Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky přidávám se k diskuzi ;-) Jsem tady na tom novém beremku trošku zmatená :-( Vůbec nevím kde tady najdu třeba ten "bazarek" co nevěsty prodávaly, nevíte někdo? ;-) verisek.s: Já jsem taky stejně jako v loni na štědrý den v práci, ale tentokrát jen do 14 hodin :-) Hold ve Zlíně se pořád maká!!!! A sníh je krása, ale pro řidiče děs!
Odpovědět
Profilova fotka
@pettullaa Ten tady není,ale prý ho zas udělají ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, já jsem tady taky nemohla nic najít,ale bazar jsem teda našla jen díky tomu, že jsem napsala : www.beremese.cz/bazar...ale kde najít odkaz na stránkách, tak to vážně nevím... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sulcikovap Ahaaaa..... :-) tak hned jsme chytřejší ;-) děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty :-) tak jsem se zase dala trošku do kupy, ale mám hroznej problém se sem dostat :-) ještě mi chybí sehnat několik dárků, takže je fakt honička a tím jak jsem byla skoro týden pryč, tak jsem si taky nepomohla.. no a jak se dámy máte? já jdu udělat něco s tou fotkou :-DDDDD
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko .... tak jsem mela dneska v noci dalsi svatebni nocni muru, uz je ani nepocitam.... :-D .... a ani si radsi nepredstavuju, co se se mnou bude dit tesne pred svatbou. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno nevěsty:) teda bibi,noční můra ze svatby??to mě se vždy jen zdá jak se přímo vdávám:)no ale je fakt,že po Novym roce to bude utíkat ještě víc ani se nenadějeme a už budeme říkat ANO ;-) Už se těšim až bude leden a zase na to budu moc vrhnout..teď doma zakopávám všude o dárky..
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno dámy... @mischel.mm náhodou ta fotka je hezká :-) @bibicz: Tak mě už se taky jedna noční můra zdála, ale to byl masakr :D:D:D U nás pořád padá sníh:-( a dneska jedu skoro až na Šumavu, tak jsem zvědavá jak to zvládnu( řídim :D)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky za pul roku uz z nas budou vdane pani :-D :-D :-D :-D vcera jsme sehnali konecne vanocni stromecek, chvilema to vypadalo, ze budeme bez nej. Zitra budu balit asi darky, jeste uvidim, ale jeden mi stacit nebude, tak aspon cast zabalit. Radeji jsem si vcera psala seznam co musim jeste zvladnout do stedryho dne, jinak bych na to zapomela mozna ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@picasso_123: z Vás jo, ale ze mě ještě ne :-( :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 ze mě taky ještě ne :-)) Jaký máte nový termínek, makinko? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s o týden dýl... 18.6.2011 a Vy?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@makinka88 @verisek.s tak z vetsiny ano
Odpovědět
Profilova fotka
nooo, mne se zdaji sileny veci, napriklad dneska, ze jsme v den svatby menili kostel a ja pul hodiny pred svatbou domlouvala make-up a kadernici a ukolovala nejblizsi, komu vsemu maji zavolat a informovat, na kolikatou se presouva svatba a kde presne bude ... vsechny ty sny jsou o tom, ze se nestiha nebo nemame nic zarizenyho... ale sny jsou vetsinou opacne nez realita, ze jo?!?!?!?! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz mně se zdálo, že jsme byli v kostele, nepřijeli nám fotografové, nebyla jsem nalíčená ani učesaná a neměla jsem kruh pod šatama a chtěla ho cestou na hostinu koupit v obchodě na náměstí.....takže šupec :-D :-D Makinko, my máme až o měsíc později 16.7.2011 :-)
Odpovědět
@bibicz : jsou to jen noční můry :) a jak píšeš, realita je pravý opak :) čím dokonaleji to máme domluvené, tím jsou horší sny :) Holky mě už se od svatby krátí pátý měsíc, v lednu už to budou jen 4 měsíce. přinde mi, že je to hned po novém roce. Mám pocit jak kdybych to chtěla oddalovat :) :) užívat si ty přípravy :) Jinak plavba lodí se nám vzdaluje, protože Karibik, který stojí 20 tis. je už samozdřejmě obsazený :( :( tak teď zvažujeme, jestli se spokojit se středozmím, nebo vymyslet něco jiného! Ale já chci loď :) Maki: všechny ti budeme závidět, že to máš ještě před sebou :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, zdravím Vás v ranních hodinách... Právě jsem došla z práce, na to, že máme smlouva na 6,5 hodiny denně, jsem tam dneska byla paradních 12 a půl hodiny... No prostě masakr :-( @picasso_123: jojo většina ano :-) lenakvapilova: Jé copak by jste mi měli závidět... I já můžu závidět Vám, že už jste ten krásnej okamžik prožili :-) Tak já si jdu na chvíli hajnout a za 10 hodin zase do práce :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré zmrzlé ráno:) tak už mám konečně vše nakoupený a můžu si oddychnout..o víkendu budu dělat nepečené cukroví,balit dárečky a čekat už jen na mýho Péťu a na ježíška.. hned po novym roce konečně budu mít n a100% jistý trmín tak jen doufám že taky nevybočim z řady 11.6.2011..nerada bych! No a pak mě taky už konečně čekaj šatky..sice jsem už nějaký zkoušela ale je to už hodně dávno a to,že máte všechny už šaty,vám docela závidím..tak doufám,že budete mít ještě náladu na moje šatky:)
Odpovědět
janullii: neboj, s těma šatama- já jdu obrážet salóny až 15.ledna. Někdy mám pocit, že už je pozdě,ale pak si zase říkám, že snad všichni v Brně nebudou mít stejný termín jako já :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rybitwi jéé tak to se mi ulevilo že nejsem poslední:)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky nevesty, tak koukam ze je to tady cele v novem, takze se neorientuju :-D jinak saty jdu zamlouvat v lednu.... nejprve jsem chtela v srpnu :-D ale nejak nestiham okolo svatby nic organizovat... tak snad po vanocich bude vice casu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak mi dnes přišel vlizelín na mašle na židle, vypadá moc pěkně, tak budu přes víkend nařezávat na mašle :-) :-) Jinak se mi dneska narodil vrh morčátek, úžasná raritka a nádherní 2 klučíci, kdybyste chtěly mrknout tak wéwéwé bellezzabohemica tečka webnode tečka cézet ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mi dneska došel konečně balíček k šatama, jsou moc krásný..nebo teda pro mě ano :-) Až bude čas, tak vyfotím.
