Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Ahojte holky :) přeji krásné mezisváteční dny :) Pe´to ti je krásná cena :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky! sama jsem zvědavá, u jakých prstýnků nakonec skončíme, ale zatím jsme pořád u hladkého kroužku z bílého zlata.. veru - a vy jste byli u zlatníka nebo přes net? my půjdeme ke zlatníkovi, určitě.. bibi - přeji pevné nervy s nevychovaným pejskem! začala jsem chodit cvičti na power plate, no ty jo, to je síla :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova :My už jsme si myslely že takové neseženeme.Všude byla cena za jeden a třeba 7 tisíc :-( Jinak dneska nám první hosté potvrdily účast na svatbě :-) Jen přítelovo rodiče se nák nevyjádřily na dárek k Vánocům :-|
Odpovědět
Profilova fotka
peti - dávali jste jako vánoční dárek svatební oznámení? :) nebo jste to jen oznámili?
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka My jsme byly taky nejdřív ve zlatnictví,kvůli změření velikosti.Ale ty ceny byly fakt šílený,strašily že se bude cena zlata zvyšovat a že si máme přidat ještě 1000,-ktěm cenám co měly u prstýnků napsané...
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Dávaly jsme ho jako Vánoční dárek,posílaly jsme je poštou :)
Odpovědět
Profilova fotka
@sulcikovap - to chápu, svatba je finančně náročná.. pro některé více, pro některé méně.. my s tím počítáme, že ta cena bude vyšší.. švagrová dali za prstýnky kolem 10 tis..
Odpovědět
Profilova fotka
@sulcikovap - jé, tak to je parádní.. my ještě svatebko nemáme, nicméně můj muž přišel s tím, že dáme něj dáme jednu naši bláznivou fotku z dovolené, oba se tam ksichtíme :-D a k tomu připíšeme, že jsem si byli přiděleni národním výborem :-D pako :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka :-D :-D Můj švagr dal zas za prstýnky 3500,-byly v akci a byly pěkný,ale nechápu jak je za takovou cenu sehnaly :-| My právě musíme zajistit včas to ubytování tak jsme všechny i poprosily ať potvrdí účast do konce ledna. Ono se to hrozně blíží až mám ztoho zařizování strach,jak se to vše nahrne po novém roce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: jasně, byli jsme u zlatníka. Já to mám složitější, z bílého zlata mám ekzem, takže musím mít dole zlato žluté. A prstýnky máme náročnější, protože máme jakoby prstýnek na prstýnku, címž cena jde nahoru, jsou to jakoby 4 prstýnky. Já tam chci ještě kamínek, takže nás vyjdou prstýnky na 11-12 tisíc, nabízeli nám spousty variant, i levnější s dobarvováním, vyrýváním a doplňováním, ale zase by se rychleji ošoupaly. Takže jsme zvolili variantu sice dražší, ale tu podle originální předlohy a pro mě zdravotně nejpřijatelnější :-) A sleva za naše zlato je fakt super, takže za prstýnky v podstatě doplatíme 3-4 tisíce :-) Jinak jsem si těď nastříhala 20 mašlí z fialového vlizelínu na židle na hostinu, vypadá to moc pěkně, ještě mě jich čeká 40 :-D :-D No a ještě mi dnes objednal přítel bižu, dala jsem do albíčka, tak mrkněte :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sulcikovap - abych se přiznala, tak to teď nějak moc neřeším.. po novém roce upřesníme catering, rozhodli jsme se, že místo selátka je poprosíme o grilovačku, zajdeme na prstýnky, mám kontakt na výbornou cukrářku, tak té taky zavolám, pořeším koláče a ten zbytek už nějak dojedeme :-) ještě nevím, kolik přesně bude přespolních, takže ubytování, kdyby se do hájenky všichni nevešli, pořešíme pak.. věřím, že v ově určitě něco volného najdeme.. u vás je to s tím ubytování tak tragické, obsazené?
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka My to ted taky neřešíme,řekly jsme že přes svátky dáme pokoj a až pak se dotoho opřeme :-) Ubytování je hlavně drahé,našly jsme pěkné přímo tady kousek od nás ale tam právě musíme dát co nejdřív vědět. Takže hned po tom lednu,prý stačí.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@sulcikovap - rozumím.. a vy budete po svatbě taky spát na hotelu nebo doma?
