Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky!! celý den vás jen čtu a čtu a nemám prostor napsat :) moc děkuji za pochvalu :) dnešní poobědové uspávání mě naprosto vyčerpalo, páč to byl asi hodinový řev :(, ale ustáli jsme to bez dudlíku a snad to večer bude lepší.. byla jsem naštvaná a nešťastná zároveň.. nakonec usnul až jsem mu udělala trošku mlíčka.. jinak my teda nějaký netradiční taneček naplánujeme, mirek říkal, že chce tančit na jednu bílou orchidej od evy a vaška :) pako :-D on není moc velký tanečník, takže my to klasicky odploužíme, ale vám všem držím palečky! a i já můžu dávat lekce zpěvu :) zpívám ve sboru, od malička.. FB mám :) Gabriela Mrázová :) a jinak - všichni máte všechno krásné.. ať jsou to šatičky, kytičky či prstýnky :) ať to nemusím vypisovat :)
Odpovědět
Profilova fotka
a jinak - né vždy jsem měla velikost č.34 :) měla jsem jednu dobu přes 70 kg.. pracovala jsem jako fakturantka v pekárně a tam tááák dobře pekli :) ale už pár let jsem štíhlá.. a zase při mé výšce, nížce :) 161 cm a 51 kg to je tuším tak akorát :) nicméně jsem moc ráda, že jsem se po porodu dostala zpět..
Odpovědět
mrazulka: vydrž :) musí pochopit, že dudlíky už nejsou :) Já ti tu tvoji "nížku" celkem závidím :) ale to je normální, že kdo je malý chce být velký a naopak :) mám 173 cm a jsem ráda, že jsem se dostala pod 70 kg.
Odpovědět
Profilova fotka
leni - ten svatební tanec je super! vzhledem k tomu, že iveta bartošová nás baví :-D, tak do toho by mirek mohl jít :-DD to mu musím ukázat :)
Odpovědět
mrazulka: jo pár jednoduchých kroků a jak hezky to vypadá :)
Odpovědět
Profilova fotka
leni - to já se nevzdám.. už jsme je jednou vzali, tak teď už není cesta zpátky.. pořád mu to vysvětluji.. myslím, že tak plakal, protože už byl hodně unavený a nevěděl, jak na to.. to mlíčko ho trošku ukolébalo.. držel tu lahvičku v rukou, očička mu padaly, pak ale začal znova plakal a pak už usnul.. a já ani nechci být vyšší, vyhovuje mi jak vypadám :) ale, ty opravdu vypadáš štíhle.. takže v pohodičce :)
Odpovědět
Profilova fotka
leni - můj muž navíc na každé takové akci tančí kozáčka :-D takže bych ho mohla k něčemu přeci jen přemluvit :)
Odpovědět
mrazulka: jsi jedna z mála maminek, která ví co je správně :) když jsem dělala chůvičku přes agenturu, tak to byli samé rozmazlené děti a maminky na facku :( ne každá máma na to má nervy!!! :) určitě to zvládne manžel :) já měla taky poleno a jak hezky teď tancuje :) svatební budeme teprve vymýšlet, ale budu se inspirovat tím videem :) v těch šatičkách toho moc nevykouzlíme:) je pravda, že jsem měla před rokem o 12 kg víc a nějak jsem si nezvykla na to, že by se na mě lidi dívali jako na štíhlou, v obchodech zkouším taky velké věci. TAKŽE MOC DĚKUJI!!!
Odpovědět
Profilova fotka
leni - tak to ti naprosto rozumím, protože já jsem si dlouho zvykala na to, že jsem štíhlá a zase po porodu jsem mi dlouho trvalo než jsem si zvykla, že už nejsem těhotná a jsem to zase já :) takže tomu rozumím.. a koukala jsem na tvé fotky na fb a jsi opravdu baba s pěknou postavou!! já se řídím instinktem.. taky někdy nevím, co dělat a taky bych si od našeho honzíka nechala líbit, kde co :-D je to andílek, ale zase nějaký řád musí být.. ve své podstatě mě inspirovala kamarádka, která má o 14 dnů starší holčičku, ta ji vytočila před pár týdny a dudlík byl ustřižen a já jsem si říkala, že to udělám nenásilně, že to bude lepší a nakonec ruply nervy i mě :) a jo, jo, jsou to nervy :) nicméně mi dneska můj muž napsal sms, že jsem skvělá máma a partnerka, tak to moooc potěšilo!!!
