Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno děvčátka.. tak ty které mají stejný termín mají dnes 4měsíce do dne D :) tak rychle ti utíká.. @lenakvapilova já jsem na ten ubrus narazila náhodou a určitě si ho koupim, protože než se stresovat a shánět tolik stejných ubrusů,tak tohle je nejlepší varianta,navíc to bude i vypadat líp.. a kde jste byli? my něco podobného máme v Dětěnicích..tak to je fajn,že budete mít i něco neobyčejného,takže super!
Odpovědět
Krásné ráno, @janullii o Dětěnicích jsem hodně slyšela :) byli jsme ve Frýdku-Místku PENZION HRAD. Je to tam podobné!
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno holky, koukám, že to tady dneska nějak vázne:-( Já se přiznám, že jsem teď teprve vstávala, včera jsem měla odpolední od 14 a přišla jsem v půl 2 ráno,. takže jsem KO. A dneska budu mít dvě šichty dohromady, musím dodělat tu tombolu, zítra máme bál :-) A holky musím Vám něco říct :-) Včera si sedim na kase na najednou takovej vejlkej nákup, tak se kouknu a tam můj skoromuž. Tak si tak markuju a když jsem mu řekla cenu, tak mi povídá, ještě se tak někdy budu ženit :D
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova :) já jsem ale ještě neměla odvahu tam jít..nevim jestli by mi chutnalo když by mi řekli: tak co budeš žrát?? :-D @makinka88 no vidiš to:) tak vy budete mít ples..jéé my už ho máme za sebou.. Holky, vy budete mít tombolu na svatbě??
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii No jo v sobotu budeme mít hasičskej v Přešticích a příští pátek v Bolkově:-) No s tombolo na svatbě nevím, ale chtěla bych jí... Na tej se ještě musíme pořádně domluvit s miláčkem a Vy? Holky už víte předběžnou cenu kytky? Repspektive květinové výzdoby?
Odpovědět
@janullii slyšela jsem, že jsou tam dost drsní a nutí ti věci které nechceš. V tom F-M to tak není! tykají ti, jsou kamarádští, ale mluví slušně
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova právě že jo a to mě dost odrazuje,tak hlavně ž eu vás takový hulváti nebyli a líbilo se vám to:) @makinka88 no já jsem otom právě přemýšlela ale přijde mi blbé třeba aby to bylo jako na plese že by se tombola kupovala apod. dala bych u vchodu každému lísteček,který si sám vylosuje a dala bych pár cen,jen tak pro spestření.. kytičky nás budou stát kolem 2tisíc..pro mě,svědkyni,mamku a dvě drůžičky + na auto..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii to je moc pěkná cena @makinka88 my tombolu udělat chceme, ale podobně jako @janullii nebudeme lístky prodávat za peníze, spíš nějak rozdávat, ještě nemáme dovymyšlený systém..........myslím, že se bude vybírat do střevíčku a místo svatebních darů si řeknem o peníze, tak nechceme svatebčany vycucnout ještě s tombolou
Odpovědět
Ženský co se děje???? Kde jste všechny????
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova Tady, tady, ale asi se toho moc neděje :-) Tak jo, já jsem si na veletrhu koupila bižu a dneska se jdeme ke zlatníkovi domluvit na prstýnky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít taky tombolu a losy budeme rozdávat, ne prodávat. Jinak žasnu, že tu nikdo není a nic se neprobírá :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přidávám se k Vám do klubu. Dnes jsem si zamluvila termín 11.6.2011. Uvolnil se nám termínek, sice docela brzy poránu, ale i tak. Plánujeme něco menšího, ale už jsem celá nedočkavá. V příštím týdnu by mi měli přijít šatky ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hurá, hurá, navrženy a objednány prstýnky u Mádra, jsou fakt dobří, strašně se na ně těším, jaké budou v reálu.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky děvčátka.. ba, ba, je tu trošku mrtvo, ale asi máme všechny napilno :-) my jdeme 4.3. domluvit detaily cateringu na hájenku, objednala jsem vývazky, nejsem tak šikovná jako vy :-), vyfotili jsme honzíka na svatební oznámení a na pozvánku ke svatebnímu rautu a vymysleli dekoraci na auta.. nakonec nepůjdeme do velkého zdobení, jen nápisy na okna - ženich - nevěsta - ozdobené pár kytičkami a snad mirka ukecám aspoň na šerpu :-) a příští týden zajedeme na svatební veletrh mrknout na prstýnky.. tak to je tak asi všechno, co se teď událo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maifa - zdravím!!
