Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz Jo a taky záleží, kolik bys chtěla litrů a jakou slivovici. Jestli pravou trnkovou, nebo by stačil calvados (to je z jablek) a nebo z nějakého jiného ovoce :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky! tak my předkrm neplánujeme, protože budeme mít od začátku raut, ale já osobně nic proti rolce nemám, mám ji ráda :-) co se týče svatebního oznámení, tak to jsme ještě nezačali vymýšlet, já už bych i začala, ale můj muž má hodně práce a nemůžu ho k ničemu, co se týče svatby dokopat.. takže to asi ve finále budu muset všechno doklepat sama.. ještěže tchýně objednala na ochutnání první várků koláčů, páč už bych byla asi úplně ztracená.. ale jen co skončí DPH a než začnu pořádně makat na přípravě ročních závěrek, tak se do toho zase naplno pustím, protože čas se teda hodně rychle krátí a mě už trošku zachvacuje panika :-) ale holt jako pracující matka s 1,5 letým prckem, je to těžký.. ale abych mirkovi nekřivdila, tak dneska přišel s tím, že má řidiče s autem - svého šéfa :-) tak aspoň jedna věc z krku :-)
Odpovědět
Ahojky holky:) k tomu alkoholu :) Moje rodina vypije hooodně vínečka, takže bereme z vinařství, které máme vyzkoušené a přítelova rodina vypije hooooooooooodně slivovičky :) kterou máme taky od dobrých zdrojů a pro 60 lidí máme odložených 25 litrů. Když zbyde, tak se nevypaří :) Vína ještě nevíme kolik vzít! A s jídlem to máme složitý :) já nechci rolku ani svíčkovou( na omáčku se špatně pije :)) a přítel nejí knedlíčkovou polívku. Líbí se mi menu bibicz a něco podobného i očekáváme :) Provozní nám má poslat nabídku koncem měsíce, tak jsem zvědavá! Líbí se mi, když jídlo zní vznešeně a netradičně :) a ať si brblou :) můžou se dojíst na rautu:) večer bude i nějaká klasika! A taky si myslím, že ke svatebnímu stolu patří předkrm a více chodů, pokuď to není formou rautu, nebo zahradní grilovačka.
Odpovědět
Profilova fotka
@zuuuza88: hmm, z tehle strany jsem nad tim nepremyslela, ale zase si myslim, ze je spoustu jinych jidel, ktere budou akceptovatelne pro vsechny, nejenom svickova (a ta mimochodem taky nechutna kazdemu). Proste vzdycky bude nekdo remcat, to si asi nevybereme. Takze i proto jsme vybrali trochu lepsi restauraci, bude to na nich pripravit neco neutralniho, ale zaroven zajimaveho a chutneho, abychom vicemene potesili kazdeho hosta. Snad se to povede. :-) @verisek.s: no kdyz uvazim, ze ta mala sklenicka ma okolo 100ml a ja jich budu potrebovat tak max. 30, tak to se dostavam na 3l slivovice a kdyz uz, tak pro jistotu bych vzala asi jeste 1l navic. Tzn. 4 litry celkem ... a jakou tu slivovici? Ty jo, tak to nemam tucha, ja se v tom vubec nevyznam. :-D Proste neco dobreho. 8-) :-) Ale nechci ti pridelavat starosti! Takze jestli mi to budes moct zaridit, tak super a jestli ne, tak no problem. Nalijeme jim tam ferneta nebo neco takoveho. To je taky typicky cesky alkohol. :-D @lenakvapilova: 100% souhlas s tim jidlem. ;-) Holky, nespete ... ja tu mam ted 8:30 rano, za chvili vyrazime do firmy a vy si klidne chrupkate. Snad se vam zda neco hezkeho. :-)
Odpovědět
@lenakvapilova : Týjo, pro 60lidí máte nechystáno 25l kořalky? No tak to musí být ve vašich rodinách pořádný "kapacity" :-D . To počítáš i na svícu, že? Protože si nedokážu představit, že by se vypilo takový množství tvrdýho a nikomu se nic nestalo :-) U nás se sice taky dost pije domácí pálenka,ale i tak se to s vámi asi nedá srovnat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky..vůbec nestíhám přispívat :-( Tak mi ještě vůbec nevíme kolik budeme mít tvrdého alkoholu, ale jelikož si to pořádáme sami, tak je to i jedno :-) Určitě budeme mít více druhů, ale zase nechci aby se každej hnedka ztřískal, ale jak je všechny znám, tak to tak stejně dopadne :-D A k tomu jídlu, my oběd mít nebudeme, obřad máme až od 14 h. tak pak bude rovnou raut, ale asi se bude podávat nejdříve guláš, no ještě to nemáme úplně dohodnuté.
Odpovědět
Dobré ráno holky :) @rybitwi No jsou tam lidi, co pijou jen slivovici a nic jim z toho není, když to nemýchají :) Ono se to určitě nevypije, ale ať není málo :) a co zbyde si necháme!
