Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka jé to je škodaa za kolik ti vyšel jeden jestli se můžu zeptat? já mám objednáno už odskoušené peče nám na všechny akce
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 - ty byly cca za 8,50 Kč.. už jsem je jedla před 3 lety, měla je kolegyně a byly výborné.. ale tentokrát byly suché.. :(
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka jé a ta suma čučím :-o já mám za 3,80kč ale jiný kraj
Odpovědět
jiný kraj, jiná velikost, nebude to tím? Já mám za 4,40 a jsou to ty úplně miniaturní, jak se dělají na jižní moravě, kulaté, plněné uvnitř a nahoře ještě s drobenkou
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my máme krabici, kde je 250 koláčků a stojí 500,- Kč ;-) Tady hážete šílené sumy holky :-o :-o
Odpovědět
závist :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s tak to je super cena
Odpovědět
Profilova fotka
My je tam bereme vždycky, pěčou je v Držkové, mají tam na to vyhlášenou pekárnu :-) Jsou maličké, ale mooc dobré :-)
Odpovědět
Profilova fotka
u nás se pečou ty klasické.. už jsem to psala výše.. na jižní moravě ty maličké, proto je u nás cena vyšší.. u nás se ty miniaturní nepečou..
Odpovědět
@mrazulka Pro každého je "klasické" něco jiného ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek - toto je klasicka pro severní moravu - http://www.svatebnikolace.kvalitne.cz...
Odpovědět
Profilova fotka
já myslím že je to všude jinak a je to dobře aspon to nebudeme mít vše stejné :-D :-D :-D důležité je když má někdo odskoušenou cukrářku největší trapas na svatbě jsou bud hnusný nebo moc starý koláčky :-o
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@antana123 - zatím se mi nepodařilo najít pekárnu, kde by ty koláčky byly fakt dokonalé.. udělám si nějaký seznam, kde bych to mohla ještě zajet vyzkoušet a uvidím.. nechci se unáhlit.. chci, aby byly fakt dobré..
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka tomu rozumím a nezkoušela sis třeba necat poradit od známích???
Odpovědět
Profilova fotka
jinak sem teda zjistila že celkově je čím dál mín pekárec co pečou ty malé svatební koláče
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 - právě, že zatím jedu hlavně na radách od známých.. na ty koláčky z diany jsem jela vyloženě na jistotu, protože vím, že byly vynikající.. a nakonec to bylo zklamání, ale třeba se jim prostě jen v ten den nevyvedly, nevím.. říkám si, že bych tam třeba zajela ještě jednou a dala tomu ještě jednu šanci.. mám ještě jeden typ na jednu malou pekárnu, tak uvidím.. já si pamatuji z dealerských setkání na JM, že tam vždycky byly ty pidi koláčky.. no a abych ti pravdu řekla, tak i tady u nás už se teda pečou pěkné dělobuchy, což nechci.. moje tchýňka říkala, že doveze koláče z pekárny, kde pekla švagrová, ale mě tenkrát nepřišly nic moc.. :(
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka no je to naprd celkově se pokazili není nad ty mlinkaté ty jsou nejlepší a tak jim zkus dát ještě jednu šanci a uvidíš ;-) a ještě mám dotaz budeš vozit balíčky den před svatbou nebo v den svatby???
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 - určitě před svatbou, a to tak 14 dnů.. den před svatbou už se nikam nechystáme.. to už pěkně odpočívat, udělat si nehtíky a těšit se :-) zrovna se dívám, že bude tady v ostravě za měsíc svatební veletrh, tak se tam s taťkou zajdeme kouknout..
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka to u nás tady nic není teda :-| nad nehtama pořád uvažuju jestli si je nechat udělat janže já nikdy dlouhé neměla bojím se že budu neohrabaná ale zase ty ruce vypadají líp tak mám dilema :-D budeš mít závoj???
