Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ke krku jsem zkoušela akorát ty jedny v Adině, ale to byl úplně jiný styl. Ale jemu se tehle styl prostě nelíbí vůbec :-S a sama vůbec nevím jak bych v těch mých vysněných vypadala, tak si je ani nechci nechat šít a pak třeba zjistit, že mi to v nich nesluší. Na ten vývazek návod nemám, ale zkusím to nějak uplácat ;-) Ten poslední mám návod z časopisu, ale vypadá ještě líp, mám víc lístečků a uprostřed knoflík, ale u toho nemám obrázek v počítači, našla jsem jen tehle a to nevypadá tak hezky..Asi zkusím všechny a který bude nejhezčí, tak ty udělám.
Odpovědět
Profilova fotka
tak se hlásím po zkoušce šatů.. zklamu vás, fotky nemám :( resp. z té první půjčovny ano, ale nakonec jsem si vybrala jinde a tam se nesmělo fotit a ani ty šaty nemají na webu, takže dám do albíčka podobné, jen ty moje mají ozdobu v pase a mají užší sukni.. a cena luxusní.. 6900,- - mají tam do konce roku akci, při prvním zkoušení 3000,- sleva.. tak jsem toho využila.. jinak moje dojmy z té první půjčovny rozpačité, neměli tam ty moje favoritky, byť jsem paní do telefonu říkala, že bych si je chtěla zkusit, ani další dvoje, které se mi líbíly.. líbily se mi tam jen jedny šaty, z těch fotku mám, ale fotila kamarádka, takže jsou u ní ve foťáku.. v druhé půjčovně měli dvě zkoušející nevěsty, takže tam nás ani nepozdravili, tak jsme odešly a v té třetí - salon angelika - byly přítomné dámy moc příjemné, šaty krásné, opravdu věděly, co dělají.. 6.6. jdu na zkoušku, aby mi šaty upravili.. no, jinak bych řekla, že spousta salonů na svých stránkách nabízí šatů a šatů a ve finále tam mají je hrstku :(
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: nechápu proč v některých salonech nedovolí fotit, zatím jsem se tím v žádném nesetkala, ale četla jsem to tu od spousty nevěst. V jednom mi dokonce říkaly, že je dobře si to vyfotit a pak se doma taky podle fotek rozhodnout. Teda ty jsi taky ve výběru rychlá, jako většina z Vás tady, to já jsem ten typ, že prolezu tucet salonu a pak si možná vyberu. :-) Koukala jsem na fotku a šaty by mohly vypadat hezky, takové podobné si zkoušela jedna slečna v Kleinodu když jsme tam byli a slušely jí. No jinak s tím výběrem máš naprostou pravdu, to samé včera v té Nuanci, na netu jich mají spoustu a salonu pak minimum.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já děkuju za salon paní Svozílkové. Mají tam šatů spoustu, dokonce ještě víc než na internetu, fotit nás paní ještě vybízela, abych si to mohla porovnat v klidu doma. Úžasní, věnovali se nám, šaty z katalogu by mi klidně objednali, mají tam kolekce St. Patrick i La Sposa a výběr opravdu parádní, od straších kolekcí až po tu 2011. Mrazulka: to mě mrzí, že nebude fotečky, ach joooo :-( Ale určitě ti strááášně sluší :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie - kamarádka mi taky psala, že jsem byla rychlá :), ale já opravdu nemám tolik času obcházet tolik salonů a pak bych se třeba nedokázala rozhodnout, tak jsem si vybrala ty, které, když jsem si je oblékla, tak jsem udělala - áách :) jinak v té angelice měli teda šatů spousta, určitě je taky všechny nemají na webu, teda nemají, protože ty moje nemají.. taky nevím, proč se tam nemůže fotit :( v té opavě neměli nic moc výběr, fotit se tam mohlo, ale nebylo víceméně co.. určitě je fajn, když si to můžeš nafotit a pak se rozhodnout, ale věřím, že jsem se rozhodla správně.. šaty mi fakt padly, jsou šmrncovní a sama sobě jsem se v nich líbila.. jinak jsem si zkoušela i antický styl, takové krásné jemné, ale bylo to na mě až moc jemné :) zkoušela jsem i takové ty klasické a jo, krásné, ale prostě to nebylo ono, prostě šaty na ramínka nebo ty za krk vypadaly víc zajimavěji.. jinak šatičky krásné, čisté, voňavé, velice ochotné paní, fakt jsem byla spokojená.. takže nač chodit někam dál :)
Odpovědět
Profilova fotka
můžu vám pak akorát ukázat ty jedny, které jsem zkoušela v té opavě, ty byly taky pěkné, ty tam vyhrály, ale musely by se upravit.. tu fotku tady potom dám, ale to jen pro zajímavost..
