Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
@lenakvapilova : Koupila jsem Milku. Chtěla jsem původně ty ještě měnší,ale změnili jim obaly na takový ty plastový jak do nich teď balí skoro všechny čokoládky a to už by nešlo. To balení mě vyšlo na cca 80,- a je jich tam 24 to je cca 3,5 za kus včerně papíru -kterej stojí pár korun an jednu A4 vytiskneš myslím 8. No mašličky- to už je drobnost- můžou i nemusí být.
Odpovědět
@janullii : Zatím jsem udělala jen 3 prototipy, možná je ještě trochu upravím- určitě atum a písmopodle toho, jestli najdu ještě nějaký hezčí. Šablonu pošlu :-)
Odpovědět
@rybitwi jo je blbý, že teď dělají ty bezcelofánový obaly :( musím se podívat co by se dalo koupit :)
Odpovědět
No, já jsem je kupovala v listopadu- měly akci v Tescu za myslí 77,- Určitě se vyplatí počkat a třeba po Velikonocích, až zase budou rozprodávat čokecky, tak nějaký koupit. Ale to jde jen o pár korun.
Odpovědět
@rybitwi Uvidím co vymyslíme :) Líbílo by se mi tam napsat i "děkujeme, že jste tu s námi" :)
Odpovědět
Profilova fotka
ty brdo svatebni cokolady to by me ani nenapadlo :) teda holky jste sikovne!
Odpovědět
ahojky, koukám, že řešíte čokoládky, vídám to často z těch malých Milek, nebo jsem teď někde v albu viděla, že to dělají i z Merci, tasky to vypadalo moc hezky... to já jen tak pro inspiraci, kdyby to někomu pomohlo :-) Já je dělat nebudu, ale kdybych je dělala, asi bych se bála objednat je někde na netu, co to bude za čokoládu, přeci jen dneska natrefit na dobrou čokoládu je umění, třeba to, co bylo teď na vánoce v kalendářích pro děti nebo v těch mikuláších, to se nedalo jíst :-( a taky koukám, že vás hodně mění termín...já už si na ten novej zvykla, že mi to už ani není líto..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky:) @rybitwi jéé to budeš hodná:) taky jsem koukala na ty milky co jich je tam 24ks..když jsem to počítala, vyšli nejlevněji z malých čokoládek.. Jinak mi včera moje máma oznámila, že mi nepůjde na svatbu, tak jsem ztoho smutná..je mi líto, že jí za to nestojim..
Odpovědět
@janullii : Ahojky. Jensak ty čokoládky vyjdou nejlevněji a nevíc se tím člověk zabaví a přijde na jiný myšlenky. To s tvou mamkou mě mrzí - já tady tohle nechápu. Myslím, že ji to bude jednou strašně mrzet (pokud si to to tvé svatby nerozmyslí...)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii januliii jak to ze ti mamka nepujde na svatbu? To je od ni docela dost podpasovka ne? nejde rict nebud smutna, protoze to asi nejde, ale preju ti aby se to vyresilo a treba aby zmenila nazor :)
Odpovědět
@janullii Jaňulko, asi vím jak se cítíš a bolí tě to. Co se stalo? Pohádaly jste se? Dej ji čas, do svatby ještě nějaký ten čas zbývá a snad si to rozmyslí!! Mě dal podmínku před vánocmi mamčin přítel: buď on, nebo můj bratr, ale že s ním u jednoho stolu sedět nebude! Já mu řekla, že bratr! A teď mám pocit, že se mu to už rozleželo a že si to nenechá ujít! Držím ti palce, aby se to vyřešilo
Odpovědět
ještě k těm čokoládkám mě napadlo, kdo má možnost do Německa, tam mají takových čokoládek hodně, a většinou i levnější než u nás...mají třeba i malý RitterSport, ty jsou taky výborný, a vůbec spoustu druhů...nebo i ve švýcarsku, ale to je dost z ruky, odtamtud si vždycky vozíme takový kilový pytle s miničokoládkama ke kafíčku :-D jsou výborný a fakt to vyjde levněji.....no nic, už mlčím :-) @janullii to mě moc mrzí...určitě se to ale ještě spraví, do svatby je dost času....:-(
Odpovědět
Článek se načítá
holky našla jsem výhodné balení čokoládek, ale problém je, že jich je 200 ks :( nepodělíme se?? Kdo by měl zájem?? Prodejna je v Brně, tak bych to vyzvedla a neplatili bysme poštovné a já bych vám je pak rozeslala :) je tam buď čokoládky ritter sport za 1,50 kč/ks nebo hořká čokoláda lavazza za 2,20 kč/ks http://www.kavovnik.cz/cokolada
Odpovědět
