Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, to je moooc dobře, že víš, že jsou to ty pravé a jsou fakt nááádhrné :-) Já až si je budu nechávatšít, to bude komedie :-)
Odpovědět
koukám znovu na ty fotky, že jsem ten kanýrek pěkně uplácala :) má to být jak na figurýně! Až se to dá do čistírny a nažehlí, tak to zas bude vypadat jinak
Odpovědět
Maki hlavně aby ses cítila v šatičkách dobře!!! Každá budeme krásná :)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, hlavně jestli mi někdo takové ušije :-(
Odpovědět
Maki jsou to ty co máš v albíčku??? To by neměl být problém
Odpovědět
Profilova fotka
Leni nene našla jsem si jiný, snad půjdou udělat i v mé velikosti... zamilovala jsem se do nich...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) leni: ty šaty jsou opravdu nádherný a ta vlečka jééé:) picasso: ty sis nakonec vybrala taky šatky který ti strašně sluší!! makinka: a jaké bys chtěla?? už se v lednu těším taky na zkoušení..byl ajsem asi před půl rokem,takže už mám představu,tak vynechám ty bonbónkový a vrhnu se na ty víc jednodušší..no ale uvidíme,co mi nakonec padne do oka..pořád nemůžu zapomenout na ty co mám v albu jao první..že by láska na první pohled :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko.. bibi - akorát, že ty "dokonalé" jsem nikde neobjevila :( na té nuance.cz bych si teda vybrala.. doufám, že v sobotu nějaké šatky vybereme, že mi nějaké sednou, a když ne, tak zajdeme do dalších salónů.. už teď začínám mít obavy, že nic nenajdu, a že mi nebudou sedět.. kamarádka mě pořád straší, že problém bude s mojí velikostí č.34, ale já doufám, že nee.. jinak, leni, šatičky ti moc sluší.. a my jsme měli včera premiéru, honzík spinkal ve svém pokojíčku a bez dudlíku.. byl sice trošku řev, ale přežili jsme to :-D neměl po mě ty dudlíky vztekle házet.. maminka vyhrožovala, že je sebere, když je hodí znovu, hodil a maminka sebrala :) jo, jinak ještě, jak jsme tady řešily ty vlasy.. tak kolegyně v práci mi ještě doporučila BIOHAR.. je to taková vodička, která se vtírá do pokožky hlavy.. říkala, že jí to moc pomohlo, tak jsem si to koupila a vtírám a baštím biosil a uvidíme :)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: myslím,že problém nebudeš mít..ty šatky se dají hezky tvarovat a většinou ti to v salonu podle tebe upraví,takže bych se nebála:)
Odpovědět
Krásné ráno :) tak dneska jsem měla hrozně živej sen, a byl o mém svatebním dnu, kdy jsem lítala po pokoji a hledala podvazek, kadeřnice nedojela a pustili nám jinou hudbu! Fuj nechci nic takového zažít :( mrazulka, janulli: děkuji i vám za chválu :) už se těším na vás v těch nej, nej pro které se rozhodnete :) Já si mrazulko myslím, že problém nebude, jsou na to připravení a každé šatičky se dají upravit! JInak závidím velikost 34 :) Já bych musela ořezat kosti, abych takovou měla :) A posílám ti MEDAJLI ZA SKVĚLOU MÁMU! To, že jsi splnila cos řekla je super!!! Málo která máma to dokáže a přitom je to to nejlepší!! Dítě pak ví, co si může dovolit :) MOC CHVÁLÍM :) Janulli a ty šatičky, který jsou "láska na první pohled" to jsou ty první na modelce, n ebo první na tobě?? Jsi štíhlounká, tobě bude slušet všechno :) Maki: ukaž nám fotečku těch šatiček :)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno děvčata, jak jste se vyspinkali? Janulli: J8 jsem ještě v žádném salónu nebyla, ale asi taky vyrazím, i když vím, že si je půjčovat nebudu:-) mrazulka: myslím, že s těma šatkama opravdu problém s velikostí mít nebudeš, ale já jo :D Souhlasím s Leninou, taky jedna medaile:-) lenakvapilova:No jistě, fotečka už je v albíčku :-) Leni to nebyl sen, ale horor :-)
Odpovědět
Maki: jsou krásné, miluji tuhle barvu, mám takové podobné plesové, ale s jednoduchou sukní! A myslím si, že to nebude vůbec problém!! Vršek je nejspíš na zavazování To půjde uvidíš :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lenakvapilová: no asi ano, ale nevím jestli mi budou slušet, protože jsem milionkrát širší než ta co je má na sobě :-) Ale prostě chci korzet a takovou sukni, aby mi to trochu stáhlo.... a teď hubnu, včera mi v práci dvakrát spadli kalhoty, ještě že ve skladu a né na krámu... bych se hanbou propadla :-) Tak snad ještě něco půjde dolů :-)
Odpovědět
maki: myslím si, že jsi zvolila ten nejlepší střih šatů :) šatčiky jsou dobrá motivace viď :) já zhubla za rok 12 kg :) teď to musím aspoň udržet :) Držím plaečky ať to jde lehce :) a jsi spokojená!!
