Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: to jo, tosy stejně jako dogy nebo molossové visí na své rodině a jsou nejradši s pánem doma...já právě taky váhala, jestli tosu nebo dogu :-) Mám o nich pár knížek objednaných přes net, protože o nich se píše hodně málo, zatím je to u nás vzácné plemeno, i když už se pomalu rozšiřuje. Moc se mi líbí červené nebo i černé, kterých je všeobecně jako máku :-) Ridgebacky má strejda většinou taky doma, ale pokud bude mít třeba boudu nebo super kotec zateplený, tak je to v pohodě. I když já po zkušenostech z práce bych se bála nechat hafana na zahradě....lidi jsou hold svině....musím to tak bohužel říct :-( Pokud jste fakt aktivní, tak ridgeback je super plemeno :-) Shodou okolností náš pan doktor posuzuje DKK i DKL i OCD jako výhradní posuzovatel pro klub ridgebacků, tak kdybys chtěla i nějaké zdravotní info atd, dej vědět, písnu do IP - tajně :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda, holky, vy jste se rozjely :) ja psum tedy vubec nerozumim, ale se zajmem jsem si vase vyklady precetla.. Honzik pejsky miluje, babicka s dedou maji jezevcika, ti se navzajem miluji az za hrob :) co ti spolu vyvadeji!! Je to legrace. Tak at se, Januli, rozhodnete spravne a at mate z pejska radost! Pes na baracku musi byt!
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: jeee, tak to jestli jste aktivni, tak to ja bych doporucila i to nase zvire, skace po stromech jako nejakej vopicak :-D ;-D, prinasi micek a nikdy nema dost, potrebuje denne tak 2hodinovou prochazku, jsme diky nemu mnohem aktivnejsi nez kdykoliv predtim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: jojo, to tihle "blázni" umí :-) :-) :-) Zlatá naše Qeirulka rozumná, té příjde absolutně pod úroveň nosit mi balonek nebo cokoliv jiného, ta miluje postele, polštáře a sedačky - celá panička :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak se vam holky taky pochlubim, my mame doma civavu, vazi 1,40 kg je to nase zlaticko, nedala bych ho :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
veru: no mě se líbí ty červené tosy:))úplně bych je umuckala..ale asi pro nás bude opravdu nejvhodnější ridgback..no stěma lidma máš pravdunevíš co ti hoděj za plot a tak..budeme to pak muset nějak vymyslet protože si nedokážu představit,že by hafik byl doma 12hodin sám..ale moc děkuju za informace a až se bude schylovat ke koupi tak se poradim:)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulak: děkuju,snad vybereme toho správného:) bibi: my s přítelem hodně chodíme do lesa,máme ho i kousek od domu,tak chceme partáka:))
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: tak to mate super s tim lesem, to my ho mame 25minut daleko pesky, autem podle provozu :-) Holky, poradte jak je to s vyvazkama.... vetsi se davaji jenom rodicum nebo jeste nekomu?
Odpovědět
Profilova fotka
Bibi: rodičům a svědkům :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi taky budu davat vetsi rodicu a svedkum a budete davat rodicum a svedkum stejny nebo se to musi odlisovat?
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: a babicky a sourozenci normalne jak vsichni ostatni?
Odpovědět
Profilova fotka
bibi jj
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Diky moc! Akorat ted me jeste napadlo... ja mam rodice rozvedene a oba dva uz maji nove manzele... tak to uz vubec nevim, jak to mam udelat. Dat velke vyvazky jenom tem "opravdovym" rodicum a jejich partnerum jako ostatnim hostum, nebo jim dat vyvazky velke vsem ctyrem? Ale komplikace. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: já bych dala velké vývazky pravým rodičům a svědkům..ty přeci i budou stát přímo za tebou a budou pohromadě..
