Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@scvrcek ahojky, moc děkuji :-) a tobě přeji hodně štěstí s těmi státnicemi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@scvrcek: fakt jo? Tak to jsi me moc potesila, se uplne cervenam skoro. :-D Ja si prave neprijdu, ze mam nejake special album, jsou tady holciny, ktere maji v albech krasne, stylove fotky, plne napadu, inspirace a tak. Ja tam vkladam jenom to, co uz mame nebo co bych chtela poridit.... coz jsou vetsinou veci skoro nezrealizovatelne. Vzdycky se mi neco libi a pak zjistim, ze to maji treba jenom v US a international shipping nenabizeji. Ted jsem si treba vymyslela takove specialni bolerko s vleckou a oni ho uz nedodavaji, protoze je z kolekce 2009. Tak tu opet vymyslim, co s tim. No a s tim jidlem ...100% souhlas!!! Taky prave nechci mit to, co si bud muzu udelat sama doma nebo co si dam bezne v restauraci. Bude to drahy, ale budeme na to urcite moc radi vzpominat. A jak jsme to jidlo a piti ted o vikendu probirali, tak jsem z toho mela moc velkou radost ... az jsem byla sama prekvapena, jak malo mi staci ke stesti. :-D :-D
Odpovědět
@bibicz no fakt :-) jj, v albech si clovek neco vysni, a pak vidi, ze to zrealizovat by bylo hodne slozity, nebo drahy, neni na to cas ani sila, aspon u me...takze ja budu mit netradicni svatbu co se tyce vzhledu a programu, ale nijak nehrotim vyzdobu a takovy veci okolo.... tvoje album se mi moc libi, budes to mit krasne sladeny! s tim jidlem to je fakt, my si varime casto (vlastne denne) doma, uvarime si dobre, a nelaka me ani jit do restaurace a dat si tam nejakou smesku nebo takovy ty klasicky jidla..proste kdyz uz, tak neco, co si doma neudelam tak dobre... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holčiny, vůbec nestíhám přispívat :-( @bibicz souhlasím se scvrckem, že tvoje svatba bude určitě úžasná, vyladěná do posledního detailu, taky se moc těším na fotečky :-) Jinak u mě v přípravách nové nic moc, došel mi podvazek, maminka vyrábí dárečky pro hosty a koupila jsem si šaty na převlečení :-)
Odpovědět
Ahojky holky moc všechny zase zdravím :) Tak moje počítadlo mi ukazuje 88 dní a můj drahý začíná šílet, že to s ním asi do svatby nevydržím :) stresuje, že nic nemáme hotové, že vše jen na půl :) dělám si z něj srandu, že je jasné,že koláče nejsou napečené, ale jen objednané a on se rozčiluje ještě víc, že to beru na lehkou váhu :) Jsem v klidu protože vše máme :) V sobotu jsme vyzvedli oznamka, jsou nádherný - elegantní a jemný :) !! Nechali jsme k nim dotisknout ještě ty kartičky s básničkou a jak dojdou můžem je rozvážet, poslat...Konečně jsme se už domluvili i na hudbě, pořád jsme váhali, ale nakonec chlap půjde na Imagine od Lenonna a já na Forest Gumpa:) S tím jídlem s vámi taky souhlasím :) co si budeme vykládat, je to základ všeho:) proto chceme taky samé specialitky :) až budeme mít vybrané, menu vám překopíruju. Jediné co musím, tak domluvit schůzku s floristkou, která mi bude dělat kytičky a veškerou výzdobu, dekorace.
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova no teda tak to už máte za pár..já mám pořád půl roku:( to je hezký že má chlap starosti a plaší..to ten můj je naprostej pohodář-klasickej flegmatik a když mu řeknu co už má tak si i myslí že jsem blázen:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:-) Tak nám počítadlo ukazuje 116 dní a začalo to teď nějak utíkat... Ve čtvrtek jedu na zkoušku střihu a dneska mi posílali PPL korunku a organzu, tak jsem zvědavá, kdy to dorazí:-) A co je jinak nového dámy?
