Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek, netacek: my bychom taky toho naseho hafuse na svatbe moc chteli, ale nepusti nam ho do kostela a taky nekteri lide se ho jako krizence pitbulla boji. Bude asi lepsi ho nechat doma, protoze by se tak i tak akorat stresoval a my ho museli porad hlidat. Zvlast jestli nam tam budou pobihat male deti, ktere by ho chteli porad tahat za ocasek atd. Tak snad se nam alespon nejak podari zorganizovat to, ze ho vezmeme na foceni, at je taky chvili s nama. :-) Ty jo, holky, ja jsem nikdy na kosmetice nebyla. Fakt to nejak te pleti pomaha, nemate takove ty cerne tecky na nose atd.? sarpie: kdyz uz, tak urcite bile!! A co to je za novinku u tebe s objednavanim satu z USA? Nasla jsi nejake, co se ti tam libi a cena je OK?
Odpovědět
Profilova fotka
ja to teda asi nechapu i kdyz jsem taky milovnik psu, ale kdyby me nekdo pozval na svatbu tak urcite nebudu brat psika s sebou. prijdou mi divne. taky bych chtela mit psa s sebou pri obradu, ale beru to tak, ze bohuzel nemuze byt vsude s nama. a jak rika bibi spis by to byll lpro psa stres jak by tam byl s detma, vime co dokazou, ze??
Odpovědět
Profilova fotka
Jako host bych si psa na svatbu taky určitě nebrala :-) Ale svého určitě. Ráno ji necháme doma, možná ji vememe na obřad, to se ještě domluvíme. Ale po obědě ji vyzvedneme a na focení s náma musí, to bez ní nejde. Potom už zůstane s náma, máme zamluvený pokoj, takže když bude unavená rozvalí se tam a bude odpočívat :-) Po celý den mám domluvenou osobu, co by s ní byla, takže v tomto nemáme problém :-) A děti se k ní radši moc nepřibližují, ona je miluje, ale přeci jen je pořád větší než oni, takže budí respekt :-D :-D :-D
Odpovědět
dobré ráno holky :) tak to mě babička řekla, že pokuď by jejich pejsek nemohl jet s něma, že ona nepojede ]-( ]-( naštěstí v hotelu jsou milí a za poplatek 80 kč ji tam nechají! Mám ráda pejsky, ale babička má černého pudla, kterej štěká a skáče, takže se hrozně těším, až mi poskáče ty bílé šaty
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: no já už na kosmetice párkrát byla a docela mi to na ty tečky pomohlo, tohle byla výhodná koupě za necelý tři stovky :-) Našla jsem tam ty původní co jsem chtěla z Adiny č. 1 za 300 dolarů a mají tam hezké, tak si možná nějaké vyberu, je to značka David Bridals http://www.davidsbridal.com/Browse_Br...
Odpovědět
sarpie: jedny hezčí než druhé :)
Odpovědět
Profilova fotka
no, to nas Twixus moc rad deti nema... nebo spis nevi, jak se k nim chovat. Nekdy se mu nelibi, jak ho hladi a jakoby se tak ozene hlavou. Nekousne, samozrejme, ale u rodicu uz to budi dojem, ze chce jejich deti snist. :-D No a jednou jsem doma blbla a tancovala jsem na nejakou pisnicku a on se mohl zblaznit. Porad okolo me behal, stekal atd. Takze nevim, nevim, jak by zvladnul takovych 40 tancicich lidi najednou. :-D lena: tak at si hafika s sebou vezme, ale na obrad a hostinu ho necha v hotelu a jenom obcas ho jde vyvencit, ne? sarpie: a ty c.1 z Adiny jsou tvoje favoritky, nebo by jsi je pripadne koupila hlavne kvuli te cene a protoze jsou celkem OK? Do toho ja bych nesla. Za prve bych chtela saty, ktere jsou "ty ony", u kterych mas pocit, ze ty a zadne jine a taky se bude opet jednat o usiti na dalku, takze nikdy nebudou sedet uplne presne. Ale to se da asi upravit. Moje se taky budou upravovat - ted jsou velikosti 38 a budeme je zkracovat, zuzovat atd. Nicmene jsem si je uz dopredu mohla osahat, vyzkouset a snad v tom salonu maji sikovnou svadlenu. 8-) Jsem moc zvedava, jak dopadnes v Nuanci. ;-) Urco zkus nejake ty vetsi vystrihy, raminka za krk nebo i nejakou asimetrii. Nebo krajku. ;-) http://www.nuance.cz/pronovias/27.html http://www.nuance.cz/pronovias/07.html http://www.nuance.cz/pronovias/2011/a... http://www.nuance.cz/pronovias/2011/f... http://www.nuance.cz/sanpatrick/2011/... http://www.nuance.cz/pronovias/farnes... http://www.nuance.cz/sanpatrick/06.html Ty jo, ja tam snad taky zajdu, az budu v CR, abych jeste neco vyzkousela. :-D No a krasny satky od Pronovias ma v albu mrazulka s popiskem "dokonale" (saty Fragancia). A hlavne to v te Nuanci vypada slibne s tou Pronuptii! ;-)
Odpovědět
souhlasím s bibi, taky bych na tebe viděla nějaký hlubší výstřih, asi bych volila klasický do V než za krk....ještě zkoušej!
