Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova No vidis 15kg je taky fakt dost, takze vis, jaky to je :-) Jj, ja uz to taky drzim rok, tak snad nam to pujde i dal ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka děkuji, Já mám 15.června narozky tak to je skoro jako datum svatby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova no začala jsem jíst pravidelně menší porce, počítala kJ a začala 2-3x týdně chodit cvičit na trampolínky a fitbox. chce to jen pevnou vůli a morálku a předtím se na sebe pořádně naštvat. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib jj, moje rec :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova: tak jestli chcete slovenskou nebo ceskou pisnicku, tak to ja bych vybrala od Mira Zbirky a Barbary ... nevzpominam si ted presne na nazev a youtube mi v praci nejde, tak ji musis najit sama. Ale je uzasna! :-)
Odpovědět
@bibicz :) TY a JÁ :) ...láska keď si semnou... je na seznamu :) :)
Odpovědět
@mrazulka jéé, díky za pochvalu! Rozhodně to neberu jako kritiku, však je jasné, že se prstýnky nelíbí všem, jsem radši, když někdo jasně řekne - to se mi nelíbí, než se přetvářet a všechno povinně chválit :-) Vy tady toho vždycky tak nakecáte :-) nestíhám dočítat, za týden dělám státnice, tak mám šílený fofry a stresy... ale pak to všechno doženu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@scvrcek Na státnice držím moooc palce, u mě už to bude dva roky, ale nervy to byly :-) Teda holky, vy jste s tím hubnutím fakt dobré!!! Já teď chodím cvičit, taky nejím už tolik jako dřív, zatím jsem zhubla 3kg, jde to pomaličku, ale říkám si, že dobré něco :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s Hlavně nepřestávat jíst. Já jak jsem začala držet "dietu" tak jsem jedla furt, mi to tak přišlo. Hlavně se donutit k dopolední svačině byl teda výkon. Ale stálo to za to.
Odpovědět
@kucirlib Donutit se k svačince a pití je šílený boj :) naštěstí pracuji u dětí, tak když jim chystám svačinku uvědomím si, že se mám zakousnout taky do jabka :) @verisek.s Veru raději pomalu, ale jistě :)
Odpovědět
Profilova fotka
Naprostý souhlas. Kilo týdně bohatě stačí.
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova U mě je nejhorší to pití, to je fakt.Já vypiju stěží půl litru za den a aspoň ty 2l je pro mě nadlidský výkon!
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj, mám na matrice také zamluvený termín 11.6.2011, ale zapojila jsem se teď do soutěže o svatbu za 100.000 Kč s rádiem FM Plus. Jestli se tady najde nějaká dobrá duše, která nám věnuje minutu času a dá nám hlas na Facebooku, tak nám strašně moc pomůže. Nic to není, dá se jenom "TO SE MI LÍBÍ" k naší fotce: http://www.facebook.com/photo.php?fbi...... Pokud se Vám pod ní to se mi líbí neukazuje, tak musíte dát napřed stránku FM Plus do přátel a pak to už jde. Nebojte, FM Plus si pak z přátel můžete odstranit, jde to. Děkuji předem všem dobrým duším za podporu a nezlobte se, že tady s tím otravuju.
