Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova: a to je od te stejne firmy? @sarpie:my mame ctyri nebo pet, ale u nas je to jiny, jak mame cirkevni obrad ;-) Jak jste dovymysleli ten song Somewhere over the rainbow?
Odpovědět
@bibicz ano od jedné firmy :( :(
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko děvčata, tak jak se dneska máte? Včera jsem volala na matriku, termín změněn, ještě tam musím zavolat dneska jednou, abych se ujistila, že nás bude oddávat pan starosta a může to začít, úplně na plno :-) Už mě to zase nějak chytlo :-D
Odpovědět
@makinka88 Dobré ráno :) tak to je fajn, že tě to zase chytlo:) Já už se opravdu těším až to bude těsně před námi :) už bych to chtěla všchno mít hotové
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak já jsem nadšená, včera mi přišly botičky z ebay a padnou mi jako ulité. Jen podpatek je krapítek vysoký, tak se na něm budu muset znovu učit chodit :-) :-) Ale jsou opravdu násherné, přišly úžasně zabalené, vše v papírkách, aby se nic neponičilo, nádherný bílý satén, no jsem nadmíru spokojená. To samé bižuterka. Zítra už mám volno, tak snad konečně nafotím a dám do albíčka. Jinak přítel včera komplet nechal vytisknout všechna oznámení a doma si je nastříhal, už máme i pozvánky ke stolu a na večer, takže v únoru hurá rozesílat :-) No a od naší fotografky budu mít i clip iny do vlasů, měla je na své svatbě a prodává je, tak jsem strašně ráda, že ty dlouhé vlnité vlasy asi opravdu budu mít :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík:) maki: tak to je fajn, mě to taky pěkně chytlo..tvořim si oznamko atd..jen pořád přemýšlím co ktomu napsat..budeme tam na tý motorce tak jestli napsat: oznamují že na společnou cestu životem vyrazí,vyjedou nebo vystartují..no nevim co bude lepší..nebo porďte co by se hodilo napsat k té motorce.. veru: tak to je super že už ti dorazili,tak jsem pak zvědavá na foto..jinak já budu mít taky clipiny:)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova: tak to je docela nefer, kdyz je to ta stejna firma. Mozna bys jim mohla zkusit jeste zavolat, ale asi se tak i tak uz nic moc nezmeni. Ale raduj se z toho, ze jste nasli takovy oznameni, se kterym jste spokojeny. @verisek.s: tak to ja jsem ty svoje fialovy botky objednala pres kamaradku, co bydli v Londyne, protoze oni jinam nez do UK nedodavaji. Botky k ni pravdepodobne dosly, ale kamaradka se mi neozyva a na zpravy neodpovida. Tak nevim, co se deje a hlavne nevim, jestli mam jakoze hledat dal ci jak. A uz vubec nevim, jak mam pristupovat k te kamaradce. Uz je to vic jak mesic. Jinak ja jsem dneska dohodla prevoz svatebcanu z kostela do restaurace a vcera tanecni vystoupeni. Z toho mam velkou radost. Takze se mi to vsechno pomalu ale jiste odskrtava. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Jůů, tak to je bezva, že nejsem sama :-) Mně by vlasy nedorostly a prý jsou s tím super zkušenosti a drží to perfektně, tak se těším, jak budu dlouhovláska :-) :-) @lenakvapilova Leni, tak to mě mrzí, zkus možná ještě firmu kontaktovat, jak píše Bibi, ale i kdyby už se nic nezměnilo, tak to hoď za hlavu a nenech se tím otrávit ;-) ;-) @bibicz Tak to je nefér jednání, to bych se asi na kamarádku dost zlobila, pokud ti vůbec neodpovídá. Ono je tam prodejců, co posílá třeba jen do UK nebo do USA nebo CA víc, já si vždycky dám vyhledat jen ty, co posílají k nám, aby mě to pak nerzelo, kdybych nějakou krásu objevila a oni mi ji sem neposlali :-) Teď tam mám v merku závoj a korunku, tak uvidím, jestli objednáme, ale spíš ještě počkám, teď bylo dost vydání s oznámením, i když nás to celé i se zkušebním tiskem po kusech, než jsme to doladily, vyšlo na cca 1500,-Kč, což je za 36 oznámek i s kartičkama docela dobrá cena :-)
Odpovědět
Holky, volali jsme kvůli tomu oznamku a nedá se s tím už nic dělat! Je to jejich cena za zprostředkování :( ale už to neřeším! Svatba je jednou :) zase jsme ušetřili na jiných věcech. Veru, Jani: taky se nebráním nějakému příčesku pokuď to bude účes vyžadovat :) ale vlasy už mám dost dlouhé tak uvidíme, jestli dostatečně :) Veru: a za kolik jsi měla oznamko a kartičku?? My teda máme 100 ks oznámení, a asi 60 pozvánek ke stolu! A vyšlo nás to na těch 5,5 tis.
