Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja urcite schvaluji!! :-) Je to moc hezky datum a super, ze se nebojis pover. My jsme taky puvodne uvazovali o konci kvetna, ale nakonec jsme se rozhodli pro cerven. Jeste presne nevime termin pritelovo promoce,ktera bude prave v kvetnu, tak si tam radsi nechavame trochu pauzu. Nechceme mit vsechno najednou nebo hned vikend za sebou. Dej vedet, jak jsi dopadle s 21.5. v te vasi restauraci. ;-) A jedeme dal s pripravami.... nas nic nezastavi!!!! :-D 8-) :-D
Odpovědět
:) jste zlatíčka :) na pověry nedám :) pořád čekám na meil :(
Odpovědět
Profilova fotka
lenka: no to je nahodou super datum. ja chtela puvodne v kvetnu protoze na povery nedám. Přítel řekl ze nic riskovat nebude :-D takze proto vysel cerven :)
Odpovědět
Profilova fotka
leni, termín super! já bych taky na pověry nedala a jak pise verisek.s, kdysi to mělo své opodstatnění, taky jsem tady tohle četla.. my jsme totiž také původně plánovali svatbu na květen, ale já jsem pak otěhotněla, bylo mi špatně, ještě jsme se stěhovali, takže svatba se trošku o 2 roky posunula :)) a kdybychom se nakonec stejně rozhodli, že vezmeme, tak to už bych byla hodně velká kulička :)) v sobotu mě přítel překvapil, když jsem mu ukazovala jaký by se mi líbil účes, že jemu by se na mě libilo, kdybych měla úplně hladké vlasy stažené do elegantního jednoduchého drdolu a v něm ozdobnou jehlici, jako nosí japonky :) hmmm :) no tak budu hledat ozdobnou jehlici :)
Odpovědět
mrazulka: mě přítel taky dneska dostal :) :) řekla jsem mu, že když se budeme brát v dubnu, nebo květnu, že chci kytičku z tulipánů a on na mě vyvalil oči a říká, to určitě ne!!! To je jak kdybys ji měla z pampelišek :) přpadá mu to jako plevel:(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:) múžu se přidat??Po dlouhém vybírání termínu jsme narazili na 11.6.2011 a už teď se na ten den těšim!!
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: no jasne, cim vic nas tu bude, tim lip. ;-) Koukala jsem, ze jsi byla pozadana o ruku o den driv jak ja!!! 8-) A uz jsem stacila zkouknout i tvoje album. Hm, hm... vypada to, ze budeme mit holcicku. 8-) :-D 8-) To jsem zvedava, jestli tenhle kalendar bude fakt fungovat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenka: no me pritel zase rekl ze muzu mit kytičku ze sedmikrásek protože ty v cervnu rostou tak muzeme usetrit :-D delal si samozrejme legraci :) ale pobavilo me na co ty chlapi hned nemyslej :) januli: vitame te :)
Odpovědět
janullii: taky tě zdravím :) ten tvůj kalendář je úžanej :) taky to vypadá na holčičku :) :) Koukala jsem, že máme podobné představy, taky se budu vdávat venku na louce pod altánkem :)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé tak to jsem ráda,že jste mě přijali:) no byla jsem požádána pod stromečkem a bylo to úžesný..chtěli jsme se vzít už letos ale za tři týdny nám vypukne stavba naší roubenky tak jsme to museli přesunout ale vůbec toho nelituju..aspoň si ty přípraavy víc vychutnám..taky mi vycházela holčička, tak uvidíme:) Lenakvapilova: venku to má své kouzlo,tak jen dopufám,že nebude pršet..
