Menu Forum

Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

11. čer 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
sarpie
101
Registrovala se 18. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 524 příspěvků. Má 20 přátel. Lysá nad Labem, Region Nymburk.
fotoportrét
fotoportrét
sarpie
101
Registrovala se 18. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 524 příspěvků. Má 20 přátel. Lysá nad Labem, Region Nymburk.
 mrazulka: no podle mého úsměvu se řídít opravu nelze, protože jsem musela vybrat fotky na kterých nevypadám jako totální ezot emoticon U kamarádky a paní v salonu zvítězili šatičky č. 12, ale bohužel na té fotce to vypadá úplně jinak. No z těch co jsem zkoušela v Andělském se mi asi nejvíce líbí ty zlaté č. 3, ale jinak asi nejvíce ty první z Adiny, ale ty mi byli větší, tak to na fotce nevypadá tak jak by mělo. No v salonu asi nenarazím na ty pravá tak si je budu muset nechat ušít.
5. lis 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
Registrovala se 30. prosince 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 1142 příspěvků. Má 20 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 11. června 2011
    Slezská Ostrava, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
Registrovala se 30. prosince 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 1142 příspěvků. Má 20 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 11. června 2011
    Slezská Ostrava, Region Ostrava
 sarpie - ty č.3 nejsou špatné.. ten vrch je takový zajímavý, ale sukně krásná, hladká.. to se mi líbí.. ty šaty z adiny - líbí se mi č.2, teda na modelce emoticon sorry emoticon ale chápu, že fotky nejsou vždy srovnatelné s realitou.. určitě najdeš takové šaty, které ti padnou a budeš se v nich cítít dobře.. a nebo necháš ušít, jak píšeš!

verisek - už víš emoticon
5. lis 2010 v 19:43  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso_123 (31 r.)
3
Registrovala se 26. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 602 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Hulín, Region Kroměříž.
  • Svatba byla 14. července 2012
    Holešov, Region Kroměříž
fotoportrét
fotoportrét
picasso_123 (31 r.)
3
Registrovala se 26. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 602 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Hulín, Region Kroměříž.
  • Svatba byla 14. července 2012
    Holešov, Region Kroměříž
 holky kolacky objednane, teda spis na termin je zarezervovana pani cukrarka. emoticon emoticon
5. lis 2010 ve 21:45  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
Registrovala se 8. května 2010 na beremese.cz. Přidala 1097 příspěvků a 5 alb. Má 28 přátel. Region Zlín.
  • Svatba byla 16. července 2011
    Trnava u Zlína, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
Registrovala se 8. května 2010 na beremese.cz. Přidala 1097 příspěvků a 5 alb. Má 28 přátel. Region Zlín.
 picasso: tak to je super, koláčky i zákusky už máme objednané taky emoticon
Jinak zítra se jdeme fotit na oznámení, tak jsem z toho na větvi, nevím, co si obléct, jaké barvy, no to bude něco emoticon
6. lis 2010 v 08:13  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenakvapilova (30 r.)
8
Registrovala se 16. února 2010 na beremese.cz. Přidala 682 příspěvků a 1 album. Má 46 přátel. Region Brno.
  • Svatba byla 7. května 2011
    ČELADNÁ-hotel U Holubů, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
lenakvapilova (30 r.)
8
Registrovala se 16. února 2010 na beremese.cz. Přidala 682 příspěvků a 1 album. Má 46 přátel. Region Brno.
 Dobré ráno emoticon
veru: barvičky veselé emoticon musíš pak ukázat emoticon budu držet palce!
6. lis 2010 v 08:46  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
 Lenča: děkuju Leni, právě veselého toho moc nemám, samá černá emoticon emoticon Navíc to musím sladit tak, abysme ladili s přítelem, nemůžu si já dát červenou a on modrou....takže to bude fakt něco emoticon emoticon
Jinak jsem do albíčka dala předlohu oznámení, tak snad se nám něco tak pěkného taky podaří emoticon
6. lis 2010 v 08:55  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenakvapilova (30 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
lenakvapilova (30 r.)
