Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: tak hlavně že je to už smazaný ale je to fakt drzost!!ani nevim proč ale vzpoměla jsem si na Péťiný šaty a na tu fotku..
Odpovědět
Profilova fotka
co mate zitra v palnu devcata? den volna
Odpovědět
Profilova fotka
Mne osobne nevadi, kdyz si nekdo da do alba nejake neutralni fotky ode me, od toho tu ty alba jsou .... ale fotku osoby?!?! Nechapu. Super, ze administratorky zakrocily. A co to bylo za uzivatelku? picasso: ja budu v praci, my tu 17.listopada neslavime :-( Tak odpocivejte i za me. :-) Ale zase jsme meli svatek minuly tyden a i prvniho taky, takze ani moc nesmutnim. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: uzivatelka se jmenovala tineo, taky beru kdyz si okopiruje treba saty na modelce, nebo kytici stul atd, ale fotku kde jsem ja to me fakt rozcililo.
Odpovědět
Profilova fotka
přesně, neutrální fotky beru, tak si je kopíruju, ale osobní, to je fakt sprosté :( u mě jsou všechny dny stejné :) svátky nesvátky :) žádné volno :) nicméně dáme zítra honzíka k babičce a já si pojedu trošku za shoppingem, potřebuju to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: no já se budu flákat a válet a taky se půjdu podívat na baráček jak roste a pěkně je tam zkontrolovat jestli pracujou:) nedivím se,že tě to rozčílilo,to by mě taky!je smutný,jak se tu manipuluje s fotkama..
Odpovědět
Profilova fotka
já teda taky pracuju :-| Ale mám volno dneska a potom pátek, sobota a neděle a jedem na chaloupku :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky prosím naše velikost 36 je US velikost 6?
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: já vím, že US 8 je 39 a UK 6 je taky 39, jinak by měly být všude na cizích stránkách tabulky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: tak to by jsi tady u nas moc nenakoupila, tady jsou ve svatek vsechny obchody zavreny. Asi tu razi heslo "Kdyz svatek, tak pro vsechny". :-D sarpie: http://www.davidsbridal.com/webapp/wc... ... ja jsem si kvuli tomu i koupila krejcovsky metr :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bibi: akorát sarpie asi myslela velikost bot, což v tabulce myslím není :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahaaaa :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
v takovym pripade: http://www.i18nguy.com/l10n/shoes.html
Odpovědět
Profilova fotka
Super!!!! :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nene myslela jsem právě velikost oblečení, trupka jsem to nenapsala, ale měla by to být ta 36, tak snad mi ty šaty budou..metr doma totiž nemáme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Haha, ahááá :-D :-D Takže Bibi se tímto omlouvám x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
noo, jeste ze tak! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D Já zrovna prohlížela boty, tak mě oblečení vůbec nenapadlo :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem děvčata dorazila od doktorky.... Mám zánět spojivek, kapičky, mastičku a nové brýle( překvapivě v barvě svatby ) :-) A jinak já jdu taky zítra makat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Makinka: tak to je bezva, že to není nic horšího. Téééda, i sladěné brýlečky, tak to bude paráda :-) Co máš z toho, já taky frčím do práce, naštěstí jen do 16, normálně dělám od 8 do 20...tak aspoň tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bibi: a tady ta slečna má zase tvoji svatební figurku na dort v albíčku - přezdívka cubykiwi...
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam pocit, ze jsem tu bibinu figurku uz taky videla, ale netusim jak se slecna jmenovala
Odpovědět
Profilova fotka
aaaa, koukam, ze figurka ma uspech :-D .... mne to ani nijak nevadi. Pocitam s tim, ze si fotky z mojeho alba muze kdokoliv stahnout, proto se tam snazim nemit prilis soukromych obrazku nebo informaci. Vzdyt je to tu prece o tom, ze se navzajem inspirujeme... ja mam v albu taky par fotek, ktere jsem sama nenasla. Album je o tom, co se nam libi. Ale samozrejme by se mely zachovat hranice slusnyho chovani a nestahovat soukr. fotky. To se prave trochu bojim pak svatebniho alba, kdokoliv si potom bude moct ulozit nasi foto, rodiny atd. Jeste nevim, jestli fotky pak zverejnim. =-) Ja jsem totiz na to soukromi docela opatrna.
Odpovědět
Profilova fotka
Bibi: jojo, taky mi neosobní fotky nevadí, ale osobní ano. Se svatebníma bych se nebála, dá se přes ně dát třeba nápis atd...to už si pak každý rozmyslí kopírovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
moje kamarádka svoje svatební album odtud smazala.. říkala, že jí tam psali, že byla škaredá nevěsta a takové hnusné věci.. :( nechápu, že má někdo takovou potřebu.. navíc byla krásnou nevěstou!! makinka - super, že to není nic vážného! ať kapičky a mast zabere, co nejrychleji! gratulace k novým brýlím!! :) já chci na svatbu čočky.. snad to zvládnu :)
Odpovědět
Profilova fotka
dala jsem do albíčka fotku šatů, jen vrch, které mají mají také volánek kolem krku a modelka má na krku perly.. vůbec to nevypadá špatně, ikdyž už je volán ozdobný.. zkuste mrknout a řekněte mi, co myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: nááádhera!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: je to moc pekny, klidne zvol takovy druh sperku, nic tim urcite nezkazis
Odpovědět
Profilova fotka
našla jsem ještě podobné šaty, akorát tu sukni mám teda trošku širší a mám ozdobu v pase, ale protože ten vrch je podobný, tak něco takového, přibližně, budu mít :) vkládám do albíčka.. sarpie - vím, že už šatky objednáváš, nicméně jsem našla na mimibazaru, že ty šatičky, které máš úplně jako první, teď nevím, zda se líbily tobě nebo příteli, nabízejí tam jejich ušití za 4900,- dám ti odkaz do IP.
Odpovědět
Profilova fotka
díky holky, vypadá to dobře, že? hmm.. popřemýšlím :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?