Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz No to přijela ségra se švárou a samozřejmě s foťákem, tak proto... Já jsem nic fotit nechtěla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Mohla jsem si za to sama a ještě to bylo tak, že 24.7.2007 umřel taťka( dva dni před maminy narozkama), a rok na to 26.7 na maminy narozky sem měla tu bouračku a ještě rok potom, zase 25.7 jsme jeli s mamkou k babi a nějakej mladej blbeček nás smetl, ale to odneslo jen zrcátko, naštěstí... Takže teď už se snad nic nestane... 3 krát a dost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88: aha, jsem si rikala, ze jsi snad na neco takovyho ani nemohla mit ani myslenky. Ja do dneska nevim, jak to nase auto vlastne vypadalo. Fotky jsem nikdy nevidela. Ale to je mozna dobre. @janullii: jj, presne, hlavne ze jsme vsechny v poradku, pokud jde jenom o plechy, tak se nic nedeje ... i kdyz to zamrzi.
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 no to je hrozný,tak snad už tě čekají jen samé hezké chvíle..teď třeba svatba,pak mimi:) @bibicz no kdyby to bylo moje auto tak si řeknu že jsem blbá ale vim že přítel je na to háklivej ale dneska byl skvělej!Chudák byl v Belgii,volám mu že jsem mu zdevastovala levou stranu a on mi řekl,to se stává,to bude dobrý:)
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz Mě by to fakt nenapadlo, ale moji ségru jo :-) Byla jsem ráda, že mladší ségře se nic nestalo, ta jela se mnou. Ale pak mi bylo strašně líto těch 360 tisíc :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii snad ano:-) Tak to máš skvělého chlapa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 to ano,potěšilo mě to:) taky vím koho si beru:) neboj,určo tě čakají lepší časy,jak je to..jednou si dole jednou nahoře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
všechny na sebe musíme být opatrné!! já, když jedu sama, tak jsem taky víc uvolněná, než když mám za sebou honzíka.. né, že bych jezdila jako rychleji, ale jezdím v takovým větším pocitem volnosti :-) taky si nedovedu představit, že by moje mamka vybírala hudbu na obřad :-) musím se někdy kouknout na ten seznam z matriky, co tam vlastně mají na výběr.. nicméně jsem ráda, že aspoň ten dort si můžu odškrnout.. :-) @bibicz - s tím dobržďováním na poslední chvíli, to znám.. to mi po té bouračce s kamarádkou taky dělalo problém.. kolikrát jsem brzdila i očima, když jsem jela jako spolujezdec.. hlavně, že se ti nic vážného nestalo! díkybohu..
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Já už mam doma taky seznam z matriky, ale jako nic moc :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 - na seznamu těch skladeb vypadá požehnaně, ale už teď tak nějak tuším, že ten výběr nebude nic moc :) poptávala jsem teď svatební koláče u jedné pekárny.. odpověď jsem dostala snad do 5 minut, tak se mi to líbí, to je přístup, jak má být :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz aha vidis to me nenapadlo :) diky. Ne necha se krit jen Honza ja pokrtena jsem od malicka :) jo melo by to byt okolo velikonoc... a ty jsou nakonci dubna, takze jsem zvedava kdy budeme moct posilat oznameni :( kdyz porad nebudeme vedet misto obradu :( No mamka zna pekarku ktera nam bude pict tak to s ni domluvi :) a tatka si pry vzal pod palec kapelu do kostela :) zna je, takze je o to jen poprosi :) a ja jim dam seznam pisnicek ktere chci aby v kostele zpivali.... takze to tak zhavy neni :) samotne bych je to taky samozrejme vybrat nenechala :)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: no, mela jsem namale ... ale vsechno OK. janullii: tak to mas moc hodneho a chapaveho pritel ;-) betka20: a to vy trvate na obradu se msi, ze se pritel nechava krtit? Protoze jestli ne, tak jeho krest vubec neni nutny. Staci, kdyz je krteny jenom jeden z vas. Takze i kdyby ho z nejakych zahadnych duvodu odmitli ted v dubnu pokrtit, tak porad muzete mit svatbu v kostele, jenom mse by se nekonala. Takze podle me muzes misto obradu zarizovat klido uz ted.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@betka20 - tak v tom případě je super, že ti to rodiče zařídí! bomba..
