Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
@lenakvapilova přepočítala jsem se:( vychází kolem 4 korun ty 15-16 gramové
Odpovědět
@rybitwi už jsem na to přišla :(, jsou buď 5gramové nebo 15gramové
Odpovědět
@lenakvapilova našla jsem, že ty mini, co mají 4 čtverečky mají asi 16 gramů...
Odpovědět
@scvrcek a ty za 1,50 kč jen 5 gramů :( takže pidi :(
Odpovědět
Pokud jsou údaje u ritter quadratis dobře, tak ta čokecka váží 5g a mini Milka 10g a vemte si, jak je tam milka malá- já, když jsem kupovala to balení, tak si říkala, že pokud budou velké jak ta krabička, tak to bude moc no a když jsem to otevřela, tak tam byly čokoládky velikosti cm 5x4 cm a pokud by ritter měl být ještě měnší...
Odpovědět
@lenakvapilova tady má výrobce přímo tohle http://shop.ritter-sport.de/index.php... ale v česku je to dost drahý, třeba tady http://obchod.activa.cz/produkt/ritte... @rybitwi jj, je v tom rozdíl, už na to taky koukám, já vždycky viděla všude jen ty větší...
Odpovědět
@rybitwi a na koli tě vyšla ta milka??? Mrknu na net :) ne ritter jedině ten větší, ty quadratis jsou hodně malé
Odpovědět
cca 80,- balení ( ale běžně bez nějaké akce jsou za 90,-) což je 3,3- 3,75 ,-
Odpovědět
@scvrcek dost velkej rozdíl cen v německu a u nás :( tam by se nakupovalo :( příští týden jedu do Rakouska, tak mrknu tam, jestli nenarazím na nějaké výhodné balení :)
Odpovědět
http://www.beremese.cz/fotoblog/jana2... taky by to šlo :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jste zlatý! Včera se mě ptala kdy že to bude, tak jsem jí to řekla a ona se mě ptala a vážně tam musim?Tak jsem na ní vytřeštila oči a ptala jsem se jestli to jako myslí vážně a ona že možná by šla jen na obřad ale že kvůli mýmu tátovi, který ji nic neudělal, naopak za ní do ted platí spoustu dluhů, tam prostě nepůjde..řekla jsem jí, že nechápu jak své jediné dceři tohle může udělat, práskla jsem z dveřma a odešla..a to mi ještě vyprávěla že v červnu někomu na svatbu jde, tak o to mě to mrzí víc..vždycky jsem si myslela, že každá máma miluje svoje dítě a záleží ji na jejím štěstí, u mě to tak není:( takže vim, že se to nezmění, ale děkuju moc..potřebovala jsem vám to říct, jste takové moje vrby:)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak holky, já bydlím 3km od německých hranic, jezdíme často do žitavy, zrovna v sobotu se tam chystám, tak se juknu za kolik se tam daj pořídit čokoládky a písnu vám a kdo bude chtít tak i pošlu:)
Odpovědět
Článek se načítá
@janullii Janičko, třeba se to mamce rozleží v hlavě! Pozvánku ke stolu ji dej a uvidíš co ti řekne! Hlavně si nezkaž svatbu!! Budeš tam mít plno milujících lidí, kteří se na ten den těší!!!! Byla bys zlato, kdybys nám omrkla ty čokoládky :) Koukni se mi prosím na milky a ritter sport 16gramové. A i jiné, kdyby ti padli do oka :) DĚKUJI!
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova no uvidíme..nebudu ted na to myslet, oznamko ji pošlu a uvidim.. jasně, kouknu a řeknu ti..já tam právě kupuju spoustu věcí, vyjde to o dost levněji než u nás..
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj děvčátka, omlouvám se, že se moc neozývám, mám moc práce.. k čokoládkám nemám, co napsat :-D, my je dávat nebudeme.. @janullii - zlatičko, je to smutné, ale jak píše lenka, dej jí čas, ať se jí to rozleží v hlavě a třeba změní názor.. ale pravdou je, že to taky moc nechápu :( drž se, hlavně se nenech odradit, už jsi musela ustoupit hodně, tak si to všechno hezky užívej a jen vyčkávej.. když se i tak rozhodne, že tam nepříjde, tak si poplakej, protože já bych teda brečela jako želva, a pak si krásně užij svůj svatební den! my tam všechny v myšlenkách budeme s tebou..
