Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
nicméně musím říct, že se více přikláním k té první..
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova - jo, jo, my jsme taky jednou uvažovali o plavbě na lodi.. ale ten odkaz jsem měla uložený v původním nastavení notebooku a ten se mi přeinstalací smazal :( ale zkusím pohledat..
Odpovědět
Profilova fotka
leni - bylo to tohle - www.oasisoftheseas.com, ale nijak zvlášť jsme to pak už nestudovali..
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka, mě se taky víc líbí ta první, ale ani ta druhá není špatná :-) Jo a můj miláček je šrekovi podobnej :D Teda aspon to říká:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka ta první je malinko víc výraznější ale ta druhá je taky hezká:)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Ahojky,tak se musím pochlubit že už jsme delší dobu přes den bez plínky :-) Zvládli jsme to.Náš Martínek si zas zamiloval tu písničku na reklamu mňam bobík tak taky volá bobí.když mu jdem pouštět písničku.A naučil se volat tatí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sulcikovap - no vidíš, peti, já jsem ti říkala, že se to martínek naučí! a je ještě maličký, takže je v tomhle fakt moc šikovní! a pak že jsou kluci v tomhle pozadu! pchááá!! honzík už umí spoustu slov, má docela bohatou slovní zásobu, musím říct, jen mami mu nejde :) neumí "M" - takže mě říká babi :) jo, jo, mě se ta první taky líbí více, resp. je výraznější.. zkusím se ještě podívat, jestli k tomu není něco na krk a pak se při zkoušce šatů rozhodnu, která se bude hodit více.. každopádně obě jsou moc pěkné..
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 - já vím, makinko, já jsem viděla tvého muže na fotkách na FB :)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak musím říct, že se mi líbí ta fuknce "odpověz" :)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka viď ještě kdyby trochu zezelenal a bylo by to super :D
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka : jeeee, vidis, te funkce ja jsem si vubec nevsimla. :-D Mne se zase libi to, ze si muzu vytvorit album jenom pro pratele .... tim se mi vyresili pochybnosti o tom, jestli tu pak zverejnim svatebni fotky. Takze jo, zverejnim, ale jenom pro vas, holky. ;-) Jinak mne se vic libi bizu c.1 :-)
Odpovědět
Jojo, funkce alba pro přátele jsou super, taky jsem už toho využila :-) Takže, kdo mě chce vidět, přátelte se se mnou:-D Jen nevím pořád, co to jsou ty kolekce... A taky je fajn to označování, když se mi něco líbí a komentáře k fotkám, no je to skoro jako facebook..:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@bibicz - jo, jo, s těmi alby to docela vymakali, musím říct! upřímně musím říct, že se taky více líbí ta první.. objednala jsem si ještě na silonu perličku na krk, tak uvidíme..
Odpovědět
Profilova fotka
@scvrcek: ty kolekce jsou to, ze kdyz se ti u nekoho libi nejaka fotka, tak si ji muzes zaradit do nejake kolekce, kterou si zalozis ... treba "dekorace", "prstynky", cokoliv. Nemusis si tak ukladat fotky k sobe do PC nebo si je davat do sveho alba. Je to podle me vic ohleduplnejsi, je videt, ze to neni tvoje fotka, ale mas ji zarazenou tak, ze ji muzes kdykoliv najit. No, ja chvalim novou verzi beremka na 100%. Chvili mi to trvalo se zorientovat a evidentne jeste trochu tapu, ale jinak super .... haha, a ted jsem prisla na to, ze muzu k prispevku pridat fotku! 8-) No a po napsani predchoziho prispevku jsem si vsimla, ze muzu opravit preklepy ... no super, super, super. :-D :-D
Odpovědět
@bibicz tak to je super, to je dobrý, že to nemusím kopírovat třeba k sobě do alba, to určitě využiju!!