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie - zkus se kouknout na tuhle webovou stránku.. mají tam hodně zajímavé šaty.. http://www tečka svatebni-saty-naive tečka cz/
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: v tom už jsem na zkoušení byla, moc jich tam nebylo, protože mají salon i v Brně, ale cena za půjčovné je šílená, kolem 15 tisíc :-( ale děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já pořád hledám někde ty moje šaty, abych vám je mohla ukázat, tak jsem na tuhle stránku narazila.. jo, to je hodně :( já jsem ráda, že jsem to zvládla za takovou pěknou cenu.. asi bych dala tak do těch 10000,-, víc nee..
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj dámy, no já taky už vyzkoušela několik šatů, ale ještě jsem neobjevila úplně ty, co bych opravdu chtěla, ale pár z nich se mi moc líbily! :-) tak jsem na to zvědavá.. domů už mi přišel i náhrdelník s náušnicemi a ten set je fakt moc krásný!! :-D mám z něho hroznou radost! když budu mít minutku, určitě ho sem dám Včera se nám s přítelem podařilo konečně ofiko zarezervovat na matrice místo obřadu a mám strašně velkou radost že už můžu říci a napsat, že svatbu budeme mít 11.6.2011 v 11:00 hod na zámku Dobříš!!! (a nebude to konírna) :-) jupíííííí :-) mrazulka: blahopřeji s šatům! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mischel.mm:Tak to gratuluji :-) Taky máme 11.6 v 11 hodin,by mě zajímalo kolik znás má obřad ještě v 11.Pamatuju si jen bibi
Odpovědět
Profilova fotka
já díky tomu volánku, který budu mít kolem krku, prakticky žádný náhradelník nepotřebuji, protože to už by řvalo.. maximálně nějakou perličku na silonku, něco velmi velmi jednoduchého.. takže si koupím akorát nějaké pěkné náušnice a něco na ruku a fajront :)) moc mě mrzí, že vám svoje šaty nemůžu ukázat :( no, tak až na těch svatebních fotkách.. :) usínání bez dudlíku se zlepšuje den ode dne!! jupííí!! my teda máme obřad ve 13,20 hod.. ale 11 hod je určitě milá :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jinak, já jsem si oblékla první šaty a už jsem věděla, že ty klasické bez ramínek nechci.. než jsme příjely do dalšího salonu, tak jsem věděla, že pokud tady nic nevyberu, tak jedu pro ty první.. padly mi okamžitě do oka.. no a pak přišly ty za krk a bylo rozhodnuto :)
Odpovědět
Profilova fotka
holky já jsem úplně nemocná z těch svých šatků, úplně už se modlím za výplatu a mažu do salonu, snad mi je nikdo nevyfouknul na náš termín. Pořád se na ně na fotkách dívám a fakt se mi moooc líbí :-) Už se těším až si je zase obleču, takže si myslím, že to jsou ty pravé. A přesně jak říká Mrazulka: to áááááách tam nebylo jen jednou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a já bych se tak ráda kochala svými šaty a nemůžu :( no, ale tak je vlastně nikdo do svatby neuvidí :) jinak musím říct, že jsem den před zkoušením měla skoro noční můru :) zdálo se mi, že jsem pořád ještě měla po porodu těhotenské bříško a v tom snu jsem si říkala - ty jo, já jsem jí řekla, že mám č.34 a já mám pořád ještě takové břicho :-DD no, je to sranda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: gratulace k satum :-) Ja uz bych asi zadnou ozdobu na krk nedavala, kdyz jsou saty samy o sobe takovy zdobny. Spis bych koupila nejaky masivnejsi naramek a jemny nausnicky. :-) Ja jsem tu vcera mela kamaradku, tak jsem se kvuli ni znovu navlikla do tech svych satku a moc se ji libily. Ja mam ted uz zase pochybnosti, jak na netu vidim novy a novy, krasny a krasnejsi saty, ale to me snad zase rychle prejde. :-D verisek: ty jo, to ja bych nevydrzela, musela jsem do salonu hned druhy den saty koupit, jinak bych asi do ted nespala :-D 8-) sulcikovap: jj, my mame naplanovano na jedenactou hodinu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi - šaty samy o sobě zas až tak zdobné nejsou, jen ten volánek kolem krku už pro náhrdelník nedává prostor, takže jak píšeš, náramek a náušnice.. akorát teď už si moc nedokážu vybavit tu ozdobu v pase, takže moc nevím, jak k nim ten náramek a náušnice vybrat.. no, nějak to vykutím.. je blbé, že se prostě nemůže fotit, ikdyž si šaty zaplatím.. tomu nerozumím.. taky, když jsem včera hledala ty svoje šaty, tak jsem našla spoustu šatů, které by se mi líbily a pochybovala jsem, ale už nic hledat nebudu :-D a jinak tam už na 11.6. šaty pozadávané byly, ale nic, co bych si chtěla zkusit.. takže fakt populární datum..
