Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
maki: budeš to mít naprosto kouzelné :) nazpíváš si písničky a ještě budeš zpívat mámě, pokuď se nepletu :) jak jste na tom s prvním tancem?? už máte vybranou hudbu?? a choreografii? :)
Odpovědět
Profilova fotka
leni nepleteš se, musím to prostě mamině zazpívat :-) První tanec ještě nemáme úplně vymyšlenej, ale asi to nebude normální tanec, ale nějakej netradiční... na choreografii se pracuje a písniček tam bude asi víc... Musíme to namixovata tak... uvidíme jak to dopadne... Teď mě spíš děsí to, že asi budu mít nakonec jinýho svědka, protože kamarádka na mě úplně kašle, pokud jí nenapíšu první tak se neozve... Teď se mi neozvala skoro 2 měsíce a já si řekla, že dokud se neozve, tak první nebudu... Vždycky jsem volala nebo psala jako první já, ale už se vtírat nechci, asi má teď novej život a mě k němu nepotřepuje:-( Sice je to zlý, ale nedá se s tím nic dělat :-(
Odpovědět
maki: já to znám :) taky jsem kamarádce dělala "vola" a teď jsme se půl roku neviděli a neozvala se!! kašlu na to! Vím, že kybych cokoliv potřebovala tak se na ni můžu obrátit, známe se od malička, ale za svědka určitě ne! My budeme mít oba za svědka chlapy :) já svého srejdu a jeho dvouletá dcera mi bude dělat družičku. Těch netradičních tanců je na youtobe hodně :) My musíme zapracovat na choreografii hodně, protože tancujeme a každý od nás očekává něco pěkného. Ale musíme to přizpůsobit šatičkám, takže bych to viděla na něco pomalého s valčíkem :)
Odpovědět
Maki tohle je moje představa,něco podobného chci, teda bez toho konce, ale přítelovi se nelíbí písnička! : http://www.youtube.com/watch?v=L9ysM0...
Odpovědět
Profilova fotka
leni u nás to teď taky vypadá, že půjdou dva chlapy... Ludánkovi jeho nejlepší kamarád a mě asi máš jeden společný kamaárd:-) Jé Vy tancujete :-) Já chci taky... To budete mít taky super:-) Kolik budeš mít družiček??
Odpovědět
MAKI: a já chci zase zpívat :) nemůžeme mít všechno, no :( Budu mít asi dvě dvouleté holčičky
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, tak já Tě budu učit zpívat a Ty mě tancovat...to by šlo :D Ty jo to u nás se holčičky nerodily, tak asi budeme mít tři chlapečky 5,4 a 3 roky a pak si asi od známí půjčim dceru, prototže tam chci mít holčičku aspoň jednu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, tak to je fakt paráda, to budete mít super!! A já chci taky umět zpívat a tančit :-D :-D :-D Taky se hlásím do kurzu. Mně se stašně líbí jive, ten i umím, tak bych chtěla s přítelem něco takového připravit. Ze začátku nějaký ploužáček a pak to rozbalíme :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek.s: Tak kurz zpěvu vedu já a kurz tance snad Lenča, ale ještě se nevyjádřila:-) My taky buden nejdřív ploužit a pak to rozbalíme :-)
Odpovědět
což o to tancovat se naučí i úplný poleno:) ale zpívat, když mám totální hluch :) zvládám v práci skákal pes a to mi děti říkají"teto prosím už nezpívej" :) :)
Odpovědět
Profilova fotka
Lena tomu nevěřím... Každej umí zpívat, ale někdo dobře, někdo hůř a někdo falešně :-) Fakt Ti tohle děti říkaj?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, kdo tady má Facebook? Přiznejte se :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
leni: jsou to ty co mám na sobě já ty favoritky ;-) no ty šatky jsou dobře utažený,jinak až tak štíhlá nejsem.. makinka: určitě jdi at si to zkoušení užiješ,je to super pocit:)))) já chci taky umět zpívat a tančit:) jinaj já FB mám :)
Odpovědět
Profilova fotka
janulli: no snad se tam někdy do toho salonu dohrabu:-) no další do kurzu :-) A co nás budeš učit Ty? Jinak já FB taky mám :-)
Odpovědět
taky mám FB :) Lenka Kvapilová :) Jnaulli: to jsou pěkné šatičky :) takové akorád :) ani přeplácané, ani jednoduché!! Líbí se mi :) a sednou ti :) maki: jednou tříletý romský chlapeček, který opravdu zpíval krásně, tak si zacpával uši a řekl to :(
Odpovědět
Profilova fotka
leni: a přestala teta zpívat :-) Tak já mám FB ... Markétka Fikrlová :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kurňa na tom FB je holek Lenka Kvapilová... jen si vybrat :D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni tak už jsem si vybrala, a myslím, že i správně :D Nevadí, že jsem si Tě přidala?