Odpovědět
Profilova fotka
zkousim pridat tu fotku .... videli jste holky muj novy ulovek dekorace? Mam z nich radost. :-)
Odpovědět
@bibicz jj, bibi, já si všimla, moc hezký!!! Těším se na tvoji svatbu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@scvrcek: a ja na tvoji ... heh, to zni skoro jako vyznani lasky :-) :-D
Odpovědět
@bibicz spis vyzvani na souboj :-DDDD Ne, myslim, ze budes mit perfektni svatbu!! Já to zas tak moc neresim, myslim, ze to zdaleka nebudu mit tak propracovany :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky.. mrazulka: mě se taky líbí více první sada bibi: srdíčka jsou super, ještě jsem se nedostala k tomu ti je pochválit :-) já si včera přes jednu holčinu objednala ty kytky do vlasů, nemohla jsem se rozhodnout jestli bílou nebo krémovou, protože ještě nevím pro které šaty se rozhodnu, tak jsem si musela objednat obě :-) přidám do alba
Odpovědět
Profilova fotka
@sarpie: kyti je krasna, budes kocka ;-) holky, kdybyste jeste nektera potrebovala fotografa, tak jsem ted objevila jednoho moc sikovnyho z Humpolce .... janveleta.cz ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak jsem dala do albíčka, co jsem si ještě objednala.. je to jen perlička na silonu, jsou k tomu i náušnice, ale bez nich se to nedalo koupit :) taky se přikláním k první sadě.. @sarpie - kytičky jsou moooc pěkné.. já jsem asi více na tu bílou :) těším se na tvoje šatičky!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Teda ty jsem roznakupovala té bižu, to si pak můžeš otevřít krámek ;-) No jsem zvědavá jak pak budu vybírat já :-) Děkuji, no uvidím podle šatek..mě se právě zase líbí více ivory..ale šaty mám bílé i ivory, tak uvidíme..taky se na ně těším, ale pořád mi tu ukazuje, že jsou v San Franciscu, tak doufám, že dorazí, začínám být nervózní :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@sarpie - nejsou to drahé věci, jinak bych to nekupovala :) ve své podstatě jsou to dvě sady a jedny náušnice navíc :) držím palce, aby šatičky dorazily, co nejdříve!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@sarpie: kyti je opravdu moc krásná :-) @bibicz: srdíška, jsou luxusní, líbi se mi moc :D Jinak holky mě dneska dorazily poslední dárky pro Ježíška... Pro miláčka tričko a pro mě bižu, chtěla jsem Vám jí vyfotit, ale teď jsem dorazila z nehtů, tak až budu mít čas, tak jí vyfotím a dám do albíčka... Jinak tchýně už objednala svatební dort :D:D:D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holčiny:) Tak jsem včera ježíškovala a mám skoro vše!mám takovou radost! Dneska jsem se do práce trošku brodila,to je sněhu a sněhu.. Jinak bibi,ta dekorace vypadá krásně:)
Odpovědět
@janullii : Jani, tak pošlete trochu sněhu do Brna :( tady je zeleno :( :( hrozně mě mrzí, že to odtálo :( Já včera taky nakupovala a mám vše :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova vy fakt nemáte sníh??u nás už vyhlásili kalamitní stav :-| tak mi ti tam pošlem vagon:) To je fajn vid,když máš vše pěkně nakoupený,jen stav účtu nic moc..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky taky tady je hafo sněhu a pořád sněží :-| My máme taky už vše nakoupené,včera dorazily PPL kem poslední hračky pro Martínka a už to jen vše zabalit.My už dokonce koupily i stromeček :-D Minulý rok jsme ho kupovaly hodně pozdě,tak letos máme vše včas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěsty :-) U nás sněhu mraky, hrůza, ráno jsem v práci odhrnovala a málem mi upadly ruce i nohy, jak je to svinstvo těžké ]-( Já teda ještě nemám dárek ani jeden, navíc netuším, za co je nakoupím :-D Na nějaké drobnosti se vydáme s přítelem v pátek, jinak jsem pořád v práci, dokonce i na Štědrý den sloužím až do 16hodin, takže mě to letos ani nijak nebere :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?