Odpovědět
@lenakvapilova : Jo jo, nemíchat- to je základ :-D
Odpovědět
@rybitwi já slivovici jen kloktám, když na mě něco leze, tak vypaluji bacily :) takže to taky nechápu:) Kolik typuješ vína na osobu? Protože moje rodina je taky na víno :)
Odpovědět
No, já bych řekla že sedmičku na dospělou osobu. Někdo nebude pít, někdo naopak vypije víc...nevím. Nás bude 60 z toho 7 dětí, takže vezmu 50-55 sedmiček a hotovo.
Odpovědět
@lenakvapilova tak vám sem zase vlezu :-) nevadí? My budeme mít asi všechno pití od restaurace, a myslím že se bude pít spíš pivo (léto, a menu bude steakový), ale jinak naše rodina je hooodně na víno (všechny dovolený trávíme u vinařů :-D) a kdybych měla počítat, kolik vína na osobu - tak pokud by to mělo být třeba od 14:00 do rána, tak bych počítala tak tři sedmičky na osobu....myslím, že to není přehnaný ani trochu :-) k nám když přijdou kamarádi na večeři v šest a domů jdou o půlnoci tak dáme 1,5 sedmičky na osobu, a to fakt nic není - k jídlu a tak....ale záleží taky, jak moc kvalitní to víno je, u někoho na návštěve si dám dvojku a už mě pálí žáha, tak to se toho moc nevypije :-D
Odpovědět
No, já jsem si myslela, že toho chlastu bude potřeba víc, ale majitel restaurace mi tvrdil, že svatba je úplně něco jinýho než třeba narozeniny, kde každej přijde a už hrne jedno za druhým. Na svatbě se všichni dlouho drží (aby neudělali vostudu) a odvážou se až později.
Odpovědět
Článek se načítá
@scvrcek co blbneš?? Všechny sem patříme i když máme jinej termín :) My taky pijeme jen kvalitní vína, jsme dost vybíravý, takže bereme z ověřených zdrojů:) Dokonce majitel vinařství nám bude hrát na cimbál, tak si to s ním můžou vyřídit, pokuď jim nebude chutnat :) Akorád musíme odebrat nějaké množství z retaurace, tak jsem zvědavá co to bude :(
Odpovědět
@rybitwi nj, to je taky možný.... no záleží na lidech, to je fakt... ale ono když je víno fakt kvalitní a pije se k tomu voda, tak 1,5 sedmičky ani necítím ještě... táta a přítel (rozuměj težší váhové kategorie) dvě sedmičky uděljí jako prd a není na nich poznat ani že něco pili... zato u piva už cítím třetí :-D ale na svatbě si dám spíš pivko (je dobrý na nervy :-))
Odpovědět
@lenakvapilova jééé, díky :-) To mě těší, že sem patřím :-)
Odpovědět
No my, budeme mít naše víno (teda spíš z naši hroznů) a moje část rodiny nejsou taky žádní drobci- chlapi mají kolem metráčku a vejš),ale z přítelové strany jsou buď alkoholici :-D ( co by se nejlépe neměli chlastu ani tknout)a nebo abstinenti, kterým stačí dc Metropolu a mají špičku. Největší spotřebu počítám u kamarádů- ti mají ještě žaludky a játra v pohodě a určitě přijedou žíznivý- navíc jsou všeci zvyklý z hodů pít víno nepřetržitě celý týden od rána do noci...
Odpovědět
@scvrcek to bych sem nepatřila ani já :) :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my máme cca 60-70 lidí a bereme určitě přes 20l slivovice, u nás se toho vypije hodně. To samé víno, toho bude taky spousty. U nás je hold ta spotřeba vysoká. Když něco zbyde vůbec nevadí, aspoň budou zásoby na doma :-) Lepší, než kdyby bylo málo :-D My naštěstí nejsme restaurací nijak omezení, pokud si přineseme vlastní alkohol, tak jsme platili 2000,- za pronájem sálu na celý den. Kdyby byl alkohol od restaurace, pronájem za sál by se neplatil. Takže jsme rádi, že si můžeme přinést kolik čeho chceme, včetně ovoce, zákusků, koláčků, tvrdého alkoholu i vína. Navíc budeme mít k dispozici chladící box, kde bude alko i nealko a každý si pak bude moct chodit brát na co má chuť. Budeme mít klasické limonády, žádné CocaColy a spol..., za které bychom tam nechali majlant. Taky se nám takto nemůže stát, že by někdo na baru vypil například 3 lahve tequily :-D :-D Prostě co si přineseme, to se bude pít :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz Bibi, pozjišťuju a dám ti vědět, myslím, že 4l nebudou problém :-) :-)
Odpovědět
No, já jsem v restauraci řekla, že chci pivo a kofolu točenou, nějakou vodu (mattonku) a max 20ks malejch juicíků pro děcka a až dojdou, tak buďto velká balení (2l ) nebo nic. Známej takhle před půl rokem zaplatil na laý Capyčka 6000,- .nemohli toho tolik vypít (a prázdný sklenice od toho prej už byly vyhozený v kontejneru)...Takže rozhodně žádná 2dc nebo 3dc pití...