8
 To oznámení je dokonalý emoticon akorád taky ho chceš takový tmavý?? Líbilo by se mi, pokuď se nepletu, tak máš fialovou svatbičku, tak udělat fialkové emoticon mohla by sis vzít na sebe něco fialového a k tomu by šla přítelova modrá, nebo i mu obléct fialovou, jen třeba jiný odstín emoticonmýmu chlapovi sluší hrozně moc fialová košile emoticon to bude krásný oznámení emoticon umím si to představit emoticon
6. lis 2010 v 09:03  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenakvapilova (30 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
lenakvapilova (30 r.)
8
 jo máš fialkovou svatbu emoticon já su blbá emoticon stačilo se podívat do albíčka emoticon ty tvoje vítězky jsou opravdu moc pěkné emoticon
6. lis 2010 v 09:06  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
 Leni, jééé, děkuju moc za pochvalu vítězek emoticon emoticon emoticon
Oznamko upravujeme, místo řench kudrlinek budou fialové a černý podklad možná změníme na bílý, uvidíme emoticon
No něco budu muset vymyslet, mikiny a svetry mám různých barev, ale fialová tam není emoticon Tak asi budu muset frčet nakupovat emoticon emoticon emoticon
6. lis 2010 v 09:19  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
Registrovala se 7. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 913 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Barnstaple, Spojené království.
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
Registrovala se 7. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 913 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Barnstaple, Spojené království.
 Dobre sobotni rano! Tak jsem zase tu. Meli jsme dva dny celodenni trenink, vecer jsem dodelavala do prace, co bylo potreba a vcera jsme sli do kina. Film desnej. Kdyby jste nemeli nekoho radi, tak ho poslete na The American s Jirkou Cloonym. emoticon emoticon
lena: no to my mame taky ten nas seznam hostu daleko delsi, nez jsem si kdy dokazala predstavit. Az jsem se toho zacala desit, ze zveme tolik lidi.... a vidis, nakonec se budu desit toho, ze tech hostu budeme mit malo. emoticon
mrazulka, verisek: moc vam dekuju za podporu. Uvidime, jak nam to dopadne. Zkontaktuju se i s tou "nasi" restauraci a zeptam se jich, kolik je minimum lidi na ten jejich prostor, aby to tam nebylo moc prazdny. Jeste popremyslim, koho bych mohla pozvat z moji strany a zatim na seznamu nebyli, protoze jsem se bala, ze bude moc lidi. Snad to dopadne dobre.
Tak a ted k Sarpie emoticon.... kdyz bych si musela vybrat, ktere satky se mi libi na tobe nejvic, tak by to asi byly c.4 z Adiny. Nicmene z toho, co jsem videla, si myslim, ze ti bude daleko lip sedet ten styl satu, co mas na zacatku alba, at uz pritelovo nebo tvoje favoritky. Vetsinu z tech satu, co jsi zkousela, mas podle me posazeny moc nizko a zkracuji ti postavu. To je neco podobnyho, co tu uz psala svrcek. Vytvari na me dojem, ze ti jakoby sklouzavaji a musi kazdou chvili spadnout. emoticon Napis mi kdyztak jeste jednou, jak se ty tvoje a pritelovo favoritky jmenuji a od jake jsou znacky a ja se ti poptam tady u nas. Minule jsem to nejak nestihla a pak uz jsem nenasla, kam jsem si ty nazvy napsala. emoticon Mne se strasne moc libi to bolerko na modelce u satu c.1 z Naive. Nevis, jestli ho tam maji, pripadne za kolik se da koupit/pujcit?
6. lis 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenakvapilova (30 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
lenakvapilova (30 r.)
8
 veru: vyraž na nákupy, fialková je teď v módě a stojí to za to, aby bylo oznamko dokonalé emoticon emoticon emoticon
Bibi: S těma "náhradníkama" to není špatný emoticon určitě na někoho přijdeš a bude svatbička podle tvých představ emoticon
6. lis 2010 v 09:33  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
 Leni, děkuju, asi odpoledne vyrazím emoticon emoticon Vyzkouším, co mám doma a pokud nic neschledám zajímavým, tak jedu emoticon
6. lis 2010 v 09:39  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarpie
101
fotoportrét
fotoportrét
sarpie
101
 ahoj holky

bibi: no prostě to není můj styl a taky to tak vypadá. Mě ani nepřijde, že to vypadá, že jsou posazené nízko, jenže já ani nevím jak to vypadat má emoticon Jsem malá tak to na mě taky vypadá blbě a všechny mi byli dlouhý. Mě se z toho co jsem zkoušela líbí nejvíc ten antický styl a taky se v tom cítím nejlíp. Každá mi tady radí úplně jiné šaty, tak vůbec nevím co mi tedy sedí a co ne. Jinak ty moje favoritky co nikde nemají se jmenují Pronuptia - BEAUTE D AMOUR. A ty druhé to nevím.
