Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
veru: a už víte kde si je necháte dělat??jsem přemýšlela i o vlastním zlatě..taky právě chceme kombinaci žluté a bílé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak druhá fotečka je taky super!!úžasnej hafan:)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkujeme všem moc za pochvaly, máme z fotek obrovskou radost :-) A Qeirulka boduje, je to hold můj splněný sen, pro mě nej pes na světě - prostě doga - obr s něžným srdcem :-) :-) Janullii: my právě taky máme doma staré zlato, já mám i prstýnek z bílého zlata s diamantem a vůbec ho nenosím, protože mám na nějakou složku alergii a prst mi červená a olízá. Takže si necháme roztavit své zlato a ten diamantík chci právě použít na můj prstýnek :-) Takže by to mohlo vyjít cenově dobře, u nás vykupují zlato od 300,- Kč za gram a necháme si je dělat tady ve Zlíně ve zlatnictví Pechanec :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisku, a budeš mit kamínky po celém prstýnku jako máš v albíčku nebo jen ten diamantík? já pořád ještě uvažuji, zda přeci jen do kamínků nepůjdu.. hladký, kamínky, hladký, kamínky :) asi otrhám kopretinu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: na těch prstýnkách, co máme vybrané kamínky nejsou, ta fotky je až úplně dole :-) Já tam budu mít jen ten jeden diamantík :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: no my se chystáme do zlatnictví žabka..je u semil,dělají tam manžele a slyšela jsem samou chválu na jejich práci:) tak jsem zvědavá,pojedeme tam po Novém roce,tak už se těšíím..to máte dobrý,že máte své zlato a že ho vykupují za tolik:) já snad taky něco splašim po rodině..budu pak jako Škopková..vytáhnu zlato v kapesníku a řeknu jim to je Echt gold,ňákej gold:))))
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: hahááá, přesně, taky na tu scénu vždycky myslím!!! To jsou zuby po tatínkovi! Acht! Osm! A to já moc dobře vím můj milej zlatej! Vod Růženy z prasečáku :-D :-D :-D :-D A na Žabku jsem taky slyšela jen samou chválu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
slunce, seno, erotika je náš nejoblíbenější film :-DD my ho známe snad nazpamět :-D jo, jo, verisku, já jsem je přehlídla :) jsou moc krásné, ikdyž je to kombinace!
Odpovědět
my už prstýnky máme hotový:-) včera jsme si je vyzvedli, přítelovi ho museli ještě zmenšovat, tak se to protáhlo, ale už jsou doma a jsou jak jinak než úúúúžasnýýýý!!!!! Od Žabky, to už jsem psala...můžu fakt vřele doporučit, teď dělají nový vzory, a co mě trochu mrzí, dají si tam i ten "náš" - sice jsme se taky inspirovali jinde, ale potom ještě trochu poupravovali a těšili se, že budou jen jedny na světě....a tak nic no, ale to je jedno, jsou prostě naše a my byli první! :-) Veru - fotky super! Ale já se psů bojím, takže to neocením asi dostatečně:-)
Odpovědět
Holky myslela jsem si, že prstýnky budu mít taky z roztaveného svého zlata, ale aspoň kde jsme se ptali, tak se to tak nedělá :( Odevzdávali jsme zlato až když byli prstýnky hotové! Odkoupili nám zlato za 400kč/g. Měli jsme ho víc, než vážili prstýnky, takže zbytek za 350kč. Ale s diamantíkem nemám zkušenost, snad to půjde! Jsem zvědavá na vaše prstýnky :) scvrcek šup s fotkou do albíčka :)
Odpovědět
Jinak holky tahle diskuze se jmenuje 11.6.2011 a 11.11 jsme právě na straně 111 :) :) ty jedničky jsou opravdu zapeklitý :)
Odpovědět
Profilova fotka
přéésně,slunce seno,to můžu vidět pořád :-D scvrcek: takže s prstýnkama jsi spokojená? v abíčku ale nejsou..na kolik vás vyšli u žabky?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lena: no jo, to me vubec nenapadlo s tema jedenactkama! ale zvlastni, jak to takhle vyslo, co? :-) Holky, vy me stresujete s tema prstynkama, dortama a tak. Ja jsem tohle jeste vubec nedomlouvala. Ale ted v nedeli je tu v Poznani svatebni veletrh, tak se tam zajdeme podivat a treba prave nejake prstynky vybereme. A chci se podivat i po obleku pro Matta. Vubec nemam tuseni, co je tady za firmy.
Odpovědět
holky tak jo, na chvíli je dám do albíčka, ale pak hned smažu...vyšli nás na hodně. protože jsou dost těžké (a to mám mini velikost 49) ale váží celkem 11,50gramů a vyšli i s briliantem na 14 200,- ale fakt spokojenost, jsou přesně podle představ, komunikace perfektní, naprosto nás šokovali, když nám udělali podle obrázku nejdřív prstýnky ze stříbra v našich velikostech, abysme viděli co a jak, potom jsme je ještě malinko upravovali, a jsou super!!! Fakt doporučuju, udělají cokoliv, klidně podle náčrtu..
Odpovědět
koukám, že sem chodíte spíš dopoledne, tak je tam dám až ráno...nechci sem moc dávat naše skutečné fotky, chodí sem i dost známých a nerada bych, aby věděli o svatbě víc, než potřebujou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hmm, a ja se chtela zrovna podivat! No tak to snad priste neprosvihnu. ;-)
Odpovědět
jsi tu jeste?
