Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova - fakt jsi mě uklidnila.. byla jsem smutná z toho, že budu muset hledat znovu.. jsem ráda, že to byl jen nějaký výkyv.. zatím ještě počet koláčů nevím, ale mám už seznam, tak to předběžně spočítám.. kolik se tam přibližně dává koláčků do balíku? 10? a ještě jednou děkuji!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jinak přikládám fotečku našeho honzíka - je tam trošku politý od čaje :-D lepší aktuální jsem nenašla, vždy je v pohybu :-D
Odpovědět
@mrazulka říkali nám, že by měli být lichý počet, ale že na tom ani tak nezáleží, že je to každýho věc! No a standartně se dává tady těch větších podle počtu lidí v rodině. My budeme dávat tři na osobu plus ořechovou mašličku a když to bude vycházet sudě, tak jeden navíc ještě. Akorád jednotlivci nedáme jen 3 koláčky, to by vypadalo blbě, tak pět. Dvojici 7, trojici 11, čtveřici 13 atd. A vůbec není zač :) V sobotu si jedem konečně do Ostravy pro oznámení :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holčiny:) Gábi,tak snad Ti to na druhý pokus vyjde! Jinak malej je kouzelnej ;-) Chodíš ještě na Power plate? já jsem před dvěma týdny zase začala a pěkně mě to chytlo:)včera mi i tchýně říkala,že jsem jak lunt,tak mě to potěšilo:)První cvíčo které mě fakt chytlo! leničko, vítám tě po lyžích a celou:) V sobotu jsme byli v německu, tak jsem ti koukala po těch čokoládkách:) Milka minis 24 ks-2,99 - 72Kč Ritter sport 9ks - 1,27 - 30Kč AlpenMilch k-5ks - 1,69 - 41Kč ( jsou to 50g čokoládky)
Odpovědět
Profilova fotka
@cecilinka Neboj, vsechno stihnete. Zkus treba prohledavat web a divat se po ruznych penzionkach nebo treba i rekreacnich strediscich v okoli. My jsme takhle nasli nasi hospudku, je to tam moc pekne a taky uz jsem mela depku, ze nic normalniho nenajdem.
Odpovědět
Profilova fotka
cecelinka - nebo i hledej tady, kde to mely ostatni nevesty, urcite na neco narazis! Neboj se! Leni - diky moc.. Dneska zkusim ten seznam na kolacky trosku vypiloval a rozpocitat.. Ikdyz dneska jsem strasne malo spala, Honzik se porad budil, jsem ko.. Jsi zlata! Janulli - chodim, ale jen 1x v tydnu, vic to nedavam.. Ted jsem jednou vynechala, Honzik byl nemocny, ale dneska uz zase jdu a moc se tesim. Protoze chodim malo, tak zatim zadne velke zmeny nevidim, stihla jsem, ale dela mi ten pohyb moc dobre..
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju dobré ránko @mrazulka malý je šikula ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky dám foto našeho malého :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka no já chodím 2-3týdně, podle času a změny vidim:) to mě taky dělá dobře, hlavně když mám sedavé zaměstnání..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - já jsem taky před honzíkem chodila cvičit 3x v týdnu, teď už to tak nejde, tak jsem vděčná aspoň za 1x týdně.. takže to beru spíš jako relax než, že bych měla vánočku na břiše :-) kila shazovat nepotřebuji, tak aspoň tak :-) @antana123 - jé, koukám, že máte tuším tady židličku fábula :-) malý je super!
