Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz Já se na něj taky dívám už po několikáté a je fakt super. Od nás ho z rodiny neviděl nikdo, skoro nikdo nemá internet, krom přátel samozřejmě, ale ty bychom stejně potřebovali na tanec :-D Hudba k obřadu je pro nás velký problém, co se líbí mně, nelíbí se příteli a naopak a tohle se líbí oběma :-D Ale asi taky zůstaneme u konzervativního nástupu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s: no tak do toho jdete ... bude legrace! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé, tak tenhle nástup jsem před nějakou dobou vložila na facebook :-D je to parádní!!!!! hned bych do toho šla, ale na tohle fakt nemám odvahu :-) takže, verisku, do toho!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s taky smekám jestli do toho půjdete :) myslím že já budu ráda, dyš tam dojdu po svým pěkně ve klidu :-) , jinak my máme v plánu evolution of dance jako překvapení (zřejmě půlnoční)...ale to už budem trošku pod vlivem, takže to půjde snáž :-D
Odpovědět
No teda holky, jestli do toho půjdete, tak to se budu těšit na video a youtube :-) Já bych s tím svým do ničeho takovýho jít nemohla- jednak bych měla děsnou trému a navíc bych asi chtěla abychom to zatancovali bez chyb a kdyby to nevyšlo, tak bych byla otrávená.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem dnes objevila oznámení, které se mi líbí.. je jednoduché, výstížné.. poslala jsem příteli ke schválení :-) je v albíčku..
Odpovědět
Profilova fotka
no mne prave prijde, za na tomhle vystoupeni neni ani co zkazit, hlavne co se nevesty tyce ;-) ... a taky si myslim, ze tenhle nastup docela nervozity zbavi, je to takovy uvolneny, vesely :-) @mrazulka: oznamko super, mne se moc libi... akorat bych tam napsala "se bereme" misto "se berou" ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz - líbí se mi ten nápad s datumem, text jsem zatím neřešila.. ale jo, jo - se bereme - zní lépe..
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně jak píše Bibi, není na tom co zkazit, co si kdo vymyslí, to si tam zatancuje, samozřejmě aby to mělo nějakou formu, ale pokazit není co :-) Jen nevím, jestli chci tu jedinou vážnou chvíli ze dne až tak odlehčit, nebo si užít opravdu ten krásný příchod s krásnou hudbou :-D No musíme to doma prodiskutovat :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky tak jak to jde? My jedeme pristi vikend do hotelu a zaridime menu a vse potrebne :) mam uz hrozny sny, ze nic nestiham a akorat se asi zbytecne nervuju :-D ale nejak se mi zda ze to hrozne leti.... bojim se ze vse nestihneme zaridit a ze se neco po.... :) doufam ze v tom nejsem sama :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak máme domluvené oznámení.. asi nakonec ten systém přes mail funguje :-) nakonec to nebude to, co jsem vybrala, ale to, co jsme tak nějak vymysleli původně.. na titulce bude honzík oznamujíc, že se mamka s taťkou berou, a když se oznámení otevře, tak tam bude naše fotka z dovolené, kde se tváříme jako dva blbečci :-D, u které bude napsáno, že se bereme, a že jsme si byli přiděleni národním výborem :-) taťka říkal, že už máme věk na to, abychom si ze sebe mohli udělat srandu.. a už nám to domluvil s firemním grafikem, to si zaplatíme a tisk udělá firma, to bude zdarma.. :-) a moje dušička má klid, že se taťka trošku rozhoupat :-) děkuji, teto míšo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s jdi do toho! ja bych se asi stydela, ale jestli na to mas odvahu tak to bude uplne super!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
bláznivou fotku jsem přidala do alba.. honzíka musíme vyfotit aktuálního..