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: tak se mooc těším na foto :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
už jsou v albíčku..zatím jen na ramínku.. holky nekoukala jste některá na stránky lightinthebox tečka com, mám v plánu si odtamtud objednat kabelku a možná boty a když je objednávka na 100 dolarů, tak je poštovné zdarma, ale platí to už jen zítra
Odpovědět
Profilova fotka
@sarpie tak na raminku s emi libi vice saticky jen na ty tenke spagetove raminka, ale zase je otazka, ktere saty ti budou lepe sedet. NA stranky jsem koukala maji tam moc hezke boticky teda nektere, ale ja mam strach objednavat z netu, musim si je vyzkouset, kdyz v nich mam v umyslu stravit cely den
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím v neděli po ránu :-) @sarpie : šatičky jsou oboje moc hezké, záleží na tom, které Ti budou víc slušet a ve kterých se budeš cítit lépe, až se do nich oblíkneš:-) Holky, musím se přiznat, že nemam teď na svatbu ani pomyšlení.... v práci hrůza:-( Mam úvazek na 32,5 hodiny týdně a tenhle týden jsem byla v práci 4 dni a mám za sebou 39 hodin, no prostě brutál :-( V se středu jsem nastoupila po antibiotikach a když jsem přišla večer domů, byla jsem nachcípaná ještě víc, než když jsem šla marodit, včera jsem přišla z práce s horečkou, dneska mám naštěstí volno, tak se budu léčit :-) A jak se máte Vy holky?
Odpovědět
Profilova fotka
@sarpie Ahoj, já tu Vaši diskusi vůbec nestíhám číst :-D Sarpie, dívám se, že sis objednala šatky z USA. Taky jsem měla tu tendenci, ale nakonec jsem to neriskla, bála jsem se, že mi napočtou vysoké clo a ještě k tomu DPH, takže by nakonec vyšly celkem draho. Mohla bys mi říct, jak to bylo se clem u tvých šatů? Bylo vysoké nebo ti ho nevyměřili vůbec? A mohla bys poslat do IP odkaz, odkud jsi objednávala? Moc bys mi tím pomohla, když vidím kladnou zkušenost, zase začínám uvažovat o objednání. Díky předem za jakékoli info.
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 Děkuji..příteli se více líbí ty bílé na ramínku, mě oboje, ale ty druhé vypadají na ramínku tak krásně (bohužel na fotce to není vůbec jako ve skutečnosti) ale na mě už tak hezké nejsou :-( Až udělám nějaké ucházející foto v nich, tak přidám ;-) @ptjj Já si od téhle značky zkoušela šaty v Adině, takže jsem přibližně věděla do čeho jdu. Neobjednávala jsem si je rovnou do Čech, protože bych platila vysoké poštovné a plus šílené clo, takže jsem je měla objednané přes strýce co žije v USA a ten mi je pak poslal k nám a upravil fakturu na 200 dolarů a to se clo neplatí, pak už ano. Jinak by se to asi nevyplatilo. I když ty bílé šaty vyšly asi na 3300 Kč a tady je za 7000 Kč půjčují a za 11000 Kč prodávají :-p jo a jsou z davidbridals tečka com
Odpovědět
Profilova fotka
@sarpie - mě se líbí ty s těmi špagetovými ramínky, i jsem si tuším takové podobné zkoušela, ale moc neslušely.. no a kdy se v šatičkách vyfotíš? až na svatbě? ke kterým se přikláníš ty? @makinka88 - a to máte hodně zvláštní, že máš zkrácený úvazek, který překročíš za 4 dny.. přeji ti brzké uzdravení, ať už se cítíš v pohodě!!!!! @verisek.s - gratuluji k morčátkům!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?