Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:-) Tak dneska jsem dodělala jmenovky na stůl, už mám všechny :D Jinak včera miláček volal jedné paní kvůli jídlu, tak máme 30. května zavolat konečnej počet jídel:-) A cena je super chce 80 Kč za polívku i hlavní jídlo takže jsem spokojená :-) Tak já mizím do práce, tak se tady mějte holky moje ;-)
Odpovědět
Ahojky, je tu někdo z Libereckého kraje? :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak v pátek jsem obrážela poprvé a naposledy salóny- zvládla jsem 3 a padala jsem únavou. Přidala jsem si nové album- v něm jsou 2 šaty, které mi nejlíp sedly a nejlíp jsem se v nich cítila. Pište mi své názory- v pondělí si jdu jedny z nich zamluvit. Díky a pěknou neděli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rybitwi: za me urcite favoritky c. 1, Oriela ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rybitwi I já se přidávám k bibi a hlasuji pro 1 šaty, skvěle Ti padnou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rybitwi rozhodně šatky č. 1 :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky:) Tak včera jsem se byla kochat na baráčku a jsem fakt nadšená..je tak velký a prostorný,vůbec to ze začátku tak nevypadalo..a jednou naše děti budou mít pokojíčky o kterých jsem jen snila.. @nevestajitka jituš já jsem z Liberecka:) @rybitwi tak musim se přiklonit k holkám ty jedničky jsou prostě nej:)
Odpovědět
Profilova fotka
aktuální foto:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Super domeček, to budete mít perfektní bydleníčko!! ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
@janullii : super dřevodomek. Taky teď začínáme stavět- ale žádný nízkoenergetický, dřevodůn nebo tak- jen z obyčejného porobetonu. Začneme snad v březnu, tak doufám, že bude příští rok hotový...
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s děkuju veru:) @rybitwi tak to vám přeju hodně štěstí ve stavěníčku..je radost pozorovat jak roste ;-)
Odpovědět
@janullii Ahoj Jani, to jsem ráda, že v tom tady nejsem sama :-) Jak jsi na tom s přípravami, už máte místo na obřad a hostinu? My jsme zvolili Sychrov, hostinu plánujeme v Liberci, zatím máme 2 favority, ale tenhle týden to musíme rozseknout :-) Jinak s tím bydlením jsme na tom podobně - my jsme začli stavět v listopadu 2009 a zkolaudováno bysme měli mít do konce března :-) Takže to před svatbou bude trošku hektický, ale snad to zvládnem ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@nevestajitka tak to já taky..byla jsem tu jediná:) no my jsme z Hrádku a obřad budeme mít tam na jednom ranči a hostinu v jedné hospůdce kterou vlastní přítelova sestřenice.. no tak to máte fajn,že už budete mít zkolaudováno..a už bydlíte? kolik vůbec stojí kolaudačka?
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj no tak uplne presne takhle to mame my.... radeji si ty veci vybereme sami a navic mame domacnost skoro zarizenou a rucniky si koupit umime :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova no tak to mame taky stejne :) u nasich je to jasny, ale u Honzy rodicu nebudeme do posledniho dne vedet, zda neco dostaneme nebo ne :( uz byl jednou zenatej ale to byla svatba :-D rodice zaplatili jen fotky za 2000 kc ale bojim se aby to nebrali, ze uz to maji odbyte.... chapala bych to kdyby to pred tim byla svatba do ktere by vrazili plno penez, ale takhle ne :(
Odpovědět
@janullii Nene, ještě nebydlíme, je tam ještě tak na měsíc a půl práce. Chceme se přestěhovat, až bude opravdu všechno hotový. Každopádně se nám to neustále mění před očima a už se nemůžeme dočkat stěhování :-) O té kolaudaci toho zatím moc nevíme, takže ani netuším, jestli je za to nějakej poplatek...