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: a to jste odvolali restauraci, misto obradu a tak, nebo jste to jeste nemeli zamluveny? Ja doufam, ze u nas se nic odvolavat nebude muset, protoze ja uz chci byt vdana pani a basta. 8-) No a s tou holcickou... u nas v rodine uz by to chtelo zmenu, uz mame z moji rodinne strany 4 dcerky / vnucky a zatim zadnej kluk. Chlapi se vzdycky bili do hrudi, ze budou mit syna, ze prece vi, co "vyrabeli" a pak se jim narodily Klarka, Terezka a Barborka. 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
... jeste jsem zapomnela na Anetku. Pisu ctyri holcicky a pak vyjmenuju jenom tri. Jsem to ale popleta. :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ještě díky bohu nic..mluvili jsme o tom ale ještě nekonali a včas jsme pochopili,že bychom to stejně nestihli..moje kamarádka se vdává za měsíc,tak prožívám přípravy s ní a dokonce jsem neodolala a už jsem si i šaty zkoušela:) U nás jsou zase samí kluci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No a co už teda máte??
Odpovědět
holky tak pokuď nám to potvrdí cimbálka, tak to bude 7.5.2011! 21.5,11 i 18.6 je už obsazeno :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lena: Tyyy jo, to je sila. Tam delaji jednu svatbu za druhou!!! Tak to ja musim rychle zarezervovat ten nas kostel, aby mi ho nikdo nevyfouknul. =-) Snad mi pan farar vyjde takhle dopredu vstric. janullii: my mame zarezervovanou restauraci, fotografku, nakoupenou trochu dekorace, mam domluvenou schuzku s panem fararem, taky uz jsme tesne pred tiskem oznameni (posilame do Kanady, tak musime driv) a pred dokoncenim nasich svatebnich webovych stranek. Taky mam domluvenou kamaradku vizazistku a dalsi kamaradka mi domluvila kadernici. A to by bylo asi zatim vsechno. O tom ostatnim mame jasnou predstavu, ale zarizujeme postupne. :-) No vidite, holky, to jsem vam zapomnela napsat o te kadernici. Vypada to, ze jsem ji sehnala i takhle na dalku. :-)
Odpovědět
bibi: byla jsem taky v šoku! říkal, že už má termíny i na září 2011 obsazené =-) =-) =-) ale 7.5 je taky hezký :) janulli: my místo obřadu, ubytování a oslavy vše v jednom :), snad termín :) cimbálovku, botičky mám doma, pro šaty si jedu v srpnu, snad mi budou sedět, korunku mi jedna nevěsta prodá tady z beremka taky v srpnu, dekoraci a kytku budu mít od paní co spolupracuje s majitelem našeho hotelu a ta mi zarás doporučila kadeřnici a vizážistku v jedné osobě, která mě přijede zkrášlit přímo na místo. Barva svatby bude asi jablíčkovozeleno-žluto bílá. a zbytek máme taky představu jen objednat, domluvit, ale na to je času dost :) i když před 3 dny jsem si říkala, že mám rok času a teď najednou o měsíc míň :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno nevěsty:) Tak to jste dobrý,já mám jen tedy plnou hlavu představ a jasných vizí..u nás se termín dá rezervovat šest měsíců předem ale už v září je budu bombardovat,abych měla jistotu..jelikož to chceme venku,tak je to docela v pohodě..Barvičku svatby bych chtěla do lila..Jinak mám kadeřnici i vizážistku,tak to není tak hrozný :-D Už jste přemýšleli o prstýnkách??viděla jsem prsteny z chirurgické oceli a docela mě zaujali ale zase si řikám,je to na celý život(teda doufám),tak by se na nich asi nemělo šetřit..
