Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka no snad tady na Zlínsku něco seženu zatím samé bílé
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 - jo, to věřím.. barevní svatební šaty jsou nevšední.. a co třeba půjčovny společenského oblečení? i tam by mohly takové šatičky mít..
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka jo jo zkusím na jaře něco objet ted potřebuju na sobě makat a oak snad seženu hlavně nějaké korzetové at mě to trošku ztáhne
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 - neboj se, 4 měsíce je ještě krátká doba.. 9 měsíců rostlo bříško, 9 měsíců potřebuje tělo, aby se zase dalo do pořádku.. do svatby budeš zase jako předtím :) já jsem nekojila, měla jsem málo mlíčka, a kila šla dolů sama.. cvičit jsem ale začala až teď, 18 měsíců po porodu.. a trpím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka no já doufám že to půjde ještě ;-) já pořád ještě kojím tak nemůžu ani držet dietu a to věřím taky chci od ledna začít snad to zmáknu
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 - to víš, že půjde :) já jsem začala tak pozdě, protože jsme se přestěhovali do jiného města a já jsem se dlouho nedokázala rozhoupat a někam jít.. díkybohu za moji milou kamarádku, která mě tady v ostravě vleče sebou :-), bez ní bych byla ztracená..
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka a co cvičíš???já už párkrít zkoušela zumbu a asi to v lednu pořádně roztočím a budu tančit pravidelně
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 - chodím na power plate.. potřebuji jen zpevnit tělo a hlavně posílit svaly na zádech, ta mě dost bolívají.. malý má 11,5 kg, takže už je ho co nosit..
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka to jo a jak je starý???taky mám co nosit náš má 7,3kg
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 - 18 měsíců.. už je to velký kluk.. tak to máš mlíčko jako smetanu :) krásně ti roste.. tak já se loučím, pro dnešek přeji hezkou dobrou noc, papa
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka jo jo dobrou já jdu taky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, krásné barevné šatičky mají u Svozílků, zkus si na jejich stránkách najet na společenské šatky, mají opravdu moc pěkný výběr. Já jsem taky z Otrokovic, ale podle fotečky se asi neznáme :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
verisek: my ho nemame jenom na 3 dny, ale na tri tydny.... vcera vecer uz dokonce hafusi spolu i na chvili usnuli, po dvou dnech radeni :-) a dneska rano uz to vypadalo, ze jsou oba klidnejsi. A pevnou ruku mame, prijde mi, ze to i pomalinku pomaha, ale chce to cas, no. Holky, a nechcete si zajet na ty nakupy do Poznane? Je to trochu dalka, ale zase tu mame jedno nakupni centrum specializovane pouze na boty. Urco byste si vybraly. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz Jéé, no vidíš, já jsem špatně četla...tak to by se určitě dalo, hlavně pozitivní odměňování, jak něco udělá dobře strááášně moc pochválit a hroomadu dobrot :-) :-) To na ně funguje nejlíp ;-) Za neposlouchání netrestat, okřiknout, dělat uražené, nevěnovat se hafanovi a nevšímat si ho. Určitě to zmáknete :-) Bibi a mám na tebe prosbu s figurkou na dort, myslíš, že by se dala ještě u té paní objednat? Chtěla bych podle fotky, vše bych ti poslala třeba mailíkem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak my trestame teda, protoze nic jineho na nej nefunguje, jakoze okriknuti nebo nevenovani se mu je mu uplne sumak 8-) Uvidime... Matt mi pred chvilkou psal pres Skype, ze zatimco on byl na toalete, Ramon si vyskocil prednima tlapama na kuchynskou linku a nasel si pytlik s piskotama. Takze asi tak to u nas ted vypada. :-D Jasne, figurku zaridim, posli foto a popis, ja ti pak dam vedet, na kolik te vyjde a domluvime to. ;-) Email ti pisu do IP.
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz - jdu se kouknout, jak je to daleko do poznaně :) když jsem to doma nadhodila, tak mi mirek poklepal na hlavičku :) tak je to 381 km :) oou, to je teda lán cesty.. to je skoro jako do prahy, akorát, že tam jsi za kratší dobu.. ale kdybych byla bez závazků a nebyla v jednom kole, tak bych jela!! jinak jsme si koupili nespresso na kapsle.. kafe vynikající.. tuším, že tady někdo říkal, že chce dolce gusto jako svatební dar.. tak v testech dolce úplně propadlo :(
Odpovědět
Profilova fotka
koukla jsem se na ty společenské šaty u svozílků, teda ale ty jsou krásné!!! a jsou i červené :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky přeju pěkný den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky necháte si dát spíš dary nebo peníze????
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s jé taky Otrokovice???a kde chcete mít svatbu???zkusím tam mrknout
Odpovědět
Profilova fotka
a ti svozilíkovi mají sídlo ve Zlíně nebo kde???neznáte ty jejich sztránky kam bych mohla mrknout?