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nějak to tu vázne :-) Musím se pochlubit, že jsem prodala ty druhé šaty, tak mám radost a zároveň rovnou nějkaé penízky na prstýnky :-) @janullii Baráček moc krásnej, úplně vám ho závidím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) taky koukám že se tu včera nic nedělo.. @nevestajitka to my se budeme stěhovat koncem března,máme smlouvu na byt a už ji prodlužovat nebudeme takže u nás se bude dodělávat za chodu..ale prej y to mělo bejt už kompletní..taky mi to dělá radost když pozoruju sebemenší detaily a změny..já jsem právě slyšela že stojí 40tisíc,tak proto jsem se ptala.. @sarpie jéé děkuju:) no a už máte vybrané prstýnky? já jsem kontaktovala firmu žabka a ty poslední co mám v albu tak vyjdou na 13 tisíc,ak jsem nadšená:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii jj už je máme objednané, vybrali jsme si od Kalisty, chtěli jsme ocelové a tyhle jsou z damasteelu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano slecny :) tak se chystam do prace a nejak se mi ani nechce :) radeji bych sedela na netu a vybirala veci na svatbu :) tak vam preji hezky den :) ja mam dneska az do pul 7 tak si to fakt uziju :(
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem si nakonec vybrala ty první princeznovský šaty z Oriely. Ale kvůli těm šatům jsem začala uvažovat o vhodnosti místa hostiny- hájenka v lese by asi nebyla vhodná. Tak jsem volala do restaurace a tam už měli obsazeno jinou svatbou. Prý můžou o týden dřív nebo později. Tak jsem volala kapele- ti mohli jen 4.6. no a nakonec samozřejmě šaty. Nemohla jsem celou noc spát, jak jsem se bála, že je bude mít někdo zamluvené. V 10:00 jak otvírali salón jsem tam zavolala a prý mi je 4.6. půjčí. Takže volání do restaurace, kapele, cukrářce a na matriku a je to- snad už něbudu muset nic dalšího měnit. Ještě, že jsem neměle hotový oznámení, čokoládky s datem a kdoví co ještě, protože to už by mě Vážně kleplo. Takže moje nejnovější svatební datum je 4.6.2011 uf...
Odpovědět
Profilova fotka
koukám, že nás hodně změnilo termínek:) hlavně že vše bude podle našich představ:) už jste holky zkoušeli dělat obal na čokoládky?
Odpovědět
No, já jo, mám je myslím v albu - jsou na obyč. papír. Budou takové...no že každej asi hned pozná, že je to "samopráce" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj dezertérky, teda mě by vážně zajímalo, kolik nás tu vlastně zbylo, komu zůstal ten původní termín 11.6., jak tak pozoruju, jsem tu skoro sama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky dlouho jsem tady nebyla ,byla jsem v nemocnici jsem po operaci žlučníku doufám že se máte dobře ;-) jinak už máme objednané i cukroví a ted řeším šaty už jsem zhodila 5kg ale ještě 10kg to chce a příští měsíc objednáme oznámení a zase máme na chvilku klid @ptjj sama tady nejsi já ho mám pořád tenhle termín :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak se budu vdávat ve stejný den...moc krásný datum :-) a jak psala Bibicz radši nevědět co ta čísla znamenaj, já sem šťastná že je to právě tento den..číslo 11 miluju a mému nastávajícímu se to bude dobře pamatovat :-D. Už máme zamluvené místo obřadu, bude to na hradě, před 2 měsíci jsme si to zamluvili a měli to jen tak tak, před námi jsou už asi 4 svatby :-| . místo hostiny už také mám a o víkendu jedu ozkoušet pár svatebních šatů..budu si je kupovat přes net, tak at vím, které mi padnou nejlíp a výběr je lehčí..na tich modelkách přecejen všechny vypadaj hezky x-). Pomalu dáváme dohromady seznam hostů, a vybíráme písničky na obřad...ale zatím se nějak nemůžu rozhodnout :( ale co času dost...i když to tak letííííí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rybitwi Obaly na čokoládky vypadají perfektně, určitě se budu inspirovat!!! ;-) ;-) @antana123 Jejda jejda, opatrně na sebe, doufám, že už jsi v pohodě :-) @nikolam11 Já teď taky vybírám písničky na obřad, příchody, gratulace, řeč oddávající, no bude to těžké rozhodování :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rybitwi super:) a poslala bys mi šablonku?
Odpovědět
Holky taky moc zdravím,konečně mám zkouškové za sebou :) Kolik těch písniček na obřad vybíráte? Je to tak, že jednu pro ženicha, druhou pro nevěstu a pak na gratulovačku aspoň tři, ne? rybitwi: ty čokoládky vypadají úžasně :) jen mi prozrad´ jaké si koupila čokoládky? Vyšlo tě to levněji, než kdybys je objednala?
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj my máme také 11.6. Včera my přišel závoj a ještě čekám naúšnice :-) Lena:Taky budeme řešit ještě písničky...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?