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám rodiče taky rozvedené a každý má manžela nového....určitě nebudou sedět vedle sebe "praví rodiče" ani u obřadu, ani u tabule...takže tam je pro mě potom fakt oříšek, jak udělám zasedací pořádek. A taky kam posadím partnery svědků....to bude fakt psycho :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Taky bych chtela, aby byli rodice pohromade s partnery. Nechci je odsunout. Muj bracha to mel tak, ze na hostine sedeli nasi pravy rodice spolu a jejich partneri spolu se mnou a Mattem. Bylo to takovy zvlastni, byli takovy odsunuti. I kdyz ono jde jenom o chvili, po obede se uz lide stejne rozsadi, jak chteji. My jsme premysleli, ze bychom mohli posadit zeny na jednu stranu a muze na druhou a bylo by vyreseno. Akorat ze u nas jeste bude jazykovy problem. Kdyz posadim vedle sebe mou a Mattovo maminku, tak si toho asi moc nereknou. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já žádného dospělého sourozence nemám, z taťkova druhého manželství mám dva brášky (18 a 16 let) a z třetího manželství ségrušku (1 rok). Mamja má zase z druhého manželství synátora - takže bráška (9 let). Navíc taťka žije s třetí manželkou a dcerou v Kanadě. Na svatbě budou všichni včetně bývalých manželek, všichni spolu perfektně vycházíme, jen teda ten zasedací pořádek mi dá zabrat. Netuším, koho kam a nejhorší jsou pro mě partneři svědků...do čela bych je posadit nechtěla, ale zase nemůžou sedět někde úplně jinde od partnerů...takže pro mě katastrofální úkol :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, vy co děláte místo vývazků mašličky - našla jsem pár nádherných na ebay, dám fotky do albíčka ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: teda, vy jste ale rozvetvena rodina! :-) Juuu, dalsi krasny "vyvazky". Mne se moc libi ty na fotce c. 89. Muzem mi prosim poslat link, ze bych koukla, kolik stoji? Dekuju. :-) sarpie: poslala jsem ti odkaz do vnitrni posty. Koukni hned, jak budes moct. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bibi: no právě, nás je moooc :-D :-D Posláno, 20ks s poštovným k nám vychází cca na 180,- Kč :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer dáymy, tak jsem se moc dloho dneska v práci nezdržela a zjtra musím k dokotoru, jsem z¨vědavá co mi poví :-( Koukám, že jste tady dneska probírali pejsky, tak se taky pochlubím, my máme křížence bernského salašnického s něčím malým, ale je nádherná:-) Ale jinak jí říkáme, že je kříženec bobra a klokama :-) verisek.s: Tý jo kytičky jsou fakt luxusní :-) A jak se jinak máte holky moje ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: dekuju moc... cena super, velikost taky, ale zustanu asi u nejaky z tech mych. Zatim. :-D Kontaktovala jsem tu pani, co vyrabi hackovane kyticky, o kterych tu psala svrcek. Cenove vychazeji taky celkem OK, ale jsou dost velky. Ty 4listkovy, co se mi libi, maji 10 cm v prumeru a to uz je dost. Jeste vetsi nez ty, co jsem vyrobila ja z filcu a ty uz se vam zdaly veliky. Skoda. Mne dneska prisla kyti do vlasu a je krasna! Jemnounka, hezky propracovana, velikost uplne uzasna... jsem nadsena. Mam ji jako takovy polotovar, protoze jsem na ni nehctela nasit broz, abych ji mohla dotvorit do stylu bizuterie, kterou budu mit. Uz se tesim, jak to bude krasne ladit. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: tak šup fotečku do albíčka, ať se můžeme podívat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, vůbec Vás nestíhám dočíst :-) bibi a picaso: děkuji za odkaz na šatky, obě jste se sešly ;-) už jsem psala dotaz na šatičky, ale nepřijdou mi tak krásné jako ty mé vysněná, ale uvidím jestli mi pošle fotku jak vypadají na těle. pisasso: všimla jsem si, že má jedna slečna tvojí fotku v šatech v albu, tak nevím jestli to víš, dost tu slečny totiž kradou ostatním fotky do svých alb.
Odpovědět
Profilova fotka
makinka: jsem ji jeste nevyfotila, protoze uz byla tma a s bleskem by kyti urcite tak hezky nevynikla... kdyztak zitra, ale jak jsem psala, neni uplne dokoncena sarpie: tak dej urco vedet, jak jsi s satickama dopadla... treba to nakonec budou ony :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: To neva, že není dokončená, ale jsem zvědavá:-) Teda pokud na to ještě zítra uvidim :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak šatky nic moc, mají velký ten přepad a je níž než u těch co se líbí mě, tak to vypapadá divně. No holt mi asi ty šaty nejsou souzené. No nic, zítra objednávám a rovnou dvoje, protože nevím pro které se rozhodnout. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: netusim, co je to za slecnu? musim ji napsat
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: já už jsem našla u někoho v albu svoji fotku vývazků a taky to oznámení....drzouni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) veru,kytičky vypadají moc hezky,pošli mi prosím taky link:) picasso: mě tady taky ukradli foto:(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?