Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
makinka: děkuju moc!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek.s_ není vůůůbec zač:-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: jj, to jsem si myslela, ze to je udelany z jedne fotky, ktera je jenom prestrihnuta, ale jak je rozdelena napul, tak mi to nejak nenavazovalo .... ale jestli je to skladaci tak to joooo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: tak uz jsem zkoukla i hlavni stranu, musim vam oznameni moc pochvalit. sikovna pani fotografka ale i ty Veru jestli jsi skladala to oznameni sama
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: já si toho taky hned všimla, ale fakt to navazuje :-) :-) Teď už jen, aby nám to někde pěkně vytiskli :-) Holky, jak to u vás vypadá se sněhem? U nás přes noc napadlo tak 10cm a pořád chumelí, ach jo. Já ten sníh nemusím :-( Tak aspoň jdu dělat vánoční výzdobu :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek.s- u nás napadlo dost a chumelí pořád, venku děsná zima, ach jo :-( tak já už konečně mizím k tej doktorce, tak páááááá zatím
Odpovědět
verisek.s- parádní oznámení!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny:) Tak koukám,že venku asi už začnem bobovat:)taková nadílka.. veru: to oznámení je fakt úžasný,vypadá to super!
Odpovědět
Profilova fotka
rybitwi a janullii: děkujííííí x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: ted nevim, jestli jsi to byla ty, co uvazuje o koupi psa, ale jestli jo, tak tady je clanek o Tosa inu: http://hobby.idnes.cz/tosa-inu-odvazn... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem doma od doktorky holky, mám zánět močových cest :-( Ach jo proč, zase já .... A jak se máte jinak holky Vy?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jestli budete mít chviličku, jukněte na tenhle odkaz :-) jsou to zkoušky šatů ale jak už jsem tu psala dřív, pod svým nickem je mít nemůžu, protože nechci, aby je přítel náhodou objevil :-) http://www.beremese.cz/album/album.ph... bohužel na těch fotkách to tak nemusí vypadat, ale některé jsou ve skutečnosti ještě hezčí :-) jsem zvědavá na váš názor. děkuji!! verisku, to oznámení je fakt moc pěkný! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
bibi: jééé no to jsem byla já:) jsou to kouzelný tvorečkové..kujííí:) makinka: jakmile začne být takhle zima tak mám stejné problémy,zatím tedy musím zatukat,takže vtom určo nejsi sama..
Odpovědět
Profilova fotka
mischel.mm - děkuju! Mně se nejvíc na tobě líbí 10 :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mischel: za me jednoznacne cislo 1!!! Jsou tvarem jednoduche a zaroven maji krasne detaily (teda alespon z toho, co se da z te fotky matne poznat a vytusit :-D), no a delaji ti nadhernou postavu. Nevim, jestli je to krajka, ale vypada to uzasne!! Zadny jiny se mi na tobe tak nelibi. No a ty posledni mne osobne neprijdou hezky vubec, spis mi to pripomina kostym pro nejakou kouzelnici z pohadky nebo tak neco. :-N janullii: neni vuubec zac! uz jste se rozhodli, co za hafuse poridite a kdy? Jak pokracuje stavba roubenky, budete v ni uz slavit Vanoce?
Odpovědět
Profilova fotka
verisek - oznámení luxusní! moc krásné!! jsem zvědavá, jaké vymyslíme my.. tchýně mi navrhovala, ať tam dáme honzíka s tím, že oznamuje, že mamka a taťka se berou :) myslím, že je to docela dobrý nápad :) mischel - mě se líbí č.1, ale jdu se ještě kouknout na ty 10, co se líbí veriskovi :)
Odpovědět
Profilova fotka
ne, tak pro mě jednoznačně č.1 :) tak píše bibi!
Odpovědět
Profilova fotka
jak píše bibi :) překlep.. ty přes přes jedno rameno se mi taky moc nelíbí :(
Odpovědět
Profilova fotka
makinka - přeji brzké udravení!!! ať jsi brzy fit!!!
Odpovědět
mischel.mm: rozhodně na 100% "jedničky"
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: no pořád vedeme debaty ale asi si prosadim svou,ja budu stim pejskem nejvic:)a pořizovat ho chceme tak koncem létapěkně po svatbě a svatební cestě..Jinak roubenka roste pěkně,jestli máš FB tak tam dávám foto..už máme krovy,takže do vánoc bude pod střechou s oknama a dveřma..víc bohužel nestihneme.Stěhování planujeme na březen tak uvidíme:) mischel:mě se líbí č.1 a taky č.11:)
Odpovědět
Profilova fotka
janullii - jo, jo, já roubenku sleduji! paráda!
Odpovědět
Profilova fotka
Janullii: Vím, že v tom nejsem sama :-) mischel.mm: Mě se na Tobě také nejvíc líbí na 100pro šatičky 1 :-) mrazulka: děkuji mooooc, snad ano :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: díky:) dělá mi radost holka jedna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teeda, tolik stejnych nazoru na saty jsme tu jeste nemeli ... to budou jednoznacne ty prave!! :-) 8-) Jsem se na ne koukala znovu a se tu normalne rozplyvam... co to je za znacku? No a jsem zvedava, ktere se nejvice libily mischel.... =-) :-)
Odpovědět
mischel: za mě taky jedničky, a ještě možná ty 14 s barevnou výšivkou, ale ty až dlouho po nich :-) jinak my teď se svatbou nic neděláme, začíná zkouškový a příprava na státnice, takže máme stresu a práce až nad hlavu....pokračování bude v únoru :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mischel: me se na tobe libi saty c. 1, c.16 i c.17, ale mam pocit, ze nejlepe si se citila v tech predposlednich, podle toho jak ti hraji ocka, kdyz jsi oblecena v techo satech, jen je skoda, ze ty 16 nemaji vlecku
Odpovědět
Profilova fotka
Kdepak holky, 10 jsou nejhezčí :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, vůbec vás nestíhám :-) mischel: za mě tedy taky jednoznačně č. 1 a taky se mi teda nelíbí č. 16 :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky! :-) moc děkuji za názory! ještě uvidíme jaké nakonec vyberu nebo kam se půjdu ještě podívat. ty první šatky jsem totiž zkoušela u známé, ale v brně. takže bych musela řešit komplikovanější dopravu. ale zase ničemu se nebráním :-D tak jsem na to zvědavá! ale fakt díky moc dámy za názor! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?