Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarpie - na fotce není vidět, že by prosvítaly.. prosvítají tak, že je vidět třeba spodní prádlo? nebo se zkus poradit se švadlenou, která ti bude šaty upravovat, že by ti je nějak podšila..
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka prosvítají hlavně zezadu..jsou mi v nich vidět spoďáry :-D To je dobrý nápad, to mě nanapadlo, děkuji..
Odpovědět
Profilova fotka
@sarpie - no a nebo tělové spodní prádlo :) to je pod bílou naprosto neviditelné..
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Nebo to..potřebuji i sehnat nějakou dobrou samodržící podprsenku, nemáš nějaký dobrý tip na obchod?
Odpovědět
Profilova fotka
@sarpie - mě švagrová doporučovala nějaký obchod tady v ostravě, že ti to tam i objednají.. vyzkoušíš si, když nesedí, objednají jinou.. taky si tam kupovala pod svatební šaty, ale nevím, kde to je.. takže v tom ti neporadím.. a do ovy to máš kapku z ruky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka To mám :-) Budu muset prolézt v Praze nějaké obchody se spodním prádlem a uvidím.. ale děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@sarpie - v praze je určitě velký výběr.. určitě najdeš.. pro dnešek se loučím! zítra vstávám do práce a honzík se v noci tak 2-3x vzbudí.. ach jo.. kdy už konečně začne spinkat jako andílek.. :-) krásnou dobrou noc!
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Také se chystáme do hajan..dobrou noc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky:) No co se týče fotografky,tak problém nebude a u ostatního taky ne..obřad bude na ranči a tam co já vim byla svatba jen jedna,tak tam určo problém nebude a zbytek bude v restauraci která patří Péťovým příbuzným,tak snad to bude vše v pohodě.. Chlapy to vidí vše tak jednoduše,tak když ten můj věděl že by se zase tak nic nestalo,tak pak už souhlasil s přesunem..štve mě to,cítim se ukřivděná ale už nenadělám nic..teď jsou všichni spokojený a já to snad taky překousnu.. mrazulka: taky jsem před vánoci chodila na power plate,zase musim začít..je to super!
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Taky už se na to těším,našemu Martínkovi dole leze několik zubů a ktomu stoličky.Tak chodí spát až v 1 v noci :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii tak to mě moc mrzí, že jsi musela ustoupit, ale nezoufej, datum je to poslední, co tě může trápit, i když tady jde spíš o princip. Ale už se tím netrap, uvidíš, v srpnu bude nádherně a ještě lepší počasí než v červnu, má být krásné léto, tak si to náležitě užiješ. My ti budeme všechny závidět, že to máš ještě před sebou ;-) ;-) Jinak já jdu zítra na Vacushape, tak jsem zvědavá :-) Začala jsem včera 90denní rozdělovací dietu, našla jsem ji tady na beremku, tak jsem zvědavá, jak dlouho vydržím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás dámy moje :-) @janullii: i mě to mrzí, vím co to je.... Také jsem musela přesouvat, ale nedá se nic dělat... Je jedno kdy, ale hlavně, že si Tě veme:-) Jinak teď jsem přišla od doktorky, břicho je v klidu, slepák si vzal brýle :-D , zítra musím na krční, ale nejvíc mě štve, že mi zjistily zvýšenou kyselinu močovou v krvi =DNA ... ach jo ;-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@verisek.s no už jsem se s novým datumem docela skamarádila,tak snad to nebude tak zlé..no jo budu tady pak poslední čekatelka:) taky bych se měla krotit po Vánocích,na mě jsou bohužel ty dvě kila navíc hrozně vidět:( zítra už půjdu cvičit tak se taky těším..vacushape jsem taky zkoušela:) Jinak děkuju za podporu holky,jsem ráda že aspon tady se můžu vypovídat!
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Já jsem se taky dlouho smiřovala s jiným datem, taky jsme museli přesouvat, ale už jsem si zvykla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s taky už si zvykám..přemýšleli jsme i o tvym datu ale loni se tak vdávala kamarádka a ta by to asi nepřežila..ale 6.8 je taky dobrý..8.6 máme výročí tak snad si to pak bude ten můj pamatovat že jen prohodí čísla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Jéé, to je škoda, mohly jsme mít stejný termínek. Ale 6.8.2011 vypadá moooc pěkně :-) ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s to jsme mohli:) no už si na srpen pomalu zvykám,jen mě štve že na dovču pak pojedeme v srpnu kde je nejvíc lidí a cena je aky trochu jinde,to červen je na to lepší.. včera už jsem koukala,kam bychom jeli na svatební cestu ale pořád nevim.. Kam razíte vy??
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Moje mamka se taky vdávala v srpnu, sice před 25 lety, ale prej bylo nádherně :-) Tak o svatební cestě jsme ještě doma nemluvly, tak uvidíme, kam nakonec vyrazíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky jak se máte??dlouho jsem tady nebyla nestíhám začala jsem ted chodit cvičit 2x týdně a do toho mi malý dává zabrat ;-) jinak fotografa už máme i muziku příští týden jdu domlouvat cukroví ted jen shodit abych mohla jít zkoušet šaty
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Kamarádka se loni taky vdávala v srpnu, pořád lilo, jen na ten jejich víkend bylo nádherně. Perfektně jim to vyšlo. Ale letos má být konečně pořádné léto, takže to určitě vyjde i nám. Neboj, ten srpen bude super, myslím, že nejvíc nabito bývá v červenci, my pokud pojedeme, tak taky v srpnu. Ale chceme rekontruovat byt, takže uvidíme, jak to bude s financema. Rádi bychom na Tenerife nebo Sicílii, tak uvidíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak snad počásko vyjde,chci obřed venku tak se budu modlit! Já pořád koukám na Řecko a Španělský ostrovy,tak uvidíme..
Odpovědět
Ahojky holky :) Janulli: je fajn, že už si zvykáš :) neboj uteče to a my ti budem závidět :) je to šílené, ale já už se vdávám za 4 měsíce! Tak nějak bych to aji oddálila :) baví mě ty přípravy :) a navíc teď řešíme taky svatebku, protože já mám možnost mít dovolenou akorád květnu, červen už si zamluvily kolegyně a přes prázdniny máme nárok jen na týden dovolené, abysme se vystřídali,navíc stavíme nový dětský domov, tak budem stěhovat, seznamovat se s novým prostředím atd. než tam vpustíme děti! Takže to máme letos omezené a v květnu u karibiku i Indického oceánu končí sezóna, jsou časté deště a bouřky a středomoří je zase studené :( Máte někdo zkušenost s dovčou v květnu??? Jakoukoliv?? verisek: kašli na dietu, když si budeš odpírat jídlo, tak to dlouho nevydržíš a bude tě to deptat! Mě se povedlo zhubnout tím, že jsem zmenšila porce, jím všechno, jen méně a když jeden den zřeším, tak druhý den se to snažím vykompenzovat.
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova My jsme byli v květnu na Hawaii, ostrov Oahu a je pravda, že tam bylo pěkně, ale deště jsou tam skoro pořád, kvůli teplotě, turistů bylo málo, jinak je to tam nádherné, moře a příroda úžasná, ale musíš zajet někam mimo město. Uvnitř ostrova je to totiž betonová džungle. Nejkrásnější ostrov je tam prý Maui :-) @janullii Já byla na Mallorce, bylo to tam super, jen to moře je takové nečisté a strašně moc chaluh. Mě láká strašně jižní Itálie, Sicílie a Sardínie, Kalábrie, tam bych chtěla jet moc. A taky Kanárské ostrovy, to Tenerife, no uvidíme, kam nás vítr zavane :-)
Odpovědět
@verisek.s děkuji za typ! teď si čtu, jak blbě sem ti napsala o té dietě! Chtěla jsem ti dopsat, že to trápení za to nestojí:) že nejsi tlustá, tak si užívej života :) aby ti pak nebyli velké šaty! neměli bysme se před svatbou stresovat hubnutím! Mám zkušenosti, že jsem to většinou po dietě zase nabrala zpátky! teď se už rok držím a zhubla jsem před tím 15 kg opravdu jen tím, že cvičím a zmenšila jsem porce! A hlavně si hlídám pití!
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova Super, děkuju moc, asi máš pravdu, nestojí to za ty stresy. To pití je u mě nejhorší, v tom se musím polešit :-) :-)
Odpovědět
@verisek.s pití je nejdůležitější :) já si pomáhala tím, že jsem si udělala neslazený čaj, nebo vodu do pet lahve a věděla jsem, že to musím za dopoedne vypít! po skleničkách strácíš přehled co jsi vypila :) Omez tučné a sladké, ale nevynechávej!!! :)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s no taky jsem koukala na tu itálii tak uvidíme..chtěla bych něco fakt hezkýho ale zase vim,že tolik penízků nebude.. @lenakvapilova no ale budu zvás úúplně poslední:( no jinak stou dovčou,já byla v květnu na korfu a bylo tam úžasně i moře bylo teploučký..tak jukni na řecký ostrovy:)
Odpovědět
@janullii : Řecko je nádherný, na Korfu jsem byla a bylo tam opravdu krásně :) asi to necháme na last minute podle aktuálního počasí :) Víš jak se to řká :) " to nejlepší nakonec":) tak to tak ber :) zase ti dáme své zkušenosti a řekneme ti, čemu se máš vyvarovat :) kdo poradí mě, když jsem první :(
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova jéé no vidiš,tak aspoň víš že nabízím to nej! byla jsem i na Thassosu a ten byl taky úžasnej!My vždycky lítáme na last,určo něco seženete a hlavně,většina cestovek dí´ává novomanželské slevy:) leni,někdo musí být první,já to zase uzavřu:)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty :-) už zase musím použít hlášku že se tu ukazuju po neskutečně dlouhé době :-) o svatební cestě už jsme také mluvili, ale zatím jsme nic nevyřešili, říkáme si že je pořád dostatek času :-) ale musím se pochlubit, jestli si pamatujete, jak jste mi pomáhaly s výběrem šatů, tak ty první snad opravdu budu mít :-) jsem domluvená že se tam ještě pojedu podívat, protože dostaly další, tak jestli náhodou neobjevím ještě hezčí, ale mám taky strach jestli ty šaty budou opravdu vypadat tak, jak vypadaly na té fotce :-) tak mi držte palečky :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?