Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
a taky by se nám roztekli chudáci ženichové v tom kvádru s vestičkou a plný botách.. uff.. a před rokem jsem za 3 hoďky odjížděla do porodky :) ještě jsem stihla vyprat a pověsit 4 pračky :-D tak jestli ten rok uteče tak rychle, jako utekl tenhle, tak to máme, holky, do svatby opravdu coby dup :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja se taaaaak tesim!! Radsi at je teplo nez zima. A slunicko ma povinnost svitit. Muzeme mu dneska domluvit, at je presne do roka a do dne zpatky. :-D :-D Mrazulka: vsechno nejlepsi Honzikovi k narozeninam!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
užžžžžžžžžžžžž za roooooooooooooookkkkkkkkkkkkkk!!!!!!!!!!!!! v tuhle dobu si budeme rikat ano :) holky to utece jako voda!!! ja uz vidim ty nervy co budu mit :)
Odpovědět
Profilova fotka
no a my budeme mit svatbu pravdepodobne ve 12hod, takze to opravdu bude uz jenom par minut, vsechno bude ready .... ty jo, uz ted mam takovej divnej pocit, jak na to myslim 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz - děkuji mooooc ;-) taky se těším a taky budu mít nervy a beztak budu i brečet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no my to mame od 11 ale v kostele tam to trva dele takze mozna budeme temer ve stejne chvili s bibi rikat sve ano :) slunicku domluvime :) ale je pravda ze by mi nevadilo kdyby bylo pristi rok trosicku mensi teplo nez je dneska :-D bibi vim presne jak to myslis mam taky takovej pocit :)
Odpovědět
oucitím s vámi :) taky mám zatženej žaludek a nervy, jak kdyby to bylo dneska :)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja si myslim ze za rok to budou stokrat vetsi nervy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hehe, to urcite bude horsi a ja taky budu brecet. Zvlast pri te pisnicce, kterou chci, aby hrala pri mojim prichodu. Ale treba budu az tak vystresla, ze na slzy nebudu mit ani pomysleni. 8-) Spis budu muset uklidnovat tatku, kterej me povede. On je takovej placka. :-) betka: my se taky budeme brat v kostele, akorat nechceme msi, takze u nas to snad az tak dlouhej proces nebude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to máme za rok tady holky :-) :-) :-) Mně se vdává zítra kolegyně z práce, tak jí strašně držím palce, ať jí všechno vyjde a těším se, jak bude potom referovat. Chudáci rozváželi zákusky brzo ráno, protože se to v tom vedru nedá....Jinak my chceme obřad ve 12:30, takže touto dobou za rok už bychom měli být hodinku svoji x-) x-)
Odpovědět
a my chceme obřad až tak ve 14:00, takže už taky budeme svoji:-) já si říkám ale, že čím víc člověk něco plánuje a těší se na to, tak pak jsem z toho vždycky strašně vystresovaná, takže už radši nebudu nic řešit ani plánovat, až po novém roce:-))))) za rok se může stát ještě tolik věcí, že to třeba vůbec nemusí vyjít...
Odpovědět
Profilova fotka
no, já jsem včera telefonovala s mamkou, přála honzíkovi a říkala, že už byl loni o téhle hodině na světě a já jsem jí říkala, že příští rok o téhle hodině už honzík bude tancovat na naší svatbě a moje mamka velmi skepticky reagovala . "no, jo, no, však ještě uvidíme.." co na to říct.. ano, je to až za rok, ale ono to strašně rychle uteče.. taky nechci nic zakřiknout, zdá se mi to pořád neuvěřitelné, že se fakt asi vdám.. troška nadšení u mé mamky by nezaškodila, ať si o tom, že je to až za dlouho, myslí cokoliv.. tchýně si už na naši svatbu koupila šaty :))) ta to bere úplně jinak.. těší se.. tak já jdu uklízet, prcek spí.. přeji vám krásný den!!! jinak loni v tuto dobu bylo taky krásné počasí, jen, když jsem rodila, tak na chvilku pršelo a byla bouřka.. tak snad příští rok se výjde taky!!