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: no favoritky byly z těch co jsem si zkoušela prvně, z té druhé várky už mám jiné favoritky. Ale přikláním se více ke koupi než k půjčení. To není ušití na dálku, ale normální prodej, ty už ušité jsou. Od té značky jsem si šaty zkoušela ve velikosti 38 a 36 a 36 mi sedí lépe a ještě by mi to pak mamča doupravila přesně na mě. Z těch stránek bych si nějaké určitě vybrala, líbí se mi jich tam docela dost. Z těch odkazů se mi líbí a jsou jediné do mého stylu ty první. Je možné, že mi s výsřihem sedí lépe a víc v nich vynikne postava. Ale zase nemám potřebu si takové pořizovat jen kvůli tomu, že v tom vypadá moje postava líp. No je to se mnou těžký :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: je dobre, ze mas styl a neustupujes z neho ;-).... aha, tak to jo, ja myslela, ze jim napises miry a oni ti ty tvoje satky podle toho originalu usijou. Tak uvidis, jak se nakonec rozhodnes. A hlavne super, ze mas nekoho, kdo ti ty saty doupravi a ty vis, ze se na nej (v tvem pripade mamku) muzes spolehnout a neplatit za to horentni sumy. Ale i tak jsem moc zvedava na patecni zkouseni. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no do kopie bych nešla, tohle jsou originál přímo od výrobce, za cenu za kterou si je můžu půjčit zde si je od nich přímou koupím. Na zkoušení jsem taky zvědavá, nějaké s ramínky ještě zkusit chci a pak si prostě podle toho které mi sedí a navíc se v nich cítím dobře objednám nějaké podobné které mě zaujmou.
Odpovědět
sarpie: moc držím palečky při rozhodování :) Já jsem poslední dobou tak nervózní jestli mi ty moje vůbec sluší, že dneska opravdu, pokuď bude čas, poprosím mamku ať mě vyfotí a vás poprosím o kritiku a chválu :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky ja jak tak koukam na vsechny saty co mate vy vybrane, tak cim dal vic premyslim, jestli mam ty spravne. chjo :-( :-( :-( :-( ja doufam, ze jo, ale porad listuju casopisama a zacina ve me hlodat cervicek
Odpovědět
picasso: musíš mít jasno, že chceš princeznovské šatičky :) a pokuď ano, tak máš ty správné :) sluší ti :)
Odpovědět
Profilova fotka
to ja mam jasno, ze chci princeznovske, ale jak tak koukam v tech casopisech, tak mi prijdou vsechny takovy sexy na tech modelkach, ale asi to bude zase vypadat jinka, kdyz budu nacesana, nalicena atd.
Odpovědět
rozumím ti, já se potřebuji taky přesvědčit, že jsou to ty pravé :) a účes a líčení udělá hodně :) mě se ty tvé pro které ses rozhodla líbí ze všech co máš v albu nejvíce. dělají ti pěkný pas.
Odpovědět
Profilova fotka
dekuji potesila jsi me
Odpovědět
NENÍ ZAČ! jsou opravdu pěkné a líbíš se mi v nich :) když to srovnám s těmi původními, tak ty ti schovávají pas, ta mašlička je moc vysoko a dělá ti to krátké tělo :)
Odpovědět
Profilova fotka
huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa vyvazky pro svatebcany hotove uz jen ty slozitejsi pro rodice a svedky, ale tech bude jen sest, ze jo?
Odpovědět
picasso: mě se ty tvoje šatky na tobě líbí, sedí ti skvěle! Můj styl to není, ale opravdu se k tobě hodí a sedí ti! Takže pokud je to tvůj styl a chceš takové, tak se ničeho neboj!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: můj styl to také není, to už víte ;-) ale na tobě se mi také líbí, tak bych na tvém místě vůbec nepochybovala. To já budu mít výběr těžší, každý mi doporučuje šaty, které se mě nelíbí a styl který se mi líbí zase píší, že mi nesluší :-)
Odpovědět
holky, tak jsem konečně taky vyfocená!! Prosím mrkněte se a řekněte :) Vím, že ne každé je to styl, ale ráda bych slyšela, jestli mi sluší, jestli sedí a nevypadají lacině
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky..... sarpie:souhlasím s leninou, dělají Ti opravdu krásný pas.... lenakvapilová: Leni mě se na Tobě Ty šatičky líbí, jsou krásné, princeznovské a dělají Ti krásnou postavu :-) Mě se na Tobě opravdu líbí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenakvapilova :přidávám se k makince,opravdu ti sedí moc pěkně....
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, šatky jsou moc pěkné, ale ten první kanýrek mi přijde, že tě dole strašně rozšiřuje...ale to je možní fotkou, ony ty lesklé šaty se všeobecně špatně fotí. Jinak ti padnou a je hlavní, jak se v nich cítíš ty :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni šaty ti sluši, jen se mi zdají moc lesklé, na té první fotce na figuríně leskle nevypadají.
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se nezdají, že by Lenču rozšiřovali.... Ale jak už se tady psalo, každá máme sůj názor..... Já už jsem taky našla šaty který chci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jen jak jdou do toho prvního kanýrku na sukni...ale je to třeba fotkou a tou lesklostí :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek.s: tak co už dorazily zelený šatičky?
Odpovědět
Holky moc děkuji :) lesknou se protože jsou focené při umělém světle, vypadají tak jak na prvním obrázku na figuríně a s tím kanýrkem prvním máte taky pravdu, měla jsem pocit, že mi trčí, tak jsem to tak dlouho upravovala až zvorala :) Děkuji moc, dneska jak jsem je měla na sobě, jsem se cítila zase krásně a vím, že jsou ty pravé!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?