Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s a teď to musím ještě dodělat, aby tam nebyli ty podělaný červený čáry :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 Dáš si vypnout opravu pravopisu a je to :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s já vím, jen kde to najdu, asi to budu chvilinku hledat... znám se :D
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 jéé to je hezký:) Shrekovi se mi líbí:) no na motorce asi nepojedeme,teď žádnou momentálně nemáme..ale uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii kdyby jste jeli na motorce, tak by se mi třeba líbilo : na společnou cestu životem odjedou dne 6.8.2011 ve 12 hodin, chvilinku poté co vysloví na radnici v xxxxxxxx své "ANO" nebo něco takhle :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja lidi z prace nezvu, protoze jsem tam vazne jen chvili.... a navic jsou z daleka, tak pochybuju ze by dorazili :) holky musim se taky vrhnout na to oznameni :) ale nejprve musime upresnit pocet lidi, ktery vazne na svatbe bude.... a musime mit dva druhy karticeak. Jedny k pozvani na hostinu a druhe na vecerni raut! Budete mit nekdo misto svatebnich daru penize?
Odpovědět
@betka20 Bětko my jsme si nechali taky dělat kartičky k rautu a chtěli 70 kč za změnu textu.ale nebyl to problém! Moje rodina nám bude dávat určitě peníze, chápou, že tím víc pomůžou a v přítelově rodině se o tom moc nemluví :(
Odpovědět
Profilova fotka
@betka20 My jsem dávaly spolu s oznámením i kartičky,na kterých jsme formou básničky psaly že si přejeme peníze :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@betka20 my to asi takhle uděláme, ještě jsem to tedy s přítelem nekonzultovala, ale přijde mi to jako nejrozumnější nápad (a jak ho znám, tak jemu nejspíš taky), nechci, aby se mi doma sešlo 12 druhů povlečení s kdovíjakým potiskem a 40 různobarevných ručníků :-D a nic konkrétního do domácnosti asi momentálně nepotřebujeme a pokud ano, jsou to nákladnější věci, které si chci rozhodně vybrat sama
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 no uvidíme ale spíš si myslím,že tam motorka nebude:( tak musim něco vymyslet..to tvořeníčko mě fakt baví:) no jinak my taky budeme přikládat kartičku s básničkou že chceme prašulky:)
Odpovědět
Profilova fotka
básnička:)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, to se snad uz ani v 21.stoleti nedela, ze by se davala povleceni, rucniky a sada priboru, ne? No i kdyz ja jsem k Vanocum dostala od mamky sadu rucniku, povleceni a prosteradel s tim, ze to mam kompletni vybavu. Samozrejme ji nepotrebuji, protoze mame vseho dost a navic to nebyl ani muj styl. :-S Jinak my zadnou karticku neprikladali, protoze mne osobne se to nelibi, ma to kazdej (dokonce i ve stejnem zneni) a prijde mi divny si rovnou rikat o penize. Pokud se nas nekdo zepta, tak mu samozrejme rekneme, ze preferujeme financni dar, ale ze bych to hlasala do sveta, to ne. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak holky, před čtvrt hodinou jsem dostala nápad tak už jsem doma z města, musela jsem proto okamžitě jít a nakonec jsem koupila i něco jiného než jsem chtěla :-) Takže teď jsu tvořit než přijde miláček z práce, abych postavila před hotovou věc :-) @bibicz My to budeme dělat stejně jako Vy :-)
Odpovědět
@bibicz já myslím, že se to klidně dělá, ale dneska si spíš každý řekne přesně, co chce....my si cíleně o peníze nebudeme říkat, přijde mi to takové divné a básnička, která se tu neustále opakuje se mi nelíbí...pokoušíme se už teď dávat dokupy seznam věcí, které se nám líbí a třeba za ně litujeme dát peníze, nějaké dražší vybavení do domácnosti, co třeba sice máme, ale v "levnější" variantě a líbí se nám nějaká značková věc (třeba i ty příbory myslím budeme psát, samo že máme příbory, ale úplně obyč a líbí se nám jedny drahé)....tak nějak mám pocit, že prostě je fajn dostat hmotný dárek, který vydrží třeba i celý život a budu si říkat "to mám od svatby" - i když si konkrétně řeknu co, ale peníze člověk utratí a ani neví za co, a je to takové neosobní.....i když je jasný, že by se nám taky hodily nejvíc... prostě dáme svatebčanům seznam věcí (naprosto konkrétních, včetně toho, kde se dají koupit), s tím, že když budou chtít něco vybrat, tak z tohohle, nebo ať vymyslí klidně něco podle sebe, ale aspoň budou mít zhruba představu, jaký styl máme a tak....takhle to měli i kamarádi a neměli jediný dar, co by se jim nelíbíl, i když z toho seznamu se jim nakonec sešlo málo věcí, každý nakonec něco vymyslel..