Odpovědět
Profilova fotka
@betka20 Tak že bych se styděla, s tím problém nemám, budou tam jen kamarádi a rodina, navíc bych tam "nepařila" sama :-D :-D Spíš řeším tu "vážnost chvíle" :-) :-) Aby mi pak nebylo líto, že jsem nešla uličkou jak princezna, nikomu neukapávala slza a takové ty "blbosti" :-D :-D Musím to prodiskutovat s polovičkou, jsem zvědavá na jeho názor :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Super!!!! To bude perfiš oznámení :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s no to mas taky pravdu... ale ona jem ta slza ukapne neboj :) treba hned potom :)
Odpovědět
@bibicz No jo, je to těžký, nevím kolik moc ty Tvé stojí, ale když už jim říkáš MOJE, tak do toho asi jdi, aby sis to pak nevyčítala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s: taky si myslim, ze slz pak bude jeste dost v prubehu proslovu apod., toho bych se rozhodne nebala ;-) @mrazulka: no vidis, jak jsi se do tech priprav zase vrhla .... oznameni bude super vtipny! A originalni. :-D Asi bych se trochu bala reakce starsi generace, ale tam se clovek stejne zavdeci jenom versikama, kudrlinkama a zlatym pismem. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s - taky bych se nebála toho, že by pak neukápla slzička :-) v momenty, kdy začne obřad, tak všichni zjihnou, ikdyž by to všechno začalo bláznivě :-) @verisek.s @bibicz - no já doufám, že to bude vypadat dobře :-) co se týče starší generace, tak to budou jen naši rodiče a moje teta a ti to myslím přežijí.. :-)
Odpovědět
Moje mamka, řekla na naše oznámení, že budou babičky v šoku, že je moderní apřitom ho máme decentní :) nezavděčíme se všem, tak ať se to líbí hlavně nám, ne:) Mrazulko krásná fotka :) a meiování funguje :) taky to řešíme přes meil :) v práci se čas vždycky najde :) :) Loučím se s vámi na týden, jedeme v noci na lyže :) :) už abych byla na svahu, potřebujeme se odreagovat :)
Odpovědět
Profilova fotka
nějak mě to, když se vypovídala nakoplo.. už jsem včera "plakala" na rameni té svojí kamarádce a myslím, že můj muž asi pochopil, že jsem už naštvaná.. když já můžu zvládat chodit do práce, domácnost a ještě honzíka, tak on "jen" při práce může stíhat aspoň něco málo, co po něm chci.. @lenakvapilova - přeji krásnou lyžařskou dovolenoou!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ještě jsem dneska psala znova do té pekárny, ve které bychom si rádi nechali upéct koláče.. a já nevím, to už se takové ty menší svatební koláčky nepečou nebo co.. pečou je větší, tak teď nevím.. pán mi psal, že jsou větší, protože je v nich o 20 g nádivky více než v těch klasických koláčcích, které se dají od nich koupit v obchodě.. ty z obchodu nám chutnají.. cukroví péct nebudeme.. jak jste na tom s koláčky vy?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, prosím vy co jste si nechávaly samy tisknout oznámení na kolik vyšel tisk jednoho? @mrazulka oznámko bude super, hlavně to přidělení úřadem, je to origoš a vtipný :-) a s těmi koláčky, nejradši bych je neměla vůbec, ale asi je bude péct mamina s tetou. Jak to budete mít, budete je roznášet nějakou dobu dopředu s oznámením nebo si je necháte upéct akorát do výslužek na svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) teda Gábi, ta fotka je mazec:) ale proč ne..tak ses taky nakonec pustila do tvořeníčka a vymýšlení oznamka:) Já to mám tak na půl hotové.. Jinak koláčky nám budou péct přítelova mamka a báby z okolí..trvaj na tom, tak ať si to užijou:) a budeme je dávat s oznamkem asi dva týdny před svatbou a když zbydou na svatbě tak klíďo i do výslužek..
Odpovědět
Ahoj holky,tak začínáme pracovat na oznámku i my. Chtěl abych nějaký vtipný fotky- zatím domlouváme jaký téma- fotit mě bude sestřenice (dělá uměleckou školu, tak to má trochu v oku). Doufám, že to tak něják do konce března stihneme.
Odpovědět
jo a už jste si kupovaly boty? Máte nějakej typ na hezbý pohodlný botky někde na netu nebo obchod?
Odpovědět
Profilova fotka
@rybitwi teda tady se to rozjelo stěma oznamkama:) botky nevim, objednala jsem si na netu ty co mám v albu, vypadají pohodlně ale vyzkoušené je ještě nemám, tak nevím..
Odpovědět
Profilova fotka
@sarpie Nás vyšlo jedno oznámení na 16,- Kč při oboustranném barevném tisku. My máme oznámení taky netradiční, já musím mít klasicky všude svého hafana, takže třeba přítelova babička se tak usmívala a řekla, že je to zvláštní...u nás se to líbilo všem a když to ukazovali známým, tak největší úspěch sklidila právě naše fenečka :-D :-D @rybitwi Já mám botky z ebay, sedí mi naprosto přesně, sice podpatek je opravdu vysoký, ale jsou pohodlné, tak co v nich vydržím, to vydržím a potom se přezuju do fialových balerínek :-) @mrazulka U nás se svatební koláčky pečou všude, my máme z jedné vesničky, kde jsou na to vyhlášení. Já jsem nechtěla s přítelem zákusky vůbec, ale "tchýně" a babičky byly zásadně proti, takže si ho zařizují samy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vim, ze na jizni morave se pecou takove malinke kolacky, tady u nas se pecou vetsi, ale ted mi nabizeji jeste vetsi a to nechci.. Jeste jsem psala kamaradce, mela vyborne kolacky a zajedu tam.. Verisku vase oznameni je luxusni.. Holt starsi maji jinou predstavu..
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie - budeme vozit kolace se svatebnim oznamenim.. Domluvili jsme se, ze vysluzky delat nebudeme.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?