Odpovědět
Profilova fotka
leničko děkuji moc, snad to půjde, alespoň o pár kil... Nesnášim totiž když se mi lidi posmívaj, za to jaká jsem.... Jsem sice hodně silná, ale prostě mi nic nepomáhá... sportuju, dělám požární sport, jezdím na kole, hraju fotbal, ale prostě to nějak nejde.... Naštěstí teď jsem si udělala dietu sama, bez doktorky, tak to trochu začalo jít, tak jsem zvědavá jak to dopadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky! Leni, já mám takové sny pořád :-D :-D Nepřijeli nám fotografové, nebyla jsem nalíčená, učesané, neměla jsem pod šatama kruhy, no katastrofa! A příteli se zdálo, že jsme nestíhali obřad, že já jsem si spletla hostince ve vesnici a musela jet honem na bruslích... :-D :-D No katastrofa! Jinak přesně jak píšeš, kanýrek neuplácávat a budeš dokonalá!!! Moc ti sluší :-) :-) Makinka: neměj strach, že na tebe šatičky nebudou! Já se bála, že nebude nic na mě a paradoxně měli největší výběr v mé velikosti :-) Normálně mám 40, ale šatky jsem oblíkla i 36 :-) :-) A paní v salonu mi říkala, že mají šatky až do velikosti 58, takže se vůůůbec neboj :-) A ty šatičky, co máš v albíčku, jsou nááádherné!!!!! Moc se těším pak na všechny vaše fotečky, až to, co tady probíráme a plánujem bude opravdu skutečnost :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisku děkuju, vím, že i u nás v salonu maj až do 58, ale to jsou šaty který bych prostě nechtěla, takže prostě se bude šít, nedá se nic dělat a ještě mi vyjdou o dost levněji než půjčení :-) Já už se tak těšim holky :-)
Odpovědět
holky už aby to bylo :) mamka mi říkala, vše máte, tak to posuňte na co čekat :) nemůžu se dočkat :) dnes snad konečně dojdou punčochy a podvazky :)
Odpovědět
Profilova fotka
makinka: jasně, chápu. Určitě ti je nějaká šikovná švadlenka ušije, o to strach nemám :-) :-) Jinak jsem koupila příteli ke svátku kravatu na svatbu, fialovou s černými proužky z hedvábí, no nádherná :-)
Odpovědět
veru: já budu kupovat manžetové knoflíčky a botky k vánocům :)
Odpovědět
Profilova fotka
Já budu holky kupovat kravatu k vánoců, ale to je tak jedivá věc, co vím ze všech dárků... Jinak nemám ani potuchu do mám koupit:-( Copak pro miláčka, bych jakžtakž vědělě, ale pro maminu a tchýni s tchánem, vůůůůbec ne :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky žádné dárky netuším, co budu kupovat :-| Je to tak každý rok, všichni všechno mají, takže něco vymýšlet, to je děs :-( makinka: šatky zelené ještě nepřišly, jsem na ně mooc zvědavá, hlavně se bojím, aby nebyly moc krátké :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisku, tak z nich budeš mít ještě víc mini :-) Holky já teď našla moooc pěknou písničku, až mi slzičky vytryskli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
makinka: jakou jakou jakou? :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisku http://www.romeoajulie-muzikal.cz/vid... a je to hned ta první :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Noo, pěkná pěkná :-) :-) Já bych chtěla něco beze slov, což je dost těžké vybrat :-D Ale Chopin a jeho Nocturno je jasné :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisku to je jasný jasná volba, mě by se tahle líbili, kdyby tam šli přezpívat jména na to až budou chodit přát :-)
Odpovědět
maki: pěkná :)
Odpovědět
Profilova fotka
makinka: jojo, to byste měli teda parádní :-) :-) Já bych chtěla moc ke gratulacím Sluneční hrob od Blue Effectů z Pelíšků :-) Tu písničku fakt můžu, je to nádherný doják :-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni děkuju.... verísku nějak si jí nevybavuju :-( musím jí někde najít a poslechnout.... Jinak já bych si jí nazpívala sama s kamarádem, takže se to musí vymyslet :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?