No dnes jdu na další zkoušení, tak mi držte palce ať najdu nějaké které budou sedět tak jak mají. Zkusím tedy nějaké i ramínky.
6. lis 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarpie
101
fotoportrét
fotoportrét
sarpie
101
 bibi: jo to bolerko, vůbec netuším jestli ho tam mají, paní mi ho k šatům nenabízela, tak nevím.
6. lis 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenakvapilova (30 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
lenakvapilova (30 r.)
8
 Holky tak já to mám od zítřka už za půl roku emoticon
6. lis 2010 v 10:38  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
 Leni, teda to letí jak blááázen emoticon emoticon emoticon
6. lis 2010 v 11:17  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenakvapilova (30 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
lenakvapilova (30 r.)
8
 jo Veri je to strašný, jak to letí emoticon teď jak jsem doma na neschopence, tak mě to zas chytlo a utratila jsem děsný peníze emoticon objednala jsem si podvazkovej pás, punčochy a jedny náhradní, malej podvazek, vývazky,větší vývazky pro rodiče a svědky, bublifuky, létající lampión, štrasové vlásenky a ještě objednám jmenovky emoticon
6. lis 2010 ve 12:22  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
netacek
Registrovala se 2. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 353 příspěvků. Má 5 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
netacek
Registrovala se 2. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 353 příspěvků. Má 5 přátel.
 Ahoj holky, přeju krásný víkend! Tady už se sice ochlazuje, ale mě zahříají myšlenky na červen emoticon

sarpie: Jojo myslela jsem výprodej v Naive, píšou: sezonní výprodej kolekce Jesus Peiro a Priam 2010. Příští víkend v Brně, v Praze až v prosinci. Ale asi to bude to stejné, co pšeš že vyprodáváají normálně...
6. lis 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
 sarpie: tak jsem mluvila s pani ze salonu z Wroclawi... ty satky jsou pry z nove kolekce, kterou budou mit v prubehu prosince. Takze pak si mam kdyztak zavolat nebo saty, co budou mit v salone, budou mit i na strankach http://www.bellerobe.pl/. Mame tu jeste salon tady v Poznani, co taky nabizi Pronuptii, ale tam se nemuzu dovolat. Tak tam zkusim skocit, jak budu mit cas, a zeptat se ti. emoticon Mohla bys mi prosim na oplatku zjistit to bolerko, prosim, prosim?
6. lis 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
 Tak holky, šatky z ebaye objednány, nakonec jsem si vzala zelené a uvidím, jak budou vypadat emoticon Chci si je vzít na druhý den, přítel si veme zelenou košili, tak budeme k sobě ladit emoticon
No a ještě jsem si objednala závoj, tak jsem na to všechno hrooozně zvědavá emoticon emoticon
6. lis 2010 ve 22:32  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenakvapilova (30 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
lenakvapilova (30 r.)
8
 Veru jem s tebou zvědavá emoticon musíš pak vyfotit emoticon a dneska držím palečky při focení emoticon Hezkou neděli všem emoticon
7. lis 2010 v 07:23  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarpie
101
fotoportrét
fotoportrét
sarpie
101
 bibi: jé ty jsi zlatá, moc děkuji. Na bolerko se optám.
Tak mám za sebou zase zkoušení ve dvou salonech, přidám fotky.
7. lis 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenakvapilova (30 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
lenakvapilova (30 r.)