Odpovědět
Profilova fotka
@maifa taky tě vítám
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak co všechno už máte zařízené a co ještě ne? Já docela šílím z toho, že ještě nemám tak úplně sehnané šaty, protože ty, co jsem si původně vybrala, nepůjdou, ale zítra se jde zkoušet nanovo :) Měla jsem vybrané takové krásné, ale ty v půjčovně mi neseděly a museli by mi je ušít na míru. A když jsme nad tím šitím spekulovaly s kamarádkou, tak mi vymyslela úplně jiný střih a celá původní myšlenka šatů se rozpadla... každopádně původní myšlenku musíme zachovat - bílé šaty se zeleným zdobením. Protože od šatů se odvíjí celá svatba - zelená :)
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi - zařízené máme: hájenka, catering, fotografka, visážistka, šaty, koláče, vývazky, svatební oznámení, vymyšlené dekorace na auto.. musí se ještě zařídit: oblek pro ženicha a pro syna, boty, prstýnky, kytky a určitě se ještě nějaké drobnosti najdou.. :-) hlavně žádný stres.. neboj, ještě máme 4 měsíce, určitě šaty zvládneš.. já už jsem si říkala, že co když až příjdu na zkoušku šatů 6.6., tak se mi tam zalíbí jiné šaty :-) i to se může stát :-) jinak všem přeji krásné dobré ránko!
Odpovědět
Profilova fotka
můj muž říkal - žádné velké přípravy, je to taková pařbička, a při té příležitosti si řekneme ANO :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčátka:) tak v neděli byl u nás svatební veletrh,ale veletrhem bych to zase nenazývala,nic tam neměli:( takže žádná inspirace..příští pátek jdu konečně na ty šaty tak se těším.. @ptjj to ano,taky jsem byla cenou překvapená:) tak střevíček je to jediné na co bych přistoupila, jinak vybírání peněz na svatbě se mi moc nelíbí..některé nevěsty si nechali platit i svatební noviny,to jsem docela koukala..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - takže to nemám od toho veletrhu raději nic čekat :-) my tam chceme jen ty prstýnky.. zatím jsme nevybrali, tak snad tam nás něco praští do očí.. jak pokračuje váš problém s tím vydřiduchem stavitelem?
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - jinak my se na tvé zkoušení šatů taky moc těšíme!!
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii a co budeš mít, Jani, za kytičku? a bude dělaná vatičkováním nebo klasickou vazbou?
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj - co je to vatičkování?
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka no oni na to dělali velkou reklamu tak jsem očekávala,že tam aspon něco seženu a byla tam jen modní přehlídka,pár vystavených šatů a jeden vizážista:( ale třeba to u vás bude opravdu veletrh:) no jinak co se týče domečku,vypověděli jsme snim smlouvu,je to u právníka..ale včera mi celý den volala a psal výhružné smsky,tak mi ztoho dobře nebylo,ale to vypovídá otom,jaký doopravdy je! ale my jedeme dál a už se nenecháme zastrašovat! ta svatba j eteď pro mě takový útěk od starostí,tak se na zkoušení taky moc těším:) vás tady pak zahltim fotkama :-D @ptjj kytičku budu mít podobnou co mám v albu..ale jelikož ji chci mít do světle fialkové, uvidim jaké kytičky to nakonec vyhrajou ale určitě klasiku:) a ty už máš vybráno??
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii já bych chtěla taky něco podobného, co mám v albu, kulatou kytičku - růže s fréziemi, krémové a pár jemně narůžovělých, jen to asi budu potřebovat prodloužit trávou na stonku, jsem dost vysoká, tak by ta kulatá kytice byla ke mě samotná asi moc maličká, jen se bojím, že když to nebude vyvatičkované, že to bude mít hrozně široký ten úchop, že to v jedné ruce nepoberu @mrazulka vatičkování je technika vazby kytic, nevím, jestli jsem to dobře pochopila, ale postup by měl být takový, že se odříznou stonky, napíchne se místo nich drátek a kolem řezu se kytička se obalí vatičkou napuštěnou vodou. Tak má na celý den zajištěnou výživu a nevadne, navíc je pak celá kytice mnohem lehčí a má tenčí úchop.
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka posílám názorný příklad, ta první je vatičkovaná, druhá klasická vazba, pak je ještě třetí technika - vypichování do speciálního držáku. Největší výdrž má prý ale vatičkování.
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj no tak to jsme o něco chytřejší, jsem si myslela,že je to nějaký druh zdobení:) no asi je to lepší pro úchop..
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj jinak tu co máš v albu je super..k tobě a šatům co budeš mít se hezky hodí,taková jemná a romantická..:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii jj, lepší pro úchop a hlavně ti nehrozí, že si pokecáš šaty až ji vytáhneš z vázy, protože se do vázy nedává. Dost o ní uvažuju, ale je to o dost dražší než normální vazba, proto jsem se ptala, jakou máš.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?