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky děvčata, ani nevíte jak Vám závidím, že už jste ty své vyvolené šaty objevily :-( Přidala jsem do alba dvoje z Nuance, ale ani jedny nejsou ony, i když ty první se nám líbí, ale nejsem na ty větší sukně se spodničkou..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jaký jste měly víkend? Trénujete už některá nové příjmení?
Odpovědět
ahojky holky:-) natrefila jsem na dalsi tip na vyvazky, ktera umite hackovat, tohle by se dalo pouzit a vypadalo by to podle me moc hezky : http://www.fler.cz/zbozi/hackovane-ky... sarpie: z nove varky se mi libi ty prvni vic, hezky ti sedi!!...ale drz se svyho stylu:-) sulcikova: prijmeni netrenuju, dost se ho bojim, protoze je dost netypicky a nikdo ho nezna, musi se hlaskovat, tak se moc netesim...i kdyz se samozrejme tesim, ze budeme mit stejne, ale budu to s nim mit komplikovany :-(
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie - já jsem si podobné šaty, které máš pod "asi" :) zkoušela.. byly moc krásné, ale já na ně nějak nejsem ten správný typ.. nicméně musím říct, že takových podobných šatů tam měli docela výběr.. jinak ano, moc pěkně ti sedí ty první šaty.. jak já vám závidím, že můžete fotit :( svrcek - ty háčkované jsou krásné! júúúú :) sulcikovap - myslíš jako podpis?? ne, to netrénuji.. a že mě lidi oslovují příjmením mého muže, na to už jsem si zvykla, takže na to slyším :)
Odpovědět
ahojte holky :) Moc gratuluji mrazulce k šatičkám :) nevadí, aspoň budou překvapením i pro tebe a nebudeš je mít okoukané, tak jak já! Mám občas stejné pochybnosti, jestli jsou to ty pravé, ale každá nevěsta mě ujišťuje, že to taky prožívala a pak v den D byly ty šatičky nejkrásnější!! Kde jsi je mrazulko nakonec vybrala v Ostravě?? Nebylo to náhodou v Paris?? sulcikovapeta: taky jsem si zvykla už na příjmení přítele, protože ať jedeme kam koliv, tak nás berou jako manželé :) Ale musím se přiznat, že když jsem se ve škole nudila, tak jsem párkrát podpis vyzkoušela do sešitu místo poznámek z přednášky :) a přidala k tomu plno srdíček, jako puberťačka :) :) sarpie: držím palečky, je to dřina, ale určitě budeš pak spokojená!! neboj se ušití, pokuď budeš chodit na zkoušky, tak by to mělo být vše v pohodě :)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni: teď jsem tady v albíčkách nevěst našla spousty kytiček zelených orchdejí a jsou opravdu nádherné :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lena: děkuji, no už jsme tě běhání po salonech přestalo bavit, tak jsem se rozhodla to risknout a objednám si je z té Ameriky. No uvidím jak to bude vypadat a případně je prodám, ale věřím, že to bude ok.
Odpovědět
verisek: jsou krásné,taky jsem jich hodně viděla, akorád mám trošku z orchideí strach :( jsou křehké a já nešika :( bojím se, aby mi neupadávala už při focení :( sarpie: určitě to bude ok :) všichni ti tu držíme palečky :)
Odpovědět
Profilova fotka
leni - ano, v ostravě, ale salonu angelika.. do salonu paris jsme si také vlezly, ale měli tak dvě zkoušející nevěsty, takže nás nikdo ani nepozdravil, ikdyž se na nás paní dívala, tak jsme odešly a šly dál a skončily jsme v té angelice.. :) v parisu by asi šaty za 6900,- neměli :-D a ani mi tam nepřišlo, že by tam byl nějaký výběr.. to, co měli na figurínách, to mě přiliš nezaujalo.. sarpie - ano, všichni držíme palce!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) vy jste se tedy rozjeli přes víkend:) mrazulka: gratuluju k šatičkám:)jsi rychlík,během jednoho dne vybrat.. to já se chystám až v lednu,musim čekat na potvrzení našeho termínu:(už bych taky ráda věděla jaký nakonec budu mít šatky.. Jinak s tím příjmením,jako dvojici nás oslovují podle přítelova příjmení,tak už jsem si na to docela zvykla:)jen asi s představováním hned po svatbě asi budu mít problém :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ja si devcata na nove prijmeni zvykat nebudu. jen ze me nebude slecna, ale pani. taky dratuluji mrazulce k vyberu satu. no to se divim, ze se nemuze v salonuj fotit ani kdyz si zaplatis zalohu atd.
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: co pohovory,jak to dopadlo??
Odpovědět
Profilova fotka
napsali mi, ze vybrali jinehoi uchazece, co jinyho, uz jsem ani nedoufala. mam pocit, ze jsem spatna a vadna :-( :-( :-( :-( sakra proc me nikde nechteji?? Alespon mi vysla brigada, takze jednou za cas v sobotu povedu kurzy pro decka na vysokou skolu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?