Odpovědět
Profilova fotka
vítám janulli!! tak já musím říct, že my zařízeno nemáme nic, přítel by to se mnou ještě ani nezařizoval, zatím se o svatbě moc bavit nechce, že je ještě čas.. což, když se podíváme na leni, tak vidíme, že až tolik času není, že.. :) ale představu máme, termíny na matrice dávají až od 1.9.2010, takže pak to teprve rozjedeme.. jen tu hájenku si ale půjdeme prohlédnout dříve, abychom pak měli dost času najít vhodnou alternativu, kdyby se nám to tam nelíbilo.. jinak paní fotografku si půjdeme očíhnout 3.7., to nám bude fotit honzíka, ale dívala jsem se na netu, fotky má pěkné, tak snad se domluvíme.. co se týče kadeřníka, tak určitě mě učeše můj dvorní kadeřník kuba, už mi slíbil, že za mnou i z karviné do ostravy přijede.. včera jsem byla u nové pedikérky, dělá i manikúru, mám to tady přes cestu, byla jsem spokojená, takže věřím, že bude i pěkně lakovat :) kdyby to vybouchlo, tak si udělám sama, na gelovky nepůjdu, i jsme se o tom včera bavily, říkala, že na jeden den je to fakt zbytečné.. kosmetičku nevím, svoji kosmetičku mám taky v karviné, tak to budu muset ještě pořešit.. o cateringu máme taky představu, kdo nám ho bude dělat, jen víceméně čekáme na to září, abychom už věděli, že opravdu to bude tehdy a tehdy.. jinak představa je taková: obřad na zámečku v porubě, hostina v hájence v děhylově, tam bude vše formou rautu, protože tam není žádný personál, musíme najmout, taky by se mi to líbilo v zeleno-žluto-bílé, grilovačka, selátko a tak.. na šaty půjdu tak na konci či začátku roku.. botky kupovat nebudu, protože jsem zjsitila, že jedny takové mám - bílé, páskové s bílými kamínky a na takovém akorát podpatečku, měla jsem jsem na svatbě mých rodičů, už je mám rozchozené, takže nebudou tlačit.. jsou nezničené, protože jsem v nich zas až tolikrát nebyla.. a můj syn zrovna teď sedí v koši s prádlem :-D :-D :-D leni - tulipány, že jsou plevel!!!! no teda!! kdyby v červnu ještě byly, tak do nich jdu taky! taková krásná kytka.. a už jsi tedy přemýšlela nad jinou, když se příteli tulipány nelíbí?
Odpovědět
Profilova fotka
jinak veškeré moje poznámky ke svatbě, nápady, co jsem našla kontakty, kde dobře pečou a tak, umřeli i s mým notebookem, takže budu všechno dělat znova.. asi je opravdu lepší si to psát na papír :(
Odpovědět
Profilova fotka
umřely.. oprava :)
Odpovědět
Profilova fotka
Mrazulka: tak to jsem ráda, že nejsem sama..můj chlap má taky pocit,že to řešim moc brzy..dávám si do kupy různé poznatky a nápady(vše si tedy píšu do svatebního bloku) a pak si to pomalu začnu realizovat..Na šatky se taky chystám buď koncem roku nebo hned v lednu..už jsem si tedy nějaké zkoušela letos ale to bylo jen na popud kamarádek:)ale byl to krásnej pocit!!
Odpovědět
mrazulka : takže ten krám opravdu umřel a už se nerozjel :( to mě moc mrzí :( :( víš s těma tulipánama, mě to přijde jako krásná kytka, protože já si ji v Brně kupuji do vázičky a přítel jich má od malička mraky na zahradě, tak mu to není tak vzácný :( teď už si je teda vozím od něho z chaty z Těrlicka :) Pravda je, že sama se trošku bojím aby mi ještě ve svatební den neopadali :( asi půjdu do žlutých růží, nebo kombinaci s tulipány, ale chci malou kytičku. Janullii: o prstýnkách jsme přemýšleli, máme už nějakou představu, a chceme je v kombinaci bílého a žlutého zlata. Moje známá měla prstýnky z chirurgické oceli, protože jim v podstatě nezbyli penízky na zlaté, nebo chtěli ušetřit a za dva roky po svatbě byla tak nešťastná, že jsou hrozně ošoupané, nelesklé, že šla a koupili si nové snubní ze zlata.
