Termín svadby 9.7.2011

Profilova fotka
Něvěstinky šup sem :-)
Odpovědět
1
2
7
Profilova fotka
Nevestyyyy kde jste :-D
Odpovědět
tu som:)
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, konecne prvni nevestinka :-) vitej ;-)
Odpovědět
ahojteeee :) aj ja mam 9.7. svadbu
Odpovědět
Pridavam sa k vam...:) ako ste na tom spripravami???
Odpovědět
ja presne neviem, kedze termin nemame potvrdeny, ale aj je to tento datum,mozno aj tyzden dozadu, dopredu ( hocico sa moze stat )..prisla som vas pozdravit :-) co uz vybavujete?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem tu :)
Odpovědět
ahojky radus ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kwetinka :) Těšíš se? Já jsem myslela, že se vyhnu toho být "šílenou nevěstou", ale asi jsem na předních místech v tento moment :D
Odpovědět
no mna to skor chyta teraz, lebo je to uz blizsie ( ale aj tak daleko si myslim este ) :-D ale chapem tvoje nadsenie
Odpovědět
Profilova fotka
přítel ze mě začíná šílet :-D Prý mu stačilo vybírat obřad a hostinu, a do konce roku o svatbě nechce slyšet a mám plánovat tajně :D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, tak mě popadlo docela šílenství a mám skoro všechno nakoupeno a zařízeno :)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojte. Aj my mame svadbu 9.7. Neodhovaral vas niekto od tohto datumu ze bude teplo a tak? Nas hej ale mne sa ten datum velmi paci ;-)
Odpovědět
Ahoj misiatkom, nas nikto neodhovaral, kazdy chape, ze nam to najviac vyhovuje...ja som ucitelka, takze budem mat "prazdniny" a je to presne vyrocie nasho zasnubenia :D. Okrem toho som teplomilna kvetinka :D, takze chladne mesiace neprichadzali do uvahy! Prave teraz zacinam riesit ci uz zacat zhanat saty...alebo je este skoro?
Odpovědět
Profilova fotka
machula: Já myslím, že na šaty není nikdy brzo :) Naopak :) Já si je teda budu nechávat šít, protože to cenově vyjde podobně :) Jinak já jsem také spíše teplomilka a toto datum mi velice vyhovuje. Jen mě mrzí, že už mi teď některý lidi říkali, že asi nepřijdou, protože plánují v tu dobu dovolenou a tak.... Jako by nebyl problém ject o týden dýl, když to nemají ani zaplacené...
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak mě dneska přišly prstýnky :) Tak zkouším :)
Odpovědět
Hm..tak to je smutne, ze si niekto nedokaze prelozit termin dovolenky. Ked to oznamis vsetkym takmer rok dopredu, aby si mohli naplanovat dovolenku na inokedy. Mne zatial vsetci povedali, ze pridu a tesia sa :-D Jeeej prstienky??? Super, tak to som este neriesila zatial...ziadne sme nepozerali, ale ja chcem uplne jednoduche z bieleho zlata, hladke, tak hadam nebude problem ich zohat! Ty mas aky???