Odpovědět
Článek se načítá
tak já si dneska odskočila do Prahy na zkoušku a přítel je právě teď na cestě na místo uskutečnění a rezervuje nám tam svatbičku. Jel sám :( protože mě teď vůbec nevychází kvůli škole a práci volno a mám strach, aby nám to nekdo nevyfoukl a nevdávala jsem se třeba týden po vás holky :) Třeba tam bude zrovna svatba, tak se těším, jak mi bude popisovat zážitky :) Mrazulka: rozhodli jsme se pro Holuba :) :) z mamky si nic nedělej, moje to taky bere, že je čas a jsem ráda ještě aby mě stresovala :)
Odpovědět
Profilova fotka
leni, vy už si rezervujete místo obřadu? oni už to takhle někde rychle dopředu berou? na matrice říkala paní, že mám zavolat 1. září.. no, já mám negativní zážitek dnes, a to, že mi odešel notebook, který mám od vánoc a všechna data, fotky, poznámky ke svatbě, ale hlavně fotky malého - jsou pryč :( přítel je na mě naštvaný, že jsem je nezálohovala.. copak mě napadlo, že za půl roku odejde? jsem z toho fakt smutná.. nějaké fotky zůstaly ve starém pc a hlavně, že dědeček hodně fotí, dost fotek je mám na facebooku, ale většina je pryč :( ach jo.. u holubů jen schvaluji, vypadá to tam krásně!!!
Odpovědět
mrazulka: rezervujeme, protože tam je to natřískaný :( týden co týden svatba, takže berou rezervace, takhle dopředu. Pak napíšu jak se přítel domluvil, zkusí domluvit, že kdyby byl problém na matrice s termínem,tak nám to posunou na jiný volný termín. Jo je tam krásně, zamilovala jsem si to! nedá se to s Fridrichem srovnat! Aji tchýně je z vybraného místa nadšená, protože už tam několikrát fotila svatbu a líbí se ji tam :) Jinak budeme mít dva fotografy :) tchýně, aby nemusela fotit obřad, což jsme nechtěli, se hned domluvila s nějakou fotografkou :) Já mám taky negativní :( jela jsem do Prahy zbytečně :( popletla jsem si v testu otázku, takže si to musím zopakovat :( ale ten tvůj notebook to je síla :( to je na po....:( já takhle přišla o fotky s bývalým přítelem což mě teď už nemrzí, ale chápu jak ti je :( taky nezálohuji, copak vím, jak se to dělá? Poučila jsem se a všechny fotky mám dvakrát :) v PC a na notebooku
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: s tim notebookem me to mrzi za tebe, dokazu si predstavit jak musis byt nastvana. My zalohujeme, protoze s notebookama uz mame svoje zkusenosti. Koupili jsme dva externi hardrive (ty jo, nevim, jak to mam spravne cesky vysklonovat) a tam cas od casu vsechno ulozime. No a ja mam behem moji cesty do CR, kterou uskutecnim za 2 tydny, taky schuzku s panem fararem, abychom uz zarezervovali kostel. Nikdy neni prilis brzo. Tenhle tyden jsem objevila jeden moc hezkej kostel a na peknym miste, tak snad se mi bude libit i po osobni navsteve a nebude problem tam svatbu zorganizovat. A dneska jsem se byla podivat na finalni podobu nasich pozvanek. Musime je do Kanady posilat co nejdriv. Jeste jsme se rozhodli, ze pockame na tu moji cestu do CR, jestli uz budeme mit jasny misto obradu a pak to dame do tisku (s nebo bez nej). Mam z nej radost. Po velkych peripetiich se nam podarilo najit moc pekny a presne podle nasich predstav. Juhuuuu. :-) Alespon nejaka pozitiva. V praci mam ted celkem tezko, tak se mi tam ani radsi v pondeli nechce. Ale nejak se to snad zvladne.
Odpovědět
:-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( ani tolik smajlíků nestačí aby vyjádřili jak jsem smutná :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( volal mi přítel a říká : MAJÍ UŽ OBSAZENO :-( :-( :-( :-( :-( :-(11.6.2011 UŽ MAJÍ OBSAZENO:( nechceme měnit místo a proto musíme změnit termín :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( můžu i nadále s váma diskutovat? :-(jsem smutná
Odpovědět
Profilova fotka
leni, moc jsi mě potěšila s tím zálohováním :)) musela jsem si vyslechnout, že všichni zálohují, tak mě mohlo napadnout nezálohovat!!! bibicz, taky tam byly fotky s mým bývalým a ty mě teda rozhodně nemrzí!!!!!!!! mrzí mě fotky malého, ty nejvíce.. v práci tě ty babizny trápí?? leni, tak to je masakr!!!!! jasně, že s námi můžeš dále diskutovat! vždyť by nám bylo smutno.. ale ty jo, nevěřila bych, že už někde budou mít narváno :( věřím, že jsi smutná.. i mě by to rozesmutnělo..
