Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie:Mě se na tobě moc líbily ty andělské č.5 a č.9 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Které se ti líbily nejvíc?
Odpovědět
no tak zkousime to presunout na 4.6., ale me to tak stve, ze nevite ani jak...:-( přes rok jsme zasnoubení a "čekáme" na tenhle termín, potom ho na matrice zarezervujem, a oni se pak ozvou, že na matrice nevědí o těch akcích a že to nejde....to to nemůžou říct rovnou?? Nejvíc mě štve, že všichni blázní, takže toho fotografa jsme zamlouvali rok dopředu a byla síla někoho sehnat, všichni byli na ten "náš" termín plní, ale jinak třeba ještě volno bylo...a teď se termín musí měnit a volno nemají už ani na ten nový, protože je už pozdě....jako fakt bomba... :-( sarpie: asi tě zklamu, ale mě nějak nesedí ani jedny, přijde mi, že máš všechny hrozně moc nízko.... :( máš nádherný prsa, a už jsem tu samou radu dávala více holkám, co se prostě vykašlat na módu rovných ustřižených šatů bez ramínek (které fakt málokomu sednou a sluší) a najít něco krásného, na ramínka - třeba i širší, s hlubším dekoltem atd.... tohle mi přijde moc nízko, a většina nevěst se v takových šatech hrbí...(stejně jako modelky) :-( v albíčku máš úplně jiný styl, a ten by se podle mě hodil víc..
Odpovědět
Profilova fotka
scvrcek :A to jste měly zarezervovaný termín se vším všudy?(jako vyřízené papíry a tak?)Protože jestli jo tak mi to přijde dost nefer :-(
Odpovědět
sulcikova: no jako byl nahlášenej na matrice a papíry jsme tam měli právě nést vyplněný...:-( je to trapný, místo je to městské, takže by nebylo od věci, aby se místo papírovejch kalendářů zapisovaly všechny akce třeba do outlooku nebo někam na síť a jak matrika, tak kulturní odbor, tak to místo by vědělo, kdy tam jaký akce jsou... :-( ale co už, místo je nám přednější, takže měníme termín a snad se to podaří všechno přebookovat..
Odpovědět
Profilova fotka
scvrcek: tak tento případ jsme měli také, přesun z 11.6. na 4.6., ale ani mi nijak nevadilo, fotografka jsme našli jinou, místa obřadu bych se nevzdala a nakonec pro nás datum nehraje roli. A koho jste měli za fotografa? Jinak jsi mě nezklamala, můj styl to také není. Mě se prostě nejvíc líbí šaty co mám jako druhé v albu, ty za krk, ale nikde nic podobného nemají. V těch antických z Adiny jsem se cítila dobře, protože je lehké a příjemné. V těch z Andělského to bylo už něco jinýho, bylo mi v tom horko a hrozně mě to svíralo. Jinak z těch co jsem dnes zkoušela se mi asi nejvíce líbí č. 3, 7 a 12 - ty vyhráli u paní ze salonu i u kamarádky, ale bohužel na fotce to vypadá úplně jinak než ve skutečnosti.
Odpovědět
sarpie: tak já mám hodně podobné plesové a taky je v nich šílený horko... drž se svýho vysněnýho stylu a nenech se manipulovat :-) držím palce a snad něco vybereš!!!!! Nojo, na datumu nesejde, to spíš jen, že jsme si na něj už zvykli... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
scvrcek:Tak to budu držet palce ať Vám to dobře dopadne ;-) A jak dlouho jste to měly zamluvené?Proč jste tam ty papíry nedonesly hned?
Odpovědět
Profilova fotka
scvrcek: tak to já jsem byla už taky zvyklá, dnes se zrovna paní v salonu ptala kdy to máme a já první datum říkám toho 11.6. Navíc říkala, že na tehle datum tam chodí spousta nevěst a hodně toho je už teďka zamluveného. Tak jsem na druhou stranu ráda, že ten náš datum není tak profláklej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi:Tak to je teda hustý že Vám to odříkávají už takhle dopředu :-( Můj přítel právě říká že pozveme co nejvíc lidí kvůli tomu že polovina stejnak určitě odřekne.No uvidíme,na Vánoce pošleme oznámení a kněmu přidáme i kartičku s potvrzením účasti.Všichni jsou tak daleko a jinak se snima nemůžeme domluvit... Akorát nevím do kdy tam mám dát aby potvrdily?Poraďte mi :-( Budeme muset zařizovat pro pár hostů ubytování,tam to chce asi dost dopředu,tak nevím...