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka no ja jsem za to taky moc rada. Bydlim v Podebradech a svatbu budeme mit v Litomericich... je to dalka a nemuzu tam byt porad abych vse zarizovala, takze jsem nasim opravdu vdecna kdyz se taky staraji :)
Odpovědět
Profilova fotka
@betka20: tak to ja i presto, ze jsem super daleko, svoje zarizovani radsi nikomu nesveruju...stejne bych je pak porad kontrolovala, takze bych jim lezla na nervy a po chvili by to vzdali. :-D :-D Nejak se nam to tu od poledne zaseklo, devcata. ;-) Ja jsem v mezicase rozeslala poptavky do kadernictvi a rozhodla se pro floristku. Takze pomalu pokracuji v pripravach. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nevíte někdo o dobré floristce v klatovech?
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz Přesně, umlkly jsme :-D Já jsem uklízela, nachystala si podklady na zítřejší poradu do práce a přišla mi bižu :-) :-) Moooc se mi líbí, náhrdelníček je úžasný, tak se už těším, až si ji dám :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz tak to uplne chapu :) me ted volala sestrenice a posilala kontakt na florisku takze super! Holky koukam ze se nam to skvele hybe :) ja se tak tesim az budu nevesta :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, můžu se k Vám přidat??? Já vím, že už to tady máte asi rozjeté... :-) ale u nás to bylo fakt překvápko na poslední chvíli.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@klouzek Ahojky pěkný kytky dělají naproti klatvskýmu deníku, ale bohužel si nepamatuji ulici... Je to kousek pod náměstím... @bocinka myslím, že určitě se přidat můžeš :-) Tak holky po 14 dnech jsem byla poprvé v práci a docela dobrý :-) A ještě, že jsem tam byla, alespoň dneska nemusim na matriku, paní matrikářka dneska u mě platila, tak si to zaznamenala, a zejtra zavolá panu starostovi a pak mi zavolá, takže já tam ani nemusim... Jé já jsem tak ráda :-) Teď jak jsem přišla z práce, tak jsem dodělala oznámení a zkoušela jsem jmenovky, tak přidám foto do albumu, ale nic moc kvalita... Už je bohužel tma, ale snad něco vidět bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) tak dnes jsem dojela bez újmy:) oprava nebude tak hrozná,tak jsem ráda:) maki: koukám,že jsi jen čekala na potvrzení termínku a hned ses vrhla na oznamko..taky už bych měla začít ale nemám na to stáhnutej program:( v práci nemůžu a notebook má přítel na cestách,tak snad se ktomu taky někdy dostanu.. Verisek: jak sis tenkrát objednávala ty šatky z ebay na jedno rameno,došli ti?? pořád sháním nějaké pro dvě drůžičky a zatím bezúspěchu:(
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 Děkuji mooc,vím kde myslíš,je to Zlatnická ulice.Půjdu se pozeptat. :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@klouzek Jojo to je přesně ona ta ulice :-) Tan můj v tej ulici dělá a já nevím jak se jmenuje, taky dobrý :-) @janullii : Já jsem to oznámko dělala v programu Microsoft Office PowerPoint ale jsou i jinčí určitě, kde to bude hezčejší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 tak na to že to je v power pointu to není zlý:) tak já to zkusim,ten v práci máme jak to bude vypadat..snad se budu mít čím chlubit..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Nepřišly, vrátili mi peníze, byl to neseriozné prodejce. Včera mi přišla bižu, je nádherná, pak doma vyfotím. A taky už bych dneska měla mít i botičky, tak dám vědět, jestli mi padnou - modlím se, aby jo :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 To je dobrý,stane se :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
ahojte holky, taky jsme včera jeli mlhou v Ostravě, nedivím se ti Mrazulko, taky bych nejela. Dneska jsme vyřídili matriku, koláčky a oznamka! Byla jsem hrozně šťastná, moc se mi líbí, ale nadšení spadlo :( dojeli jsme domů a zjistili, že na internetu jsou o 15 kč za kus levnější :( a pozvánky o 10 kč. Jsou tam škaredě vyfocené, takže tam bych je nevybrala, ale je mi z toho blbě :( Dělá nám to 2tis. rozdíl :( Jsem dost zklamaná :( boužel jsme zaplatili zálohu:( navíc jsme zapoměli na obálky, tak doufám, že aspoň ty jsou v ceně :( Zrovna jsme si dneska ráno říkali, jak nám to hezky jde
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky..tak my dneska máme taky konečně vyřízenou matriku..už někdo víte počet skladeb co si máte vybrat na obřad?
Odpovědět
@lenakvapilova no, tak to věřím, že to naštve... :-( taky se mi někdy něco takového stane a pak jsem naštvaná...zkus na to už nemyslet, hlavní je, že se vám líbí, a co, svatba je jednou za život,ne? :-)
Odpovědět
@scvrcek Děkuji!!!! Až je budu doma, tak budu mít určitě radost, ale teď to mrzí!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?