Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
já mám taky výjimečně všechno hotovo :) byli jsme přes víkend bez honzíka, tak jsem si dneska poklidila, teď už jen vařím bramboračku na zítřek a půjdu do postele.. jinak jsem se chtěla zeptat.. kamarádka se mě ptala, jestli budeme sepisovat předmanželskou, tak jsem jí říkala, že ne.. jak jste na tom vy? mě to teda vůbec nenapadlo.. a ani ji to dělat nebudeme.. chápu, že se samozřejmě může stát, že se rozvedeme, ale věřím, že se případně domluvíme jako rozumní lidé..
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka: no tak o predmanzelske smlouve jsme taky vubec nepremysleli, to me vubec nenapadlo a prijde mi to uplne zbytecny, ani jeden nejsme nejaci ropni magnati s furou penez na ucte, takze to asi ani neni potreba. A kamaradka tu smlouvu ma? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz - nemá, oni se brali, když byli hodně mladí a nic neměli.. ale říkala, že se to dá i nějak zpětně, že o tom uvažuje, až začne pracovat.. mě to taky příjde zbytečné.. když jsem se jí ptala, proč se ptá, tak říkala, že je to teď moderní :-) a samozřejmě, že to pak případně ochrání nás oba, kdyby náhodou.. jo, to má určitě pravdu, ale i tak si říkám, že když jsme si byli příděleni národním výborem (to cituji mirečka :-D), tak už to spolu doklepeme až do konce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ještě jsem zapomněla napsat, že jsme také včera byli na prstýnky a nakonec jsme se rozhodli, že to nebudou jen ty hladké kroužky.. mirkovi nějak neslušel a mě přišly až příliš jednoduché.. nicméně zůstaneme u jednoduchosti a budou mít také takovou rytinku uprostřed prstýnku jako jste si vybrali vy, bibi.. dám podobný do albíčka, až budu mít chvilku.. ale půjdeme do toho zlatnictví ještě jednou, za 14 dnů jim mají přijít další vzorečky a taky tady kousek máme zlatnictví stoch, tak se tam taky zajdu mrknout, jestli tam nebudou mít taky něco pěkného.. každopádně jsem nevěděla, že to bude tak těžké se rozhodnout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) Tak mám už oficiálně zamluvený termín 6.8.2011 ve 13hodin:)Mám místo obřadu,hostiny a fotografku..včera jsem byla s květinou žádat svědkyni,tak jsem ji dojala:) už jsem si na nový termín docela zvykla ale stejně budu tajně myslet na červen.. jinak my si budeme dělat předmanželskou smlouvu kvůli domečku který teď stavíme..jako majitel je Péťa,tak chceme aby to bylo rovným dílem..
Odpovědět
Profilova fotka
My taky předmanželskou smlouvu dělat nebudeme, ale vím, že kvůli domům a bytům je to vhodné, z rodinné zkušenosti....Takže Janulli úplně chápu a taky bych do toho v takovém případě šla :-)
Odpovědět
@janullii Dobré ráno:) gratuluji k vyřízení všeho potřebného :)
Odpovědět
Ahoj holky, my předmanželskou smlouvu mít nebudeme, ale protože budeme stavět dům ( začneme ještě před svatbou) první použijeme peníze moje a pak si vezmeme společný úvěr , tak jsem se na vše informovala. Předmanželská smlouva není nutná v případě, že budete moci doložit, že peníze které jste použili byly "darovány" darovací smlouvou třeba od rodičů - stačí částka datum podpisi dárce a obdarovaného, nebo byly z vašich úspor z období , kdy jste ještě byly svobodní což doložíte účtenkou a výpisem z účtu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, přeji krásné pondělní dopoledne... Jelikož nastali komplikace, tak se opět měnil termín svatby, ale dneska jsem ho byla zamluvit i na matrice, takže je už konečný... Takže termín svatby je 2.7.2011 ve 14 hodin. Dále mám zamluvené 2 fotografy a kameramanku.Včera jsem už začala přepisovat ruční formu novin do počítače, tak snad z toho něco vykouzlim :-) A teď vybírám ze seznamu písniček, kteréjsem si vzala na matrice, ale nějak nevím a nevím :-(
Odpovědět
Holky, bacha na předmanželskou smlouvu - malinko dělám v oboru, který s tímto pracuje. Předmanželskou smlouvou se nedá ošéfovat dluh nebo zistk nabytý v manželství. Takže kdyby např. bylo ve smlouvě uvedeno, že např. dluhy, které bude mít v manželství manžel, nebudou vymáhat po manželce a tak .. to nejde. Tak jen, abyste věděli. Nikdo to totiž neví a já jsem taky žila v domnění, že když se všechno sepíše a podepíše, tak že to bude bez problémů ale není. Takže se předmanželskou smlouvou nedá ošéfovat úplně všechno. Jen, abyste věděli. .. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
makinka: tak to mate krasny datum!! A neni to ani tak daleko od toho puvodniho, takze super. A kdyz na pozanku napises 2.7.2011 ve dve, tak to bude znit vyborne!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz no byl by krásný... Teď jsem zjistila, že si dělám akorát z huby sráč( omlouvám se za to slovo), ale je to tak. Mám toho plný zuby, já už se sand ani vdávat nechci :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@makinka88 - co se stalo, makinko??
