Termín svadby 9.7.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Něvěstinky šup sem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka009 Jj já mám bílé růže :-) Ale proč bys měla být exot, taky jsem uvažovala i nad karafiátama, jsou to hezké kytičky :-D Taky mám dcerku, má 13 měsíců :-) Jsem docela zvědavá jak se bude chovat na obřadu a hostině. Doufám, že nebude mít uplakaný den :-|
Odpovědět
@pusi25 Já už si tak připadám dlouho, protože kdykoli se mi někdo zeptá, co budu mít za kytky, očekává, že odpovím růže :-) a když vyprávím pak o karafiátech, tak někteří lidé zapomenou i zavřít pusu údivem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka009 Když se ti líbí karafiáty, tak nevidím důvod proč je nemít :-D A jak budete mít nazdobené auta?
Odpovědět
@pusi25 na ženichovo autě bude šerpa v tomto stylu http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=3... a cylindr ;) a já budu mít veterána auto, takže tam budu mít jen kytici - bude ve stylu svatební kytky ale bílo-červená ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Já zas jsem exot v jiných věcech..:D Jediné nazdobené auto, kromě stužek, bude moje.. Kde budou taky růžičky.. Navíc jsem chtěla jet našim (manžovo;)) autem, volvem..:) Růže mám ne proto, že se to čeká, ale z toho důvodu, že mi je muž nosil..:)
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka009 My budeme mit na nevestine i zenichove aute taky serpu z organzy a udelam tam jeste asi maslicky z modre organzy. Myslis,ze to takhle staci? Nechceme auta nejak moc zdobit,takze na panenku,kytku ci cylindr jsme se vykaslali. Tak snad to bude dobre i tak.
Odpovědět
@hancazelinka já jsem se na autech vyřádila, respektive na tom ženichovo, ale stejně bych řekla že to máme docela umírněné :-) A s tím autem, kdybychom měli trochu hezčí auto, jeli bychom taky našim, ale naše babička octávka už má svá reprezentativní léta za sebou :-D @pusi25 Určitě to tak stačí, pokud to stačí a vyhovuje vám :-) myslím, že v tomhle není dán žádný standart, jak by měla být auta nazdobená. Je to jako se vším u svatby - uděláme si to tak, jak se nám líbí ;)
Odpovědět
Tak co holky, taky budete o víkendu rozvážet výslužky? Já včera pekla koláčky... docela mi z toho dneska bolí záda a před svatbou příští týden mi to čeká ještě jednou ale tak ve dvojité dávce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka009 Nene, my v neděli dáváme matroš sousedce teprve.. Výslužky budou dostávat po svatbě..:) Jsem včera byla na zkoušce účesu a líčení.. Byla jsem z toho děsně ztahaná.. To jsem zvědavá, jak to bude naostro.. :-D :-D
Odpovědět
@hancazelinka U nás se rozváží takhle před svatbou, sice se tím "zabije" celý víkend, ale on někdo z pozvaných přijde třeba jen na obřad, tak ať nepřijde o výslužku :-) O únavě ze zkoušek mi ani nemluv. Už jsem měla s kamarádkou domluvený účes a teď to začínám na poslední chvíli měnit :-D radost ze mě nemá, ale co může dělat :-D
Odpovědět
Jo a holky, našla jsem na slevách kupon na fotoknihu, my ji chceme dělat rodičům, tak nejspíš koupím, cena je super http://www.vykupto.cz/praha/766-345-k...
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka009 Jo, já bych dvěma, co nepřijdou na hostinu nejradši dala pár facek a né ještě výslužku.. :-S Je to babička (muže) se svědkem (strýc).. Babička se rozhodla přijet jen na obřad (z Brna do Olomouce), takže kvůli 20 minutám obřadu jede do Olomouce a na hostinu už jet odmítla s tím, že se už bojí cestovat!!! Bylo pro ně místo v autě a hostina je 20 km od místa obřadu..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak my dáváme koláče taky většinou až po svatbě, kromě teda pár výjimek z rodiny, kterým to dáváme předem ;-) Já byla na zkoušce účesu a líčení minulé pondělí a byla jsem teda moooc spokojená co mi tam stvořili :-) Ale bylo to docela dlouho a únavné, to máte holky pravdu.
Odpovědět
@hancazelinka My to máme s hostinou takové "složitější" :-) nejdřív je oběd s nejbližší rodinou a pak večer mejdan se zbytkem rodiny a kamarády :-) a to, že někdo nepřijde neřeším, už jsme se smířili s tím, že nepřijdou přítelovi rodiče, tak mi už nějak nic nerozhodí... @pusi25 To je dobře, že jsi byla spokojená ;) my teď vymyslely s kadeřnicí úplně jiný účes a jsem na to zvědavá, jak to dopadne :D
Odpovědět
Profilova fotka
Nějaké nevěsty z Ostravy??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@korticka Ahojky, já jsem z Ostravy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nevím, jestli bude takto pršet.. 8-) To si to asi pěkně zbaštíme.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@korticka Kde se berete? V kostele,na zamecku,radnici? My na hrade :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hancazelinka Ja si myslim,ze ted se vyprsi a pristi tyden a hlavne v sobotu bude krasne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme sice z Ostravy berem se ale v Trojanovicích na památníku Bratří Strnadlů a hostinu máme v Třebovickém Mlýně :)
Odpovědět
Profilova fotka
@korticka Tak Trojanovice vubec neznam,ale v Trebovickem mlyne je to hezke. My mame hostinu v restauraci U Ferdinanda v Krasnem Poli.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem o Trojanovicích nevěděla, poradil nám to jeden místní pán. Je to tam nádherné.....dvě selské stavení, v jednom z nich je muzeum, a nádherný pozemek s dřevěnou zvoničkou.....obřad venku dá li počasí a dřevěné lavice...no už se těším :) U Ferdy měla taky moje známá hostinu....byli spokojení ...držím palečky! My už jdem na to příští týden...
Odpovědět
ahojky baby :-) troska som smutna z pocasia..tento vikend je dost chladno...a zamracene hlasia i na buduci vyikend u nas
Odpovědět
Profilova fotka
@korticka jj uz pristi tyden nas to vsechny ceka,uteklo to jako blazen. Mas pravdu, u Ferdy je to super,obcas tam chodime a uz i moje segra tam mela svatbu :-) @panaacik ja na predpoved tyden pred neverim,ale spis si myslim,ze bude krasne.
Odpovědět
Profilova fotka
má být 26 stupňů, polojasno s přeháňkama....tak snad nezmoknem :-/
Odpovědět
Tak na sobotu hlásí 25 to by šlo ;) a oblačno ;) zatím se mi to líbí :-) A včera jsme se rozhodli, kde se vezmeme, váhali jsme mezi zahradou a kaplí a když jsme tu kapli včera znovu viděli, tak už neváháme :)
Odpovědět
Profilova fotka
Padla na mě nervozita.. Ale děsná.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hancazelinka Jestli te to uklidni,tak nejsi sama :-D Ja jsem taky desne nervozni,dokonce si rikam - uz aby to bylo za nama :-D A pak na to budeme cely zivot vzpominat...
Odpovědět
@hancazelinka Tak mi kousek dej, já pořád nic :-D @pusi25 Budeme na to vzpomínat a na to vzpomínání se moooc těším ;) Zítra máme rozlučku, tak jsem na to zvědavá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už zítra holky.. Nemůžu se dočkat!!!! :-) a navíc, vůbec nejsem zatím nervozní.. a když, tak příjemně :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?