Odpovědět
Ahojte holky, tak po dlouhé době jsem se zase začala věnovat svatebním přípravám :) nějak moc rychle se to blíží :) No a zajistila jsem dneska svatební holoubky :) dovezou mi je z Ostravy přímo na Čeladnou :) Říkám si, že když máme svatbu v hotelu u Holubů, že holoubci nesmí chybět :) :) antana123: když se někdo zeptá, tak si řeknem o penízky. Budeme potřebovat na bydlení! mrazulka: já chtěla dolce gusto :( :( to mi ani neříkej :( neznám to nespresso :( Jinak holky plavba po karibiku asi padá, protože jsou už volné jen kajuty za nehorázné peníze :( jedině, že bysme pluli až rok po svatbě :( tak přemýšlíme o dovolené na pevnině :) Pořád někde lozíme po horách a u moře jsme spolu ještě nebyli, tak asi poletíme do Dominikánské republiky. nemáte někdo zkušenosti?????
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 My máme svatbu v Trnavě u Zlína, my už máme vše zajištěno :-) Svozílci mají stranky jednoduché a sídlí ve Zlíně, ani není možné snad, že bys je neznala :-D :-D Tady se nesmí psát adresy, zadej si do Googlu svatební studi Dany Svozílkové a najde ti to. Mají salon na náměstí ve Zlíně a ještě na Sadové :-) Jinak my taky chceme peníze na rekonstrukci bytu, všechno máme, takže dary nepotřebujeme. @lenakvapilova Leni, to je super ti holoubci, to se mi moc líbí ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz Ahoj ano tak yplanujeme svatbu na tento den dostala jsem to od pritele jako darek k vanocum :-) bylo to pekne prekvapeni.Prave proto jsem dostala typ od kamaradky se zaregistrovat jsem bereme se.cz a take koukam co nas vse ceka :-) Svatba bude v cervnu 2011
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: njn, je to sem k nam trosku dal, no ... ale vylet by to byl peknej. :-) lenakvapilova: presne tak to budeme delat my, dary nespecifikujeme, ale kdyz se nekdo zepta, tak rekneme, ze preferujeme hotovost ... snad od tech, co se nezeptaji, nedostaneme nejaky let balonem nebo tak neco. 8-) :-D Jsem si ted uvedomila, ze jsem uz vic jak rok zasnoubena. Vubec mi to toho 25.12. nedoslo. :-D Pridala jsem do alba moje dalsi nakupy. Poradte mi prosim, co mam pouzit na ty prani.... nevim, jestli vybrat krabici nebo truhlicku. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova - tak můj muž v dominikáně byl a říká, že záleží na tom, co chcete vidět.. že pokud se budete zdržovat jen v resortu hotelu a u moře, tak krása, ale pokud chcete poznat i život, jaký tam je a cestovat, tak uvidíte velkou bídu.. pamatuji si, že i moje kolegyně říkala, že ten kontrast bída x luxus je tam velký.. jinak já jsem ty testy nečetla, takže nevím, co v tom testu na dolce gusto psali, říkal to mirek.. nespresso dělá nestle.. vevevenespressoteckacom
Odpovědět
@lenakvapilova do dolce gusta bych nešla, to radši Nespresso, je mnohem lepší... Ale jinak když už kávovar, tak bych šla už jen do pořádného, s mlýnkem na kávu, ne do kapslového, vyjde to celkem draho to kafe... Ale když někdo nepije tak často, je to lepší, ale dolce gusto neee...ještě jsem na něj neslyšela chválu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo, jo, kapsle jsou dražší, to je fakt.. my jsme si ho ale koupili i tak :) měli jsme klasický a nechtělo se nám to pořád vymývat :) a já jsem z toho moc to kafe ani nepila a mirek na to vymývání kašlal.. takže tohle je pro nás jednodušší a kafe mi z nepressa kapslí chutná více.. mají ho právě i naši známí, tak jsme už to měli otestované a ochutnané.. jinak náš honzík se dnes rozhodl, že se vyčůrá sám :) volá, že kaka kaka (on volá kaka i na čurání), tak běžím do pokojíčku, on sedí na nočníku a čůrá, ale samozřejmě oblečený :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s :Aha Dana Svozilíková to vím tam mám namířeno a v Trnavě kde tam???no retauraci a úřád máme zařízený i muziku ještě fotograf a pak už jen ty maličkosti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé,tak my teda máme dolce gusto a zatím všichni říkali,že jim moc chutná....Právě nám bylo i doporučeno od lidí co ho měli.Sama kávu nepiji,tak to nemůžu posoudit.Ale nespresso je určitě ok taky,koukali jsme na něj,ale už bylo dražší...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?