8
 sarpie : moje favoritky adina pankrác 4 a 5 emoticon v těch se mi líbíš moc emoticon Ty 4. jsou hodně podobné šatičkám bibi, jestli se nepletu emoticon
7. lis 2010 ve 20:06  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
 sarpie: no problem emoticon Jeste jsem ted prisla na to, ze ten salon, kde jsem si koupila satky ja, taky nabizi Pronuptii. Pani majitelka je moc mila, tak se ti tam taky zeptam a ukazu ji foto satku, o ktere jde. Nebooooj, urco je nejak sezeneme, a alespon kdyztak bude prilezitost prijet na navstevu do PL. emoticon
No a k nove varce satku emoticon
Adina Pankrac c.1 - saty jako takove se mi moc nelibi, protoze do tech tvych favoritek v podobnem stylu jim chybi takovy ten smrnc... nicmene ti podle me tenhle styl moc hezky sedne. Za prve je to uplne neco jineho nez klasicke saty a za druhe ti nikde nic neprekazi, nechybi, neprecniva. Super, fakt! emoticon
Adina Pankrac c.2 mi prijde, ze ti taky hezky sedi, ale ten prvni styl vypadal smrncovneji emoticon
Adina Pankrac c.4 - jsou podobne do tech mojich a prijde mi, ze ti moc slusi, jenom by to chtelo je trochu dotvorit... ale sedi ti krasne
Klenoid c.2 - krasny, zvlast z boku... to mi uplne bere dech, jak ti slusi. Mozna jsou na me trochu moc prekombinovany, ale strih ti sedi uuuuuzasne. Takze dalsi potvrzeni toho, ze vas vyber (tentokrat pritele), je to pravy, ze mas jit urcite timto smerem. emoticon
Ale jsem se tentokrat pokochala! Snad abych si sla nejaky ty satky jeste taky vyzkouset. Prijde mi, ze jsem to vzala hopem a ted uz musim jenom cekat a cekat do toho naseho cervna. emoticon
7. lis 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
 lena: nepletes emoticon, akorat mi ty moje prijdou o dost hezci... a to ne proto, ze jsou moje, ale maji vic radkovani, kaminky... tak nejak mi prijdou lip provedeny. Na tech od sarpie se mi zase naopak libi ta masle vzadu, tu ja nemam. A sarpie delaji uzasnou postavu. Jak jsem psala - krasny! emoticon
7. lis 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenakvapilova (30 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
lenakvapilova (30 r.)
8
 holky já když vidím, jak některý šaty krásně podtrhují postavu a některé kazí, tak se úplně děsím, jestli jsem vybrala správně, jestli jsem neměla víc zkoušet, ale uklidňuje mě, že semnou byli koupit mamka s jejím přítelem a oni by my řekli, že to není ono! Musím si je opravdu jít vyzkoušet ať si jsem jistá!
7. lis 2010 ve 20:25  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarpie
101
fotoportrét
fotoportrét
sarpie
101
 jé holky vy jste mi ale dneska udělaly radost, se včerejších zkoušením jsem moc spokojená, určitě bych si nějaké vybrala. Ty první z Pankráce jsem si právě chtěla vyzkoušet kvůli tomu že jsou ke krku jako ty mé vysněné.
Mě i příteli se líbí ty druhé a Pankráce, ještě je tam mám jako č. 5 v krémové barvě.
Ty č. 4 jsem si právě vyzkoušela z toho důvodu, že máš bibi podobné, tak jak by to vypadalo na mě.
7. lis 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
 A to on pritel s tebou chodi ty satky zkouset nebo mu pak ukazujes foto? To ja muj svatebni vzhled drzim v absolutni tajnosti. ;-D Ahhaa, to jsem vubec nepoznala, ze c.2 a 5 jsou ty samy saty akorat v jine barve. V takovem pripade urcite bile!!! A pujdes zkouset i do Nuance na Narodni? Napriklad tyhle od San Patrick by ti mohli sluset hodne.... http://nuance.cz/sanpatrick/2011/caribu.html emoticon
7. lis 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
 anebo tyhle: http://nuance.cz/pronovias/2011/fosca.html .... a maji i Pronuptii!
7. lis 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarpie
101
fotoportrét
fotoportrét
sarpie
101
 Chodí se mnou, já právě nebudu zase vůbec utajená, možná bych to ani nevydržela a navíc budeme společně v jednom bytě a ještě se budeme fotit před obřadem a taky je to ten nejlepší rádce emoticon
No tak to jsem ani netušila, že je takový salon v Praze, četla jsem o něm, že je v Budějicích, tak tam musím taky vyrazit. Moc děkuji za typ.
7. lis 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš