Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ještě holky jeden dotaz, nemáte tušení kde by se daly sehnat nebo jestli někde neviděly, chtěla bych sehnat hezkou panenku na auto a příteli bych tam chtěla dát panáčka.. mě se líbí když je všechno hezky v páru, což znamená já na autě panenku a přítel panáčka a ne nějaký klobouk.. to mi přijde takové, no nevím... těch panenek je celkem hodně i když ty co se mi opravdu líbí jsou údajně vyprodané, ale toho panáčka nemůžu pořád sehnat.. kdyby jste o něčem věděly, tak budu moc ráda za informaci!!! :-) děkuji moc
Odpovědět
@mischel.http://www.kamilka.cz/index.php?main_page=product_info&cPath=103_238_241&products_id=5070 něco takového?
Odpovědět
@mischel.mm ještě jednou a lépe: http://www.kamilka.cz/index.php?main_...
Odpovědět
@mischel.mm http://prozani.mimishop.cz/detail.php...
Odpovědět
Profilova fotka
@hellesvan ahoj hellesvan, díky za odkazy, ještě si s tím pohraju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
doufám že sem přítel nepřijde, ale posílám foto co na to říkáte? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel.mm: uuuuzasny, moc ti to slusi!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel.mm fakt krásné, sluší ti hodně, krásná nevěsta
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel.mm - připojuji se, moc ti to sluší!!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) Tak po náročném víkendu jsem si sem přišla odpočinout..stavěli jsme komín a řešili jak to uděláme dál stim našim stavitelem.. jinak o víkendu je u nás svatební veletrh,tak snad mě to nakopne do další činnosti ohledně svatby..ještě půl roku:D Jinak co se týče HA taky mám kamarádku co po 10-ti letech vysadila a hned napoprvé otěhotněla..a taky má dvojčátka:) @mischel.mm šatečky jsou moc krásné,skvělá volba:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Tak já jdu dneska na nákupy a budu si vyrábět květinové koule na výzdobu obřadu. Našla jsem úžasné koule s květinama z krepového papíru, vypadá to úžasně, pokud mi to půjde, tak si vyrobím i věnečky :-) Tak jsem zvědavá na mé výtvory :-) Na youtube jsou i různé návody na výrobu, paní tam dělala i nádherné kytičky z listů knížek, vypadalo to úžasně, tak jsem se rozhodla, že budu taky tvořit :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s teda tak ty ses dala na tvoření, tak to jsem zvědavá ne výsledky..tak bych se měla pustit do tvorby:)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@janullii Našla jsem na youtube super videa, prvně jsem chtěla motat každou kytičku zvlášť, ale z toho by mi asi šlehlo....a pak jsem našla super návod, takže dneska frčím na nákupy zásob polystyrenových koupí, krepového papíru a drátků. Zkusím tam přidělat i sem tam nějakou perličku a taky udělat třpytivé efekty, tak snad se mi to povede :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s tak to jsem na to zvědavá:) já už bych měla odělat finální verzi oznamka a už ho konečně vytisknout..nějak mi na to nezbývá čas a ani energie ale snad to taky brzo zvládnu..tak hezké tvořeníčko:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Děkuji a tobě taky, ať to krásně dokončíte a posíláte ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný pondělí sluneční den přeji:-) Nejprve bych chtěla Veriskovi popřát k dnešnímu svátku, všechno nejlepší, hodně zdravíčka, štěstíčka a hlavně lásky k dnešnímu svátku :-) @mischel.mm : Připojuji se k holkám, moc Ti šatičky sluší, jsi v nich jako princezna:-) @verisek.s Veru a jak jsi našla prosím ty koule na youtubku? Co jsi zadala do vyhledávače? @janullii : Jani jak jste to nakonec vyřešili ze stavitelem?
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s Jee, no vidis, Veru, vsechno nej.
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Jéé, děkuji mockrát :-) @makinka88 Marky, super video má tady ta paní, je to na 3 části: http://www.youtube.com/watch?v=uQSuM6..., jinak stačí napsat how to make flower ball nebo pomander ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj dámy, moc děkuju!!! jsem ráda že se vám líbí!!! :-) včera jsem dokonce objevila přesnou korunku k těm šperkům co jsem si koupila, tak si jí pak objednám abych ji obdržela co nejdříve :-) @verisek.s ahoj, přeji všechno nej k dnešnímu svátku :-) jinak veru mohla bych být zvědavá a poprosit odkaz na ta videa? chtěla bych se na ně juknout :-) jestli to nevadí, dej mi vědět :-) děkuji @janullii to zvládneš, hlavně že už se u vás něco děje s tou stavbou, my pořád čekáme :-( pamatuju si jak jsme to spolu před pár měsíci řešily, že nás vesměs čeká podobná věc.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel.mm Ahojky, děkuju :-) Poslala jsem vše potřebné Makince o příspěvek výš ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s děkuju Veru..taky se připojuji s blahopřáním k svátku:) @mischel.mm no máš pravdu, že jsme to řešili:) a na co ještě čekáte vy?? je to opravdu vše tak zdlouhavy,už bych do toho fakt nešla,po mých zkušenostech.. @makinka88 zatim jsme to snim neřešili,řešim s právníkem různé alternativy odstoupení od smlouvy..zatím vyčkávám, v tomhle směru se nevyplatí dělat ukvapené rozhodnutí..určitě až budu vědět na čem jsem tak vám samozřejmě poreferuju:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevesty, tak jsem se sem po delsi dobe zase dostala.... o vidkendu jsme byli v hotelu kde budeme mit hostinu a vybirali a vybirali :) no vyjeli nam predbezny rozpocet za jidlo ..... tak jsme uznali ze to je fakt palka :-D no co je to jednou za zivot no.... ale stejnak jeste premyslime na cem aspon trosku usetrime... neni tam moznost vlastniho alkoholu coz je vazne skoda...