Odpovědět
Profilova fotka
janullii - já si každý večer prohlížím svatební alba a přípravy a přítel se vždy ptá, co dělám a já na to - neptej se :))) ale neprudí, jen se směje :) ví, že se těším.. asi bych si už teď šaty nezkoušela, dokud nemáme pevné datum černé na bílém, tak to nebudu pokoušet :) ale těším se!! myslím, že tohle bude nejpříjemnější záležitost :)
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: taky Tě vítám :-) ;-) Leni, 7.5.2011 je krásné datum, moje mamka je kartářka a zajímá ji i numerologie, celkové číslo data je 7 a to je krásné číslo, takže honem rezrvuj!!! Jinak na 11.6.2011 vychází číslo 3 a to je taky paráda, takže jsme si vybraly opravdu dobře, holky :-D :-D Nám zamlouvají obřady až od listopadu, ze salonu mi psali, že na šaty mám přijít v září, kdy dorazí nová kolekce. Jinak máme nějaké dekorace nakoupené (včera přišly i stuhy), zamluvenou fotografku, vizážistku mám jasnou, to je moje teta, která líčí v parfumeriích Marionaud a kadeřnice je kamarádka a taky přítelova maminka, takže můžem zkoušet účesy doma do aleluja :-) :-) Kytičku bych chtěla z růží, irisů a hlavně konvalinek a modlím se, abych konvalinky ještě v červnu sehnala!!! Jen pořád nějak schází ta žádost o ruku |-| :-) Ale o víkendu jedeme na dva dny na psí výstavu do Chorvatska, budeme tam přes noc v hotýlku a máme naplánováno výlet na hrad a procházku nočním městečkem Varaždin, tak třeba přijedu okroužkována 8-) :-) :-)
Odpovědět
verisek.s : děkuji za dobré zprávy :) :) dneska nám cimbálka potvrdila účast, takže datum je už rezervovaný :) Budu držet pěsti, aby to o víkendu vyšlo, ale nemysli na to, ať pak nejsi zklamaná a nezkazíš si třeba výlet. jinak holky moje tchýně je blázen :) dneska nám v 7 ráno volala, že našla v Ostravě půjčovnu pánských obleků, že nemá co dělat, že se tam zajede dneska podívat, že tam mají i žakety, že se ji to hrozně moc líbí! Nevím, jestli jsem psala, že přítelovi se už moc do toho žaketu nechce, má strach, že se v tom nebude cítit dobře.Já ho nenutím, ale maminka asi donutí. Chuděra je už půl roku na nemocenské, tak se nudí.
Odpovědět
Profilova fotka
lena: to je právě to,že se bojím..přítel by nejraději žluté zlato ale jelikož já nosím pouze stříbro a zásnubní mám z bílého zlata,tak asi taky budeme volit kombinaci.. Mrazulka: já bych si taky šaty nezkoušela ale byli jsme s kamarádkou vybírat šaty protože se za měsíc vdává a v jednom salonu měli akci,že když si vybereš šaty při prvním zkoušení,dostaneš slevu 2tisíce..jelikož jsme postavově stejny,zahrala jsem si na předčasnou nevěstu:)ale bylo to příjemné..S tim mým je to úplně to samé, to je pořád,co plašíš,vždyť je to až za rok.. verisek: dekuju:) Jinak konvalinky jsou úžasný 8-) No a ty jsi ještě nebyla požádána??jakto??
Odpovědět
Profilova fotka
lena:no to ti nezavidim takovou akční tchýni..ikdyž mě se do toho neplete tak taky se umí projevovat..Mýmu chlapovi ještě v 30-ti říká moje miminko..tak nevim co je horší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Prstýnky taky vůbec netušíme jaké, dívali jsme se po internetu jen tak zběžně a nic se nám nelíbilo zatím. To bude asi oříšek... Janullii: no nebyla, všechno máme naplánováno, ale žádost nikde :-D :-D Jsme tu myslím 3 poslední nepožádané :-) Přítel teď dělal státnice, tak toho měl moc, teď hledá práci, tak uvidíme, až na to bude vhodná doba. Ale kdo si počká, ten se dočká :-) Leni, já vím, nemyslím na to, chci být překvapená, tak uvidíme. I kdyby to nedopadlo tam, tak to snad dopadne jindy, času je ještě dost :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: Tak Ti přeju ať to klapne..ale pokud to má přijít,tak Ti budu přát,ať je to v tu chvíli,kdy to nebudeš čekat a krásně si to užiješ..ten pocit překvapení je úžasnej!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?