Odpovědět
Profilova fotka
u mě to je taky s pitím děs běs :( honzíka nutím pít každou chvilku, ale sebe donutit nedokážu.. nejvíce jsem pila, když jsem byla těhec a při kojení, ale jinak tomu moc nedám :(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dneska mám úspěšný den :-) V Tescu měli slevněné velké "podtácky" skleněné pod svíčky, posypu je fialovým pískem a dám tam bílé svíčky - velkou, menší a malou, to bude vypadat krááásně!! Mohla jsem mít 6, ale paní mi jeden vyfoukla, jak jsem je nakládala do vozíku, už byly poslední :-| Nevadí, na každém stole budou 2 a na našem jeden, stejně tam budou kytičky, tak aby to nebylo přeplácané, tak to bude asi stačit. Ale stejně mě baba rozčílila :-D :-D No a cena? Jeden stál 9,- Kč x-) x-) x-)
Odpovědět
@verisek.s Veru tak to seti povedlo, dobrý kup :) měla jsi začít hysterčit a třeba by ti ho nechala :) Nebo mrknout jinam do tesca :) My dneska byli očíhnout kuchyně, tak jsme s přítelem zjistili, že máme naštěstí stejnou představu, tak snad pak něco vybereme, jak to bude aktuální :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova Haháá to mě nenapadlo :-) Nevadí, stačí mi akorát 5, teď jsem se dívala na stoly a vyjde nám to tam akorát :-) :-) Taky se rozhlížím po kuchyních, budeme rekonstruovat na podzim, tak jsem zvědavá. Já chtěla lesklou červenou, ale všichni mi ty lesklé vymlouvají, že jsou strašně hned zaťapané a je na tom všechno vidět. Tak asi zvítězí tmavé dřevo a bílá, taková přírodní kombinace :-)
Odpovědět
@verisek.s tak to jsme na tom s kuchyní úplně stejně :) chěla jsem červenou, ale opravdu ta lesklá je hned ošmatlaná a byla moderní před několika roky, teď už jich moc ani není vidět a navíc mám doma hodně červené a už mi leze krkem! Takže asi taky zvítězí vanilková, nebo bílá s tmavším dřevem! Navíc budeme mít kuchyň s obyvákem, tak by červená byla moc dominantní. Ulítávám teď na jablíčkově zelené, tak si umím představit doplňky, květináče, kobereček :) a když ne v obyváku, tak ložnici :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova Tak to je bezva, to máme stejný vkus. Já mám zelený dětský pokoj (po mně, teď tam mám ten svůj zvěřinec :-D ) a ložnici máme teď novou, máme vymalovanou tmavě fialovou s bílou a doplňky právě do zelena - závěsy, svíčky, polštářky a tak :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holčinky:) @mrazulka děkuju moc Gábi,určitě dám vědět! @kucirlib ty máš 15.6 narozky??já jsem den před tebou:DDD Jinak já se snažim cvičit n-3týdně tak snad to své ovoce přinese.. @lenakvapilova no já teď taky řeším kuchyň a vyhrála vanilková a korpusy v ořechu..ty lesklé my taky přišli nepraktické..a navíc to je třeba moderní teď ale za 10let už ne..takže taky hlasuju pro přírodní:)
Odpovědět
Profilova fotka
musím říct, že my máme z lesklého obývák.. máme takové skříňky s poličkama a je to vanilková a taková červeno-fialová a jak jsem se bála, že na tom bude vidět každý honzíkův otisk, tak je to úplně v pohodě.. a díky zvolených barvám mi to příjde i nadčasové.. ale kuchyň bych taky brala vanilkovou a přírodní materiály.. uvidíme, jaká nakonec bude, zatím je to jen v plánu.. zatím máme udělaný obývák, pokojíček, ložnici máme z ikea, ale mirek už se ji taky chystá překopat, teď si vymyslel i nový nábytek do koupelny, to už jsme našemu šikovnému pani stolaři zadali, a pak už jen ta kuchyň.. děsně se těším, že pak konečně budu mít myčku na nádobí :-) teď se mi tam nikam nevejde.. @janullii - a jak dopadlo zkoušení šatů?
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka půjdu až za dva týdny,svědkyně je bez auta,já teď taky tak jsme to posunuli..navíc teď musim řešit ty věci okolo domečku,tak snad to bude za dva týdny klidnější..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Ano Jani, my chceme fotky šatůůůůůůůůůůůůůůů :-) :-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s vydrž prťka vydrž:)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno dámy, normálně už jsem naštvaná, už 14 dní čekám na balíček s organzou a korunkou a pořád nic! Ach jo a mě to tak štve:-( Jak se jinak máte holky? Co je nového?
Odpovědět
@makinka88 Česká pošta, co? je to šílený podnik... Já odjíždím o víkendu na hory, tak jsem zvědavá, jestli mi závislost na beremku nezabrání si to v klidu užít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem klidnější, z obchodu kde jsem to objednávala mi přišla okamžitá odpověď, tak už jsem zase trochu v klidu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek Nene přijde to PPL, ale když jsem té paní psala, tak mi odepsala, že to bude posílat v pondělí nebo v úterý, protože ještě jí nedodali korunku :-) to si piš, že si to užiješ, musíš:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s Držíš tu 90 denní dietu?Já držím dietu od nového roku,a mám dole 4 kila za necelý měsíc.Ted jsem se teda už asi 10 dní nevážila.Ale cítím to na sobě a hlavně to jde vidět tak mám ztoho radost,ale pokračuju dál. Včera mi přišly organzy a ozdoby na mé auto :-) A dnes jedeme do svatebního salonu zkoušet obleky x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sulcikovap Na mě to bylo šíleně drastické, jím úplně normálně, akorát nejím večer po 8 hodině a chodím cvičit na ten vacushape. Super, že to u tebe funguje, budeš jak proutek do svatby! ;-) ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?