Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: tak nase prvni vanoce byli tak napul spolecne, chodili jsme spolu mesic, u stromecku jsme byli kazdy jinde ale vecer uz jsme byli spolu. dalsi rok uz jsme splu bydleli takze tohle uz budou nase seste spolecne vanoce. sakra to to utika :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
picasso - my jsme to vzali hopem :) začali jsme spolu chodit v únoru, snad po 14 dnech už jsme spolu bydleli a září jsem otěhotněla :) v prosinci už jsme bydleli v novém a v červnu se nám narodil honzík :) teď v únoru spolu budeme 3 roky.. taky to letí jak hrom.. hlavně to jde vidět na těch dětech.. mazec :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak muj drahy ma dioptrie -4 a -3.75, takze mrazulko vubec nemas cilindry :-D, no a nosi bryle i cocky bez problemu. A podle neho jsou nejlepsi Mediflex 55UV. Kupoval je v Kanade, tak si neni jistej, jestli se daji sehnat i tady, ale daji se koupit i online. Tak doporucuje, ze vsech ostatnich mel cervene nebo suche oci. A vodu na cocky pouziva ReNu od Bausch&Lomb. Tak snad vam to nejak pomuze. ;-) Ale ted dostavam prednasku .... mi tu zacal vypravet, ze musite nejdriv k optikovi, abyste zjistili, jestli vubec muzete cocky nosit, nemate na ne alergii, ze pry by vam mel dat nejake vzorky... nevim, jak to funguje v CR, tak se kdyztak optejte. :-) Ja jsem ted dosmazila bramboraky a hned jsem si jeden dala s bramborovou polevkou. Mnamky, mnam.... jenom mam trosku plny brusek ted. :-D mrazulka: bizu je moc pekna, drzim pesti at se k satkum hodi a slusi ti ;-) Jinak dneska jsem si objednala botky z amazon.co.uk, na ebay mi ty same od stejne firmy uz vyprodali. Tak jsem zvedava, jake budou ve skutecnosti. Uz se na ne tesim. Ale posilaji jenom do UK, tak mi je priveze kamaradka az v prosinci do CR. My budeme spolu travit uz pate Vanoce. Jenom se jeste musime rozhodnout kde. Vetsinou nekam jezdime.
Odpovědět
Profilova fotka
njn je to pravda, ze je to videt nna detech, taky kdyz jsem s pritelem zacala chodit tak k nam jezdila jeho ctyrleta dcera a ted uz ji je devet, kdyz se divame zpetne na fotky tak je to mazec. taky uz se tesim az budeme mit miminko, ale hned tak to nebude nejdrive nejakou tu pracicku
Odpovědět
Profilova fotka
bibi - já jsem to nemyslela tak, že mám silné dioptrie :) cylindry jsou součást těch mých brýlových čoček, protože mám astigmatismus :) mirek má taky skoro 4 dioptrie, ten ale nosí jen brýle, psala jsem výše.. ano, i tady to funguje, že si zajdeš k optikovi a on ti řekne co a jak.. někteří optici mají daleko větší přehled než kdejaký oční lékař.. bramboráky a bramboračka - to může být :) taky milujeme!!! s tou bižu uvidím, koupím ji a vyzkouším.. buď se bude hodit nebo nee.. já jsem si chtěla vzít botky, které mám doma, ale muž mi řekl, že si mám koupit nové :) tak se musím po nějakých pěkných kouknout!! a které sis nakonec objednala? picasso - já jsem měla honzíka bez 3 měsíců ve 33 letech.. a všechno bylo v pořádku.. určitě nejprve pracuj, užij si to a pak teprve miminko.. držím palce, ať je práce co nejdříve!
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: my kdyz mame na veceri bramboraky tak k tomu vetsinou vypijeme litr mleka. nejak jsme si zvykli takto. mrazulka: presne tak chci si mimi vychutnat
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: ahaaaa, tak to je vtipny s tema cylindrama... ted jsem tady za blbku :-D.... no jo, bryle nenosim, tak proto. :-D No a kdyz jsem napsala optik, tak jsem myslela ocniho lekare. :-D :-D Fotky botek dam do alba.... momentik. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak uz.... objednala jsem dvoje, jedny pres ten amazon a druhe pres sarpie. Mam malou nozku, tak musim vyzkouset vic variant. A kdyz mi nesednou, tak je zkusim prodat. :-) Ktere se vam libi nejvic (i z tech co uz mam doma)?
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: libi se mi uplne ty posledni, jsou takove smrncovni a sexy zaroven. za chvilis i muzes otevrit obchod s obuvi :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D kolik stoji ty boty jak jsi je objednavala? ze jich mas uz doma tolik?