Odpovědět
My máme problém v tom, že bydlíme v malém bytě z kterého se budeme stěhovat půl roku po svatbě a ještě nemáme představu, jak bude vypadat kuchyň.... takže nějak nevím o co si říct v darech :( Budeme potřebovat drahé věci, těžko nám někdo bude kupovat postel, nebo vodní baterie :) navíc bych to neměla kde skladovat :( lidem co se zeptali z mé rodiny jsem řekla jak se věc má a chápou to! Některým se dokonce ulevilo, že nemusí se stresovat s dárkem. O básničce přiložené k oznamku jsem příteli nikdy neříkala, že něco takového exituje až teď a docela se mu to zalíbilo,probereme to s rodiči, jak se na to zatváří starší generace a uvidíme! Možná bysme ji trochu poměnili, i když si myslím, že my nevěsty vidíme, že je to pořád dokola stejný, ale kolik je v rodinách svateb, aby se to potkávalo?? Mnoha z nich to uvidí poprvé. Říkali jsme si, že bysme to nechali vytisknout na stejný papír jak pozvánku ke stolu, ať to kdyžtak ladí! Ale uvidíme, jak se rozhodnem! Možná i vybereme lidi, kterým to dáme :) Jinak dneska byl úspěšný den a zase mám radost :) šla jsem k Baťovi reklamovat po třetí kozačky, který jsem nosila 2 roky, vrátili mi penízky, tak si přítel koupil svatební botičky :) a vedle v obchodě košili, manžetové knoflíčky a pásek :) jupííí!!!
Odpovědět
@lenakvapilova jůů, tak to je dobrý úspěch:-) já mám tedy jen z doslechu o reklamacích v Baťovi jen špatné reference... jinak je jasné, že rodina tu básničku nejspíš nezná, to jsem tím nechtěla říct... My máme spíš opačný problém, nám se toho tolik líbí, že darů bude ažaž...taky tam máme i dražší věci, ale to bereme tak, že se na to třeba složí více kamarádů...ale my budeme mít málo lidí (tak 25), takže ani darů moc nebude, ale na výběr dostanou ažaž :-D A protože oba strašně rádi vaříme, tak většina z toho je do kuchyně:-D
Odpovědět
@scvrcek My s přítelem, když jsme začali spolu bydlet, tak jsme měli oba zařízenou domácnost, takže už teď máme dva vysavače :) dvě žehličky :) a hrnců habakuk :) a do nového opravdu nemám ještě představu :( nevím ani jak budu ladit pokoje :( je to těžký :( Já ty boty nosila opravdu dva roky, vrátili jsme to měsíc před koncem reklamační lhůty, která byla prodloužená těmi reklamacemi a bylo to bez problémů. Musí se akorád reklamovat třikrát stejná závada! mě se rozlepovala špička
Odpovědět
@lenakvapilova nojo, to my máme taky všechno, ale strašně rádi vaříme a máme rádi hezhé věci, které jsou prostě drahé a úúúplně zbytečné, protože stejně tak poslouží i ty "obyč"...takže v seznamu bude třeba moje "vysněná" značková mísa na šlehání za 800,-, i když doteď šlehám v obyč plastové za pade... :-) a takových věcí se najde, exkluzivní mlýnky na pepř a sůl, i když teď taky máme a celkem hezký a ne levný, extra příbory, talíře(ačkoliv máme tři sady už teď), extra značkové nože atd atd....:-D no jsme maniaci no :-D
Odpovědět
@scvrcek však je to hezké, že víte co chcete :) já jsem zas maniak na srovnané věci a aby vše ladilo :) takže přítel dojde, pohodí klíče a já jdu a o dva cm je posunu :))) nebo když měním ručníky, tak i předložku před sprchovým koutem :) Chci i koupit nové, krásné věci, až bude stát kuchyně :)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme si k oznámení udělali jen kartičky s pozvánkou ke stolu a nebo k večerní párty od 17 hod. Na těchto kartičkách máme zezadu napsány naše svatební webovky, kde máme info o svatbě, co jak bude probíhat, ubytování, hostina a taky svatební dary. Máme tam, že budeme rekonstruovat byt a pod tím tu říkanku na prašule. A pod tím, kdyby přeci jen někdo nevěděl, tak mám odkaz na svatební listy tady na beremku, kde mám seznam darů, které přesně chci. S cenou, internetovou stránkou a fotkou, hosté si tam můžou rezervovat, který dárek chtějí koupit. Přijde mi to jako super věc :-)
Odpovědět
@verisek.s jo, to je super, taky uvažujeme o stránkách, že uděláme, aspoň jsou všechny pokyny na jednom místě...