Odpovědět
Profilova fotka
@rybitwi Přesně tak, taky budeme mít točenou kofču, ta bude v létě nej nej :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, no kde všechny jste? :-) :-) Právě mi volala paní ze zlatnictví, že máme hotové snubní prstýnky :-) :-) :-) Bohužel jsem celý víkend v práci, takže se na ně jdeme podívat až v pondělí, vybereme si rytí a budou naše. Když nebudu počítat zlato, které jsme měli vlastní a které nám od ceny odpočítali (a že ho bylo), tak nás prstýnky vyjdou na 3980,- Kč :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s: ok, predem mockrat dekuju. Budu cekat na zpravu. ;-) Dneska jsem objevila nadherne botky, fotku jsem dala do alba. Akorat holky nevim, jestli se mi za ne chce platit straaaaaasne moc penez. Prosim o nazory. ;-) Za par hodin mi to leti domu a ja jsem prozmenu, jako po kazde sluzebni ceste, nemocna. Akorat ted me to chytlo mnohem driv, vetsinou to odmarodim az po navratu. Tak se bojim, jak zvladnu 20 hodin cestovani... a hlavne, jestli me pusti s horeckou do letadla... obcas maji na letistich takove teplotni senzory. Ach jo. :-( Mamka rikala, at uz nikam nelitam.
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz Bibi, botičky jsou krááásnéé :-) :-) Doufám, že cestování zvládneš a doma si lehni a pořádně si odpočiň!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Tak po pár dnech jsem zase zpátky, mám toho teď nějak moc, přípravy na svatbu a k tomu obíhání a připravování tomboly na hasičský ples a dotoho ještě práce, docela náročný teď:-( No, musím se pochlubit už máme zajištěný sál na svatební hostinu, muziku a miláček už má zamluvené kytičky a nejlepší na tom je, že budou skoro zadarmo ( sice, když mi řekl, kde je oblednal, tak jsem se zhorzila, ale pak mi to vysvětlil, co ten názav vlastně znamená :-) ) A jak se máte Vy holky???
Odpovědět
@bibicz bibi, doufám, že jsi v pořádku dorazila domů..chtěla jsem se tě zeptat, kdysi jsi tu psala o tom Biosilu na vlasy, tak jestli ti to pomáhá? Já mám teď vlasy snad nejhorší, co jsem kdy měla, konečky roztřepený už druhý den co přijdu od kadeřníka, a vlasů mám tak polovinu co dřív :-( chodila jsem i na injekce B12, to by na to prý taky mělo být, ale zatím nic...
Odpovědět
@scvrcek ahojky :) já mám vlasy husté, tak nevím jestli biosil na ně pomáhá, ale jsem s ním maximálně spokojená na nehty a pleť:) stojí pár korun a nic tím nezkazíš :) určitě to zkus!!! Ale máš pravdu, že nám bibi už nenapsala výsledek :) @makinka88 jakto, že budeš mít kytičky skoro zadarmo??
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak se zase po nějaké době hlásím :-D brzo jedu do brna podívat se ještě jednou na svatební šaty (jsou to ty, co jste mi odsouhlasily skoro všechny tehdy a líbil se mi názor Bibi, že by cestovala přes hory a doly kdyby nějaké chtěla :-) tak to asi udělám taky ) no a nedávno jsem se vás ptala na odpočinkovou cestu ještě před svatbou, na místa kde je teplo a nakonec jsme vsadily na egypt, takže jsem na to fakt zvědavá!! :-) kamarádky mě překvapily, protože už mi naplánovaly rozlučku se svobodou :-) tak doufám že to všechno vyjde :-) ty jo, koukám že už máte vyřešené i snubní prstýnky!! já měla v plánu tohle řešit tak na konci února začátkem března.. říkala jsem si, že je na to času dost ale koukám že jsem v tomhle asi hodně pozadu, co? :-)
Odpovědět
@mischel.mm ahojky:) Egypt je dobrá volba:) tam bude teplíčko:) Jinak já jsem z Brna, tak kdybys něco potřebovala stačí říct :) aby ses nám tu neztratila :) Kamarádky mi plánují taky rozlučku se svobodou :) všechno bude velké překvapení :) a na prstýnky je čas, udělají ti je většinou do 3.týdnů, ale nekteré jsme nedočkavé a musíme pořád něco vybírat, tak už je máme :)
Odpovědět
@lenakvapilova u mě je právě divný to, že já mám nehty ukázkový, ty by mi vyrosly snad půlmetrový, nikdy se mi nezlomí...ale vlasy teď teda bída, a to jsem si koupila i supr extra drahej šampon a masku z kadeřnictví, a po půl roce používání mám vlasy horší než předtím.... ale díky za pozitivní ohlas, asi to zkusím, i když teď už to do svatby moc nevytrhnu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?