Odpovědět
Profilova fotka
leni: děkuju.taky se mi moc líbí,takk uvidíme:) no maki,já bych vás třeba mohla učit nějaké mňamky,ráda vařim:)na tanec ani zpěv talent nemám..
Odpovědět
maki: vybrala jsi správně a nevadí mi to samozdřejmě :) teta nepřestala zpívat :) baví mě to tak co :)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, teda na youtube těch tanců je, to je fakt sranda. Už tam mám pár favoritů :-) :-) Jinak si vybírám kytičku, nejvíc se mi líbí orchideje vanda a nebo frézie, to bude dilema. Pár obrázků jsem dala i do alba, u mě vede ta převislá z orchidejí, přijde mi, že k šatům by byla nejhezčí. No a frézie jsou hned v závěsu :-) A prstýnky už máme taky vybrané, je to poslední fotka v albíčku, jen já budu mít s kamínkem :-)
Odpovědět
veru: ta kytička z orchidejí je luxusní!! fakt nádhera :) takovou jsem ještě neviděla!! Akorád bych měla strach, jestli není moc křehká! Já chci kytičku spíš malou, kulatou do ruky :) a prstýnky jemné, pěkné :) Jsou to dva kroužky na sobě??? tak to máme taky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni: jojo, dva kroužky :-) Ty orchideje jsou nádherné, i když cena bude asi obrovská...Já zase nemůžu mít kulatou vzhledem ke kulatému obličeji a takové "pevné" postavě :-D Váhám váhám, budu muset zavítat do květinářství a poptat se. V salonu, kde si půjčuju šaty, dostanu slevový kupon na 15% na svatební květiny, tak snad mi tam něco podobného vytvoří :-)
Odpovědět
veru: kytka se vybírá podle obličeje?? Protože já mám tay "pevnější postavu" :( chtěla bych nějakou menší ať mi neschovává půlku šatů, ať není těžká a křehká
Odpovědět
Profilova fotka
No podle typu nevěsty a podle šatů. Já nemůžu mít ke své "kulaté hlavince" žádnou další kuličku :-D A ty nemáš žádnou pevnější postavu, vždyť jsi krásně štíhlounká! Malá a kulatá bude k tobě krásná ;-)
Odpovědět
veru: pořád koukám na ty orchideje, je úplně jiná, než všechny ostatní!!! Určitě si nechám od paní floristky taky poradit, jaká by se ke mě a k mým šatům hodila! Mě se líbí kaly, tulipány a růže :) asi bude k naší zelené svatbě fialová kytička :)
Odpovědět
ještě děkuji za kompliment, ale štíhlounká určitě nejsem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni: orchideje jsou i zelené a vypadají nádherně! Zkusím najít odkaz, kde jsem ty kytičky našla a hodím ti ho do IP, měli od každé barvy různé vazby, tak se ti na to mrknu. Orchideje vypadají opravdu luxusně a na klopě u ženicha jsou taky nádherné! A štíhlounká jsi, fotky nelžou :-) ;-)
Odpovědět
narazila jsem na tenhleodkaz :http://www.svatebni-zavoje.cz vzpoměla jsem si, že jste holky scháněly dlouhé, netypické závoje, tak mrkněte :)
Odpovědět
veru děkuji :) hned se mrknu :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?