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova Tak to jsem ráda, jsem totiž na tom úplně stejně, taky to doma slyším, ještě že celá svatba není na chlapech :-D
Odpovědět
@janullii : To je fakt děsný. Mamka by si především měla uvědomit, že na svatbu nejde kvůli sobě ale protože to je tvůj velkej den a to by měli rodiče řešit především. Nebo třeba má takový založení od přírody, že takovýhle významný události neřeší- to je třeba moje babička- ta řekla bráchovi, že na svatbu mu nejde, že už svatbu jednou viděla a to jí stačilo..to samý potom s křtinama- ale to je spíš tím, že už je stará a zajímají ji jenom knížky, počasí a vzpomínky na to co bylo před 60 lety :-)
Odpovědět
@janullii nejsi sama. Můj přítel má to samé :-( A já taky nejsem podle představ mé tchýně. Takže taky bojujeme. No mě se to zase až tak nedotýká, moje máma to není a je mi to jedno, ale jde o přítele. Toho to mrzí moc. Lidi jsou někdy divní.
Odpovědět
Holky, to mě vysvětlite, jak je možný, že v německu je něco levnějšího než u nás- kde to sakra žijeme- platy máme třetinový oproti nim a ještě máme platit víc aj za ty blbý malý čokolády...
Odpovědět
Přítelova mamka je taky horší- ta svatbu taky neřeší " Kdoví jestli vůbec bude" říka- a to už máme všechno zařízený, domluvený, naši se na to těší a ona? chtěla jsem jí s přípravama pomoct- objednat cukroví atd...a ona že si to musí ještě rozmyslet, všechno si objedná sama atd.- tak se jí vnucovat nebudu. Dám ji na cukroví 5000,- a nazdar... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka no když jsem viděla co mi tenkrát byla schopna udělat na maturiťáku, tak bude možná lepší když tam nebude..celý večer seděla u stolu, když mě šerpovali, tak ani nevstala, prostě nezájem..už jsem od rodiny slyšela, že si myslí, že mi zavidí, pořád jsem tomu nevěřila ale po včerejšku si taky říkám, že na tom něco je..dokonce mi pohanila i náš dům, že nechápe na co stavíme, že je to kničemu..ona nikdy nic neměla, manželství se jí rozpadlo,žije jen v nájmech,samej dluh,tak asi nesnese že se mám dobře.. ale jak říkáš, pobrečim si a snad si to pak užiju.. @rybitwi to taky nevím..ale je to tak, třeba drogerie je tam minimálně o polovinu..třeba laky na vlasy co tady stojí 80kč, si tam kupuju za 30kč, to samý sprcháče, pro děti, potraviny,sladkosti atd..je toho vážně hodně..to samé i stavební materiál..prostě nás tady berou na hůl!
Odpovědět
@janullii je to smutné, ale než aby si ji prosila a ona tam pak udělala nějakou scénu, tak raději bez ní a slidmi, kteří tě mají rádi a těší je, že se máš dobře!!
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - tak jak píšeš lenka, zase se připojuji :-) užij si to s lidmi, kteří tě mají rádi, bez nějakých scén nebo spíš nezájmu o tvou osobu.. hlavně, že jsi šťastná a spokojená ty! a mimochodem, roubenka je super, sleduji na facebooku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova to máš pravdu leni:) já si to užiju ale na tohle nezapomenu..
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka jéé děkuju,roste nám jak z vody:) budeme tam mít hodně lidí a těm za to stojíme takže si to užiju pěkně snima:)
Odpovědět
@janullii žij svůj nový život s budoucím manželem v nové, krásné roubence!! :) :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova jéé to tak hezky zní:) děkuju Leničko:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii moc me to mrzi za tebe! je to od tvoji mamky opravdu hnusne, ale jak rikas udelala to uz tenkrat na maturaku.... a jak pisou holky bude tam spousta lidi kteri se na to tesi a maji te radi. a to tak na svatbe ma byt ne? mas tam mit ty, kterym na tobe zalezi :)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Jani nedělej si z toho hlavu,můj přítel je na tom to dost podobně jako ty,akorát že mu dělá problém jeho táta. Oznámil mu, že bude svatba,že pozvánku + ke stolu mu ještě dá, a on na to že děkuje, ale že na svatbu nepůjde, co by tam prý dělat a takový ty kecy, vždyt víš o čem mluvím......a pak večer když jsme spolu byli mi říkal, jak mu to od něj mrzí jak se chová a přitom s ním nic nezmůže, byl z toho smutný, ale pak si řekl že si nenechá zkazit svatbu a bude si to užívat a to radím i tobě,pokud přijde tak přijde a pokud ne,užíj si svatbu z plných sil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno sličné slečny:) Především Vám všem moc děkuju za podporu, dost mi to pomohlo! Když jsem se vypovídala, cítím se i sama líp..vim, že to ve mě zůstane napořád ale už se stim trápit nebudu..užiju si krásnou svatbu a budu si žít spokojený život se svým milovaným:) Takže holky ještě jednou všem DĚKUJU!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?