Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: mne se ten tvuj Swarowski moc libi, at uz je okoukanej nebo ne ;-) Jinak se mozna muzes kouknout na stranky otto-shop.cz, oni nabizeji i znackovy veci a prave i S.Oliver. A Jsem si v Oliveru v sobotu koupila krasnej svetrik, halenku a kosili ... vypada to, ze mame stejny vkus na znacky. ;-) makinka: to pak vyklepes (tu ryzi) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bibi: no jenom aby :-) Ale fakt to vypadá krásně .... To budu muset nakoupit rýže hodně :D Bych z toho co rozhází rejže mohla mít rizoto tejden:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé bibi tak to moc děkuju:)mám je pěkně uložený v krabičce a chodim je okukovat šperčíčky:) Děkuju za typ,hned se na to kouknu:) maki: no já nevi,v čem se ti líbí víc?na kamarádčiný svatbě byl náš kamarád ve vojenskym a vypadalo to moc hezky..
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: Mamina taky říkala, že měla svědka ve vojenským a že to bylo moc pěkný :-) No musí vyzkoušet sako, prej když nastupoval, tak nebyl tak "velkej" a pokud mu nebude tak budeme držet tu dietu spolu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak a máme to nový holky :-) Jak jste se měli? Nějak se mi po Vás stýskalo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
A mně se to vůbec nelíbí, je to strašně nepřehledné a vůbec nevím, co kde je :-( :-| |-|
Odpovědět
Profilova fotka
JJ souhlasim, bude chvili trvat nez si na to zvyknu
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: to je jenom o zvyku... je tu spoustu novych moznosti a funkci, coz je super ... to je takhle s kazdou zmenou, bude dobre :-) Podle me jeste nejaky malickosti budou muset vychytat a je super, ze o tomto stvorili diskuzi. Zmente si datum svatby, holky. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem čekala změnu k lepšímu.....zatím je to pro mě teda pravej opak :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahooj holky teda taky mi nějak nesedí ten vzhled, ale jde fakt o zvyk.. a co jste mezi tím co to nefungovalo dělaly? já nakupovala nějaké věcičky na svatbu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko, tak jsem tady.. zase mi klepnul noťas.. jo, vzhled je hodně stejný jako na modrém koníkovi, ale tam už nějakou dobu nechodím, takže jsem si odvykla :) nové funkce jsem zatím nestihla objevovat, píšu ve fofru, musím na nákup a jsem teda dost ospalá, protože to naše neposedné dítko v noci prostě nechce spát, takže dneska koupím dětský uklidňující čajík na spánek a budu doufat, že to zabere!! pomooc!!! a co se týče svatby - tak mi přišel ten druhý bižu set, ale ještě jsem ho nefotila, až nafotím, vložím :)
Odpovědět
Profilova fotka
jaké nové funkce to tady má, ať nehledám :) a příjdu hned k hotovému :) koukám, že je tady dobrá vychytávka - opravit překlepy :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
zensky, nehudrujte ... je to jenom o zvyku a je tu spoustu novych funkci a vychytavek. Urcite vam to za chvili ani neprijde a nova verze se vam bude libit. ;-) mrazulka: je toho celkem dost noveho, beremese to popsali tady: http://www.beremese.cz/fotoblog/asmir...
Odpovědět
Profilova fotka
bibi - jo, jo, už som to čítala :) jinak mě ten nový look vcelku moc nevadí.. hlavně, když to funguje :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mě taky nevadí novej vzhled, ale musim si na něj zvyknout :-) A jak se jinak máte?
Odpovědět
Profilova fotka
Jj,jde opravdu o zvyk,teď už se docela orientuji...Jen jsem reagovala na nový vzhled.Samozřejmě novinky a zjednodušené hledání vítám :-) sarpie:Israel Kamakawiwo je opravdu "gut",to ti schvaluji,sama přemýšlím o jeho písničce...Já bych to osobně u sebe viděla na gratulaci.Jen přemýšlím jestli vůbec povolí na úřadech,na zámku nebo v kostele písně,které budu chtít sama.Snad tam nebudou mít svůj seznam!
Odpovědět
Profilova fotka
@vanesskamay děkuji, já jí úplně žeru, takže je to jasná volba na můj nástup, jen teďka uvažujeme o originálu nebo o té na kterou dávala odkaz bibi. U nás v kapličce by problém být neměl, písně můžeme mít své, ale tuším, že jen dvě, na nástup a na gratulace. Líbila by se mi právě i na nástup ženicha jak psala bibi. Taky si začínám na nový vzhled zvykat a docela se mi to začíná líbit, akorát mi tu chybí možnost si prohlížet alba jen z příprav jako to bylo předtím. Tak jsme dneska zkusili udělat látkové kytičky jako vývazky a docela se nám to zamlouvá, tak zítra přidám fotku ať to můžete zhodnotit.
