Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Už jsem se v nich fotila, ale jsou to nepoužitelné fotky :-D Tak až uděláme nějaké lepší ;-) No mě se líbí oboje, na ramínku se mi moc líbí ty se vzorem, ale na mě už tak ne, asi se ke mě nehodí, takže budu mít ty co se ti líbí víc. Takové jsem zkoušela i v Adině a byly to jedny z favoritek. Teďka koukám kabelku, myslíte, že by k nim šla ta fialová co mám albíčku?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky můžu se přidat? Taky se budeme brát 11.6. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kittinka24 Ahojky, vítej mezi námi děvčaty.. Viděla jsem tvoje fotečky u Ywonn, moc hezké, máme jí jako fotografku, vy asi také viď ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kittinka24 Tak konečně někdo z Kutné Hory :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka děkuji moc... Zvláštní to je, ale nic s tím nenadělám, jsem ráda, že mám práci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kittinka24 I já Tě mezi námi vítám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak ted jsem prijela od veterinare. A ted jdu balit darky, snad neco udelam, pejsek se chce porad chovat
Odpovědět
Profilova fotka
@sarpie aha, tak to je opravdu vymáknutý systém :-D já bohužel žádné příbuzenstvo či něco podobného v US nemám, takže mi zbyde vybírat z toho, co je na českém trhu :-S ale moc díky za odpověď
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno dámy :-) Tak teď popíjím čaj s máslem ( pěknej hnus) a v 9 letím do práce... Jsem pořádně nachcípaná, oteklý mandle každej den horečka, ale musím to vydržet... A jak se máte Vy? Asi VFám zamrzli počítače, koukam :D Už se jen 2 krát vyspíme a je tu štědrej den... No a já jdu na štědrej den do práce, takže taky super :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 Já jdu taky do práce, co máš z toho ;-) Budu na tebe myslet :-) @sarpie šatičky moc pěkné, určitě bych volila ty druhé na tenkých ramínkách :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s já jdu od půl 6 do 15:-( myslím, že jsi psala že jdeš večer, viď? Tak to na Tebe budu myslet já :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 já jdu od 8 do 16 :-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@verisek.s Aha... No tak já na tebe budu myslet až půjdu do práce, že ještě určo spíš a Ty na mě až půjdu z práce :D
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 Přesně tak :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No vidite, v Polsku je 24.12. normalni pracovni den pro vsechny ... ale ja mam dovcu. :-D Zdravim vas z CR, uz jsme se premistili z Prahy k rodicum na sever Cech a jsou tu teda mraky snehu, malem jsme nezaparkovali. No a v Praze jsme teda obehli vsechny vytipovane kostely a rozhodli se pro zmenu .... misto kostela sv. Jilji to bude kostel sv. Prokopa, dam fotky do alba. Uz jsme meli i schuzku s panem fararem a ja jsem byla poprve z nejakeho farare opravdu nadsena. Uzasny clovek, pozitivni, nic nam nenuti (vcetne zpovedi), hned s nami vyplnil potrebne papiry, dal nam dokumenty na matriku, spoustu rad a dokonce kvuli nam prijel zpatky do Prahy, i kdyz na ten den navrat neplanoval (byl nekde mimo mesto). Mam takovou radost!!!!! :-) Akorat ted teda je trosku hloupy, ze na pozvankach mame neco jineho, nez bude ve skutecnosti, ale kdo mohl vedet, ze u Jilji bude takovy problem s komunikaci. Proste pak vsem oznamime zmenu a snad se na nas nikdo zlobit nebude. Premyslime, ze i misto 11hod udelame obrad v jednu. :-) :-)
Odpovědět
@makinka88 taky jsme nachcípaná, ale do práce naštěstí ještě nemusím....tak ti držím palce, ať je brzo líp!!!!! @bibicz no páni, takové změny, ale určitě k lepšímu, psala si, že ten farář od Jiljí s vámi moc nekomunikoval, tak mám radost, že jste našli lepšího! A hostům to určitě nevadí, prostě napíšete, že je změna.. Jinak Vám holčiny přeju krásné Vánoce a moc zdraví do nového roku, bude to hodně důležitej rok :-) A vítám i nově příchozí, i když já už do tohoto tématu nepatřím :-( Ale stejně vám sem občas ráda nakouknu.. Jo, a mám podvazek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju Vám krásné Vánoce a Šťastný Nový rok :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz:Teda to jsou velký změny,zvlášť po tom,co jste rozeslali pozvánky....Snad nebude problém a snad se ještě tak dvakrát,třikrát nerozmyslíte :-D Já sama ještě ani nebyla v salónu na šatech,nechám to asi po novém roce,máme jen kapelu a fotografa.Upřímně říkám,že svatbu beru jako formální sňatek,je to asi věkem...a taky můj partner jde do toho spíše jen kvůli mě,že chci,aby jsme byli rodina a pak kvůli dítěti....dočkám se svatby až ve svých 37 letech.Po tom co tady čtu,tak je to více jak smutný,ale je to tak.Ale respektuji to,že někteří chlapi pro svatbu prostě nejsou.
