by to bylo minimálně půl milionu a to opravdu nepřeháním..takže mám opravdu radost že vše zlé je pro něco dobré:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko všem, můžu mezi vás? Taky máme termín 11.6.2011 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji Vítej mezi nás :-) @janullii no vidíš, já to říkala, že si to špatný vyberete teď a pak už to bude jen lepší ;-) a na šaty se těšíme :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?