Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: že jo? Se biju do hlavy :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
verisek - tak odteď je odkaz na šatičky zpoplatněn :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky teďka jsem narazila na salon Mirelli v Praze na Andělu, plesove-saty . cz a mají tam hezké šaty ke koupi kolem 6 tisíc..co na to říkáte? Výhoda je, že se tam dají i vyzkoušet, takže se tam chystám zajít..
Odpovědět
holky jsme na sté stránce :)
Odpovědět
Profilova fotka
tééééda, my jsme toho už nakecaly :-) :-) :-) Holky, mám obří radost, dneska jsem konečně našla oznamko, které se mi líbí. Hurááá!!!! V neděli se na něj jdeme fotit, tak držte palce, ať je pěkně ;-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: Tobě ukradli puklice? Ná¨m v tejdnu propíchali 3 gumy, hajzlové a v noci nám rozbily 2 okýnka a vykradli auto :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) Teda Veru,vypadá to,že všichni budeme mít stejné šatky:)) se po nich strhla skoro bitka:))) Jinak jsem se byla včera domluvit s fotografkou,že teď uděláme nějaké fotečky,které chci pro miláčka k Vánocům..bude fotit i svatbu tak si jí jen trošku testnu ale na FB měla krásné fotky.. jo a zapoměla jsem vám říct cenu, za focení od rána do večera chce 3800kč :-D je to cca 600fotek na DVD,30fotek normálně vyvolaných + jedna nej nej zarámovaná:))jsem nadšená!!
Odpovědět
Profilova fotka
janulli: tak to je krasna cena. jsme ukecany mam e uz sto stranek za seouo, ale doufam, ze do svatby zvaldneme tak tisicovku ??? :-D :-D :-D :-D :-D :-D vcera mi volali a mam ve stredu rano zase pohovor, kezby tak uvidime, nechci to zase zakriknout. odpoledne mam jeste jeden pohovor, ale to je jen na takovou malou brigadu. uff to se mi jeste nestalo abych jeden den mela dva pohovory a to asi 100km od sebe vzdaleny ;-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky, januli: to je super, a jak se ta fotografka jmenuje? My teďka uvažujeme, že si necháme od jednoho fotografa nafotit předsvatební fotky, ale nevím kvůli počasí. Dneska jedu na služebku, ale zítra až se vrátím tak nahraju fotky ze zkoušení šatů ať mi to můžete taky zkritizovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Janullii: tak to je super!!! Já se těším na tu neděli, nás taky budou fotit naši "svatební fotografové", tak jsem moc zvědavá. Hlavně už chci to oznámení, protože jsem se do něj zamilovala, a to je co říct :-D :-D Pořád jsem hledala a hledala a nikde nic, samé holubičky a srdíčka a kytičky....na mě velká slaďárna :-) sarpie: tak se těším na fotečky, já mám zítra narozeniny, tak dostanu od všech příspěvek na šaty a hned jdu platit zálohu na ty moje vysněné :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: tak to držím palečky ať to dopadne dobře!! No jo 100 stránek,to je mazec:)))jen tak dál:) sarpie: Alena Rasche:) verísek: děkuju:) a do jakého ses zamilovala??Já už taky vííím jaké budu míít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: je to foto oznámení, taková skládaná knížečka, dám ho sem jak bude hotové s našima fotkama :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to je supr nápad!!mě se taky nelíbí jak jsi psala,holubičky,motýlci a samý slaďárny..hodim sem obrázek který budeme mít na oznamku..
Odpovědět
Profilova fotka
už je to tam,můžete kouknout děvčátka:)
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: ty karikatury jsou super, my jsme nad tím taky uvažovali. Máme tady poblíž karikaturistu a oznámení má fakt skvělé :-) Maluje i na svatbách svatebčany, ti potom obrázek dostanou jako dárek, takže nad tím taky uvažujeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se to právě taky líbí, je to originální:) a stim kreslením na svatbě jsi mi dala brouka do hlavy:))
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno holky:-) Janulli: krásná kaikatura:-) Jinak mě se taky ty slaďárny nelíbí, ale do oka mi eště žádný nepadlo, tak nevím:-( Je to dilema :-)
Odpovědět
Profilova fotka
makinka: jéé děkuju:) no a co kdyby sis zkusila nějaké vytvořit??Nebo se mi líbí nápad,dát na oznámení fotky Vás z dětství:)
Odpovědět
Profilova fotka
Janulli: No vytvářím nápady skoro denně, ale ještě to není ono :-(
Odpovědět
Profilova fotka
neboj,určo vymyslíš něco čupr:)))držim palrčky..
Odpovědět
Profilova fotka
janulli: Děkuji moc:-) snad a nebo třeba něco vymyslí nastávající :D
Odpovědět
Ahoj holky! Tak se k vám musím přidat, u nás to také vypadá na 11.6.2011. I když ještě je ve hře 18.6., tak uvidíme. Každopádně koukám, že mám v přípravách co dělat, když vy už jste takhle pokročilé :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno děvčátka.. Včera to tu nějak zelo prázdnotou,kde lítáte?? netacek: Vítm tě mezi námi,musim řícz,že máš opravdu vkus na datum :-D tak jako my ;-) No a co už máš,kdy proběhla žádost o ruku??
Odpovědět
Janullii: Ahoj :-) Jéé no žádost vlastně neproběhla, jen taková pragmatická domluva.. Tak uvidím, jestli se ještě milý pochlapí... ale je fakt, že už je to teď trochu divný, když ví, co mu odpovím :-D Nemáme vpodstatě nic, jen vybrané místo.
Odpovědět
Profilova fotka
tak se devcata na dnesek a zitrek loucim, ne abyste byly moc ukecane :-D :-D :-D ja jen abych to stihla docist ;-) ;-) ;-) ;-) drzte mi pesti
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: budeme na tebe myslet a držet palečky ať vše dobře dopadne a ať ti dopadne prácička:) netacek: aha..a jak jste spolu dlouho?? koukala jsem že jsi z Brna tak svatba proběhne tam??
Odpovědět
to už snad ani nemůžu počítat.. přes sedm let. Svatba v Zaječí, ve vinařství!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, včera fakt nějaká bídá s povídáním:-) Takhle tich 1000 stránek nestihneme:-( netacek: Taky Tě tady mezi náma vítám :-) picasso_13: Taky držím pěstičky aťTi to vyjde...
Odpovědět
Holky a jak vy jste na tom s přípravami? ať mě to trochu nakopne :-) Je něco, co už by mělo být takhle půl roku předem zařízený?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, trošku propadám depresi, jak se probírám různýma rádoby kapelama, protože jsme chtěli živou hudbu, ale všechno je buď jenom synťák a zpěvačka, nebo se to nedá poslouchat... budete mít živou kapelu, nebo DJ? Omlouvám se, jestli jste to už probíraly, ale vždycky, když sem zavítám, tak je o 10 stránek víc :) netacek: no, my máme místo a donedávna jsem si myslela, že i kapelu, ale pak jí zhodnotila moje ségra a neprošla :) šaty mám zatím vybrané jenom na obrázku :) jo, a taky předběžně zamluveného fotografa (na další rok rezervuje až v prosinci...)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?