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova Páááni, tolik oznámení =-) =-) =-) To je něco :-) My posíláme do každé rodiny jedno, takže nám stačí bohatě těch 36kousků. No a kdyby náhodou pochybělo, tak můžem kdykoliv přitisknout. My jsme si no navrhovali sami, dělali jsme si ho v PhotoShopu i s kartičkama. Tiskli jsme na A3 tvrdší papír a na jednu stránku nám vyšly 4 oznámení, tisk byl oboustranný a barevně. Jedna ta A3 nás vyšla na cca 70,- Kč - tedy za 4oznámení. No a kartičky jsme udělali stejně, jen jich na ten papír vešlo o moc víc a za ně jsme platili cca 70,- Kč za všechny :-) Ještě když připočtu ty první pokusy o tisk a focení na oznámení, tak komplet se vším všudy tedy 2500,-Kč :-)
Odpovědět
@verisek.s No my taky dáváme do každé rodiny jedno, ale dáváme hodně i do rodin, které nezveme na svatbu - přítelo přání, jako sousedům a tak :( ale jak říkám, je to jednou za život :) Když to porovnám s tvoji cenou a množstvím, tak to není o moc víc, ale ty máš navíc krásné fotečky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova Leni, tak prej všechno jinak, přítel to nakonec vytiskl jinde a všechna oznámení nás vyšla na 600,- v tisku - což je ještě větší paráda, než jsme doufali :-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@verisek.s tak to máte skvělou cenu a ještě nádherný oznámení :) tršoku tiše závidím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz no jenze problem je v tom ze pritel je rozvedeny, takze je krest nutny, aby mohla byt svatba v kostele....
Odpovědět
Profilova fotka
holky mam z vas nerva :-D my jeste ani nevime jak bude nase oznameni vypadat, natoz kde ho nechame udelat :(
Odpovědět
Profilova fotka
@betka20 klid, času dost, určitě to zvládneš v limitu :-) my máme představu, teď jen vytisknout a pustit se do samovýroby
Odpovědět
Dobré ráno :) kde jste všechny?? :)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno nevěsty :-) Holky včera jsme s miláčkem vymysleli další oznámení, dávám ho albumu, tak jsem zvědavá na reakce :D A taky mi přišli dvě bižu, ze kterých mám radost, taky dám do alba, ale nic moc kvalita fotek :-( @janullii a pojedete s obřadu na motorce nebo né? @lenakvapilova my taky budeme dávat oznámko i těk, které nezveme u nás se to tak dělá...
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 Ahojky :-) My samozřejmě taky budeme dávat oznámení i těm, které nezveme, ale moc jich není :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 Haháá, tak mě se líbí víc to Shrekové a bižu taky moc pěkná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s u nás to vypadá, že budeme 140 oznámek Shrekovských a deset se slonama.... Tchýně a tchán včera říkali, že ze sebe děláme jen debily, tak já nevím, ale chci se Shrekem.... Tolik práce mi to včera dalo :D
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 Hahaha, tak co, je to každého věc ;-) Ty bláááho, to je hafo oznámení, holky, to snad budete posílat celému světu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s né to né, ale jen 20 divadelním ochoníkům, pak jich jen já otřebu 15 pro naše hasičské družstvo a ono se to nastřádá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova nám se víc líbí to Shrekovské, protože když se s budoucím manžílkem natřeme na zeleno a srolujeme uši, tak jsme jejich věrný kopie :D :D :D
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 Páááni, tak to je síla, to já dávám třeba do práce jen jedno pro všechny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s no do práce to já taky, ale jelikož z družstva budeme na večer zvát všechny tak jim k tomu musim dát kartičky že je zveme, přece a to je blbé jim dát jedno pro všechny :D
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 Já zvu taky z práce na večer všechny, ale dám tam jen jedno oznámení a kartičku :-) :-)
Odpovědět
@verisek.s vdáváme se jednou, tak to musíme vykřičet celému světu :) @makinka88 důležité je, že se vám líbí :) nikdy se nezavděčíš všem! někteří jsou pro zlaté holoubky, nevěsty.... tak u těch neuspějeme i my a to ho máme decentní :) mrkni na moje, ale fotka není ostrá a je to zatím jen vzor
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s jelikož mě vyjdou oznámka na 3 stovky, tak proč jim to nedat :D @lenakvapilova Moc pěkné oznámko, znáš to v jednoduchosti je krása :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 Tak to je jasná věc :-D :-D To my zase rozdáváme střídmě :-) @lenakvapilova Leni, mooc pěkné decentní oznámení :-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?