Odpovědět
bibicz: já teď bojuji taky v práci, od září měním pozici, tak snad bude líp a nikdo mi nebude vyčítat, že děti na našem oddělení mají velkou spotřebu plinek a další blbosti :-) :-) :-) :-) :-) pracovat s ženskýma je náročný :) mrazulka: každý se nám směje, že plánujem brzo a my jsme důkaz, že jsme začali pozdě :( jsem smutná, ale říkám si, že nejde o datum, ale o NÁS a ať je to kdykoliv bude to krásný náš den
Odpovědět
Profilova fotka
tak já jednou budu bojovat, aby mě vůbec do práce vzali.. :) jsem už částečně smířená s tím, že na svém původní místo už se nedostanu :( moje zástupkyně je velice šikovná, sympatická a schopná paní, opravdu plnohodnotná náhrada.. příští rok bychom chtěli zkusit druhé miminko, takže kdo by na mě 6 let čekal.. ach jo, budu muset hledat znova.. :( ale uvidíme, je to ještě hodně daleko, kdoví, co bude za tak dlouho.. někteří naplánují svatbu do týden, viz. moje kolegyně v práci, den před svatbou se teprve rozhodla, že chce šaty, za hodinu je měla vybrané.. byly krásné.. a někdo plánuje rok dopředu.. záleží jakou kdo tu svatbu chce mít.. když jsem byla těhotná, taky jsme uvažovali, že bychom se vzali jen tak narychlo, ale my si chceme naši svatbu chceme užit.. kamarádka se taky brali takovou rychlovkou a říkala, že by neměnila.. byla krásná nevěsta, fotečky krásné, ale říkala, že dnes už neví, že nějaká svatba byla.. to já si to chci fakt pamatovat.. a tak prostě plánujeme, resp. zjišťujeme, co to dá, už rok dopředu :) a jak píšeš, leni, nezáleží na datumu, vaše svatba bude parádní! venku hřmí!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Leni: neeeeeeeeeeeeeee, to me moooc mrzi!! Urcite tu s nama zustan, nikam nam neutikej!! Teda, dneska je tech spatnych zprav nejak hodne. Ale jak pises, jakykoli den bude krasny, kdyz si ho takovy udelat. Jenom ty cisla budou holt jiny. Chjo. Ty jo, holky, ztratil se mi z oci pavouk, ktereho jsem chtela chytit a priznam se i zabit a ted me tu vsechno svedi a mam pocit, ze uz po me leze. A ja se jich taaak bojim. Kde mam toho mojeho chlapa!!! =-) Mrazulka: nene, tentokrat nejde o kolegyne. Jde o to, ze nas klient se rozhodnul premistit ctvrtinu businessu od nas do sve vlastni lokality a to pro nas znamena zmenseni prijmu a hlavne propousteni lidi. A pro me spoustu prace s prepocitavanim cen toho zbytku, nastaveni strategie co a jak zorganizujeme, vyjednavani, analyzy pro sefy atd. Ani se mi nechce myslet na ty lidi, co budou muset jit... je mi to lito. Ale snad pro vetsinu z nich najdeme uplatneni v jinych projektech. Doufam.
Odpovědět
mrazulka: taky mi přítel volal, že u vás na severu řmííííííííííííí, v Brně právě odeznívá hrozná bouřka :( slyšela jsem praskat strom a lítala popelnice :( fakt hrůza!!! Bála jsem se děsně :(takovou bouřku jsem nezažila! bibi: pavouka jsem nechytala, ale muchu a zabila ji :) Asi vybereme nějaký termín v dubnu, ježííííííííííííííííííííííííííííííš abych stihla přípravy :-) to už nebude rok času :-) a nebo týden po vás. Děkuji holky za povzbuzeni!! Tak dobrou bouřkovou noc, já jdu spát, zítra jdu do práce!