Odpovědět
sulcikova: no jenom od pondelka:D, protoze dostali kalendare... :-p ale s tím kastelanem toho mista jsme to predbezne meli uz dlouho, ale on s tim nic delat nemuze...papiry by to nezmenily, to nam rekli, ze staci chvili pred svatbou donest.... sarpie: nojo, mozna mas pravdu, ze to neni tak proflaknute...budem originalni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
scvrcek:Aha tak to u nás právě chtějí,všechny papíry hned...Pak už jen před svatbou donést rodný list našeho Martínka aby tam mohly dopsat mé nové příjmení... My zas měnily místo,ale pro nás to bylo lepší že to budeme mít v místě trvalého bydliště :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré ráno:) sarpie: tak mě se nejjvíce líbí č.8:) no jinak obřad mělo venku spoustu lidí a nikdy jsem neslyšela,že by byl problém se slyšitelností..a navíc většinu mají mikrofon.. picasso: jsem zvědavá,jak jsi dopadla ;-) makinka: tak hluboká omluva do Plzně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janulli: omluva se přijímá :D sarpie. mě se taky nejvíc líbí šatičky 8, ale musíš sama, podle toho jak se v nich cítíš:-) Dneska jste nějak zticha dámy:-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsem ráda:) taky koukám jak to tu zeje prázdnotou:(
Odpovědět
Profilova fotka
jj dnes koukam cely den a nic se tady nedeje, chjo :-( :-( :-( a co mate v palnu o vikendu devcata? dnes se snad uz konecne stavime k te pani co by nam mela pect kolacky tak snad bude mit jeste cas. a chtela bych o vikendu dodelat ty vyvazky, porad mi strasi tady na stole a ne a ne je dodelat :-D :-D rikala jsem pritelovi, ze mi s tim pomuze a pry jo, tak snad to bude rychlejsi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No dneska je tady mrtvo jako po boji:-( janulli: :-) Tak já budu o víkendu v práci, mám odpolední, takže žádnej víkend.... Za chvíli jdu taky na odpolední... picasso_123: Tak hlavně aby Vám dala koláčky ochutnat, aby jste věděli :-) J8 si budu péct všechno sama, takže tahle starost mi naštěstí odpadla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
makinka ja uz od ni jedla kolacky i cukrovi takze vim jak chutna, myslim, ze uz kostovat nepotrebuju. ja ty jeji kolacky miluju ja budu pect jen dort a jsem rada, protoze ona dela kolacky opravdu cerstve, takze vim, ze budpu luxusni, ja bych cerstve nestihla udelat, ona je dela az v patek a odpoledne je vezes domu jeste skoro teple.
Odpovědět
koukám že všechyn celý den koukáme a divíme se že nikdo nic nenapíše:-)
Odpovědět
Profilova fotka
makinka: jo jeste pripominka mozna ti ted starost odpadla, ale dockej casu jako husa klasu a pred svatbou budes rada, kdyz budes stihat, protoze co si budem povidat, ale cukrovi je potreba dost. A chci si svatbu uzit, satci mi peceni dortu, to uz bych v sobotu asi jen lehla a spala, ale to nemuzu budu se v ten den prece vdavat :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
picasso: Na víkend je v plánu první podrobnější konzultace představ o svatbě s miláčkem, tak doufám, že to dopadne dobře a nerozhádáme se hned z kraje :-S Sarpie: i mě padly do oka andělské šatky 8. ale souhlasím se zmiňovaným názorem o ramínkách - teda hlavně pokud se v korzetu necítíš a máš pocit že "sjíždí"
Odpovědět
nechystáte se některá na ten výprodej šatů příští víkend, tuším že od Naive..?
Odpovědět
Profilova fotka
netacek: neměla jsem pocit, že mi korzet sjíždí, ale necítím se celkově v těch korzetových moc dobře, je to dost těsné a špatně se mi v tom pohybuje. Jaký výprodej myslíš? V Naive jsem byla, tedy v Praze, ale výprodej šatů mají pořád, ale už jsou rozebrané.
Odpovědět
Profilova fotka
netacek:Tak to my se bavíme o svatbě pořád :-DPořád se řeší kam ubytujeme hosty a kdy je potřeba to jít rezervovat... V neděli se jdem podívat na misto hostiny,už ho máme zarezervované ale probrat jestli bude dostatek stolu a nádobí :-) Nakonec jsme i místo hájenky zvolily tady u nás Sokolovnu,to je takový větší sál a Hlavně ho máme hned za barákem :-D Takže kvůli dětem parádička x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsem byla u doktroky a asi mi ofouklo ucho když jsme dělaly na zahrádce tak jsem dostala kapičky,pěkně to bolí snad to brzy přejde... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: Andělské 2 a 5 jsou nej nej nej :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie - tak jsem měla konečně v klidu si prohlédnout tvé šatičky.. nejlépe ti sedí č.8 a č.12 - ty mají krásnou sukni, vrch se mi moc nelíbí, ale jelikož je na tobě vidět, že tenhle styl šatů není to pravé ořechové, tak jsem musela dlouho přemýšlet, a několikrát ty fotky sjet, které se mi vlastně líbí :) usmíváš se jen v šatech na ramínka, takže jdi to toho, co se ti líbí.. i mě se více líbí ten styl, který máš v albíčku jako favoritky jak tvoje, tak tvého přítele.. jinak, když se koukneš do mého alba, tak i já jsem momentálně uchvácena šaty na ramínka.. :) paní v půjčovně mi už ale říkala, že vzhledem k mé výšce mi asi nepadnou :( ale uvidíme.. jinak jsem byla včera u našeho DJ, probrali jsme všechno, včetně o té špatné referenci tady na beremku, věděl o tom a vysvětlil mi, jak ta situace vůbec vznikla, takže se nebojím, že bych byla zklamaná.. nicméně mi říkal, že mu na náš termín volali další 3 páry :) takže to datum je fakt dost populární :)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi - držím ti palce, aby jsi nic z toho, co jsi pracně zařídila, nemusela měnit! všechno bude dobrý, uvidíš..
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: a co se Bibi stalo???????? :-o :-o :-o
Odpovědět
Profilova fotka
áá, už jsem se dočetla, Bibi, to mě mrzí, doufám, že ti všechno klapne!!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?