Odpovědět
@makinka88 letí to hrozně rychle teď po novém roce, přesně jak jsme si to říkali už v létě :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova Jojo to je hrozný :-) já mam 116 do svatby a ségra 109 dní do porodu :D
Odpovědět
@makinka88 Tak ségra pokuď nebude přenášet, tak bude novopečenou maminkou :) to bude krásný :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova To sice bude krásný, ale nebude na svatbě:-( a to mě mrzí, ale nedá se nic dělat
Odpovědět
@makinka88 aha vlastně :( oslavíte vše pak sestersky spolu :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lenakvapilova no to budeme muset :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem dneska začala s výrobou těch květinových koulí - můžete mrknou do albíčka :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s Super, jsou fakt moc pekne. Ja bych to nemela kam dat nebo mi to tak nejak nesedi do stylu svatby, ale ta vyzdoba, jak ji mas na te fotce jako predlohu, vypada vyborne.
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s šikulka:-) moooc krásné
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj a @makinka88 - děkuji mooooc :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s tééda ty jsi šikula, vypadá to opravdu moc hezky Veru:)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s - ty jsi ale šikovná!! budete to mít moc krásné!! nám se to taky moc do hájenky nehodí.. už se mě ptal pan z cateringu v jaké barvě bych chtěla hájenku vyzdobit, že teď letí fialová, tak jsem mu říkala, že si myslím, že to se tam moc nehodí.. takže my nejspíš zůstaneme u zelené.. to si myslím bude k tomu stylu hezké.. btw - včera jsem jela kolem hájenky pro honzíka k babičce a tak mě zahřálo u srdce a říkala jsem si - jééé, já se tááák těším :-) @lenakvapilova - jo, leni, letí to jak hrom!!! taky už začínám trošku panikařit :-D @makinka88 - držím sestře palce!!
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka vyřídím :-) Tak před chvílí volala paní ze svatebního obchůdku, že bohužel nemají na skladě červené lítající srdce, ale jen bílé a růžové, tak jestli bych si nechtěla vybrat jiný, tak jsem jí řekla bílé... Tak zítra to bude konečně doma. I korunka a budu moct ke kadeřnici na zkoušku, hurááááá :D Tak holky já mizím do práce, tak se tady mějte krásně a nezlobte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - jé, děkuju moc, to jsem ráda, že se Vám to líbí :-) @mrazulka - děkuji moc :-) Do hájenky bych to taky nevolila, zelená tam bude úžasná. Já miluju hájenky, lesní prostředí a tak vůbec tuhle oblast, takže se strašně těším na vaše fotečky ze svatby, budete to mít určitě luxusní. My tím, že to máme na zahradě tak se mi to moc líbilo, oni to tam mají takové obyčejné, nijaké, jen nějakou slavobránu, jako pěst na oko....tak jsem si řekla NE (haha) a vymyslela něco svého. No jsem zvědavá, jak budou nadšeni. Bohužel mají jen červený koberec a ne bílý, takže koberec vypustíme úplně a půjdeme po trávě. Z ebay už objednávám 1200ks plátků fialových plátků růží, abych jimi pak olemovala uličku. Snad to bude vypadat stejně jako na obrázku. A ještě chci zakrýt ty jejich dřevěné lavky, takže pořádám sbírku bílých prostěradel a "potahy" na lavičky si spíchnu doma :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s - my máme profi fotografku jen od ránních příprav po odjezd z obřadu, takže fotky budeme mít někde z centra ostravy, ještě nevím, kde se přesně budeme fotit, takže z hájenky už profi fotky nebudou.. ale náš kamarád je polo-profi a nafotí nám zbytek svatby, tak snad se mu podaří nafotit něco pěkného.. jak říkám, obdivuji vaši fantazii a vůbec ten elán tohle všechno hledat a tvořit.. no, možná, že kdybych měla více času a energie, tak bych se tím taky více zabývala, ale malý mi moc prostoru nedává.. určitě to budete mít moc krásné! parááádníííí!