Odpovědět
mrazulka: taky jsem koukala na fb :) malej je k nakousnutí :) :) :) který má moc sympatický rodiče :) věřím že takové ocenění od partnera musí být to nejkrásnější :)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni: Ty hraješ divadlo??? Jinak jsi krásná štíhl baba, tak co povídáš :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: Honzík je krásný dítě... bože já chci taky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, Vy jste mi tady usnuly :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Nééé, já hledám ty tance na svatbu a asi mám favorita :-) :-) Joo a jdu vyfotit tu přítelovu kravatu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek.s: no tak šup foť :-) Jo a jakej favorit, pošli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tady je favorit: http://www.youtube.com/watch?v=S6PWZ6... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisku jdu juknout a kravata?
Odpovědět
Profilova fotka
kravata mi nejde nahrát, že je fotka moc veliká :-|
Odpovědět
Profilova fotka
verčo tak jí zmenši přece :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je tam :-D :-D
Odpovědět
maki: hrála jsem v muzikálech :-D :-D :-D ale jen křoví :-D zpívat mě nenechali :-D Byla jsem v cukrárně :) Přítel mě vyvezl ven :) už cvoknu z toho jak jsem doma! Dneska mi říkal, že až budu na mateřské, že se bez práce zblázním :( (myslel samozdřejmě období, než se mimi narodí).
Odpovědět
veru: kravata je krásná :) jsem uchyl na košile a kravaty, takže můj chlap jich má doma na rozdávání :) ale všechny nosí :) aspoň nemusím tak často žehlit :) a k tanci :) jestli tohle dáte, tak jste dobří :) to je celkem mazec:)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju, snad nám bude pasovat ke košili, tu musíme teprve koupit :-) :-) No snad to dáme, uděláme jen některé pasáže, tak snad to klapne. Moc se mi to líbí :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek.s: hmm,velká poklona s tím tancem,který se chystáte připravit!Já bych tohle v životě nemohla odtancovat,možná tak po několika panácích,ale to by asi dopadlo!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nestrašte mě! Mně se to zdálo docela v pohodě :-D :-D :-D I přítel souhlasil, tak snad nám to klapne :-D A po panácích to bude určitě, u nás na Moravě se slivovičce nevyhneme už od raních časných hodin :-D :-D
Odpovědět
veru: je to dost odvážné a ne každý se na to cítí :) ale vy to dáte :) když jsme u té slivovičky :) kolik budete mít litrů??
Odpovědět
Profilova fotka
To jo, tak je to sranda, tak do toho půjdeme :-D :-D No tak to netuším, na půdě u babičky máme 400 litrů a v sobotu jsme napálili 120 litrů :-D :-D :-D
Odpovědět
veru: téda :) tak to my nepálíme tak vevelkém, takže budeme kupovat od dobrého zdroje :)
Odpovědět
Profilova fotka
leni i křoví je dobrý.... :-) Já chci taky do cukrárny... no ten můj říká, že ahat dříví do lesa nebude, když jsem cukrářka :-) U nás zase frčí pivo místo slivovice.,.. já jí nemusim, nedělá mi dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
makinka: já ji taky nepiju, jednou jsem to pěkně přepískla :-D Ale na svatbě asi budu muset. Taky ale záleží, jakou piješ. Pokud je to fakt kvalitní, tak ani moc špatně člověku nebývá, ale pili jsme jednou v hospůdce a to se fakt nedá! Hold pravá domácí je nej ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?