Odpovědět
Profilova fotka
dámy, já vás s tím tvoření obdivuju.. a smekám.. já jsem na takové věci trošku levá a abych pravdu řekla, ani se mi nechce.. jsem z toho nevyspání už kompletně mrtvá.. a to jsem si myslela, že jen, co začne jíst kaši, a pak už všechno, nebude mít dudlík, bude mít svůj pokojíček a postel, tak nebude mít důvod se budit.. a ono velké kulové.. ráno jsem byla už tak vytočená, že škoda mluvit.. a hlavně obdivuji vaši fantazii.. jste všechny moc šikovné..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii no my čekáme až ty lidi co tam bydlí dostaví ten barák a budou ho mít zkolaudovaný.. v listopadu a prosinci u nich došlo ke zpoždění, takže to nestihli dodělat a dokud nebude kolaudace, tak nemůžou mít číslo popisné a není možné se přestěhovat.. :-) je to komplikované, ale snad to všechno dopadne už OK. ted v sobotu jedu na kuchyni se domluvit, aby jsme měli připravený alespoň projekt, aby se to pak nezdržovalo.. @verisek.s díky určitě na to juknu, ale v práci mám tyhle stránky bloklé, takže až v bytě pak :-) jsem na to zvědavá.. budu muset zkusit plno věcí vyřešit nebo aspon se budu snažit vyřešit plno věcí vlastní silou, protože to jinak bude strašná pálka... :-( ale je to jednou nebo snad jednou :-) za život a na některých věcech jsme se s přítelem shodli okamžitě :-) určitě dám vědět jak to dopadlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel.mm tak snad to už nebude tak dlouho trvat..budu držet palečky!No já mám kuchyn už vymyšlenou a teď ji musim zadat truhlářovi aby se to taky stihlo..
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s: vsechno nejlepsi i ode me ;-) @betka20: my mame schuzku v restauraci za tyden a pul (jedeme do CR), tak se taky tesim. V sobotu jsme si s Mattem sedli nad menu (jidlo i piti) a udelali seznam poznamek a otazek, co chceme s restauraci prodiskutovat. Tak z toho mam radost, ze uz se to rysuje do finalni podoby. No a o palce mi ani nemluv. 8-) My za restauraci dame vic nez kolik nekoho stoji cela svatba, ale pocitame s tim od zacatku a za kvalitu jsme ochotni zaplatit. Ja bych vlastni alkohol nechtela. Chvili jsme tu moznost zvazovali, ale zase tolik bychom na tom diky korkovnemu neusetrili a stalo by nas to na druhou spoustu sil a starosti. Takhle to budeme mit v klidu a bez stresu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz ahoj bibi, buď v klidu, nás to jídlo taky bude stát víc než někoho celá svatba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji všem za přání k svátku, jste moc hodné :-) :-) x-)
Odpovědět
@bibicz tvoje svatba je jedna z tech, na kterou se tady fakt tesim, mas uzasne album!! Jak jsi se rozhodla s botkama nakonec? @verisek.s pripojuju se s pranim k svatku! Holky, zitra na me myslete, a ve stredu, mam statnice....takze jeslti to udelam, potom k vam budu chodit zase casteji a vrhnu se na svatbu! @mischel.mm my se moc neznáme, ale saty jsou moc hezky, slusi ti!!!!
Odpovědět
@bibicz jo a co se tyce jidla, my teda mame nizkonakladovou malou svatbu, ale na jidle rozhodne setrit nechceme, bude to v mexicky restauraci, formou rautu, a same specialitky, takze pocitam, ze to vyjde taky na dost, ale radsi se vzdam ozdobenenho auta a drahe kytice a vyzdoby na stoly, nez kdyz pak ctu jak nekdo setri na jidle, jakou levnejsi hospodu jeste sehnat, koho z hostu vyloucit, koho pozvat jen na raut a ne na obed, a pritom v albu ma plno tehle blbosti nakoupenych, organzy, bublfuky atd.... ja nechci na svatbe jist svickovou, polivku, rizky, gulas, ani nic co si umim v pohode udelat doma a lip.... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?