Odpovědět
Profilova fotka
bibi - mě se líbí oboje :-D na kolik takové krásné botky výjdou? jo, to už se ptala i picasso :)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: ty druhééé :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky děvčata, před chvilkou jsme se vrátili z kina z Harryho :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sarpie: a jak se ti film libil? picasso, mrazulka: Ty prvni nove, co jsem pridala do alba, staly 9,50 Liber. :-D A ty druhe $49... ale ty sarpie nakonec objednat nemohla (maji je pouze na obchode), takze alespon nebudu mit takovy vyber a dilema. :-D Jdu chrupkat ... dobrou noc vsem! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: a jaké to bylo???? My jdeme ve středu, už se hrozně těším :-) :-) Jinak holky, během příštího týdne si jdu snad konečně zamluvit šatičky :-) :-) Dneska vyrážíme na celý víkend na chaloupku do Beskyd, tak snad vás potom dočtu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: ja uz bych mela hruzu, ze mi je nekdo vyfoukne. tak at to za tyden dobre dopadne. A utikej tam co nejdrive. :-D :-D :-D :-D :-D Je Beskydy, brrr tam uz bude zima, ne? o vikendu u nas mame vystavu jmenuje se to adventni inspirace, takze jdeme dnes na zahajeni a zitra dopoledne tam pujdu s malou, deti si tam muzou vyrobit jakesi veci. pak uklid a vikend bude zase pryc :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem holky pridala do alba tu moji kvetinku... ale opet se projevilo moje fotograficke neumeni, takze ty fotky maji takovy divny barvy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ne vypada to pekne bibi, zavidim ti tvoji predstavivost a promyslivost. budes mit ve dokonale ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bylo to super, nebo my tedy tyto "pohádky" máme rádi :-) ale dost dlouhý, dávají tam 15 minutovou přestávku :-) a dokonce jsem uronila málem slzičku..jsem hrozná, když vidím v telce něco dojemného, tak jsem dojatá taky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
je tak to ja ronila slzicky ve stredu v podvecer, davali v televizi Osm statecnych a ja u tech pejsku vzdy fnukam :- :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To ja brecim nebo alespon pofnukavam u kazde hlouposti, ani to nemusi byt film, staci zpravy nebo tak 8-) picasso: jsem nejdriv cetla "nevypada to pekne"... tak jsem se trosku zhrozila, ze se kyti nelibi :-D :-D .... no ale fotka je fotka, ve skutecnosti vsechno vypada trosku jinak a az ji dokoncim uplne, tak bude krasna nejkrasnejsi :-D :-D Dneska jsem napsala floristicke firme. Tak mi vyzdobu udelaji no problem, ted musi zapracovat na kalkulaci, poslala jsem jim strasne moc detailu, tak snad se s tim nejak poperou. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie - já mám na ty tvoje šaty poslední dobou štěstí :) http://www.paulastyle.cz/product/svat..., ikdyž už to není aktuální :) harryho taky můžu, ale nevím, zda na něj mého muže dostanu.. od té doby, co jsem matkou, tak jsem taky o hodně víc dojímavá a jen se děje v tv nějaká křivda, tak brečím :) příští čtvrtek konečně jdeme zařizovat ten catering :) aleluja :)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: jeee, ty saty jsou kraaaasny, takovy hezky jemnounky Jinak ja asi vybocuju z rady a nikdy jsem zadny cely dil Harryho nevidela. :-D Jednou jsem snad na jeden dil koukala, ale uspesne nedokoukala. 8-) Ani uz nevim proc.
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: na ty jsem dřív taky koukala, ale do toho salonu to máme daleko, ale děkuji :-) my jsme právě na ty pohádky, nejradši máme kreslený jako Ratatouille ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: Ratatouille je super... ale Harry mne osobne prijde takovej moc vykombinovanej a ted uz i snad strasidelnej, teda pro deti pro ktere je vlastne urceny. Ale videla jsem jenom ukazky, takze co ja do toho muzu vlastne mluvit, ze. :-D
Odpovědět
me teda Harry taky moc nebavi, ale priteli jo, tak mozna pujdem....ale taky mi prijde kazdy dalsi dil vic a vic strasidelnej, a ne jako pohadka pro deti....ale mozna, ze dnesni deti jsou odolnejsi no.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky se mi víc líbily ty první díly.. to byly ještě takové pohádkové.. :)
Odpovědět
Profilova fotka
no tehle tedy pro děti moc nebyl, strašidelný to bylo.. děvčata nebudete si nějaké chtít pořídit takovou tu kytku do vlasů..teďka jsem jí dala do albíčka, že bychom se mohly složit na poštovné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
krásné kytičky! já ale nejspíš ozdobu v účesu mít nebudu.. účes, který bych chtěla k tomu nedává moc prostoru.. z albíčka jsem ho smazala, protože to byla copy, ale na chvilku ho tam dám..
Odpovědět
sarpie, kytičky moc hezký, ale já něco do hlavy mám a stejně zvažuju ještě účes, takže se taky nepřipojím... původně jsem chtěla nějak svázané vlasy, ale trochu se mi to rozlehává v hlavě a možná nakonec budou rozpuštěné.....česat se chci sama, tak uvidím, co mě ve svatební ráno napadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: ja uz svoji kyti mam :-) mrazulka: teda, zajimavej uces... to mas tolik vlasu, ze ti neco takoveho pujde udelat? Asi tam je neco pod nima kvuli tomu tvaru ale i tak.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?