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 :Tobě přeji brzké uzdravení....Poslední dobou jen čtu,že jsi pořád na hromadě,tak snad do vánoc bude lépe.Já naštěstí mám 24 volníčko a to jen díky jedné dobré dušičce,která se obětovala.Jinak jdu 25 a 26 a pak i Silvestra a Nový rok.Pracuji na "benzínce" na D1 a tam je to pořád nonstop....Práce a jen práce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vanesskamay: no, nic jineho nam vlastne ani nezbyva, pokud si chceme byt jisti, ze svatba probehne v pohode. V puvodnim kostele jsme meli docela problem s komunikaci. Pan farar z "noveho" kostela je uzasnej, je to rozdil o 100% oproti puvodnimu mistu. Tak nejak diky nemu verim, ze vsechno vyjde, bude zarizeno ... a treba me ted prejdou i ty moje nocni mury. :-D Jeee, tak to az nekdy pojedeme do Brna, tak se treba stavime na kafco. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny:) Teda tak hektický týden jsem dlouho neměla..Péťa se mi vrátí až na štědrý den,tak úplně vše zbylo na mě..dnes naposledy v práci a pak až po novém roce,.už se těším až si odpočinu. Bibi: a kde bydlí vaši??já jsem taky seveřanka:) Jinak Vám všem přeji ať máte ty nejkrásnější Vánoce se svými nejbližšími a prožijete je všichni ve zdraví a pohodě:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii My taky pocházíme ze severu, z Děčína přímo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nevěstinky, přeju všem krásné Vánoce a v novém roce jen to nej nej nej, svatba ať každé vyjde podle těch nejkrásnějších představ a manželství vydrží až do smrti :-) :-) :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pridavam se taky s pranickem proziti kouzelnych vanoc a at nam ten nas rok vyjde (prece jen pro vetsinu z nas to bude zlomovy rok a uz nebudeme slecny, ale budeme pani).
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny přeji Vám spokojené a klidné Vánoce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčátka - krásné Vánoce Vám přeji!!! A doufám, že se to tady po Novém roce rozjede, páč se rozjedou finálové svatební přípravy :) Mějte se krásně!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Krasne Vanoce vsem!! :-) janullii: tatka zije v Klasterci nad Ohri, mamka v Jirkove
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěstinky, tak jak je po Vánocích? My jsme byli dnes na prstýnky, dostali jsme od rodin staré zlato a vyrazili jsme. Prstýnky jsme si vybrali samozřejmě složité a budou pěkně drahé, ale ve zlatě máme 8000,- Kč, takže nás vyjdou s touhle slevou na super cenu. Takže máme velkou radost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: ja jsem se taky doma ptala po zlate, ale uspesna jsem nebyla, takze vam tech vasich 8.000,- zavidim ;-) Jinak po Vanocich je pracovne, ale na Silvestra jsem si vzala znova dovcu, takze to jsou tento tyden jenom ctyri pracovni dny... teda ted uz vlastne jenom tri, za chvili jdu dom. :-D No, ale nezastavim se, mame doma sousedovic psa na hlidani na tri tydny a zjistili jsme, ze nema zadnou disciplinu. Vedeli jsme, ze je silenej, ale to, ze neposloucha vubec, to jsme netusili. Takze bude veselo. 8-) Veru, nevis jak na takoveho psa?
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s To máte super :)Já jsem se taky ptala a taky neúspěšně.Prstýnky už máme objednané,ty co mám v albu ze žlutého zlata a za oba 5900,-Myslím si že to je rozumná cena :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?