Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
@sulcikovap nechci tady rozumovat, ale ideální tempo hubnutí se udává jen kilo za měsíc, jinak nejspíš skončíš s jojo-efektem :-( a to by byla škoda, po takové snaze...
Odpovědět
Profilova fotka
@sulcikovap Musim trochu nesouhlasit s @netacek. Hubla jsem pod odbornym dohledem. Idealni jsou 2-4 kg za mesic. V prvni fazi hubnuti to jde trochu rychleji, protoze se zbavujes mimo tuku taky hlavne vody, takze pokud jsi zhubla 4 kg za prvni mesic, melo by to byt ok, rychleji to ale nedelej, rychlejsi hubnuti uz vede k jojo-efektu a je opravdu tezke, spis skoro nemozne si finalni vahu pak udrzet.
Odpovědět
Ona je taky otázkou původní váha. Teď ale mluvím úplně obecně.
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek Jasne, to samozrejme je.
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj souhlasím, ideálně půl kila až kilo za týden :-) Já mám dole 3kg za měsíc, teď se mi to ale potvora drží a nechce to dál dolů :-S :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s Tak vydrz, mne se to taky nekolikrat zastavilo, ale ono to zase pojede.
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Souhlasím stebou.Já hlavně nedržím nějakou drastickou dietu,ale jím zdravě a každé 3 hodiny,nepřejídám se a hlavně hodně zeleniny a ovoce.Hlavně už takhle budu jíst pořád i po svatbě.Ne že skončí svatba a já si řeknu,super teď už se můžu pořádně nacpat :-D To ne.Nehladovím a ani se nepřejídám. Jen se těším až skončí tohle počasi a začnu chodit běhat,to mi taky hrozně pomáhá. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek Já měla po porodu 10 kg nahoře,vždycky jsem byla huběňounká,tak chci dát jen pár kilo dolů ;-) Už ted se cítim skvěle.
Odpovědět
Profilova fotka
všem hubnoucím držím palce!!
Odpovědět
@sulcikovap tak to je něco jiného, po porodu. Ale mě tyhle zkušenosti teprv čekaj :-) KAždopádně taky držím palce a obdivuji každého, kdo se dokáže zapřít a dokáže to. Já ne.
Odpovědět
Profilova fotka
@sulcikovap - a ještě kojíš, peti? nebo už nee.. tak, ať jdou kila krásně dolů a jsi zase štíhlounká! někdy to kojení brzdí.. @netacek - neboj, zvládnete všechny! sice každá po porodu hubneme jinak, ale já hubla 7 měsíců, jsem zase taková jako před těhu..
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek Taky mi trvalo 14 dní než si můj žalůdek zvyknul.Když člověk chce tak to fakt jde ;-) Taky mě to čeká znovu,doberu poslední platíčko antikoncepce a řely jsme si že už kupovat nebudeme.Je potřeba aby se to tělo aspoň 3 měsíce očistilo od těch prášků. @mrazulka Právě že jsem kojila do 13 měsíce.Já jsem všechno nechala v porodnici začla jsem nabýrat až po tom 6 nedělí.Mělo to na mě opačný vliv.Ale to neva.Za chvíli to mám dole :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mrazulka Co váš malý už mluví? Martínkovi už začínáme pomalu rozumět x-) Je hrozně šikovnej až kolikrát koukám čím mě překvapí :-)
Odpovědět
@sulcikovap To je hrozný, jak každá o HA říká něco jiného. Mě doktorka řekla, že po vysazení se můžem klidně hned snažit, akorát předem brát kyselinu listovou.. Teda nemám o práškách žádné iluze, ale zas nevěřím, že by to mohlo miminko nějak poškodit..(snad)
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek Tak to je jasné ne?Když nějakou dobu bereš prášky a to tělo je na ně zvyklé.Já je teda moc dlouho neberu ale i tak,je to lepší,sice se říká že pak strácí hned účinek.Nevím,já to mám tak zafixovaný. :-D
Odpovědět
@sulcikovap já je beru už... no radši ani nepočítat. Spíš myslím že bude trvat, než vše naběhne jak má, ale kdyby se zadařilo i hned, tak bych se ničeho nebála.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak moje kamarádka brala antikoncepci dlouhodobě a hned po vysazení - podotýkám hned!!! :-D otěhotněla.....moje 3 spolužačky na výšce otěhotněly i navzdory tomu, že antikoncepci užívaly, a to zcela pravidelně.....miminka jsou všechna v pohodě a zdravá :-) :-)
Odpovědět
Ahoj, přidávám se k datu 11.6.:) Koukám že se teď rozebírá HA. Moje kamarádka se vdávala v červnu, vysadila HA asi po deseti letech měsíc před svatbou a už na svatbu byla těhotná. Má čerstvě dvojčátka, pak se dozvěděla že když se bere dlouho, tak po vysazení dochází často k hyperovulaci, takže vzrůstá hodně šance na vícečetné těhotenství - jenže to netušila a ani já ne: ). Doktorka jí říkala že prý je lepší ještě půl roku používat jinou ochranu, pokud tedy nechcete dvojčátka :) ale že jinak nic nehrozí... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já ji beru asi přes půl roku.Ale u každého to je jiné.Moje spolužačka se snaží už rok a nic....já jsem brala jinou antikoncepci před Martínkem a taky nám to trvalo rok než jsem otěhotněla po vysazení.Každá je jiná a taky je zas pravda že když to miminko moc chete tak se to nevede.