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka děkuju no je to nějaká neznámá značka ale stačí už jsme začali baštit zeleninku tak jsem spokojená se židličkou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 - vypadá podobně.. a jak malému zeleninka jede? :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mrazulka jo divím se ale moc mu to šmakuje :-) sní mi to a ještě mi vypije i 150ml UM
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky devcata, zdravim vas po vikendu. Jsem zpet v praci a opet na BRMS. :-D Vcera jsme byli zamluvit ty nase vybrane prstynky, zaplatili jsme zalohu a tesne pred tim, nez jsme z obchodu odesli, jsme zjistili, ze pro Matta maji jenom sirku 4, coz je strasne uzounky prstynek. My chteli petku a nejak jsme si s panem prodavacem asi nerozumneli. Takze jsme to museli vsechno anulovat a prstynky ted budeme hledat nanovo. Dobre, ze mame jeste celkem dost casu. A potrebovala bych od vas pomoct. Kamaradka hleda jednu fotku, co tu byla na BRMS, ale ani jedna si nevzpominame, kde jsme ji videli. Je to dekorace z kal...byly to sklenene vazy cele naplnene vodou a v nich potopene 2-3 kaly i se stonkem. Nevite nektera, kde tu fotku najit? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz http://www.beremese.cz/fotoblog/nejst... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@martinan4: dekuju moc!!! Ale to jeste neni ono. To byly vysoky skleneny vazy, bud valcovy nebo ctverhranny.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, i já Vás zdravím po víkendu- náročném :-) Jak tady píšete o koláčcích, tak já si je nechávat péct nebudu, budu si je péct sama, protože jin asi moc mít nebudeme. Jinak dneska jsem byla na první zkoušce šatů, no spíše na měření a aby jsme se domluvily co a jak :-) Tak přiští tejden bude hotovej střich a pak se začnou šatičky rýsovat:-) Bibi: myslím, že vím jaký... dám Ti sem fotečku, jestli myslíš tyhle?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já sem taky přidám fotku našeho Martínka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky Vaše děti, všech tady jsou nádherný:-) Já tu měla malýho( bratrance) minulej tejden vydržel tu jenom jeden den... Pak mi řekl: MArkéto chci okamžitě domů, protože se ke mě nechováš vůbec, ale vůbec slušně :-) Zajímalo by mě, kde na takový hlášky chodí:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88: noooo, uz je to skoro ono, ale na tehle fotce byly 2-3 kaly v jedne vaze :-) ... tak kdyby jste holky na tu fotku nekdy nahodou narazily, tak dejte vedet. Dekujuuuu!! :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz : jasanka když nsajdu tak dám vědět, nebuj se nic, alba prolejzám pořád :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka tak to já vánočku nebudu mít ani náhodou:) je jasný že s dětma to pak nejde všechno zkloubit.. Jinak na podzim budeme mít taky miminko ale psí..nakonec to vyhrál ten rotvajler:)
Odpovědět
@janullii Janičko děkuji moc za ty čokoládky! Ta milka se dá sehnat za 80 kč, tak to je už skoro na stejno! Jsi ale zlatá, že sis vzpoměla!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já chodím na vacushape, zhubla jsem pouze tímto cvičením 3kg, chodím dle volna, jak kdy, někdy 2x, někdy 1x a někdy 3x týdně. Že bych z toho byla nějak nadšená to ne, že by mě to super bavilo taky ne, ale je to prostě cvičení, kdy chodím v podtlakovém přístroji a sleduji u toho filmy na dvd. Pro mě je to prostě cvičení, ale účinky to zřejmě má :-) Zatím jsem byla 6x, tak ještě 14 lekcí mě čeká :-)
Odpovědět
@bibicz http://www.beremese.cz/fotoblog/marti... mrkni do tohoto alba, nějaké kaly tam slečna má
Odpovědět
Profilova fotka
diky moc holky ... je to tenhle obrazek (kamaradka uz ho nasla) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sulcikovap šikulka kolik mu je??? @verisek.s prosím tě a kam na to chodíš???to jsem ještě neslyšela @janullii rotvajler to je krásný hafáček jen se musí držet zkrátka taky jsme ho měli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 chodím do nového fitka v areálu Svitu, fit Hany Bany :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s aha a kde to tak zhruba je nebo mají na netu stránky???
Odpovědět
Profilova fotka
Máš to v IP :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?