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer dámy :-) Tak jsem dneska dopoledne nafotila co už mam doma, ale ségra někam dala kabel k foťáku a nemůžu to najít :-/
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky, tak včera mi konečně přišla fotečky prstýnků, už jsou skoro hotové, ještě chybí rytí.. Potřebuji od Vás radu, nejsem si jistá jakou barvu balerínek zvolit, klasicky bílé nebo fialové, myslíte, že by fialová nebyla k mým šatům blbá? A zároveň jakou kabelku, do alba jsem dala favoritky, kterou byste na mém místě vybraly? Předem děkuji za rady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarpie - tak co bych vybrala ja, jsem označila, ze se mi líbí.. Žlute boticky v bílé. Ja hlasuji pro bílou, myslím, ze tolik fialové by bylo moc. Stačí bižuterie a třeba kytičky. Jinak musím znovu napsat, ze tvé album je taaaaak nádherné, achhh..
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky, tak hnedka od začátku :-) : @verisek.s si fakt šikulka :-) ale chce to asi hodně trpělivosti, viď? jsme se dívalal na ten odkaz a pak ještě na nějaké další tak se tím možná také budu ještě inspirovat @mrazulka souhlasím s tebou mrazulko, do té hájenky se bude určitě hodit spíš ta zelená :-) @makinka88 novopečená manželka bráchy mého přítele :-) bude mít termín v polovině května, takže malé nebo malému bude měsíc až se budu vdávat :-) @lenakvapilova Leni, mě to přijde že to ted letí ještě rychleji než jsem si to představovala :-D jinak se musím pochlubit, včera jsem objednala nějaké věci na svatbu, jako korunku k těm šperkům o které tu píšu snad pokaždé co sem přijdu :-D, ale i ozdoby na stůl, pár ozdobiček do vlasů ( co kdyby :-) ), organzy na stůl a také k dekoracím do hotelu a fakt hromadu věcí, tak jsem na tu zásilku opravdu zvědavá.. jinak dneska ještě potvrdím vizážistku, tak si snad budu moct odškrtnout další bodík ze seznamu a zítra jdu na kytky juknout :-) to bude fakt super, a pozítří se vrací přítel ze služebky a v sobotu jdu na kuchyni. konečně mám pocit že začínám pořádně něco dělat :-) jo a samozřejmě hotel diplomat o víkendu, ten si nesmím nechat ujít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel.mm Čauky, já tedy s bižuterií, dekoracemi a takovými věcmi čekám právě na Diplomat. Myslíš, že tam nic takového nebude? A jestli se můžu ptát, odkud jsi objednávala?
Odpovědět
Profilova fotka
@sarpie mě se líbí ta bílá s tím stříbrným :-) (máš u ní dvě fajfky že se to někomu líbí) a mrazulka má pravdu, fakt máš moc pěkné album :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj já vím, ale musím přiznat, že mám seznam co bych chtěla v tom diplomatu sehnat, takže jsem vzala jenom část. sice jsem psala že je toho hromada, ale plno věcí bude pak i do vázy v novém bytě :-) by mi to bylo líto kupovat jenom na svatbu a pak co s tím popravdě fakt doufám že tam takové věci budou!! :-) spoléhám na to. myslela jsem, že bude třeba veletrh v holešovicích nebo v letňanech, ale nic takového jsem neobjevila :-( nevíš náhodou o něčem jiném ještě? kdy se chystáš do diplomatu? teda pokud se smím zeptat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel.mm Ještě nevím přesně, vypadá to, že půjdu 2x :-) jednou s přítelem podívat se na prstýnky a tak a pak možná s kámoškama shánět tyhle "serepetičky", to by totiž přítel asi moc nevydýchal, kdybychom tam měli strávit spolu celý den :-) Ještě uvidím, jak budou mít kámošky volno, ale s přítelem docela vážně uvažuju o pátku, podle mě by tam ještě nemuselo být tak narváno, ale nevím.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?