Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: u mě vyhravaji saty z Adiny c. 1 (a 4 taky super).........ostatne skoro vsechny ti sedi mnohem lip nez ty z minule varky fotek
Odpovědět
u mě jasná jednička z Adiny! Ale empírový styl nehodnotím, na ten nějak nemám cit. I když, ty 4 Klenoid, to je fakt originál.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, koukám, co jste toho zase na víkend napovídali :-) Já teď přišla z práce, tak jsem Vás v rychlosti dočetla a letím do postele, protože ráno jdu od 6 :-( Jinak na fotečky se podívám zítra :-) Krásnou dobrou noc
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) no teda vy jste se činili přes víkend:) sarpie: z nové várky se mi na tobě nejvíce líbí Adina č. 4 :-D picasso: jéé tak ty už máš i koláčky ojednané,týý jo ;-) to nám je bude dělat tchýně s babčama z vesnice,už se na to těšej..
Odpovědět
Profilova fotka
veru,jinak jsem koukala na návrh toho tvýho oznamka,bude vypadat super!!mám ráda originalitu ;-) leni: jéé ty už to máš za půl roku,to je mazec,no my ostatní budeme mít za chvíli 7měsíců :-D
Odpovědět
dobré ráno všem a přeji úspěšný start do nového ředsvatebního týdne :-D
Odpovědět
sarpie: za mě pankrác 4 nebo 5. ..:-) dneska mi držte palce, jdeme na matriku znovu měnit termín, snad už nám vyjde toho 4.6., na tom našem místě by mělo být volno, tak snad to klapne.. jo a máme prstýnky, jsou perfektní!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčata, mě se z toho posledního zkoušení líbí právě nejvíce ty č. 2 nebo č. 5 (to jsou ty samé v krémové). Bibi: psala jsem do Naive kvůli tomu bolerku, paní mi odepsala, že ho je možné koupit za 5000 Kč nebo za 1500 Kč půjčit, ale že nemá korálky na rukávech.
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: no jsem zvedava, jak pochodis v Nuanci. ;-) Na netu maji kraaasny saty. Tyyy jo... 5tisic za bolerko? =-) To ma nejaky zlaty nitky, ne? :-D Zkusim se zeptat svadleny, za kolik by mi neco takovyho usila a v nejhorsim pripade si ho pujcim. Moc diky za optani. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: i kdyz jsou jak rikas 2 a 5 stejne, jen maji jinou barvu, tak mi rpitom prijdou strasne jine a slusi ti vis asi ty cistounke bile c2
Odpovědět
tak a máme 4.6. ....
Odpovědět
Profilova fotka
svrcek: a fotograf atd vam taky potvrdili 4.6.? No jestli jo, tak gratuluju!! ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
jo, fotograf má volno, místo by mělo být taky volné, a matrika má taky volno...tak doufám, že už tam do té doby žádný koncert nenaplánují a berou tohle jako definitivní..... nojo, už si na to celkem zvykám, čím víc se na ten datum dívám, tím víc se mi líbí, a naopak ten původní mi přijde moc symetrický a profláknutý..:-) ale spíš se tím jen tak utěšuju :-D
Odpovědět
scvrcek : gratuluji moc :) :)my máme dneškem potvrzený obřad 7.5. ve 12 hod. :) taky se mi už líbí víc toto datum :)
Odpovědět
Profilova fotka
Gratuluji :-) My máme potvrzené 11.6. v 11 hodin :-)
Odpovědět
se máte holky:-) u nás je pořád ještě šance na 11.6., ale zatím to není definitivní, musíme tam zajet..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak my jsme byli včera na focení na oznámení a super, moc se nám to líbilo a jsme nedočkaví na fotečky :-) Nejhezčí na fotkách bude určitě naše feňule :-D :-D
Odpovědět
veru: tak to je super, že se to povedlo podle vašich představ :) pak musíš ukázat fotečky :) co jsi měla nakonec na sobě???
Odpovědět
to jsem taky zvědavá:-) hele a berete feňuli na svatbu? nám se tam možná sejde i 5-6 psů, tak docela vymýšlím, co a jak...
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, tak snad z toho něco bude :-) :-) Já jela nakonec v neděli ráno nakoupit, dala jsem si rifle a černou mikinu a růžovo-fialovou vestu a příteli jsem koupila svetřík s fialovýma proužkama :-) No a feňule má vodítko a obojek v barvě mojí vesty :-) Tak snad budeme ladit :-) :-) netacek: určitě, já bych se bez ní nevdávala, je to moje "dítě" :-) :-) ;-)
Odpovědět
verisek.s: jojo, bohužel já mám tyhle chlupatý "děti" dvě a všichni kamarádi samozřejmě taky zarytí pejskaři, což už se nedá říct o příbuzných, takže nevím :-p
Odpovědět
Profilova fotka
netacek: já si vždycky přála mít dogy 2 a aby mě vedly "k oltáři" :-) :-) Z každé strany jedna :-) Bohužel, se mi to nevyplní, ale tak aspoň ta jedna tam být musí :-) :-) Tak víc hafanů je pak asi problém, jednu nebo dvě někam "uklidíš", ale 6...to už je šupec :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
právě jsem se vrátila z kosmetiky, tak jsem zase o něco hezčí :-D bibi: no cena za to bolerko je šílená, dost mě zaskočila, přitom je to jen nějaká "záclona" ;-) Na pátek jsem objednaná do Nuance a pak ještě na 18. do jednoho salonu kde prodávají šaty za 6000 Kč, tak jsem zvědavá co to bude za kvalitu. No a pak se rozhodnout jestli půjčit nebou koupit z USA.
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie - tak jsem konečně v klidu zkoukla fotečky a mě se líbí č.2 a č.4 :)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: a které myslíš? ty z Pankráce?
Odpovědět
Profilova fotka
já jdu poprvé do salonu v sobotu, tak jsem sama zvědavá :) snad se tam bude dát fotit.. pak mám v plánu ještě obejít salony v centru ostravy.. snad něco vybereme!! taky nutně potřebuji kosmetiku!! už jsem nebyla od léta.. před narozením honzíka jsem chodila každý měsíc, no jo, teď už to tak nevzládám :)
Odpovědět
Profilova fotka
já se zatím s tím, že by se fotit nedalo nesetkala. Kosmetiku jsem koupila výhodně na zapakateli
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie - ano, adina pankrác..
Odpovědět
Profilova fotka
tak ty se mi právě taky moc líbí, ty č. 2 jen nevím jestli v bílé nebo v krémové č. 5, jsou to ty samé
Odpovědět
Profilova fotka
já bych šla asi do bílých, protože v té krémové mě moc nezaujaly, ale fotka může zkreslovat..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?