Odpovědět
Jeej prstienky..tak to sa uz velmi tesim ako budeme vyberat :-) a saty...tie som este neriesila velmi tiez neviem kedy je taka najvhodnejsia doba chodit zacat skusat. A co este mate? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
machula: reakce některých lidí, na dobré zprávy, je určitý druh protestu, a tak reagují takto, a pak tam ještě rádu půjdou :D Jinak prstýnka máme z chirurgické oceli :) Jinak já už mám zamluveného fotografa a vizážistku
Odpovědět
radus: je mi jasne, ze nie vsetci vedia vyjadrit radost spravnym sposobom :-D ...ale to treba vediet prehltnut! hm, vela ludi ma v poslednom case prstienky z chirurgickej ocele...ja sa v tom vobc nevyznam, netusim ci je to kvalitne, alebo dokonca lepsie ako zlato... :-. zatial som za biele zlato, ale uvidime, co sa z toho vykluje ;-) inak mame este fotografku, kameramana, salu, vyzdobu, jedlo, kadernicku, vizazistku, dokonca aj spevokol do kostola...aaa este konfety vystrelovacie :-D , tomu som neodolala....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem zase po dlouhé době tu :) Vůbec nebyl čas psát. ¨ machula: pokud mohu mluvit za sebe, co se týče prstýnku z chir. ocely, tak o proti bílému zlatu jsou malinko tmavější, ale to jsem srovnávala vedle sebe to bílé zlato a chir. ocel. Na první pohled to skoro není poznat, tedy alespoň pro mě ne :-) Kvalitní to určitě je. Chirurgická ocel je hodně kvalitní materiál... My už máme taky fotografa, už jsem mu zaplatila zálohu, tak snad na nás nezapomene :D Vizážistka už semnou taky počítá. Měla jsem s ní schůzku a bylo to super. Bude mě i líčit i česat. A včera nám dorazily broušené skleničky :-) Konfety asi taky pořídím :) Ještě jsem přemýšlela, že koupím bublifuky, protože u zámku je zákaz házet rýži, tak nám budou dělat bublinky :-D
Odpovědět
no ved uvidime ako to bude s nasimi obruckami, mozno bude nakoniec aj ocel :D nad bublifukmi tiez premyslam, deti sa potesia a este to vytvori aj peknu atmosferu ;-) , no a co sa tyka poharov, akosi sa neviem rozhodnut ci ich vobec treba kupovat! Zda sa mi zbytocne kupit krasne pohare, dat si tam vybrusit meno a nakoniec budu stat na policke, kym sa nerozbiju... :-| skor uvazujem nad tym, ze budeme mat pohare ako vsetci ostatny, ina na ne uviazeme nejake bilele stuhy a hotovo....je to hlupost :-. ?
Odpovědět
ooops, vsetci ostatni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
machula: kdyby si chtěla odkaz na prstýnky z chir. oceli, tak mi písni, pošlu ti do IP, aby ses na to jukla. Třeba se ti tam nějaký zalíbí. Tak co kromě ráže jiného než bublifuky...? :-) A jak říkáš, děti to potěší a udělá to pěknou atmosféru. A oni ty bublinky vypadají krásně na fotkách :-) Jinak my máme docela obyčejné broušené skleničky, ale vypadá to krásně. A mě nebude vadit, že na ně bude prášit. Přeci jen bude to památka. A stejně, s mojí šikovnosti asi moc dlouho nevydrží. Proto mi je budoucí manža zabalil do bublinkové fólie a schoval :-) Ale ty stuhy co si popisovala, tak to také vůbec nezní špatně :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj devčata, já se hlásím do skupiny:-) my to máme 9.7.2011 v Mostě:-) jak sem si četla tak sem s přípravami pěkně pozadu.....ale uprimne sem potrebovala jen nakopnou protoze mi vseci rikaj ze jsme blazen ze mam doooost casu, tak sem asi podlehla, ale představy jsou už skoro hotové:-)
Odpovědět
Profilova fotka
s bublifukem mám zkušenosti, (byli jsme ted na svatbe kamarádů)je to dobrý nápad a vypadá to super, i všichni se tím ohromně zabivili. Jen upozornění rozdejte to po obřadu..my jsme celou dobu foukali bublinky na svatebcany a vykolejilo to i pana radního:-(
Odpovědět
baby mozno predsa len k vam sa pridam, i ked som viac xcela 2.7..ale matrika dala 9.7 :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
adelinda: Ahojky, mě taky říká každej, že jsem blázen, že to mám všechno moc do předu. Ale zase všechno si hezky zamluvíme a naplánujeme teď a máme z čeho vybírat. Ale někdo začne plánovat třeba až v únoru a to pak mají třeba i problém sehnat dobrého fotografa, místo na obřad... a nakonec jim třeba ani nevyjde to datum. Já jsem původně chtěla 11.6. 2011 a už v září měli plno. Tak naštěstí 9.7. měli volno.
Odpovědět
Profilova fotka
kweetinka : 9.7. taky není špatné :-) Třeba č.9 a č. 7 jsou moje šťastný čísla, tak snad mi to přinese životní štěstí
Odpovědět
radus 9 je moje oblubene cislo ;-) ;-)
Odpovědět
1
2
7
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?