Odpovědět
Profilova fotka
@sulcikovap - jo, Honzík už se hodně snazi mluvit, už se mu občas podaří i nejaka jednoducha veta, každy den překvapí něčím novým.. Jinak co se tyče aktikoncepce, tak jsem také po vysazeni otehotnela hned, úkryt uz jsem měla 32 let. Ani jsme nepočítalo, ze by to mohlo jít tak rychle.
Odpovědět
Profilova fotka
A teď uz antikoncepci neberu, otravovalo mě to a nebyla jsem schopna ji brát pravidelne jako predtim. Po svatbě stejně chceme zkusit druhé miminko.
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka To já nezapomínám,ale taky hned v červnu už se budeme pokoušet o druhé mimi.Už se hrozně těšíme. x-) x-) Od mojí tety odkupuju po její 2 lete holčičce oblečení aby jsme toho měly dost. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sulcikovap - takže s druhým chlapečkem se nepočítá? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Tak chtěly by jsme holčičku,já schovávám i věci po Martínkovi.Ale tak hlavně aby bylo zdravé. Martin chce do budoucna ještě třetí ale to je fakt hodně vzdálená budoucnost :-) Tak to všechno schovám,i kdyby to třeba holka nebyla.
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka:Taky je váš prcek podobný tatínkovi viď.Nevím kam se podělo to že spíše holčičky jsou podobné tatínkům :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sulcikovap - taky schovávám věci po honzíkovi.. kdybychom měli holčičku, tak už mi nabídla švagrová, že mi půjčí věcičky po neteři.. já jsem jí taky půjčila to, co nebylo přímo klučíčí.. my teda třetí neplánujeme, už je mám svůj věk a ve 40-ti rodit nechci a budu ráda i za to druhé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka My jsme do Martínkovo roku taky dědily oblečeni,kdyz odrostl posilaly jsme vše zpatky.Můj švagr má o půl roku staršiho syna tak ted už ten rozdil neni tak veliky tak už to maji jen oni a my uz si kupujeme nové.Ale i tak máme toho dost i na druhe mimčo.Protože jsme chtěla aby měl i spoustu svýho oblečení.A ještě oni to dostávají od mé švagrové po jejich 3 letem chlapečkovi. :-D Takový koloběh. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Jaký bude mít Honzík oblek?
Odpovědět
Profilova fotka
@sulcikovap - já jsem měla půjčené oblečení od kamarádky, ale pak už jsem taky kupovala nové.. pak ještě dostávám takový "sekáč" od svagrové mé kamarádky.. je to už na větší, tak 3-4 ročky, je to za pár korunek a věci jsou moc pěkné.. no, já bych chtěla pro honzíka něco ve stylu syna leoše mareše na jejich svatbě.. snad nedopadneme jako oni..
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, :-) já se zas musím pochlubit!!! Včera jsem si zarezervovala ty šaty v tom brně, ty první šaty na tom druhém nicku jestli si vzpomínáte :-) tak mám radost :-) navíc jsem měla koupené šperky co by se mi líbily už dopředu a tak jsem včera zkoušela jestli se k těm šatům vůbec budou hodit a ony hodí a hrozně moooooc, tak jsem ráda!!!! :-) jo a ty šatky jsou od san patrick model estefania :-) jinak k té debatě ohledně HA se asi moc připojit nemohu.. ted už nám snad konečně vyjde ten byt na který čekáme už od loňského roku takže bude rekonstrukce bytečku a zařizování svatby do toho, takže nic víc zatím neplánujeme :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?