Odpovědět
Profilova fotka
jj :-)
Odpovědět
tak co na ně říkáš? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
juuu, hezky... skoro jako ten original od Rydla!! Byl tam velkej rozdil v cene? Ted se na chvili odmlcim, protoze se musim presunout z prace dom, ale pak napisu vic. Uz na me ceka pritel pred praci. 8-)
Odpovědět
jasny:-) díky! No, nakonec jsme menší úpravy chtěli (ty originály byly víc do kulata, ale příteli se víc líbí hranaté tvary) a i v šířce jsme je trochu měnili, takže nemají být jako ta předloha úplně... a v ceně rozdíl obrovský, protože ty původní nejsou od Rýdla, ale od Fischera, to je německá značka a vyšly by na 45 000 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
svrcek: no tak to jsou skoro úplně stejné, jako máme vybrané my :-D :-D Tak tady budeme mít všechny podobné prstýnky :-) :-) Dneska jsme byli ve městě, domluvili jsme květinářství, kde si nechám udělat kytičku a výzdobu (samozřejmě moje orchideje Vanda jsou jedny z nejdražších kytek :-D :-D ), byli jsme ve zlatnictví, máme si přinést zlato, i můj kamínek využijí, takže mi ho vsadí do snubáku - jupí!! A prstýnek jeden bez slevy vyjde na cca 4000, takže to bude paráda :-)
Odpovědět
verisek: nojo, ted na to koukám :-D tak to je dobry:-) dopoledne je jeste na chvili hodim do alba...
Odpovědět
Profilova fotka
verisek.s : koukala jsem na vaše fotečky,naprostá nádhera,vybrali jste opravdu super fotografa!Já jsem svoji fotografku vybrala po 3-mesíčním hledání,ale nakonec taky našla.První favorité sice postupně odpadali,ale jsem ráda,že se mi podařilo vůbec někoho sehnat.Všichni už jsou snad obsazení! Jinak jsme byli dneska domluvit místo hostiny a nevím jestli už se to někomu z vás stalo,ale pan majitel nám na rovinu řekl,že svatba moc výdělečná není,musel by uzavřít restauraci a zahrádku a to by se mu nevyplatilo...Bylo to zklamání,protože to je menší soukromá hospůdka s venkovním grilem,příjemným personálem a kousek od místa svatby a bydliště.Hmm,a to jsem si myslela,že svatba je pro ně "kauf" !!
Odpovědět
vaness: tak to je síla, to jsem ještě neslyšela....to mě mrzí, a budete to tam nakonec mít nebo ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my jsme nakonec jeli do restaurace na vecu a teprve ted se vratili :-) Jeste k tem prstynkum - ja osobne bych urcite chtela jenom bile zlato, ale ty vase jsou opravdu krasny. A neuveritelny, jak je umeli u Zabky udelat podle vzoru a doladit podle vasich predstav. A cena uzasna. Jak muze byt takovyhle velky rozdil v cene vyrobku, kdyz se jedna vlastne o to samy. V karatech nebo jenom jmenu firmy? Kdo by dal 45tis za prstynky? =-) No ja jsem zvedava, co bude na tom veletrhu tady v nedeli, jestli se nam tam bude neco libit a jake budou ceny. Pripadne ukradnu napad a zajdeme k Zabkum. :-D :-D vaness: to je teda pan obchodnik, kdyz neumi vydelat na svatbe. To ani kdybyste prihodili nejake kacky navic, tak by vam to tam nemohl udelat? Nebo at si stanovi minimalni konzumaci a bude uz dopredu vedet, ze neprodela, ne? Ale jsou dneska lidi... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
No my budeme mít 35 lidí a on nám řekl,že se mu tam za ten den otočí více lidí na jídlo než tam máme my.Asi má pravdu,ale chtěli jsme jen vlastní víno a zbytek by jsme vše zaplatili,i ubytování by jsme tam chtěli....Do neděle se nám prý ozve,ale moc tomu nevěřím.Prý to propočítá a uvidí se.Tak zkusíme to ještě jinde,máme další tipy,já jen,že mě tohle jednání překvapilo...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska jsem se k Vám ani nestačila připojit. Zítra jdeme do té Nuance, tak jsem na to zvědavá. Nakonec to vidím stejně tak, že si nějaké objednám, u mě prostě vítězí jednoduchost a pohodlnost. Dala jsem do alba favoritky a nevím které případně vybrat, co myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
sarpi: no ja jsem doufala v to, ze budes mit saty podobne tem, co se ti libi od Pronuptie a budes tak jedinecna nevesta, originalni .... takove saty mi v tvem vyberu chybi. Nicmene nejvic se mi libi ty na fotce 55. Ty maji neco jineho nez vsechny ostatni, jsou jednoduche ale zaroven jine. Ja jsem taky pro jednoduchost. Drzim ti pesti s Nuanci!!! ;-)
Odpovědět
bibi: oni vážně umí udělat cokoliv podle fotky, je to neskutecny..pocitaji cenu podle vahy a za gram si reknou 1000kc, plus briliant podle karatu...nevim, jak muze byt rozdil, proste tamto je nemecka firma a nemci holt 2000eur za prstynky daji, ale tady je to trikrat vic nez normalne... :-( sarpie: drzim palce pri dalsim vyberu, muj nazor uz znas - ja bych zkusila ty, co mas jako posledni za krk, nebo ty pod slovem "nakonec"...kvuli vystrihum.. vaness: to je fakt blby, s tou hospodou, to se mi nejak nezda...jasne, ze otoci vic lidi, no ale i tak...nevim, tohle jsem jeste neslysela..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?