Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já mám taky super typ. Jmenuje se Lada Baladová a je to paní z Loun dělá opravdu krásné fotky...
Odpovědět
Profilova fotka
vrtulka: kazdy mame asi jiny vkus, ale me se teda fotky pana Kvize nelibi vubec. Takovy, co ma na webu muze udelat snad kazdy s trochu lepsim fotakem. A kdyz si to spocitas, tak je pan Kviz na deset hodin drazsi nez ostatni fotografove, kteri svoji praci opravdu umi a foti vyjimecny fota. Ne takovy, co si muze kazdy udelat doma sam. Nic ve zlym, diky za tip. ;-)
Odpovědět
bibicz: souhlasím s tebou:-) my ani fotografa profi mít nejspíš nebudeme, fotit nám budou všichni a můj brácha fotí hodně dobře, takže fotky jako má tady většina fotografů,nám udělá taky...
Odpovědět
Profilova fotka
Taky sem musím vložit něco málo ohledně fotek svatby.Jak tak čtu tady o těch fotografech,tak jsem dneska svému drahému taky řekla,že pak musíme zařídit fotografa a on,že někoho sežene.... :-D Toho někoho ovšem myslel - někdo z rodiny se obětuje a vyfotí nás :-D :-D :-D No nic,asi neví o co kráčí....Ale pobavilo mě to.
Odpovědět
Profilova fotka
svrcek: budete mit fota stejny kvality jako od pana Kvize a usetrite skoro 10tisic ;-) Ale stejne je to mazec, co nekteri lide bez ostychu prodavaji a za jaky penize. vaness: hehe, pritel je vtipalek. 8-) Ten muj je nastesti v obraze a ve vsem se shodneme. Asi proto jsme spolu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: jj,bibi,časem ho do toho asi budu muset zasvětit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky souhlasim s vami... plno jinych fotografu udela krasnejsi fota za mene nebo stejne penize...
Odpovědět
Profilova fotka
Souhlasím s holkama, fotky pana Kvíze, opravdu nic moc, asi záleží na vkusu. Já chci mít fotky krásné, tak ty peníze obětuju, zase nechceme mít video, na to se potom stejně nikdo nedívá...Proto jsme si vybrali i pořádné fotografy a peněz nám líto není. Přikládám odkaz na fotečky, jsou fakt mňam :-) :-) http://www.belantova.cz/svatebni-foto...
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: no, tak to uz je lepsi ;-) My o videu uvazujeme, protoze hudba, tanec a tak se fotkama zachytit neda. Jeste uvidime, jestli si nekoho zaplatime nebo jenom poprosime nejakeho znameho s kamerou. A za fotografku nam taky neni penez lito. Fotky budou jedna z nejvetsich vzpominek.
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: přesně tak, fotky jsou vzpomínka napořád :-) Já myslím, že na to točení se vždycky někdo najde, nehledě na to, že na většině foťáků známých jsou i videosekvence :-) :-) Jinak klasiku kameramana neplánujeme. Teď jsem si objednala různé mašličky, stužky a pytlíčky na dárečky pro svatebčany a taky spodní prádlo na svatební noc :-N tak se těším, až to přijde :-) :-) I když myslím, že na svatební noc budu muset objednat další, že ho nevydržím nerozbalit :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
verisek:My teda budeme mit obojí,protože fotky jsou fotky,ale ted jsem koukala na video moji tety když se vdávala a musím říct že bylo fakt pěkny,je to takovy živější,a není pravda že se na to nikdo nedivá ;-) Vždycky se najde někdo kdo to bude chtít vidět...My máme zamluvenyho jak fotografa tak i kameramana :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sulcikovap: my máme video od tety i od mamky ze svatby a je to stará zaprášená kazeta, kterou nikdo nikdy už nevytáhl, možná týden po svatbě joo, ale pak néé :-) :-) Ale je to samozřejmě každého věc x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Souhlasím s váma holky, pan Kvíz nemá moc dobré fotky! My původně neřešili fotografa, brali jsme to jako jasnou věc, že nás nafotí tchýně, ale už uvažujem o někom jiném! Co když bude tchýně naměkko a nebude schopna fotit :) :) a kameru strčíme někomu do ruky :) souhlasím s tím, že ne moc často si to někdo pouští. Přítel točí i na dovolených a moc se na to nedíváme, takže profesionála nechci.