Ritter sport jsou vynikající,ale to balení není vhodný na svatební čokoládku- vem si, že tam není žádný alobal a musel abys to buďto přelepit celý a i tam by byl vidět ten původní barevnej obal a nebo to rozdělat a zavalit nanovo a to by bylo jednak pracný a pak nehygienický, protože bys musela tu čokoládku ohmatat celou. Toje spíš vhodnáta Lavazza- je sice menší než Milka,ale třeba je chutnější :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, tak mě to taky čeká, myslela jsem že času je dost, ale letí to strašně rychle, vůbec v tom neumím chodit a bohužel krom rad tady žádné jiné nemám jak sehnat, můžu se zeptat co děláte s tou čokoládkou? =-)
Odpovědět
@rybitwi u té ritter by museli čouhat zlaté okraje a asi máš pravdu, že by to nevypadalo dobře :( Nemůžu si právě vybavit velikost té lavazzy, jestli to bude stačit :)
Odpovědět
@jana.vichova ahojky jani, vítám tě tady :) čokoládky budeme dávat, jako malou pozornost hostům :) předěláme ji obal s našimi iniciály a poděkováním, že jsou tady s námi :) mrkni do alba rybitwi, jednu tam má! Dají se sice objednat originál na svatebních stránkách, ale jsou mnohem dražší, než když si je člověk udělá sám
Odpovědět
@rybitwi aha, no mě přijde že by snad nevadilo, když by to bylo přebalený přes ten původní obal a bylo by poznat, co to je za čokoládu....viděla jsem tu v albu i Merci, taky to měli v původním balení a přes to mašličku a nějaký papírek s monogramem a datumem...podle mě to nemusí být úplně čistě svatební "no name", ta značka by mi tam nevadila... @lenakvapilova joo, to jsou ty kilový balení, o kterých mluvím:-) akorát tam mají mnohem víc značek a druhů:-) my to kupujem i domů jen tak na mlsání :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji :) To je skvělý nápad, vůbec by mě to nenapadlo, ještě že jsou fóra, určitě z nich budu hodně čerpat ;-)
Odpovědět
@scvrcek udělala bych to, aby čouhali ty zlaté konce, určitě nevadí, že nebudou no name, jen aby neprosvítal papír :)a vypadalo to hezky :) jak jsou ty čokoládky asi velké?? nejsou úplně pidi :) aby se na ně něco vlezlo :)
Odpovědět
@jana.vichova dozvíš se plno věcí,to určitě :) Přítel mi už říká, že moc čtu na netu a pak vymýšlím blbosti :)
Odpovědět
@lenakvapilova myslíš ritter sport? Ty jsou celkem větší, odhaduju tak 4x4 cm, možná 5cm i s těma přesahama, už jsem zrovna tyhle dlouho neměla, ale jsou z těch větších...vevnitř jsou dělené na 4 čtverečky myslím...
Odpovědět
@scvrcek jéé tak to jsou dost velký :) líbí se mi, že je víc chutí :) popřemýšlím a asi je koupím :) a ty jezdíš do Německa často??
Odpovědět
@lenakvapilova ani tak často ne, já jsem tak rok žila, a teď se tam dostanu tak třikrát, čtyřikrát za rok...a jednou dvakrát za rok do švýcarska...ale vždycky když už tam jsem, tak nakoupím hafo věcí domů do zásoby :-D bohužel nebydlím tak blízko hranic, abych mohla do německa každý týden :-) Ty Rittersport jsou takhle větší, ty jsou fajn, že člověk aspoň něco zakousne, ne jako ty pidi mini 1cm x 1cm ke kafi jak někde dávají :-)
Odpovědět
@lenakvapilova tady je vidět, že tam jsou ty 4 čtverečky vevnitř.. http://www.promodirect.cz/reklamni-pr... doufám teda, že je to tahle velikost, co se normálně prodává v tomhle balení http://www.food-shop24.com/product_in... ale myslím, že menší už ani nedělají, aspoň jsem nikde ještě menší neviděla...
Odpovědět
@scvrcek ty se máš :) já byla ve Švýcarsku dvakrát, jednou v létě turistikovat a podruhé v zimě na lyže :) je tam nádherně,všichni jsou ochotní a milí, hned bych se přestěhovala :) a miluji jejich sýry :) Asi koupím ty ritter sport, 1,50 kč není moc a zbytek sníme :)
Odpovědět
@lenakvapilova tak doufám, že je to opravdu ta velikost :-) nerada bych mystifikovala :-(
Odpovědět
@scvrcek určitě to jsou jiné, protože to nesedí na gramy :( takže to musí být úplně pidi :( asi jeden čtvereček :( děkuji za spolupráci :) :) te´d bych si dala čokoládu :)
Odpovědět
@scvrcek našla jsem stránku potravinyznemecka.cz a tam je mají :) a vychází to na 1,70kč ty velké :) tak to je taky dobrá cena :)
Odpovědět
Holky,ale pozor je rozdíl mezi Ritter sport minis a quadratis( jak nabízí v tom obchodě) mrkněte na stránky výrobce. sice mají obje 4 čtverečky,ale zřejmě né stejnou velikost a výšku... http://www.ritter-sport.de/#/de_DE/tr...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?