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Zamluvila jsem termín dneska na matrice a teď mi volal skoromuž, že tenhle termín tu neni jeho svědek a druhej nejlepší kamarád... Já se zbláznim, fakt, že jo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
veru: no dělám to jen kvůli baráčku aby tam hlavně bylo jasně napsáno,že ikdyž je majitel přítel,poté manžel,dávám do toho stejný podíl.. leni: děkuju moc,jsem taky ráda,že základní věci mám už zařízené a teď už můžu řešit ten zbytek.. jinak svatební noviny jsem asi po půl roce zase otevřela a zase na nich pracuju,tak ty snad taky budou brzy hotové:) makinko, taky jsem si připadala jak blázen..nejdříve jsme měli mít svatbu 14.8.2010,pak kvůli bratrovi jsme to přesunuli na 11.6.2011 no a teď jsme to museli opět měnit kvůli stejnému člověku..ale tentokrát už je to poslední a žádné ústupky nedělám..svatba není oslava narozenin! takže chápu pak tvé zošklivění svatby,taky jsem měla ten pocit..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Fakt mě to ale deptá a on si klidně po půl hodině zavolá a zeptá se mi co je nového.... Já ho zabíju a budu vdova ještě před svatbou :-) a je to.... a to jsem si dneska koupila, gelovky a fixi na jmenovky a na obálky na oznámení... a chtěla jsem poslat tisknout oznámení a nemůžu, nemůžu....
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 no úplně tě chápu,měla jsem to samé..nakonec jsme si doma sedli a v klidu se domluvili..vzali jsme v potaz jak bratra i kamarádku co už má zajištěnou dovču a myslím že je spokojenost na všech stranách:) ale taky jsem musela sklopit uši..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Já doufám, že se taky domluvíme... Teď mi to těšení úplně přešlo...až přijede z ppráce, tak musíme něco vymyslet.
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 budu držet palečky ať se domluvíte:)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 tak to je mi moc líto, snad to večer domluvíte už definitivně. Teda, to je něco, jaké problémy jsou s termínama, co? Člověk by řekl, že si prostě vybere a hotovo, ale kolik nás tady vlastně už vůbec pod 11.6.2011 nepatří... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s no to samej problém... No moc už jich tu na 11.6 neni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to není ale nějak se mi od vás nechce.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě taky, takže tady zůstáváme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kam byste holky chodily!!!!!!!!!! jen hezky zůstaňte!!! vždyť je to fuk, který datum nakonec máte, hlavně, že je nám tady společně hezky!!
Odpovědět
jojo, i já jsem původně měla 11.6. a teď jsem ráda za páteční 10.6. No doufám že už se nic měnit nebude, protože v zálohách mám spoustu peněz... Tohle je stejně jedna z mála diskuzí, co žije a sleduju ji.
Odpovědět
Profilova fotka
hlavně jsou tu fajn nevěsty:)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky nevesty tak jsem byla v sobotu zamlouvat svatebni saty a jsem moc spokojena :) lameme si hlavu s oznamenim.... prijdou nam vsechna takova preslazena :( jak jste na tom vy? jinak ty prstynky chceme taky jednodussi ale jak tu pisete, muzeme zjistit, ze nam vubec nepujdou :)
Odpovědět
Profilova fotka
@betka20 přesně, my měli s oznámením ten samý problém. Všude samá srdíčka, holubičky, kytičky, prstýnky, no nic pro nás. Pak jsem podle jednoho oznámení nás nechala vyfotit, na amerických stránkách našla super inspiraci na oznámení z fotek a už to bylo. Momntálně jsme udělali pozvánky ke stolům a na večerní párty, tak přítel teď vystřihuje :-) @netacek přesně tak, jsou tady super nevěstinky a žije to tady! :-)
Odpovědět
já jsem taky odpadlice, ale občas sem nakukuju..:-) oznámení jsou většinou dost hrůza, já mám naše v hlavě, úplně jednoduché, ani žádný citát, bude samovýroba - dospod přijde hnědý papír, na něj světlý o kousek menší, nahoře svázané lýkem, a na ten světlý se napíše klasika "budou oddáni tam a tam, v tolik a tolik," a konec....napíšu to ručně, možná tam max. přikreslím nějakou kytinku:-) a prstýnky, to byla taky sranda, nakonec jsme taky vybrali úúúúplně jiný styl, než jsme měli vybraný podle internetu...na živo a na ruce to vypadá hned jinak no..a taky pohodlí je důležité..
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s no prave :) no snad vubec nejake vybereme :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?