Odpovědět
Profilova fotka
NO my budeme mit obojí... je pravda, že se na to tak čsto nedíváme, ale ted je to 6 let co se ženil a vytáhli jsem kazetu a hrozne se nasmáli, jak kazdej zestárnul a zmenil se :) takze tohle si nechci nechat ujit :) a hlavne to jednou ukázat svým dětem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Betka:Přesně taaak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sulcikovap: musime jim za dvacet let ukazat jak jsme byly krásné :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Téda holky zrada!!! dnes zadny novy prispevek :( krom rána :) no teda ze se nestydite :-D
Odpovědět
Profilova fotka
betka:No tak abys neřekla :-D trochu změním tema:Dnes jsme se se snoubenec bavily o svatební cestě,vychrlila jsem to na nej hned ja přišel z práce :-D Puvodně jsme chtěly letet do Itálie,jak uz jsem u psala,ale už jsme tam oba byly,tak by bylo dobrý podívat se jinam.Chtěla bych něco romantickýho,krásny moře,palmy (ty miluje snoubenec).a kde je to dobré i pro děti...Tak jsme se rozhodly že poletíme na Ell Arenal na Mallorcu :-) Dnes jsme koukaly na cestovni kanceláře a ty ceny jsou docela tyky příznivé. Vim že je to ještě brzy ale neni špatny mit přehled,kde strávit líbánky ;-) Přeji dobrou noc
Odpovědět
Profilova fotka
sulcikovap: no tak to je super!!! my porad se svatebni cestou nevime... v lednu jsme byli na mauriciu a reunionu... muzu rict ze me Mauricius sklamal... kdyz clovek neni v rezortu (coz mi nechceme byt nekde zavreni) tak to neni ono. a hlavne zadne vlny :( no reunion byl nádherny tam si svatebni cestu ale predstavit nedokazu protoze je to spis na cestovani.... a tak jsem si myslela ze dame neco mene exotickeho... nejprve jsme premysleli o Rimu! ale ja bych preci jen to more :) a válení :) takže neboj neresite svatebni cestu sami :) nakonec to dopadne ze pojedeme na Mácháč a je to :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to my pojedeme tak na "maltu", chceme stavit domeček, takže uvidíme, jestli se s domkem něco naskytne, tak si svatební cestu necháme na později :-) :-)
Odpovědět
Ach jo holky :( myslela jsem si, jak máme vše jasné, ale teď kvůli počasí, co nám předvádí teď, máme strach, aby to příští rok klaplo a bylo pěkně :( máme mít obřat venku a raut venku pod altánkem :( už jsme koukali jestli by se nenašlo něco jiného, ale nechci se vzdát obřadu venku :( kde se nám to líbí, tak mají malé sály :( Jinak se svatební cestou ještě nevíme. My jsme spíš na vysokohorskou turistiku, kola, tak asi si zajedem někam zalozit na kopečky :) nebo moře, ale kombinované s poznávačkou, nebo turistikou.
Odpovědět
Profilova fotka
Veru: My tu mame jezero, ktery se nazyva Malta, tak muzete prijet sem do Poznane. :-D Zrovna vcera jsem cetla clanek o Irsku, co je tam k videni a tak. Nadherny mista a krasna priroda. I neco takovyho by mozna bylo hezky jako svatebni cesta. My se budeme o svatebce rozhodovat pripadne az na posledni chvili. I tak je spoustu moznosti. Uvidime, co nas nakonec bude stat svatba a co zbyde pripadne na svatebku, jestli na ni bude cas.