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, tak to mě moc mrzí. Nevadí, na termínu až tak nezáleží, hlavně, když to bude na místě, které se vám líbí. U nás včera byla děsná bouřka =-) ale konečně se trošku ochladilo! Já jsem psala na matriku, kde zařizují termíny na zámku, kde chceme obřed mít a na příští rok rezervují termíny až od 1.11.2010, takže máme ještě spoustu času :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni,to je škoda s tím termínem...Zajímalo by mě od kdy se to teda dalo rezervovat,když už to bylo obsazený?!Škoda,že jsi tam nezavolala a neinformovala se.Ale toho 18.6 je taky pěkný datum,jak jsi psala,že o tom uvažujete :-) Taky si říkám,že se ten datum možná změní,nevím jak co bude až to půjdeme zařizovat a hlavně se o svatbě bavím jen s přítelem,rodina skoro nic neví,takže změna třebas bude taky..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsme s úspěchem oslavili narozeniny, jsem ko.. bibicz - tak to je vážně hodně nepříjemná záležitost :( taky by mi těch lidí bylo líto.. můj šéf teď vyhodil jednoho kolegu na hodinu, jo, byl fakt neschopný, ale i tak mi ho bylo líto.. je to hodný kluk, jen se na tu práci nehodil.. já myslím, že je jedno, jestli to bude 11. nebo jiného.. hlavně, aby bylo všechno v pohodě, aby to vyšlo, aby se nám to líbilo a všichni byli spokojení.. taky, když nebude termín nebo volná hájenka či restaurace, tak to přesuneme.. ten datum jsem vybrala jen proto, že má honzík narozeniny.. jinak u nás na matrice dávají termíny od 1.9.2010.. jinak přítel se snaží zhubnout :) tak mu držím palce, aby mu to vydrželo :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak kolegyně v práci už to má za sebou. Vdávala se v sobotu, všechno jim vyšlo, jen mi říkala, ať si ten termín pořádně rozmyslím, že všem bylo vedro, dorty a zákusky tekly po hodině, na obřadu z toho dusna málem omdlela....prý by příště volila asi duben :-D Ale už má smůlu, žádné příště ji snad nečeká :-) :-) Jenže dle mě je to počasí nevyzpitatelné, my jsme loni byli na svatbě 13.6. a to byla docela zima, letos tropické vedro, ale dneska už je zataženo a chladněji, takže to člověk nemůže nikdy dopředu odhadnout. Prostě se necháme překvapit :-) :-)
Odpovědět
verisek.s: já musím řešit nový termín:( ale zakázala jsem si srovnávat počasí s letoškem, nebo loňskem, prtotože jak píšeš je nevyzpytatelný a buď to vyjde nebo ne. Ale nám všem určitě ANO :) Čekám až mi pan provozní pošle volné termíny a přikláním se teď k svatbě buď v dubnu, nebo květnu. Nějak se mi během pár dní ukrátil čas na přípravy :) jestli to bude v dubnu, tak už jen 10 měsíců :)
Odpovědět
Profilova fotka
lenka: to mě moc mrzí :( vím jak by bylo me kdyby rekli ze tento termín již nejde :( ale je pravda jak pisou holky ze na terminu nezalezi! udelate si to krásné jindy :) verisek: to mas pravdu s tim pocasim... my jsme puvodne premysleli o kvetnu protoze jsou z nej krásné fotky... vse kvete a je to nadhera... ale nakonec vyhral tento termin ktery vybral pritel... nejlepsi by bylo pocasi tak akorát :)
Odpovědět
tak co ženský, mám v hlavě termín 21.5.2011, ještě nevím jestli je volný, ale schválíte mi ho??? :)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, květen je nádherný měsíc a pověry, že to nepřináší štěstí vypusť z hlavy. Někde jsem našla, jak to s tou pověrou vlastně je. V dávných dobách se brali lidí hodně právě na jaro - v květnu. Hned po svatbě nevěsta otěhotněla a dítě se tedy narodilo v zimě...nebyly zásoby, nebylo jídlo, byly špatné podmínky a tak matky vysílené po porodu většinou umíraly - proto se říká svatba v máji do roka máry. Jenže v dnešní době je to holý nesmysl, my jsme měli původní datum 5.5.2012, takže květen určitě schvaluju. Budeš to mít za sebou jako první z nás tady a aspoň nám budeš referovat x-) x-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?