Odpovědět
Profilova fotka
My máme naštěstí super místo, máme obřad, hostinu i ubytování na jednom místě a za noc na osobu platíme 330,- Kč. Ubytování máme zajištěno pro cca 20 osob včetně nás a hafana :-D Jinak jsme teď měli taky delší dobu "svatební plánovací pauzu", teď jsme byli na prstýnky a ještě pomalu zkoušíme tisk oznámení, není to nic jednoduchého, pořád někde něco nesedí, ale to máme aspoň čas doladit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s - bižu moc krásná, já akorát nemůžu mít tyhle dlouhé náušničky.. nesluší mi.. jo, s tím zlatem je ta cena fakt parádní.. já bych taky na prstýncích nešetřila, jasně, všechno v rámci svých finančních možností, ale taky bych chtěla, aby vydržely a zůstaly pěkné, co nejdéle..
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s - my pořešíme tisk oznámení asi u přítele v práci.. mají tam dobré tiskařské mašiny, víceméně je prodává :-), takže toho trošku zneužijeme :-) jinak už jsem taťkovi říkala, že půjdeme po novém roce na prstýnky, jen zamručel - jo.. :-) no to je nadšení :-D chlapi.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s - jinak nám účtují za postel na hájence 90,-, ale je to takové hodně lidové spaní :) ale myslím, že jim to bude v alkoholovém opojení stejně jedno :-D -
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: děkuju, já doufám, že k šatkům to půjde, až dorazí, musím si jít vyzkoušet :-) Ještě botky, to bude oříšek, ba přímo ořech :-D Tak tomáte tisk super, my jsme to tak sesumírovali a tisk by nás měl vyjít na cca 500,- Kč i s pozvánkama ke stolu, takže taky cena bezvadná. bibi: s tím pejskem to půjde horko těžko, chce to pevnou ruku, ale za 3 dny toho moc nezmůžete, to by si měli spíš uvědomit majitelé ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Tak to je perfektní cena a přesně jak píšeš, určitě to bude jedno :-D Jinak my ubytování pro hosty nehradíme, každý si ho platí sám a zvláště pro pražské to byla cena "úsměvná" :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s - já se asi na botky zajedu podívat do polska.. co jsem četla, tak si to tam holky pochvalovaly, že tam mají ty botky i jiné než tady u nás a třeba za 500,-, takže si tam sjedu kouknout.. my ubytování hradíme, ani nás vlastně nenapadlo, že bychom ho nehradili.. no jo, pražáci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka My nehradíme, většinu rodiny máme místní a kamarádi a ti, co jsou z daleka, tak ti s tím počítají :-) Kamarádi nechtějí jet "po pařbě" nikam, ale zalehnout, takže si zamluvili pokoje a zůstanou. My jsme museli platit plnou cenu za ubytování hned při rezervaci hostiny, takže jsme vybrali korunky a bylo pořešeno. S tím Polskem to je super nápad, my se tam chystáme na jaro, až bude přijatelné počasí, tak doufám, že tam taky něco seženeme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky dlouho jsem tady nebyla nestíhala jsem s malým a vánoce a tak doufám že jste si všechny svátky užili mi už máme teda konečně termín na pevno obřed bude ve 12:30 na městském úřadě tady v Otrokovicích sehnali jsme i restauraci se zahrádkou a bude i selátko čili super ted už sehnat jen ty šaty :-) doufám že se máte fajn a přípravy vrcholí
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s - my jsme právě vůbec zálohu při rezervaci neplatili, nechtěli ji po nás, máme pak skorát zavolat v březnu či dubnu, abychom se domluvili, co a jak.. chata je mysliveckého svazu, tak to asi tolik neřeší.. my máme polsko jen pár kilometrů, občas tam zajedeme.. kdysi jsem tam jezdívala pravidelně, teď už méně.. já taky vyrazím, až bude hezké počasí.. jezdívala jsem kdysi pravidelně s jednou mojí kolegyňkou a vždycky nám pršelo.. už jsem se tomu pokaždé smály a ani to neřešily, věděly jsme, že ať se domluvíme na jakoukoli sobotu, tak bude pršet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 - ahojky! šaty určitě seženeš, neboj :-) ještě máš 6 měsíců.. jaká je tvoje představa? a jak je tvůj prcek starý?
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 - ty první červené v tvém albíčku jsou nádherné!
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Ahojky no chtěla bych červené trošku bílé by tam mohlo být a malý má 4měsíce
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka děkuju ale chce to shodit mám po porodu pořád kila nahoře snad to do června stihnu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka My budeme spát doma,protože místo hostiny máme hned za barákem :)
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 - já jsem shazovala 7 měsíců, určitě to zvládneš! tak to je ještě hodně malé miminko :-) jééé.. ty červené šaty jsou fakt krásné.. já teda nejsem tak odvážná, ale těším se, co si vybereš!!
Odpovědět
Profilova fotka
@sulcikovap - jo, to je super.. taky budeme spinkat doma.. máme to kousek..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?