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: n otak to jsme na tom podobne s tou maltou :-D nejprve jsme taky rikali ze budeme mit svatebni cestu az pozdeji, ale jelikoz po svatbe planujeme miminko tak to na ten dalsi rok uz nejspis nevyjde.. takze se dohadujeme o nejaké levnější svatební ceste kterou zvládneme :) klidne chorvatsko, bulharsko... me je to jedno hlavne ze budu u more :) Lenak: No jak myslis Leni, ale já osobne bych se bála riskovat svatbu venku... vim to podle toho ze kazdy rok u nas nekdo slavi kulatiny a je to venku protoze je nas vzdycky prez tricet a skoro pokazde vyjde ze prsi i v techto mesicich (cerven, cervenec i srpen) :-( mozna bych mela pripravenou nejakou alternaci.. treba svatbu venku u restaurace a v pripade spatneho pocasi to mit uvnitr... Jinak pritel je taky na to cetovani nesnasi lezeni na plazi a ja zase nesnasim dovolene jen na poznavani... takze je mazec nase plany zkombinovat :)
Odpovědět
ahojky, už jsem zase tady:-) měla jsem teď trochu fofry, tak jsem neměla čas... my o svatebce ještě vůbec nepřemýšlíme, a ani osobně nikam jet nepotřebuju:-) jinak počasí je šílený - my sice máme místo, kde je obřad venku, ale je to pod střechou, takže to je dobrý, ale jestli bude taková zima, tak nevím, v těch mých krátkých šatech:-( a chceme na tom místě potom i raut, takže to taky není v zimě ideální....ale to člověk neví nikdy, může být přes 30 a nebo taky déšť a zima...
Odpovědět
Profilova fotka
no my to máme ventritr s tim ze kdyz bude hezky vylezeme si ven :) hlavne je u nás dost kuráků a nechceme aby se kourilo vevnitr takze stejnak lidi budou porad vylezlý venku :-D já bych se proste bála tohle riskovat no:( ale to je na vas holky preju at to vyjde :) já osobne cítím v kostech ze bude hezky :)
Odpovědět
betka: místo které máme vybrané na obřad venku je hned u hotelu a bude to pod altánkem, takže obřadu se nebojím, ale večerní raut a cimbálovka bude muset být venku pod stanem, deště se nebojím, ale aby nebyla zima :(
Odpovědět
Profilova fotka
betka:My taky hned po svatbě plánujeme miminko,proto chceme na líbanky hned po svatbě :-) Necháme si je zaplatit jako svatebni dar a zbytek doplatíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,my taky s přítelem pak plánujeme nějakou tu svatební cestu,říkal,že to bude asi nejspíš Chorvatsko,ale já bych si osobně spíš někam zaletěla :-) Podle mě to k té svatbě patří,třeba jen si oddechnout na 3 dni,ale aspoň něco musí být..... No a na svatební cestě snad to mimuško.Bude mi v té době už 37,tak je nejvyšší čas :-) Jinak co se týče svatby venku,osobně bych měla strach skrz počasí.I když by u nás třeba nějaké pěkné místečko bylo,můžu říct,že by mě to ani nenapadlo slavit venku.Ale každej to má podle svých představ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem zpět, byli jsme u rodičů.. no, my jsme svatební cestu ještě neřešili.. příští rok těch výloh bude více, tak uvidíme, ale určitě někam k moři vyrazíme, ale zda to bude svatební cesta a jen my dva a plození druhého dítěte :) nebo klasická rodinná dovča, to netuším.. ale myslím, že pojedeme všichni :) asi by mi bylo bez malého mooc smutno! co se týče svatby venku - tak myslím, že když to výjde, tak to musí být super, ale taky nic takového raději nebudeme riskovat.. to počasí je prevít, ale těžko předvídat, jak bude příští rok.. prostě musíme doufat :)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka:My taky pojedeme vsichni :-) Malyho bych tu nenechala ani za nic,navic by to bez nás 2 tydny fakt nevydržel :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?