Odpovědět
Profilova fotka
Mne taky neprijde nijak spatny si rict o penize, ale ke mne nejak nejde to, ze bych si o ne rikala uz hned pri rozdavani oznameni ... jakoze prijdte, ale prineste kacky :-D Takze opravdu jenom kdyz se nekdo zepta. A taky jsem premyslela o seznamu daru, ale na to si musime sednout. Je par veci, ktere bychom urco chteli, ale jsou prave z tech drazsich (napr. navigace do auta), tak nevim, aby to zase nevypadalo blbe, ze chceme nekoho ztahnout z kuze. 8-) :-D No, musime to proste promyslet. @scvrcek: jestli to neni moc osobni, mohla bys mi prosim poslat ten svuj seznam daru? Pro inspiraci. :-) @verisek.s: a pro jake ty stranky jste se nakonec rozhodli? @lenakvapilova: u nas v rodine uz by to byla treti basnicka, takze fakt ne-e!! 8-)
Odpovědět
@bibicz určitě ti ho pošlu, ale zatím není ještě hotový, jen tak přemýšlíme a sepisujeme to, ale zkusím to hodit do pc :-) nevím jen kdy :-)
Odpovědět
@bibicz tak to u nás teď naštěstí nebyli svatby, takže všichni ostatní se můžou opičit po nás :) Taky mi je hloupé si říct o dražší dar, nebo nedokážu odhadnout v jaké cenové relaci... je to těžký :( jak z toho ven :(
Odpovědět
@lenakvapilova my jsme přemýšleli i o variantě říct si o jeden fakt drahý dar, aby se na něj složili všichni (třeba kávovar, ale máme představu fakt pořádného, který stojí kolem 20-30tisíc, takže to jsme potom zavrhli, to by se museli složit fakt všichni, když bude 30lidí)...taky nevím, jak moc si kdo může dovolit, ale třeba v jednom krámě dělají i to, že si tam napíšeme seznam věcí, co se nám líbí a lidi potom chodí a vybírají podle toho, kolik chtějí utratit, můžou se skládat i fakt třeba po talíři, protože tam zrovna mají hooodně drahé talíře, tak každý koupít třeba jeden, dva a dohromady to dá tu sadu...
Odpovědět
Profilova fotka
@scvrcek: super, diky... mozna i my v mezicase neco sepiseme, takze pak muzeme udelat exchange :-D :-D Jsem ted obdrzela potvrzeni, ze pristi utery letim na sluzebku do Shanghaje, tak se moooc tesim, protoze minule jsem tam objevila ulici, kde bylo asi 10 ruznych galanterii plnych stuzek, masli, krajek.... takze budu nakupovat na svatebni dekorace. :-) :-) Ted jenom tu ulici znova najit. :-D :-D Ale snad nekde vystracham mapu od minule.
Odpovědět
@bibicz ten deštník bych ti moc ráda přenechala, ale moje moc dobrá kamarádka se bude vdávat 25.6. a já ji chci pomoct tím, že ji půjčím co se ji bude líbit a prodávat budu až po její svatbě :( ale mají ho na hodně intwrnwtových stránkách a není moc drahý
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz Ähoj, my plánujeme na tento termín také svatbu... raději včas a v klidu než na poslední chvíli a ve stresu.. takže ať jdou přípravy dobře,...
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz to bys koukala, moje babicka je na rucniky jak delana, at je jednadvacaty stoleti nebo neni :-D @scvrcek ja bych si prave rekla taky spis o drazsi veci, nestojim o varne konvice z Kauflandu apod., jenze u nas by to pribuzenstvo nejspis bralo stylem "no jo, ona je z Prahy, ta musi mit vzdycky neco extra, obycejny veci ji nestaci". Takze proto radsi penize a at da kazdy, kolik uzna za vhodne.
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz nakonec jsme si vybrali estranky, já tam mám už stránky našeho hafana, tak jsme zůstali u nich :-) Když budeš chtít, pošlu taky info :-) A seznam darů taky můžu poslat, zatím tam postupně přidáváme, dárky tam máme některé opravdu drahé, ale tak snad si vybere každý. Zase se může třeba víc lidí na jeden složit :-) http://www.beremese.cz/svatebni-sezna... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?