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 - já si nehty jen nalakuji, udělám francii, žádné gelovky.. sice je nemám úplně výstavní, ale umím si je docela hezky upravit sama.. taky jsem to řešila, jestli si mám nechat gelovky a nakonec jsem si to rozmyslela.. ne, závoj mít nebudu, chci mít vlasy vyčesané a max. ozdobené kytičkou.. závoj jsem nechtěla.. a ty budeš mít?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Není tu někdo z Ostravy kdo by mi doporučil kde si objednat koláče. Nechci jich moc a nejlépe takové ty malé. Chci dát radši na doporučení než jít naslepo. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka né taky nechci tak hledám inspiraci co do vlasu budu mít vystříhaný zadek a v předu vlasy dlouhé tak nevím co si do té hlavy dám
Odpovědět
Profilova fotka
@katschenka - jsem z ostravy a taky marně hledám.. :(
Odpovědět
Ahojky holky, tak jsem zpět z hor a celá :) k těm koláčkům a výslužkám, my máme domluvené koláčky víc jak týden před svatbou a budou zarás splňovat výslužky, na svatbě už nebudeme dávat! Pro jižní Moravu máme malé koláčky a cukroví a pro sever větší a cukroví jen na přízdobu. @mrazulka : Gábi na Dianu jsi musela mít teď opravdu smůlu!! Měla jsem od nich několirát koláčky a byli výborné!! Mají je vždy brzy vyprodané, nebo už jen zbytky, tak to chce zajet brzo ráno! Budeme je od tam objednávat! Jsou tam moc ochotní, dáme jim seznam a oni nám je nabalí a označí, ať víme které jsou pro kterou rodinu.
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova - no právě, leni, taky vím, že je tam mají výborné! jela jsem tam ráno, kolem 9.. ale jak jsem psala výše, dám tomu ještě jednu šanci.. tentokrát té paní zavolám, říkala, že mi koláčky na ochutnání odloží, že jinak jsou vyprodané.. když jsem tam byla já, tak měli už jen tvarohové a makové.. makový byl dobrý, tvarohový byl suchý :( a právě, že to tam i balí.. což je paráda.. byla jsem z toho smutná, jela jsem tam na jistotu, takže zajedu tam znovu :-) děkuji moc!! jsem si říkala, do háje, to byla asi fakt smůla..
Odpovědět
Holky,termin je temer za dvermi a my jeste nemame zadnej prostor :( to je des,tady v Teplicich neni nic koudnyho! :( bud za to chtej ranec penez (treba v nadherne obore chteji za pronajem vsech salu a i venek minimalni utratu 45 tis)ci pronajem relativne pekneho kulturaku za hodinu 450 korun (bez stolu,nadobi,ubrusu a pod)..,nebo tu jsou osklive komunisticke saly :( Chjo..zacinam lehce propadat depresim..
Odpovědět
@mrazulka určitě to byla smůla!! navíc je tam mají na tácku a když je pečou brzo ráno, nebo v noci a pak jsou nepřikryté tak už můžou oschnout! A z mé zkušenosti v 9 hod. je už pozdě :) Líbí se mi, že je balí do celofánu na tácek. Za balné chtějí 20 kč, ale když bych měla kupovat celofán a stuhu, tácek, tak to vynde na stejno a ještě piplačka s balením :) Jsou ochotní je upéct i na dvakrát čerstvé třeba na pátek a na sobotu
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova - máš pravdu, mohly oschnout.. to je fakt.. teď mi i mirek říká, ať tam sjedu ještě jednou.. ani nevíš, jak jsi mi teď pomohla!!!!!!!! spadl mi kámen ze srdce.. a budeš si tam nechávat péct i to cukroví na přízdobu? pečou ho tam dobré? jo, to, že to tam balí, to je super.. vím, že té mojí kolegyňce do práce udělaly úplně obrovský balík :-) jedu do havířova v úterý ráno, tak paní zavolám v pondělí, a stavím se tam s honzíkem.. říkala, že pak už jen stačí zarezervovat si termín..
Odpovědět
@mrazulka cukroví tam mají taky dobrý :) takový poctivý :) takže určitě nechám :) Jo nechtějí žádnou zálohu, jen rezervovat termín a přibližný počet koláčků, aby se jim tam nesešli třeba dvě velký akce! A co se mi ještě moc líbí, že ořechový dělají ve tvaru mašličky, mají se dávat lichý počty, tak většinou ta mašlička je lichá :) vypadá to v tom balíku moc pěkně! Ale udělají ti to jak budeš chtít :)
Odpovědět
@mrazulka jinak jsem ráda, že ti spadl kámen ze srdce :) fakt je můžu jen doporučit :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?