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: jeeee, tak to bych mela veeeeelkou radost, kdybys pouzila tu verzi, co jsem ti poslala..... jakoze jsem tu taky neco platna :-D Jsem moc zvedava na kyti. ;-) My jsme tu vcera meli v jednom nakupnim centru "Noc nakupu".... to oni tu cas od casu poradaji a obchody maji po normalni zaviraci dobe otevreno a prodavaji se slevami az do jedne v noci. Tak jsem v jednom obchudku s dekoracemi objevila takove dve hezke proutene srdce v bile barve. Tak mam radost. Jestli pujdou nejak hezky nafotit, tak je taky zitra vlozim do alba. :-) :-) Holky, ja tak miluju dekoraci a oni tady nemaji zadny poradny obchody s hezkymi vanocnimi, svatebnimi apod. dekoracemi, ktere by cloveka nezruinovaly, kdyby toho chtel nakoupit vic. Skoda, ze tu neni k dispozici takovy vyber jako treba v Nemecku nebo Belgii. Ale to bych pak zase utracela vyplatu za vyplatou, takze je to mozna dobre. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie:ehm...upřímně za sebe říkám,že originál je originál.Ta klasická je super,ta přeposlaná od bibi už mě nic moc neříká....Je to jen můj názor :-)
Odpovědět
Profilova fotka
přítel se taky příklání k originálu takže nevím.. bibi platná taky určitě jsi, hlavně mě, jsem moc ráda, že mi radíš :-) mě by se líbila taky ta písnička od Elvise na příchod ženicha :-N ale nevím jestli nám to na matrice dovolí..na příchod ženicha se prý snad nic nehraje :-( Jsem zvědavá jestli se kytičky budou líbit, ale nejsou 100%, museli bychom to pořádně vychytat a navíc je to jen ze zbytků látky. Budu se těšit na fotku těch srdcí, já pořád číhám zase na netu co by se dalo na svatbu pořidit.
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: já taky miluji dekorace.Tak to tady v novém domečku pomalu ladím do vánoc :-) Naštěstí,ikdyž jsem se z velkoměsta přestěhovala do hodně malýho městečka,našla obchůdek naprosto originální.Udělají cokoliv a moderně a je to nádhera :-)
Odpovědět
Profilova fotka
original je, holky, od Judy Garland, ne? To mne se zase az tak uplne nelibi. I kdyz mozna by se to, sarpie, k te tvoji vintage svatbe prave hodilo. Verze od Israele je uzasna, ale mne se tak uplne nehodi k svatbe... ta instrumentalni verze mi prijde takova optimalni. Ale je to opet otazka vkusu, ktery mame kazda z nas jiny. ;-) Sarpie, budu drzet pesti, aby vam Elvis vysel. Je to uzasny song a v te instrumentalni verzi ziskava jeste takovej jinej special nadech. :-) :-) vaness: a nema ten obchudek nejake internetove stranky, ze bych koukla? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: hehe,zřejmě asi nee :-) Paní teprv začala,ale mohu se informovat...je to takový kousek obchůdku,ale vskutku originální.Prostě vesnička :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno holky... Tak dneska v noci jsem měla poprvé první svatební sen a doufám, že to tak opravdu nebude :-) Jinak v pátek mě překvapil miláček, že se byl sám ptát na snubáčky :-) a včera začal mluvit o svatbě a mluvili jsme o ní skoro 3 hodiny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: tak to já ani netušila od koho je přesně originál..myslela jsem tu od Israele, ta je nejkrásnější. Nemáš odkaz na Elvise v té instrumentální verzi? Nenašla jsem žádnou která by mě zaujala. Co máte v plánu na dnešek holky? My budeme dělat krtkův dort :-D mňam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie, já budu odpočívat :-) a nudit se :-( hm...krtkův dort bych si dala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky šoupla jsem do albíčka ty kytičky, co na to říkáte?
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: super!! Ahojky holky, já jsem z těch stránek úplně na nervy, vůbec se mi to nelíbí a ani sem už nechodím tak ráda jako dřív :-( :-( :-( Jinak teď máme už vše podstatné zařízeno, takže užíváme klídeček a po novém roce budeme tisknout oznámení a necháme si dělat prstýnky.
Odpovědět
Profilova fotka
Zítra jdu k doktorce, tak jsem zvědavá co mi poví, doufám, že už půjdu do práce :-) Jinak hned 3 ledna jdeme na matriku kvůli termínu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak devcata zase jsme po delsi dobe zavitala. Jinak byli jsme o vikendech nna nakupech, jezisek uz ma vse nakoupeno, ted to musim jeste zabalit. Koupili jsme pritelovi kosili, svatebni takze uz mame dalsi vec z krku. Vcera jsme pekli, a myslim, ze jsme toho zvladli hodne, ted me ceka ty vcerejsi vytvory dnes nazdobit a naplnit.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?